http://kariera.mk

Eurosport

06:00

Eurosport 2

06:00

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Asian European Tour - Hong Kong Open

06:01

Hong Kong Open (Ji Hyun Sung - Bing Jiao He)

06:01

Armenia Cup (Levon Harutyunyan - Artem Minasyan)

07:00

Armenia Cup (Svetlana Yeghiazaryan - Emilia Papikyan)

07:00

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

Moscow Championship (Sarkis Moklozyan - Sergey Liyaskin)

07:45

Master Tour TT

08:00

ITF Men Heraklion (Court 1)

08:30

ITF Men Heraklion (Court 13)

08:30

ATP Challenger Hua Hin

09:00

ATP Challenger Hua Hin

09:00

ATP Challenger Hua Hin

09:00

ITTF Spanish Open (Table 1)

09:00

ITTF Spanish Open (Table 2)

09:00

ATP Challenger Bangalore

10:00

ITF Men Valasske Mezirici

10:00

ITF Men Valasske Mezirici

10:00

ITF Women Valencia (Andrea Gamiz - Giulia Gatto-Monticone)

11:00

ITF Women Valencia (Olga Saez Larra - Silvia Soler Espinosa)

11:00

Snooker Northern Ireland Open (Table 1)

11:00

Snooker Northern Ireland Open (Table 2)

11:00

WTA Mumbai

12:15

ATP Challenger Andria

13:00

ATP Challenger Andria

13:00

Wheelchair Tennis - 2017 UNIQLO

13:00

BMX Race of Champions

14:00

France vs Belgium

14:15

France vs Belgium

14:15

France vs Belgium

14:15

World Cup, Ruka

14:15

World Cup, Ruka

14:15

World Cup, Ruka

14:15

World Cup, Ruka

14:15

World Cup, Ruka

14:15

Molot-Prikamye Perm vs Toros Neftekamsk

15:00

Molot-Prikamye Perm vs Toros Neftekamsk

15:00

Molot-Prikamye Perm vs Toros Neftekamsk

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Avtomobilist Yekaterinburg vs Dinamo Riga

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Metallurg Magnitogorsk vs Torpedo Nizhny Novgorod

15:00

Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moscow

15:00

Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moscow

15:00

Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moscow

15:00

Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moscow

15:00

Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moscow

15:00

Formula 2 - Abu Dhabi Grand Prix (Qualifying)

15:00

Formula 2 - Abu Dhabi Grand Prix (Qualifying)

15:00

Formula 2 - Abu Dhabi Grand Prix (Qualifying)

15:00

Sabalenka - Broady (WTA Mumbai)

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Amkar vs Dynamo Moscow

15:30

Liepājas U17 (Women) vs Ridzene U17 (Women)

15:30

DR Congo vs Egypt

15:30

DR Congo vs Egypt

15:30

DR Congo vs Egypt

15:30

Belgorod Oblast U16 W vs Kostroma Oblast U16 W

15:30

El Ismaily vs Smouha

16:00

El Ismaily vs Smouha

16:00

El Ismaily vs Smouha

16:00

Manisaspor vs Adana Demirspor

16:00

Manisaspor vs Adana Demirspor

16:00

Manisaspor vs Adana Demirspor

16:00

Cedevita U19 vs Igokea U19

16:00

Crvena zvezda U19 vs Mega Bemax U19

16:00

Fortuna Klaipeda W vs Kibirkstis Vilnius W

16:00

Samara SGEU vs Spartak St Petersburg

16:00

Qatar vs Kazakhstan

16:00

Qatar vs Kazakhstan

16:00

Qatar vs Kazakhstan

16:00

Loko vs Russkie Vityazi

16:00

Loko vs Russkie Vityazi

16:00

Lada Togliatti vs Severstal Cherepovets

16:00

M-1 Challenge 77

16:00

M1 Challenge 86

16:00

Medina Ramenskoye vs Polimer

16:00

Al Sadd vs Al Duhail

16:10

Munar - Collarini (ATP Challenger Rio de Janeiro)

16:10

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Cherno More vs Pirin Blagoevgrad

16:30

Serbia W vs Spain W

16:30

Serbia W vs Spain W

16:30

Serbia W vs Spain W

16:30

Serbia W vs Spain W

16:30

Almaz vs Kapitan

16:30

Almaz vs Kapitan

16:30

Dinamo St. Petersburg vs SKA-1946

16:30

Dinamo St. Petersburg vs SKA-1946

16:30

Kremenchuk vs Donbass

16:30

Kremenchuk vs Donbass

16:30

Kremenchuk vs Donbass

16:30

Kremenchuk vs Donbass

16:30

Al Nasr vs Shabab Al-Ahli Dubai

16:45

Al Nasr vs Shabab Al-Ahli Dubai

16:45

Al Nasr vs Shabab Al-Ahli Dubai

16:45

Skugor - Ignatik (ATP Challenger Andria)

16:45

Tsonga - Darcis (France - Belgium)

16:45

Tsonga - Darcis (France - Belgium)

16:45

Missouri vs St. John's

17:00

Missouri vs St. John's

17:00

Missouri vs St. John's

17:00

Hesse - Raina (WTA Mumbai)

17:00

Albania W vs Poland W

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

FC Juventus Bucuresti vs Concordia Chiajna

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Borac vs FK Vozdovac

17:00

Ruta W vs Suduva Marijampole W

17:00

Mazeikiai vs Palanga Triobet

17:00

Suduva-Mantinga vs Sakiai Vytis

17:00

Taurage vs Perlas

17:00

Turkey vs Latvia

17:00

Turkey vs Latvia

17:00

Turkey vs Latvia

17:00

Turkey vs Latvia

17:00

Turkey vs Latvia

17:00

Trinec vs Pardubice

17:00

Trinec vs Pardubice

17:00

Trinec vs Pardubice

17:00

Trinec vs Pardubice

17:00

Trinec vs Pardubice

17:00

Liptovsky Mikulas vs Zvolen

17:00

Poprad vs Nove Zamky

17:00

Neftekhimik Niznekamsk vs HC Sochi

17:00

Dynamo Moscow vs Sintez Akademiya

17:00

Agamenone / Arguello - Arneodo / Romboli (ATP Challenger Rio de Janeiro)

17:15

Dukla Prague vs Mlada Boleslav

17:30

Dukla Prague vs Mlada Boleslav

17:30

Dukla Prague vs Mlada Boleslav

17:30

Al-Faisaly Amman vs Mansheyat

17:30

Toledo vs Western Michigan

17:30

Toledo vs Western Michigan

17:30

Toledo vs Western Michigan

17:30

Lokomotiva Karlovy Vary W vs Sokol Hradec Kralove W

17:30

Litvinov vs Vitkovice

17:30

Mlada Boleslav vs Sparta Prague

17:30

Mlada Boleslav vs Sparta Prague

17:30

Mlada Boleslav vs Sparta Prague

17:30

Mlada Boleslav vs Sparta Prague

17:30

Dunarea Galati vs Sportul Studentesc

17:30

JYP Jyvaskyla vs Jukurit

17:30

JYP Jyvaskyla vs Jukurit

17:30

JYP Jyvaskyla vs Jukurit

17:30

Lukko vs SaiPa

17:30

Lukko vs SaiPa

17:30

Lukko vs SaiPa

17:30

Pelicans vs Karpat

17:30

Pelicans vs Karpat

17:30

Pelicans vs Karpat

17:30

Tappara vs TPS Turku

17:30

Tappara vs TPS Turku

17:30

Tappara vs TPS Turku

17:30

Espoo United vs SaPKo

17:30

IPK vs TuTo

17:30

K-Vantaa vs Jokipojat

17:30

Peliitat vs LeKi

17:30

RoKi vs Kettera

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Dinamo Minsk vs Avangard Omsk

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Jokerit vs Admiral Vladivostok

17:30

Austria W vs Norway B W

17:30

Marek Dupnitsa vs CSKA Sofia

17:30

Al Ahli SC vs Al Qadisiya

17:40

Al Ahli SC vs Al Qadisiya

17:40

Al Riffa vs Malkiya

17:45

Al Riffa vs Malkiya

17:45

World Cup, Ruka Men Qualification

17:45

Cachin - Hernandez Fernandez (ATP Challenger Rio de Janeiro)

17:50

Vienna Capitals II vs Miercurea Ciuc

17:50

Minnesota vs Massachusetts

18:00

Minnesota vs Massachusetts

18:00

Minnesota vs Massachusetts

18:00

Northern Iowa vs Villanov

18:00

Northern Iowa vs Villanov

18:00

Inter Zapresic vs Lokomotiva Zagreb

18:00

Inter Zapresic vs Lokomotiva Zagreb

18:00

Inter Zapresic vs Lokomotiva Zagreb

18:00

Vysocina Jihlava vs Brno

18:00

Vysocina Jihlava vs Brno

18:00

Vysocina Jihlava vs Brno

18:00

Portugal W vs Moldova W

18:00

Portugal W vs Moldova W

18:00

Portugal W vs Moldova W

18:00

Germany W vs France W

18:00

Germany W vs France W

18:00

Germany W vs France W

18:00

Olsztyn vs Chojniczanka

18:00

Cracovia vs Lechia Gdansk

18:00

Cracovia vs Lechia Gdansk

18:00

Cracovia vs Lechia Gdansk

18:00

Osmanlispor vs Genclerbirligi

18:00

Osmanlispor vs Genclerbirligi

18:00

Osmanlispor vs Genclerbirligi

18:00

Osmanlispor vs Genclerbirligi

18:00

Central Michigan vs Northern Illinois

18:00

Central Michigan vs Northern Illinois

18:00

Central Michigan vs Northern Illinois

18:00

Houston vs Navy

18:00

Houston vs Navy

18:00

Houston vs Navy

18:00

Pittsburgh vs Miami (FL)

18:00

Pittsburgh vs Miami (FL)

18:00

Pittsburgh vs Miami (FL)

18:00

TCU vs Baylor

18:00

TCU vs Baylor

18:00

TCU vs Baylor

18:00

Tajfun Sentjur vs Decin

18:00

Zlatorog Lasko vs USK Prague

18:00

Angola vs Morocco

18:00

Angola vs Morocco

18:00

Angola vs Morocco

18:00

Bulgaria vs Finland

18:00

Bulgaria vs Finland

18:00

Bulgaria vs Finland

18:00

Czech Republic vs Iceland

18:00

Czech Republic vs Iceland

18:00

Czech Republic vs Iceland

18:00

Guinea vs Tunisia

18:00

Guinea vs Tunisia

18:00

Guinea vs Tunisia

18:00

Iraq vs Iran

18:00

Iraq vs Iran

18:00

Iraq vs Iran

18:00

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets

18:00

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets

18:00

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets

18:00

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets

18:00

Portland Trail Blazers vs Brooklyn Nets

18:00

Liberec vs Plzen

18:00

Liberec vs Plzen

18:00

Liberec vs Plzen

18:00

Mountfield Hradec Kralove vs Dukla Jihlava

18:00

Olomouc vs Kometa Brno

18:00

DAB vs Ferencvaros

18:00

Nitra vs Detva

18:00

Jastrzebie vs Opole

18:00

Unia Oswiecim vs MMKS Podhale

18:00

Sonego / Vavassori - Bednarek / Pel (ATP Challenger Andria)

18:00

ETTU Cup

18:00

Goztepe vs PAOK

18:00

Povazska Bystrica vs Lovcen

18:00

Romania W vs Poland W

18:00

Slovenia W vs Angola W

18:00

Stal Mielec vs Zabrze

18:00

Vegyesz vs Triglav Kranj

18:00

BVK Bratislava W vs Branik Maribor W

18:00

Kielce vs Bielsko-Biala

18:00

KS Espadon Szczecin vs Kedzierzyn-Kozle

18:00

Steaua Bucuresti vs CSM Bucuresti

18:00

UKF Nitra W vs COP Nitra W

18:00

Nes Ziona vs Maccabi Rishon

18:10

Poland vs Hungary

18:15

Poland vs Hungary

18:15

Poland vs Hungary

18:15

Austrian Erste Liga Simulcast

18:30

Floridsdorfer AC Wien vs Austria Lustenau

18:30

Floridsdorfer AC Wien vs Austria Lustenau

18:30

Floridsdorfer AC Wien vs Austria Lustenau

18:30

Kapfenberg vs Liefering

18:30

Kapfenberg vs Liefering

18:30

Kapfenberg vs Liefering

18:30

Ried vs Wiener Neustadt

18:30

Ried vs Wiener Neustadt

18:30

Ried vs Wiener Neustadt

18:30

Wattens vs Hartberg

18:30

Wattens vs Hartberg

18:30

Wattens vs Hartberg

18:30

German 2. Bundesliga Simulcast

18:30

SV Sandhausen vs Heidenheim

18:30

SV Sandhausen vs Heidenheim

18:30

SV Sandhausen vs Heidenheim

18:30

SV Sandhausen vs Heidenheim

18:30

Union Berlin vs SV Darmstadt 98

18:30

Union Berlin vs SV Darmstadt 98

18:30

Union Berlin vs SV Darmstadt 98

18:30

Union Berlin vs SV Darmstadt 98

18:30

DVTK vs Brasov

18:30

Gdansk vs Tychy

18:30

Katowice vs Bytom

18:30

Soares Klier Junior / Oliveira - Arevalo / Reyes (ATP Challenger Rio de Janeiro)

18:30

Grodzisk vs Orenburg

18:30

Cheetahs vs Edinburgh

18:30

Cheetahs vs Edinburgh

18:30

Cheetahs vs Edinburgh

18:30

Scottish Open

18:30

Fenerbahce vs Khimki Moscow

18:45

Fenerbahce vs Khimki Moscow

18:45

Fenerbahce vs Khimki Moscow

18:45

Fenerbahce vs Khimki Moscow

18:45

Bosnia and Herzegovina vs Russia

18:45

Bosnia and Herzegovina vs Russia

18:45

Bosnia and Herzegovina vs Russia

18:45

Fehervar AV19 vs Medvescak Zagreb

18:45

New Hampshire vs Furman

19:00

Rutgers vs East Carolina

19:00

Rutgers vs East Carolina

19:00

Rutgers vs East Carolina

19:00

Randers FC vs Sonderjyske

19:00

Randers FC vs Sonderjyske

19:00

Randers FC vs Sonderjyske

19:00

Al Ahly vs El Daklyeh

19:00

Slovakia W vs Netherlands W

19:00

Slovakia W vs Netherlands W

19:00

Slovakia W vs Netherlands W

19:00

Switzerland W vs Belarus W

19:00

Switzerland W vs Belarus W

19:00

Switzerland W vs Belarus W

19:00

Paderborn 07 vs Karlsruher

19:00

Preussen Munster vs Chemnitzer

19:00

SV Meppen vs Sonnenhof Grossaspach

19:00

Hassania Agadir vs Olympique de Safi

19:00

Buffalo vs Ohio

19:00

Buffalo vs Ohio

19:00

Buffalo vs Ohio

19:00

Borac vs Mladost Admiral

19:00

KK Metalac vs Radnicki

19:00

OKK Beograd vs KK Dunav

19:00

Zlatibor Cajetina vs Beovuk

19:00

Kosovo vs Lithuania

19:00

Kosovo vs Lithuania

19:00

Kosovo vs Lithuania

19:00

Sweden vs Ukraine

19:00

Sweden vs Ukraine

19:00

Sweden vs Ukraine

19:00

Texas Stars vs Cleveland Monsters

19:00

MAC Budapest vs Fehervari Titanok

19:00

AIK vs Leksands

19:00

Almtuna vs Troja/Ljungby

19:00

Modo vs Pantern

19:00

Sodertalje vs HC Vita Hasten

19:00

Tingsryds vs IF Bjorkloven

19:00

Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins

19:00

Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins

19:00

Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins

19:00

Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins

19:00

Janow vs Krakow

19:00

World Cup, Whistler Women

19:00

Chartres vs UMMC

19:00

Post Muhlhausen vs Grunwettersbach

19:00

Slovakia W vs Germany W

19:00

SK Posojilnica vs Mladost Kastela Luksic

19:00

Venelles W vs Mulhouse W

19:00

Universidad de San Martin vs Comerciantes Unidos

19:15

Universidad de San Martin vs Comerciantes Unidos

19:15

Universidad de San Martin vs Comerciantes Unidos

19:15

Salzburg vs Znojmo

19:15

TWK Innsbruck vs Klagenfurt

19:15

Villach vs Dornbirn

19:15

Long Beach State vs Oregon State

19:30

Nebraska Omaha vs Tennessee Tech

19:30

Saint Mary's vs Washington State

19:30

Germany vs Georgia

19:30

Germany vs Georgia

19:30

Germany vs Georgia

19:30

Adler Mannheim vs Straubing Tigers

19:30

Adler Mannheim vs Straubing Tigers

19:30

Adler Mannheim vs Straubing Tigers

19:30

EHC Red Bull Munchen vs Grizzly Wolfsburg

19:30

EHC Red Bull Munchen vs Grizzly Wolfsburg

19:30

EHC Red Bull Munchen vs Grizzly Wolfsburg

19:30

Eisbaren Berlin vs Dusseldorf EG

19:30

Eisbaren Berlin vs Dusseldorf EG

19:30

Eisbaren Berlin vs Dusseldorf EG

19:30

Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Augsburger Panther

19:30

Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Augsburger Panther

19:30

Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Augsburger Panther

19:30

Iserlohn Roosters vs Krefeld Pinguine

19:30

Iserlohn Roosters vs Krefeld Pinguine

19:30

Iserlohn Roosters vs Krefeld Pinguine

19:30

Schwenninger Wild Wings vs Kolner Haie

19:30

Schwenninger Wild Wings vs Kolner Haie

19:30

Schwenninger Wild Wings vs Kolner Haie

19:30

Frederikshavn vs Esbjerg

19:30

Odense Bulldogs vs Aalborg

19:30

Rungsted vs Gentofte

19:30

Sonderjyske vs Herning Blue Fox

19:30

Eslovs vs Saarbrucken

19:30

Schwaz Tirol vs UHK Krems

19:30

Sete vs Toulouse

19:30

FC Botosani vs CS Universitatea Craiova

19:45

FC Botosani vs CS Universitatea Craiova

19:45

FC Botosani vs CS Universitatea Craiova

19:45

Bolzano vs Graz 99ers

19:45

Biel vs EHC Kloten

19:45

Davos vs Ambri-Piotta

19:45

Fribourg vs Bern

19:45

Lausanne vs Servette

19:45

Lugano vs Zug

19:45

Campbell vs Abilene Christian

20:00

Samford vs SE Louisiana

20:00

Wales W vs Kazakhstan W

20:00

Wales W vs Kazakhstan W

20:00

Wales W vs Kazakhstan W

20:00

Liverpool U18 vs Sunderland U18

20:00

Liverpool U18 vs Sunderland U18

20:00

Liverpool U18 vs Sunderland U18

20:00

Beziers vs Grenoble

20:00

Concarneau vs Consolat Marseille

20:00

Dunkerque vs Creteil

20:00

Entente Sannois vs Cholet

20:00

Les Herbiers vs Avranches

20:00

Lyon Duchere vs Stade Lavallois

20:00

Rodez vs Pau

20:00

AC Ajaccio vs Reims

20:00

AC Ajaccio vs Reims

20:00

AC Ajaccio vs Reims

20:00

AC Ajaccio vs Reims

20:00

Auxerre vs Nancy

20:00

Auxerre vs Nancy

20:00

Auxerre vs Nancy

20:00

Auxerre vs Nancy

20:00

Brest vs Sochaux

20:00

Brest vs Sochaux

20:00

Brest vs Sochaux

20:00

Brest vs Sochaux

20:00

French Ligue 2 Simulcast

20:00

French Ligue 2 Simulcast

20:00

French Ligue 2 Simulcast

20:00

Nimes vs Bourg en Bresse 01 Peronnas

20:00

Nimes vs Bourg en Bresse 01 Peronnas

20:00

Nimes vs Bourg en Bresse 01 Peronnas

20:00

Nimes vs Bourg en Bresse 01 Peronnas

20:00

Niort vs Chateauroux

20:00

Niort vs Chateauroux

20:00

Niort vs Chateauroux

20:00

Niort vs Chateauroux

20:00

Orleans vs Clermont

20:00

Orleans vs Clermont

20:00

Orleans vs Clermont

20:00

Paris FC vs Quevilly Rouen

20:00

Paris FC vs Quevilly Rouen

20:00

Paris FC vs Quevilly Rouen

20:00

Paris FC vs Quevilly Rouen

20:00

Tours vs Gazelec Ajaccio FC

20:00

Tours vs Gazelec Ajaccio FC

20:00

Tours vs Gazelec Ajaccio FC

20:00

Valenciennes vs Lorient

20:00

Valenciennes vs Lorient

20:00

Valenciennes vs Lorient

20:00

Valenciennes vs Lorient

20:00

Levante vs Osasuna Magna

20:00

Rapperswil-Jona vs Vaduz

20:00

Rapperswil-Jona vs Vaduz

20:00

Rapperswil-Jona vs Vaduz

20:00

Panathinaikos vs Real Madrid

20:00

Panathinaikos vs Real Madrid

20:00

Panathinaikos vs Real Madrid

20:00

Panathinaikos vs Real Madrid

20:00

Subotica vs Vrsac

20:00

Montenegro vs Spain

20:00

Montenegro vs Spain

20:00

Montenegro vs Spain

20:00

Netherlands vs Croatia

20:00

Netherlands vs Croatia

20:00

Netherlands vs Croatia

20:00

Serbia vs Austria

20:00

Serbia vs Austria

20:00

Serbia vs Austria

20:00

Westchester Knicks vs Greensboro Swarm

20:00

Herlev vs Hvidovre

20:00

Arends / Gille - Baldi / Pellegrino (ATP Challenger Andria)

20:00

Berlocq - Clezar (ATP Challenger Rio de Janeiro)

20:00

Hennebont vs Dusseldorf

20:00

Angouleme vs Carcassonnaise

20:00

Beziers vs US Dax

20:00

Biarritz Olympique vs Narbonne

20:00

Massy vs Aurillac

20:00

US Montauban vs Nevers

20:00

HAOK Mladost vs Calcit Kamnik

20:00

Montpellier vs Nantes

20:00

VC Nantes W vs Frejus Saint-Raphael W

20:00

Cannes vs Cambrai

20:00

Lyon vs Nazaire

20:00

Narbonne vs Plessis Robinson

20:00

England W vs Bosnia and Herzegovina W

20:05

England W vs Bosnia and Herzegovina W

20:05

England W vs Bosnia and Herzegovina W

20:05

Ulster vs Treviso

20:05

Ulster vs Treviso

20:05

Ulster vs Treviso

20:05

Bohemians 1905 vs Slovan Liberec

20:15

Bohemians 1905 vs Slovan Liberec

20:15

Bohemians 1905 vs Slovan Liberec

20:15

Italy vs Romania

20:15

Italy vs Romania

20:15

Italy vs Romania

20:15

Alabama vs BYU

20:30

Maryland Eastern Shore vs Jackson State

20:30

NC State vs Tennessee

20:30

Blau-Weiss Linz vs Wacker Innsbruck

20:30

Blau-Weiss Linz vs Wacker Innsbruck

20:30

Blau-Weiss Linz vs Wacker Innsbruck

20:30

Tubize vs Cercle Brugge KSV

20:30

Gent vs Mouscron-Peruwelz

20:30

Gent vs Mouscron-Peruwelz

20:30

Gent vs Mouscron-Peruwelz

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Hannover 96 vs VfB Stuttgart

20:30

Empoli vs Frosinone

20:30

Empoli vs Frosinone

20:30

Empoli vs Frosinone

20:30

Pordenone vs Vicenza

20:30

Palma vs O Parrulo

20:30

Gornik Zabre vs Jagiellonia

20:30

Gornik Zabre vs Jagiellonia

20:30

Gornik Zabre vs Jagiellonia

20:30

Arkansas vs Missouri

20:30

Arkansas vs Missouri

20:30

Arkansas vs Missouri

20:30

Willebroek vs Brussels

20:30

Belgium vs France

20:30

Belgium vs France

20:30

Belgium vs France

20:30

Chad vs Cameroon

20:30

Chad vs Cameroon

20:30

Chad vs Cameroon

20:30

Great Britain vs Greece

20:30

Great Britain vs Greece

20:30

Great Britain vs Greece

20:30

Slovenia vs Belarus

20:30

Slovenia vs Belarus

20:30

Slovenia vs Belarus

20:30

England vs Malawi

20:30

Grenoble FC vs Colomiers

20:30

Grenoble FC vs Colomiers

20:30

Grenoble FC vs Colomiers

20:30

France W vs Tunisia W

20:30

Huesca vs Benidorm

20:30

Vibo Valentia vs Modena

20:30

Cardiff Blues vs Connacht

20:35

Cardiff Blues vs Connacht

20:35

Cardiff Blues vs Connacht

20:35

Leinster vs Dragons

20:35

Leinster vs Dragons

20:35

Leinster vs Dragons

20:35

St Etienne vs Strasbourg

20:45

St Etienne vs Strasbourg

20:45

St Etienne vs Strasbourg

20:45

St Etienne vs Strasbourg

20:45

St Etienne vs Strasbourg

20:45

St Etienne vs Strasbourg

20:45

Piacenza vs Alessandria

20:45

Santiago vs Jaen

20:45

Zaglebie Sosnowiec vs Leczna

20:45

Dundee FC vs Rangers

20:45

Dundee FC vs Rangers

20:45

Dundee FC vs Rangers

20:45

Dundee FC vs Rangers

20:45

Bangor City vs Bala

20:45

Prestatyn vs Llandudno

20:45

Unicaja vs CSKA Moscow

20:45

Unicaja vs CSKA Moscow

20:45

Unicaja vs CSKA Moscow

20:45

Unicaja vs CSKA Moscow

20:45

Amics Castello vs Leyma Basquet Coruna

20:45

Al-Qazeres Extremadura W vs Uni Girona W

20:45

Newcastle Falcons vs Gloucester

20:45

Newcastle Falcons vs Gloucester

20:45

Newcastle Falcons vs Gloucester

20:45

Newcastle Falcons vs Gloucester

20:45

Bedford Blues vs Hartpury College

20:45

Clemson vs Texas Southern

21:00

Hartford vs Bryant

21:00

New Orleans Privateers vs Spring Hill

21:00

Northeastern vs Utah State

21:00

Penn State vs Oral Roberts

21:00

Portland St vs Butler

21:00

Washington vs Seattle

21:00

Tomljanovic - Peterson (WTA Honolulu)

21:00

WTA Honolulu

21:00

San Miguel vs Sacachispas

21:00

San Telmo vs Comunicaciones

21:00

Banfield vs Defensa y Justicia

21:00

Banfield vs Defensa y Justicia

21:00

Banfield vs Defensa y Justicia

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

West Ham United vs Leicester City

21:00

Glenavon vs Linfield

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Celta Vigo vs Leganes

21:00

Tenerife vs Rayo Vallecano

21:00

Tenerife vs Rayo Vallecano

21:00

Tenerife vs Rayo Vallecano

21:00

Tenerife vs Rayo Vallecano

21:00

Aberystwyth vs Newtown

21:00

Caceres vs Ourense

21:00

Forca Lleida vs Valladolid

21:00

Melilla vs Real Oviedo

21:00

Palencia Baloncesto vs Iraurgi SB

21:00

Erie BayHawks vs Oklahoma City Blue

21:00

North Carolina vs Arkansas

21:30

Belenenses vs Desportivo Chaves

21:30

Belenenses vs Desportivo Chaves

21:30

Belenenses vs Desportivo Chaves

21:30

San Diego State vs New Mexico

21:30

San Diego State vs New Mexico

21:30

San Diego State vs New Mexico

21:30

San Diego State vs New Mexico

21:30

UCF vs South Florida

21:30

UCF vs South Florida

21:30

UCF vs South Florida

21:30

UCF vs South Florida

21:30

Cornell vs Toledo

22:00

Georgia Tech vs North Texas

22:00

Harvard vs Saint Joseph's

22:00

Niagara vs Alabama A&M

22:00

South Florida vs Arkansas State

22:00

St. Francis Brooklyn vs Navy

22:00

Texas State vs Troy

22:00

Nebraska vs Iowa

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

Colorado Avalanche vs Minnesota Wild

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

New York Islanders vs Philadelphia Flyers

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Winnipeg Jets vs Anaheim Ducks

22:00

Silva - Monteiro (ATP Challenger Rio de Janeiro)

22:00

Pinheiros W vs Sesi-SP W

22:00

Gremio Brasil de Pelotas vs Criciuma

22:15

Fairfield vs Jacksonville

22:30

Indiana vs Eastern Michigan

22:30

Imanishi - Jang (WTA Honolulu)

22:30

Cleveland State vs Central Connecticut State

23:00

NC Wilmington vs Loyola Chicago

23:00

UCF vs West Virginia

23:00

USC Upstate vs Bowling Green

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Tampa Bay Lightning vs Washington Capitals

23:00

Libertad Asuncion vs Deportivo Capiata

23:10

Chacarita Juniors vs Huracan

23:15

Chacarita Juniors vs Huracan

23:15

Chacarita Juniors vs Huracan

23:15

Duke vs Texas

23:30

Xavier vs Arizona State

23:30

San Luis vs Universidad de Concepcion

23:30

San Luis vs Universidad de Concepcion

23:30

San Luis vs Universidad de Concepcion

23:30

Gonzalez / Neis - Clezar / Oliveira (ATP Challenger Rio de Janeiro)

23:30

Portland vs Oklahoma

00:00

Robert Morris vs Norfolk State

00:00

Zhang - Diatchenko (WTA Honolulu)

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

San Jose Sharks vs Vegas Golden Knights

00:00

World Cup, Whistler

00:00

River Plate vs Personal Bolivar

00:00

South Dakota Coyotes vs Southern Miss

00:30

Figueirense vs Paysandu PA

00:30

Grand Prix Lake Placid

00:30

Praia Clube W vs Osasco W

00:30

Georgia vs San Diego State

01:00

Auburn vs Winthrop

01:00

Charlotte vs High Point

01:00

Florida Gulf Coast vs Denver

01:00

Louisville vs St. Francis (PA)

01:00

Ohio vs Mount St. Marys

01:00

SMU vs Western Kentucky

01:00

TCU vs New Mexico

01:00

UT Arlington vs Western Carolina

01:00

UTSA Roadrunners vs Texas A&M-CC

01:00

Wake Forest vs NC Greensboro

01:00

Wisconsin Green Bay vs Florida A&M

01:00

Wright State vs Gardner Webb

01:00

Sarmiento Junin vs San Martin Tucuman

01:00

Tasman United vs Eastern Suburbs

01:00

FIU vs Western Kentucky

01:00

FIU vs Western Kentucky

01:00

FIU vs Western Kentucky

01:00

FIU vs Western Kentucky

01:00

Chile vs Brazil

01:00

Dominican Republic vs Virgin Islands

01:00

Maine Red Claws vs Fort Wayne Mad Ants

01:00

Sioux Falls Skyforce vs Grand Rapids Drive

01:00

Windy City Bulls vs Lakeland Magic

01:00

Hartford Wolf Pack vs Bridgeport Sound Tigers

01:00

Manitoba Moose vs Grand Rapids Griffins

01:00

Wilkes-Barre/Scranton vs Syracuse Crunch

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Detroit Red Wings vs New York Rangers

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Edmonton Oilers vs Buffalo Sabres

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Ottawa Senators vs Columbus Blue Jackets

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Vancouver Canucks vs New Jersey Devils

01:00

Binghamton Devils vs Rochester Americans

01:05

Lehigh Valley Phantoms vs Springfield Thunderbirds

01:05

Canada vs Bahamas

01:15

Canada vs Bahamas

01:15

Canada vs Bahamas

01:15

Venezuela vs Colombia

01:15

Venezuela vs Colombia

01:15

Venezuela vs Colombia

01:15

Illinois vs North Carolina Central

01:30

Kent State vs Valparaiso

01:30

Boserup - Rodina (WTA Honolulu)

01:30

Independiente Rivadavia vs Ferro Carril

01:30

Colon Santa FE vs Tigre

01:30

New York Knicks vs Atlanta Hawks

01:30

Orlando Magic vs Boston Celtics

01:30

Utica Comets vs Laval Rocket

01:30

Toronto Maple Leafs vs Carolina Hurricanes

01:30

Florida State vs Citadel

02:00

Kansas vs Oakland

02:00

Utah Utes vs Eastern Washington

02:00

San Marcos de Arica vs Union La Calera

02:00

Auckland City vs Hawkes Bay

02:00

Texas vs Texas Tech

02:00

Virginia vs Virginia Tech

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Charlotte Hornets vs Cleveland Cavaliers

02:00

Detroit Pistons vs Oklahoma City Thunder

02:00

Miami Heat vs Minnesota Timberwolves

02:00

Toronto Raptors vs Indiana Pacers

02:00

Agua Caliente Clippers vs Austin Toros Spurs

02:00

Salt Lake City Stars vs Memphis Hustle

02:00

Chicago Wolves vs Milwaukee Admirals

02:00

Iowa Wild vs Rockford IceHogs

02:00

Nashville Predators vs St. Louis Blues

02:00

Grand Prix Lake Placid Men

02:00

UPCN vs UNTREF

02:00

Eastern Illinois vs Fontbonne

02:30

Northwestern vs Sacred Heart

02:30

South Bay Lakers vs Texas Legends

02:30

Judo Russian Championship U21

02:30

Colorado State vs Northwestern State

03:00

Northern Colorado vs Youngstown State

03:00

Pacific vs Ark Pine Bluff

03:00

Texas A&M vs Pepperdine

03:00

Wisconsin vs Wisconsin Milwaukee

03:00

Memphis Grizzlies vs Denver Nuggets

03:00

New Orleans Pelicans vs Phoenix Suns

03:00

Calgary Flames vs Dallas Stars

03:00

Los Angeles Kings vs Arizona Coyotes

03:00

World Cup, Whistler Women

03:00

Stockton Heat vs Tucson Roadrunners

03:05

Abejas vs Correcaminos

03:15

Maryland vs St. Bonaventure

03:30

Toros de Nuevo vs Michoacan

03:30

FIVB World Tour, Sydney

03:30

UC Santa Barbara vs Prairie View A&M

04:00

Fuerza Regia vs Libertadores

04:00

Rio Grande Valley Vipers vs Santa Cruz Warriors

04:00

Bakersfield Condors vs San Diego Gulls

04:00

San Jose Barracuda vs Ontario Reign

04:00

ITF Men Thu Dau Mot City

04:00

UCLA vs California

04:30

Chicago Bulls vs Golden State Warriors

04:30

Wellington Phoenix Res II vs Southern United

04:45

V8 Supercars

04:45

Han / Jang - Hozumi / Muhammad (WTA Honolulu)

05:00

Bolt / Mousley - Ratiwatana / Ratiwatana (ATP Challenger Hua Hin)

05:00

Tonga vs England

05:00

Tonga vs England

05:00

Tonga vs England

05:00

Tonga vs England

05:00

Gosei Trefuerza vs Toray Arrows

05:00

Suntory Sunbirds vs FC Tokyo

05:00

Ageo W vs Hisamitsu Springs W

05:00

NEC Red Rockets W vs JT Marvelous W

05:00

Canisius vs Texas State

05:30

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK