http://kariera.mk
Kryemadhin e lëshojnë nervat sulmon gazetaren që e vuri në siklet Zonjë ti nuk mbush

Kryemadhin e lëshojnë nervat, sulmon gazetaren që e vuri në siklet: Zonjë, ti nuk mbush!

para 9 orë - Gazeta Tema

Gazetarja Anila Basha ka vënë në siklet kryetaren e LSI, Monika Kryemadhin, kur e pyeti se kur ka ndërmend të pranojë të bëjë kodin zgjedhor. Sipas Bashës, nuk bën sens që Kryemadhi kërkon të rrëzojë Edi...

Gazetarët bëjnë për ujë të ftohtë Kryemadhin Balili u emërua drejtor nga Ministri yt Meta i shkoi në hotel U etiketua peshk i madh se kishte lidhje me LSI

Gazetarët bëjnë për “ujë të ftohtë” Kryemadhin: Balili u emërua drejtor nga Ministri yt, Meta i shkoi në hotel. U etiketua “peshk i madh” se kishte lidhje me LSI

para 9 orë - Gazeta Tema

Në studion e emisionit Open Monika Kryemadhi mohoi çdo lloj lidhje me Klement Balilin duke deklaruar se nuk e kishte takuar kurrë në jetë. Por menjëherë pas kësaj deklarate gazetarët Anila Basha dhe Mentor...

Meta  Vetting mendor e shëndetësor për zyrtarët e lartë të shtetit unë jam gati

Meta: “Vetting” mendor e shëndetësor për zyrtarët e lartë të shtetit, unë jam gati

para 9 orë - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, është shprehur pro kontrollit për shëndetin mendor, për zyrtarët e lartë. Meta ka deklaruar se është i gatshëm t’i nënshtrohet vizitave...

Kryemadhi përlotet në emision Jam kërcënuar me jetë nga grupe kriminale jeta e politikanëve është shumë e vështirë Ja pse e largova vajzën nga Shqipëria

Kryemadhi përlotet në emision: Jam kërcënuar me jetë nga grupe kriminale, jeta e politikanëve është shumë e vështirë. Ja pse e largova vajzën nga Shqipëria

para 10 orë - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi është përlotur gjatë intervistës në emisionin Open. Kryetarja e LSI ka deklaruar se është kërcënuar me jetë në rrjetet sociale nga persona të cilët i ka identifikuar si anëtarë të grupeve...

Ambicia për të marrë frenat e opozitës Meta përgjigjet Deri në 24 korrik 2022 unë jam President

Ambicia për të marrë frenat e opozitës, Meta përgjigjet: Deri në 24 korrik 2022 unë jam President…

para 10 orë - Gazeta Tema

Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka qenë sot i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24, ka folur në lidhje me akuzat që i janë bërë kohët e fundit, që ai po merr në dorë frenat e opozitës. Meta gjatë...

Meta ironi me Baton Haxhiun Nuk habitem nëse thotë edhe që Adem Jashari u vra për t i dhënë Serbisë Mitrovicën

Meta, ironi me Baton Haxhiun: Nuk habitem nëse thotë edhe që Adem Jashari u vra për t’i dhënë Serbisë, Mitrovicën

para 10 orë - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, i është përgjigjur akuzave nga gazetari Baton Haxhiu, se “Meta ka qenë i pari që ka propozuar për ndryshim kufijsh gjatë takimeve...

Kryemadhi thyen heshtjen Klement Balilin s e kam takuar asnjëherë atë e ka takuar Saimir Tahiri Ja pse e kandiduam nipin e tij për Bashkinë Delvinë

Kryemadhi thyen heshtjen: Klement Balilin s’e kam takuar asnjëherë, atë e ka takuar Saimir Tahiri. Ja pse e kandiduam nipin e tij për Bashkinë Delvinë

para 11 orë - Gazeta Tema

Monika Kryemadhi ka thyer heshtjen dhe tregon mbi lidhjet e LSI me Klement Balilin. Ajo siguron se nuk e ka takuar kurrë atë teksa pretendimin se Meta është takuar me të, ajo thotë se edhe Saimir Tahiri,...

Rama pret komisionerin Hahn Lufta kundër krimit dhe korrupsionit prioritete në marrëdhëniet BE Shqipëri

Rama pret komisionerin Hahn: Lufta kundër krimit dhe korrupsionit prioritete në marrëdhëniet BE-Shqipëri

para 11 orë - Gazeta Tema

Komisioneri i BE-së për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit Johannes Hahn u takua sot në Tiranë me kryeministrin shqiptar Edi Rama për të diskutuar përparimin në reformat që lidhen...

Kryemadhi Po të kishte bërë Meta opozitarin Ramën do e kishim rrëzuar me kohë

Kryemadhi: Po të kishte bërë Meta opozitarin, Ramën do e kishim rrëzuar me kohë

para 11 orë - Gazeta Tema

E ftuar në studion e “Open”, Monika Kryemadhi nuk është në qendër të vëmendjes vetëm për shkak se është në krye të LSI, por edhe për marrëdhënien e saj me Presidentin Meta. Por teksa vetë LSI, partia e...

Rama pret Johannes Hahn Lufta kundër krimit dhe korrupsionit prioritete në marrëdhëniet BE Shqipëri

Rama pret Johannes Hahn. Lufta kundër krimit dhe korrupsionit prioritete në marrëdhëniet BE-Shqipëri.

para 11 orë - Gazeta Tema

Komisioneri i BE-së për Politikat Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit Johannes Hahn u takua sot në Tiranë me kryeministrin shqiptar Edi Rama për të diskutuar përparimin në reformat që lidhen...

Luan Rama i LSI uron Erion Braçen T a njoh devocionin dhe 27 vjet përkushtim e shërbim si socialist

Luan Rama i LSI uron Erion Braçen: T’a njoh devocionin dhe 27 vjet përkushtim e shërbim si socialist…

para 11 orë - Gazeta Tema

Zëvendëskryetari i LSI-së, Luan Rama ka uruar Erion Braçen, për marrjen e detyrës si zëvendëskryeministër. “T’a njoh devocionin dhe 27 vjet përkushtim e shërbim si socialist, jam i bindur, do të të ndihmojnë...

Meta flet për takimin me Klement Balilin Mund t i kem dhënë ndonjëherë dorën por takime të veçanta jo Njoh nipin e tij Rigelsin që ishte kandidat i LSI për Delvinën

Meta flet për takimin me Klement Balilin: Mund t’i kem dhënë ndonjëherë dorën por takime të veçanta jo. Njoh nipin e tij Rigelsin që ishte kandidat i LSI për Delvinën

para 11 orë - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta ka folur për arrestimin e Klement Balilit. I pyetur se nëse është takuar me të, Meta u shpreh se pasi është vënë nën akuzë , ai ka thirrur mbledhjen e këshillit kombëtar duke kërkuar...

Meta flet për takimin me Klemend Balilin Njoh nipin e tij Rigelsin s di të kem patur takim të veçantë

Meta flet për takimin me Klemend Balilin: Njoh nipin e tij Rigelsin, s’di të kem patur takim të veçantë

para 11 orë - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta ka folur për arrestimin e Klement Balilit. I pyetur se nëse është takuar me të, Meta u shpreh se pasi është vënë nën akuzë , ai ka thirrur mbledhjen e këshillit kombëtar duke kërkuar...

 Ilir Meta po sillet si lider i opozitës

“Ilir Meta po sillet si lider i opozitës”

para 11 orë - Gazeta Tema

I ftuar në A2 Debat, Alfred Peza, sekretar për marrëdhënien me mediat dhe shoqërinë civile në Partinë Socialiste, komentoi zhvillimet e fundit politike, duke u ndalur te përplasja mes presidentit Ilir...

Gjendet trupi i murosur i një personi në Milano dyshohet shqiptar

Gjendet trupi i murosur i një personi në Milano, dyshohet shqiptar

para 11 orë - Gazeta Tema

Policia italiane ka zbuluar skeletin e një personi të murosur në provincën e Senagos në Milano të Italisë. Nga të dhënat e para, sipas mediave italiane, dyshohet se viktima ka humbur jetën rreth 5 vite...

 DOKUMENTAT Blushi sulmon Ballën për shkollimin ai publikon gtihë diplomat e veta

(DOKUMENTAT)Blushi sulmon Ballën për shkollimin, ai publikon gtihë diplomat e veta.

para 12 orë - Gazeta Tema

Pas sulmit që Top Channel bëri ndaj deputetit Taulant Balla lidhur me arsimimin e tij zoti Ball aka bërë publike gjtihë diplomat e tij që nga shkolla e mesme, për të dëshmuar rezultatet e shkëlqyera në...

 Qeni i Sharrit  i Rusisë në Ballkan

“Qeni i Sharrit”, i Rusisë në Ballkan!

para 12 orë - Gazeta Tema

Nga Mero Baze Vladimir Putin ka marrë dhuratë një qenë Sharri nga Presidenti serb Vuçiç. Sipas gjasave, Vuçiç ka dash ti tregoj Putinit, se “Qeni I Sharrit”, është simbol I forcës dhe aftësive për kafshim...

Pjerin Ndreu Polemikat për Balilin një furtunë në një gotë

Pjerin Ndreu: Polemikat për Balilin, një furtunë në një gotë!

para 12 orë - Gazeta Tema

Pjerin Ndreu, deputet i partisë Socialiste por edhe drejtues me karrierë të pasur në Policinë e Shtetit, komentoi i ftuar në studiot e A2 ngjarjen që ka monopolizuar vëmendjen e mediave, arrestimin e të...

Nisja e detyrës nga ministrat dhe zv kryeministri i ri Balla Marrin përgjegjësi në një moment kyç të rrugës Europiane të Shqipërisë

Nisja e detyrës nga ministrat dhe zv/kryeministri i ri, Balla: Marrin përgjegjësi në një moment kyç të rrugës Europiane të Shqipërisë.

para 12 orë - Gazeta Tema

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, ka reaguar pas betimit të 7 ministrave dhe zv/kryeministrit të ri. Balla me anë të një postimi në mediat sociale, shton se  ka shumë besim tek ndryshimet...

Negociatat Basha mbështet skepticizmin e Holandës kundër Shqipërisë për në BE Qëndrim i drejtë

Negociatat, Basha mbështet skepticizmin e Holandës kundër Shqipërisë për në BE: Qëndrim i drejtë!

para 12 orë - Gazeta Tema

Holanda ishte një nga tre vendet skeptike në qershorin e vitit të kaluar që shtynë hapjen e negociatave për Shqipërinë. Dhe për Lulzim Bashën ky është një vendim i drejtë. “Qëndrimi i Holandës vijon që...

Zyrtare Liverpool kryen marrëveshjen më të mirë të janarit

Zyrtare, Liverpool kryen marrëveshjen më të mirë të janarit

para 12 orë - Gazeta Tema

Liverpool ka arritur marrëveshjen me mbrojtësin e majtë Andry Robertson për rinovimin pesëvjeçar të kontratës së tij. 24-vjeçari, i cili iu bashkua të Kuqve 18 muaj më parë nga Hull, ka firmosur një kontratë...

Zbardhen bisedat telefonike të Klemend Balilit ditët kur trafikohej droga

Zbardhen bisedat telefonike të Klemend Balilit, ditët kur trafikohej droga

para 12 orë - Gazeta Tema

Menjëherë pas aksionit antidrogë që përfshiu tetë qytete të Greqisë Afidnes, Asproppirgo, Glyka Nera, Ymitto, Korydalo, Salamina, Kalithea, Kifisia, policia greke ju bllokoi skafistëve shqiptarë telefona...

Pas votëbesimit Theresa May përsëri përballë krizës së Brexit it

Pas votëbesimit, Theresa May përsëri përballë krizës së Brexit-it

para 12 orë - Gazeta Tema

Kryeministrja e Britanisë, Theresa May i mbijetoi me vështirësi votëbesimit që po të mos ta kishte marrë, do kishte rrëzuar qeverinë e saj. Por tani për trani ajo përballet me krizën lidhur me daljen e...

Bledi Çuçi merr drejtimin e Ministrisë së Bujqësisë Një rrugëtim i ri për një histori suksesi

Bledi Çuçi merr drejtimin e Ministrisë së Bujqësisë: Një rrugëtim i ri për një histori suksesi

para 12 orë - Gazeta Tema

Bledi Çuçi ka marrë sot drejtimin e Ministrisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural. Pas betimit te presidenti Ilir Meta, ai është pritur në zyrë nga ministri në ikje, Niko Peleshi. Gjatë fjalës së tij në...

Giuliani ndryshon qëndrim për lidhjet e ish zyrtarëve të fushatës Trump me Rusinë

Giuliani ndryshon qëndrim për lidhjet e ish-zyrtarëve të fushatës Trump me Rusinë

para 12 orë - Gazeta Tema

Avokati i presidentit Donald Trump, Rudy Giuliani, tha se ai nuk ka thënë kurrë se nuk ka ekzistuar bashkëpunim mes Rusisë dhe anëtarëve të fushatës presidenciale të zotit Trump në vitin 2016. Komentet...

Historia e nënës heroinë që braktisi gjithçka për të rritur djalin autik

Historia e nënës heroinë që braktisi gjithçka për të rritur djalin autik

para 13 orë - Gazeta Tema

Ajo është një nënë heroinë, e cila ka rritur djalin e saj mes vështirësive, paragjykimeve të shumta e sfidave të vështira. Djali i saj është sot 21 vjeç. 20 vite më parë, Edlira Sallaku mësoi se Drini...

Ishte duke folur në telefon me motrën sulmohet për vdekje studentja

Ishte duke folur në telefon me motrën, sulmohet për vdekje studentja

para 13 orë - Gazeta Tema

Një studente 21- vjeçare është sulmuar për vdekje në Melburn, teksa ishte duke folur në telefon me motrën e saj. Trupi i Aiia Maasarwe, nga Izraeli u gjet pranë Universitetit LaTrobe në veri të qytetit....

Jari sqaron thashethemet për zëvendësimin e Lulit pas humbjes së zgjedhjeve lokale

para 13 orë - Gazeta Tema

Ethet e zgjedhjeve të së shtunës, kur do të mblidhet Këshilli Kombëtar i PD për të zgjedhur kryesinë e re dhe organet e tjera, nuk e lanë Jarin mbrëmë të vërë gjumë në sy. Por edhe pse dëshira ishte e...

​ Barcelona është pro shkëmbimit Neymar Coutinho

​“Barcelona është pro shkëmbimit Neymar-Coutinho”

para 13 orë - Gazeta Tema

Barcelona është e gatshme t’ia ofrojë Philippe Coutinhon Paris Saint-Germainit, nëse klubi francez pranon t’ia kthejë Neymarin në shkëmbim, pretendon gazetari sportiv, Graham Hunter. Neymari i kishte kaluar...

FOTOT: Një betejë epike për jetë a vdekje, mes luanit dhe krokodilit

para 13 orë - Gazeta Tema

Fotot e mëposhtme janë një park në Afrikën e Jugut nga fotografi Mike Sutherland. Fotot sjellin një betejë epike për jetë a vdekje, mes një luani dhe një krokodili. Betejë që fitohet nga luani.(TemA)

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK