http://kariera.mk

Eurosport

06:00

Eurosport 2

06:00

ATP Challenger Bangkok

06:01

ATP Challenger Bangkok

06:01

ITF Women Kyoto

06:01

ITF Women Kyoto

06:01

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

TT Cup

07:30

WTA Dubai

08:00

WTA Dubai

08:00

WTA Dubai

08:00

WTA Dubai

08:00

WTA Dubai

08:00

WTA Dubai

08:00

Master Tour TT

08:00

Gen.G vs Griffin

09:00

BWF World Tour - Spain Masters

10:00

IPC World Cup 2019

10:15

ATP Challenger Bergamo

11:00

ATP Challenger Bergamo

11:00

ATP Challenger Bergamo

11:00

ATP Challenger Bergamo

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Alpine Skiing World Junior Championships Juniors

11:00

Uragan vs Veterany

11:00

Snooker China Open Qualifiers

11:00

Snooker China Open Qualifiers

11:00

ATP Marseille

12:00

Bachinger - Darcis (ATP Marseille)

12:00

KT Rolster vs SK Telecom T1

12:00

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Mladenovic - Suarez Navarro (WTA Dubai)

12:15

Saint Petersburg U18 (Women) vs Moscow Oblast U18 (Women)

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Cross Country Skiing World Cup, Seefeld Women Qualification

12:15

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Kunlun vs Admiral Vladivostok

12:30

Altay vs Mangistau

12:30

Boca Juniors II vs Atletico Tucuman II

13:00

Druzhba Novonikolaevka vs Metalurh Zaporizhya

13:00

PSS Sleman vs Pusamania Borneo

13:00

Juventus (Women) vs UPC Tavagnacco (Women)

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

Dynamo Kiev U19 vs Juventus U19

13:00

De Greef - Petrovic (ATP Challenger Bergamo)

13:00

De Greef - Petrovic (ATP Challenger Bergamo)

13:00

Kuzbass Kemerovo vs Fakel Novyi Urengoy

13:00

Yenisey Krasnoyarsk vs Dynamo LO

13:00

Petkovic - Potapova (WTA Budapest)

13:10

Vondrousova - Garcia Perez (WTA Budapest)

13:30

Lokomotiv Plovdiv vs Septemvri Sofia

13:30

Kuban vs Luch Vladivostok

13:30

Uragan II vs Kobra

13:30

Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg

13:30

Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg

13:30

Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg

13:30

Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg

13:30

Sibir Novosibirsk vs Avtomobilist Yekaterinburg

13:30

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men Qualification

13:30

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men Qualification

13:30

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men Qualification

13:30

Alpine Skiing World Cup, Seefeld Men Qualification

13:30

Gulbis - Humbert (ATP Marseille)

14:00

Smouha vs Al Mokawloon Arab Contractors

14:00

Taksony vs MOL Vidi

14:00

Abha vs Al Adalh

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Midtjylland U19 vs AS Roma U19

14:00

Almaty vs Arlan Kokshetau

14:00

Almaty vs Arlan Kokshetau

14:00

Kulager vs Irtysh Pavlodar

14:00

Kulager vs Irtysh Pavlodar

14:00

F1 Grand Prix, Barcelona

14:00

F1 Grand Prix, Barcelona

14:00

F1 Grand Prix, Barcelona

14:00

F1 Grand Prix, Barcelona

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Men

14:00

Riske - Pliskova (WTA Dubai)

14:15

Riske - Pliskova (WTA Dubai)

14:15

Riske - Pliskova (WTA Dubai)

14:15

Riske - Pliskova (WTA Dubai)

14:15

Baldi - Bonadio (ATP Challenger Bergamo)

14:15

Olbia vs Robur Siena

14:30

Saham vs Sohar

14:30

Shinnik Yaroslavl vs FC Tambov

14:30

Chelmet Chelyabinsk vs Toros Neftekamsk

14:30

Chelmet Chelyabinsk vs Toros Neftekamsk

14:30

Chelmet Chelyabinsk vs Toros Neftekamsk

14:30

Gornyak Uchaly vs Izhstal Izhevsk

14:30

Gornyak Uchaly vs Izhstal Izhevsk

14:30

Gornyak Uchaly vs Izhstal Izhevsk

14:30

Yuzhny Ural Orsk vs Molot-Prikamye Perm

14:30

Yuzhny Ural Orsk vs Molot-Prikamye Perm

14:30

Zauralie Kurhan vs Neftyanik Almetyevsk

14:30

Zauralie Kurhan vs Neftyanik Almetyevsk

14:30

Zauralie Kurhan vs Neftyanik Almetyevsk

14:30

Groenefeld / Schuurs - Bara Irina / Jakupovic (WTA Dubai)

15:00

Van Uytvanck - Zvonareva (WTA Budapest)

15:00

Melzer / Oswald - Berrettini / Bolelli (ATP Marseille)

15:00

Mouloudia Oujda vs Berkane

15:00

Youssoufia Berrechid vs WAC Casablanca

15:00

Puskas Academy vs Paksi

15:00

AEL Limassol vs Ermis

15:00

Isloch Minsk vs Zhetysu Taldykorgan

15:00

Marbella vs Tromso

15:00

Orenburg vs Spartaks

15:00

HC Yugra vs Metallurg Novokuznetsk

15:00

HC Yugra vs Metallurg Novokuznetsk

15:00

Rubin Tyumen vs Sokol Krasnoyarsk

15:00

Rubin Tyumen vs Sokol Krasnoyarsk

15:00

Tornado W vs Nizhny Novgorod W

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Salavat Yulaev Ufa vs Aq Bars Kazan

15:00

Donskoy - Zapata Miralles (ATP Challenger Bergamo)

15:00

UCI Europe Tour - Andalucia Tour

15:00

UCI Europe Tour - Andalucia Tour

15:00

UCI Europe Tour - Andalucia Tour

15:00

UCI Europe Tour - Andalucia Tour

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Uralochka W vs Eczacibasi W

15:00

Afyon Belediye Yuntas vs Maliye Milli Piyango

15:00

Babos / Mladenovic - Arruabarrena / Christian (WTA Dubai)

15:10

Flipkens / Larsson - Broady / Sanders (WTA Budapest)

15:30

Kukushkin - Shapovalov (ATP Marseille)

15:30

Kukushkin - Shapovalov (ATP Marseille)

15:30

Yenisey vs Dinamo Batumi

15:30

Gornyi W vs St. Petersburg W

15:30

Muguruza - Svitolina (WTA Dubai)

16:00

Al-Shabbab vs Malkia

16:00

Vitosha Bistritsa vs Levski Sofia

16:00

Paphos vs Paralimni

16:00

Esteghlal vs Pars Jam Bushehr

16:00

Montpellier U19 vs Benfica U19

16:00

Sigma Olomouc U19 vs Lyon U19

16:00

Alexandropolis vs Olympiacos

16:00

PAOK vs Panathinaikos

16:00

CSM Bucuresti vs Craiova

16:00

Dinamo Bucuresti vs Stiinta Baia Mare

16:00

Al Fateh vs Al Ahli Jeddah

16:20

El Geish vs Zamalek

16:30

Kunlun Junior vs MHL Dynamo St. Petersburg

16:30

Sarov vs CSK VVS

16:30

Tambov vs Lada Togliatti

16:30

Mordovya Saransk vs HC Rostov

16:30

Crepatte - Bublik (ATP Challenger Bergamo)

16:30

Pel / Sancic - Grigelis / Kolar (ATP Challenger Bergamo)

16:30

CSM Bucuresti vs Steaua Bucuresti

16:30

Rostov-Don W vs Lada Togliatti W

16:30

Halkbank vs Istanbul BB

16:30

Inegol Belediyesi vs Tokat Belediye Plevne

16:30

UCI Europe Tour of the Algarve

16:45

Moore / Panova - Blinkova / Potapova (WTA Budapest)

17:00

Stollar - Brengle (WTA Budapest)

17:00

ATP Delray Beach

17:00

Begemann / Junaid - Chardy / Martin (ATP Marseille)

17:00

Lindstedt / Puetz - Maytin / Pasha (ATP Delray Beach)

17:00

Seppi - Thompson (ATP Delray Beach)

17:00

Olympic Safi vs RCA Casablanca

17:00

Mezokovesd-Zsory vs Haladas

17:00

Doxa vs APOEL

17:00

Municipal Targoviste W vs Phoenix Constanta W

17:00

Olimpia Brasov W vs Satu Mare W

17:00

Beroe W vs Banovici W

17:00

Manitoba Moose vs Toronto Marlies

17:00

Vitebsk vs HK Brest

17:00

Buran Voronezh vs Bars

17:00

Ryazan vs Dizel Penza

17:00

SKA Neva St. Petersburg vs Yermak Angarsk

17:00

Neftekhimik Niznekamsk vs SKA St. Petersburg

17:00

Severstal Cherepovets vs Dynamo Riga

17:00

Torpedo Nizhny Novgorod vs Traktor Chelyabinsk

17:00

ATP Challenger Morelos

17:00

Blanch - Mena (ATP Challenger Morelos)

17:00

Escobar - Kwiatkowski (ATP Challenger Morelos)

17:00

Gomez - Galan Riveros (ATP Challenger Morelos)

17:00

Bodo vs Arendal

17:00

Cluj vs Buzau

17:00

CSM Fagaras vs Calarasi

17:00

Suceava vs Minaur Baia Mare

17:00

Zvezda Zvenigorod W vs Kuban Krasnodar W

17:00

Fenerbahce W vs Dynamo Moscow W

17:00

Maritsa Plovdiv W vs Beziers W

17:00

Mladost W vs Slavia Bratislava W

17:00

Arcada Galati vs Zalau

17:00

Dynamo Moscow vs Lokomotiv Novosibirsk

17:00

Jaroslavich Yaroslavl vs Gazprom-Yugra Surgut Region

17:00

Zenit Kazan vs Ural Ufa

17:00

Rotor Volgograd vs Avangard Kursk

17:15

Bencic - Sabalenka (WTA Dubai)

17:30

Plzen vs Zlin

17:30

Assat vs JYP Jyvaskyla

17:30

HPK Hameenlinna W vs Jukurit

17:30

KalPa vs Tappara

17:30

Karpat vs TPS Turku

17:30

KooKoo vs Ilves

17:30

SaPKo vs K-Vantaa

17:30

TUTO vs Koovee

17:30

Vaasan Sport vs HIFK Helsinki

17:30

IPK vs Kettera

17:30

Jokipojat vs KeuPa

17:30

LeKi vs Peliitat

17:30

RoKi vs Hermes

17:30

CSKA Moscow vs Lokomotiv Yaroslavl

17:30

Dynamo Moscow vs Metallurg Magnitogorsk

17:30

Jokerit vs Slovan Bratislava

17:30

Sochi vs Spartak Moscow

17:30

Vityaz Podolsk vs Dynamo Minsk

17:30

Biathlon European Championships, Minsk-Raubichi Women

17:30

Spartak Moscow vs Dinamo Astrakhan

17:30

Presov vs Zeljeznicar

17:30

Rzeszow vs Gdansk

17:30

Bilyi Bars vs HC Donbass

17:45

Vienna Capitals II vs Gyergyoi

17:50

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Sevilla vs Lazio

18:00

Ferencvaros vs Kisvarda

18:00

Zalakeramia vs GTK Gliwice

18:00

Flammes Carolo W vs Fenerbahce W

18:00

Hatay W vs Dynamo Kursk W

18:00

Sepsi Sic W vs Cluj Napoca W

18:00

Valga vs Jekabpils

18:00

Agua Caliente Clippers vs Windy City Bulls

18:00

Kurbads vs Liepaja

18:00

Bytom vs Zaglebie Sosnowiec

18:00

Dnipro Kherson vs Dynamo Kharkiv

18:00

Musetti / Zeppieri - Martos Gornes / Voljacques (ATP Challenger Bergamo)

18:00

Dukla Praha vs Banik Karvina

18:00

Sviesa vs Granitas Kaunas

18:00

Zemaitijos Dragunas vs Kauno Azuolas

18:00

Kolstad vs Drammen

18:00

Povazska Bystrica vs Slovan Duslo Sala

18:00

Celje vs Ivancna Gorica

18:00

Prerov W vs KP Brno W

18:00

VC Olimpia Berlin vs Rottenburg

18:00

Kecskemeti RC vs Vegyesz

18:00

Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle

18:00

Jastrzebski vs Olsztyn

18:00

Zawiercie vs Bedzin

18:00

Steaua Bucuresti vs Universitatea Cluj

18:00

Slovanka W vs Strakonice W

18:15

Lido vs HS Riga

18:15

Zenit St. Petersburg vs NOVA Novokuybyshevsk

18:15

Cirstea - Krunic (WTA Budapest)

18:30

Albot / Nishioka - Kyrgios / Withrow (ATP Delray Beach)

18:30

Mannarino - Istomin (ATP Delray Beach)

18:30

Paris FC W vs Lyon W

18:30

TTT Riga W vs Euroleasing Sopron W

18:30

Medvescak Zagreb II vs Zagreb

18:30

Zemgale vs Mogo

18:30

Opole vs Janow

18:30

Diez / Ortega Olmedo - Descotte / Ugo Carabelli (ATP Challenger Morelos)

18:30

Gonzalez - King (ATP Challenger Morelos)

18:30

Olivo - Cid Subervi (ATP Challenger Morelos)

18:30

Bjerringbro/Silkeborg vs Lemvig

18:30

Skjern vs Sonderjyske

18:30

Halden vs Falk

18:30

Wybrzeze Gdansk vs Piotrkowianin Piotrkow

18:30

CSM Bucuresti W vs Chemik Police W

18:30

Rodion Aulisis vs Iraklis

18:30

GKS Katowice vs Bydgoszcz

18:30

Hokiklub KMH Budapest vs Fehervari Titanok

18:40

Vasas vs DAB-Docler

18:40

Dresden SC W vs Suhl Lotto Thuringen W

18:40

Tsitsipas - Hurkacz (ATP Marseille)

19:00

Al-Ahly Cairo vs El Daklyeh

19:00

Bordeaux vs Guingamp

19:00

UNAM Pumas W vs Puebla W

19:00

BIK Karlskoga vs IF Bjorkloven

19:00

Modo vs Oskarshamn

19:00

Tingsryds vs Almtuna

19:00

Vita Hasten vs Sodertalje

19:00

Djurgardens vs Malmoe

19:00

Oerebro vs Linkoeping

19:00

Rogle vs Farjestad BK

19:00

Ilkel - Napolitano (ATP Challenger Bergamo)

19:00

Switzerland W vs Canada W

19:00

2019 World Championships

19:00

Rhein-Neckar vs Vive Targi Kielce

19:00

GOG vs Kolding

19:00

Sporting vs Avanca

19:00

Lindesberg vs Rimbo

19:00

Onnereds W vs Savehof W

19:00

AIK vs IF Guif Eskilstuna

19:00

Kristianstad vs Alingsas

19:00

Savehof vs Redbergslids

19:00

Stuttgart W vs Vakifbank Istanbul W

19:00

Winterthur vs Rapperswil-Jona

19:30

Crvena Zvezda W vs Tresnjevka 2009 W

19:30

Grizzly Wolfsburg vs Augsburg Panther

19:30

Iserlohn Roosters vs Dusseldorf EG

19:30

Cacic / Vervoort - Margaroli / Vega Hernandez (ATP Challenger Bergamo)

19:30

Ringkobing W vs Herning-Ikast W

19:30

Thuringer W vs Bensheim-Auerbach W

19:30

BM Granollers vs Ademar

19:30

Berlin Volleys vs Hypo Tirol Alpenvolleys Haching

19:30

Parmentier - Smitkova (WTA Budapest)

20:00

Lorenzi / Seppi - K. Skupski / N. Skupski (ATP Delray Beach)

20:00

Guabira vs Olveyz Redi

20:00

Tigres vs Popayan

20:00

Manchester City W vs Everton W

20:00

Keflavik vs Hafnarfjordur

20:00

Real Salt Lake vs FC Dallas

20:00

Famila Schio W vs Nadezhda W

20:00

Polkowice W vs USK Praha W

20:00

Royal Castors Braine W vs UMMC Ekaterinburg W

20:00

Villeneuve dAscq ESB Lille W vs Bourges W

20:00

Widzew Lodz W vs AZS Poznan W

20:00

Galan Riveros / Giraldo - Menezes / Souza (ATP Challenger Morelos)

20:00

Gomez / Kwiatkowski - Hach / Pavic (ATP Challenger Morelos)

20:00

Harrison - Guinard (ATP Challenger Morelos)

20:00

Aix vs Tremblay

20:00

Dunkerque vs St. Raphael

20:00

ACH Ljubljana vs SK Posojilnica

20:00

Uni Girona W vs Atomeromu Szekszard W

20:15

Jicin vs Koprivnice

20:15

Larvik W vs Storhamar W

20:15

Cecchinato / Lajovic - Gonzalez / Jarry (ATP Rio de Janeiro)

20:30

Cuevas - Schwartzman (ATP Rio de Janeiro)

20:30

Gojowczyk - Simon (ATP Marseille)

20:30

Harris - Evans (ATP Delray Beach)

20:30

Krajicek / Sitak - Mektic / Zeballos (ATP Rio de Janeiro)

20:30

Seyboth Wild - Daniel (ATP Rio de Janeiro)

20:30

Arsenal W vs Yeovil Town W

20:30

Chelsea W vs Bristol City W

20:30

Reading W vs West Ham United W

20:30

Perfumerias Avenida W vs Olympiacos W

20:30

Mantova vs Fortitudo Bologna

20:30

Guildford Flames vs Milton Keynes Lightning

20:30

Manchester Storm vs Dundee Stars

20:30

Nottingham Panthers vs Coventry Blaze

20:30

Sheffield Steelers vs Glasgow Clan

20:30

Drzewiecki / Walkow - Brkic / Brown (ATP Challenger Bergamo)

20:30

NFH Nyk W vs Odense W

20:30

Cesson Rennes-Metropole vs Nimes

20:30

Nantes vs Istres

20:30

Pontault vs Ivry

20:30

Besancon W vs Metz W

20:30

Chambray Touraine W vs Brest Bretagne W

20:30

Puente Genil vs Logrono La Rioja

20:30

Savino Del Bene Scandicci W vs Conegliano W

20:30

ONICO Warszawa vs Belchatow

20:30

Derby County vs Millwall

20:45

Brighton and Hove Albion W vs Birmingham City W

20:45

Rangers vs Kilmarnock

20:45

Toulouse vs Paris Saint-Germain

20:45

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

Atletico Madrid vs Juventus

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

FC Schalke 04 vs Manchester City

21:00

UEFA Champions League Simulcast

21:00

Canuelas vs Berazategui

21:00

Deportivo Armenio vs Deportivo Merlo

21:00

Laferrere vs El Porvenir

21:00

Leandro N. Alem vs Excursionistas

21:00

Midland vs Central Cordoba

21:00

San Martin Burzaco vs Ituzaingo

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Paris Saint-Germain vs Montpellier

21:00

Carabobo vs Atletico Venezuela

21:00

Mannarino / Nys - Johnson / Sandgren (ATP Delray Beach)

21:30

General Lamadrid vs Villa San Carlos

21:30

Cid Subervi / Krstin - Escobar / Martinez (ATP Challenger Morelos)

21:30

King / Reese - Gomez / Quiroz (ATP Challenger Morelos)

21:30

Dellien - Carballes Baena (ATP Rio de Janeiro)

22:00

Jaziri / Mayer - Jebavy / Molteni (ATP Rio de Janeiro)

22:00

Norrie - Munar (ATP Rio de Janeiro)

22:00

Club Tijuana vs Vancouver Whitecaps

22:00

Aguas Santas vs Porto

22:00

San Lorenzo W vs Olympic W

22:00

Talleres Cordoba vs Palestino

22:15

New York City vs Minnesota United

22:30

Bedene - Monteiro (ATP Rio de Janeiro)

23:00

Tucson Roadrunners vs New York Red Bulls

23:00

Lobos BUAP W vs Club America W

23:00

Charleston Battery vs Columbus Crew

23:00

Olivo / Patino - Galdos / Zeballos (ATP Challenger Morelos)

23:00

Villa Dora W vs Club Rosario W

23:00

Sesc-RJ vs Funvic/Midia Fone

23:00

Luverdense vs Figueirense

23:15

Melo / Soares - Fognini / Londero (ATP Rio de Janeiro)

23:30

Pella / Schwartzman - Cabal / Farah (ATP Rio de Janeiro)

23:30

Real Potosi vs Nacional Potosi

23:30

Lacko - Isner (ATP Delray Beach)

00:00

Pereira vs Orsomarso

00:00

Novikov - Sanchez (ATP Challenger Morelos)

00:00

Switzerland vs Scotland

00:00

Minas W vs Boca Juniors W

00:00

Ribeirao vs Renata

00:00

Sada Cruzeiro vs Sao Judas

00:00

SESI-SP vs Vivo/Minas

00:00

UM Itapetininga vs Caramuru

00:00

Mississippi State vs Georgia

00:30

Rutgers vs Michigan State

00:30

Villanova vs Georgetown

00:30

Garin - Auger Aliassime (ATP Rio de Janeiro)

00:30

Defensor Sporting vs Atletico-MG

00:30

American University vs Lafayette

01:00

Army vs Lehigh

01:00

Boston College vs NC State

01:00

Evansville vs Loyola Chicago

01:00

Florida vs LSU

01:00

Fordham vs Richmond

01:00

Illinois State vs Indiana State

01:00

La Salle vs St. Bonaventure

01:00

Lipscomb vs Florida Gulf Coast

01:00

Louisville vs Syracuse

01:00

Navy vs Loyola Maryland

01:00

North Alabama vs Kennesaw State

01:00

North Florida vs Jacksonville

01:00

Stetson vs NJIT

01:00

Tulane vs Memphis

01:00

UMass vs George Washington

01:00

Xavier vs Seton Hall

01:00

Bellucci / Silva - Norrie / Sousa (ATP Rio de Janeiro)

01:00

Cuevas / Lopez - Demoliner / Nielsen (ATP Rio de Janeiro)

01:00

Boca Juniors vs Atletico Tucuman

01:00

DC United vs Philadelphia Union

01:00

Tampa Bay Rowdies vs Montreal Impact

01:00

Capital City Go-Go vs Lakeland Magic

01:00

Erie BayHawks vs Grand Rapids Drive

01:00

Fort Wayne Mad Ants vs Delaware Blue Coats

01:00

Greensboro Swarm vs Canton Charge

01:00

Maine Red Claws vs Westchester Knicks

01:00

Laval Rocket vs Syracuse Crunch

01:00

Rockford IceHogs vs Grand Rapids Griffins

01:00

Cleveland Monsters vs Rochester Americans

01:05

Central Arkansas vs Mcneese State

01:30

Nicholls State vs Sam Houston State

01:30

Texas A&M-CC vs Stephen F. Austin

01:30

Deportes Tolima vs Junior

01:30

Corinthians vs Avenida

01:30

Santa Cruz vs Nautico

01:30

Serra vs Vasco

01:30

Defensa y Justicia vs Botafogo RJ

01:30

Orlando City vs New England Revolution

01:30

Chicago Fire vs Cincinnati

01:30

Central vs Echague

01:30

Ciclista Juninense vs Rivadavia

01:30

Gimnasia LP vs Estudiantes Olavarria

01:30

Parque Sur vs Centro Espanol

01:30

Wisconsin Herd vs Raptors 905

01:30

Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings

01:30

Aurora vs Bolivar

01:45

Royal Pari vs Blooming

01:45

Denver vs South Dakota Coyotes

02:00

Lamar vs Incarnate Word

02:00

Northern Iowa vs Missouri State

02:00

Northwestern State vs Houston Baptist

02:00

SE Louisiana vs New Orleans

02:00

Southern Illinois vs Valparaiso

02:00

Western Illinois vs Nebraska Omaha

02:00

B. Bryan / M. Bryan - Krawietz / Mies (ATP Delray Beach)

02:00

Atletico Pantoja vs New York Red Bulls

02:00

Marathon vs Santos Laguna

02:00

Cafetaleros de Tapachula vs Guadalajara Chivas

02:00

Juarez vs Puebla

02:00

Rio Grande Valley Vipers vs Oklahoma City Blue

02:00

Salt Lake City Stars vs Memphis Hustle

02:00

Texas Legends vs Iowa Wolves

02:00

Escobedo - Lopez Villasenor (ATP Challenger Morelos)

02:00

UPCN vs Libertad Burgi

02:00

Arkansas vs Auburn

02:30

Northwestern vs Ohio State

02:30

St. Johns (NY) vs Providence

02:30

Monteiro / Romboli - Bambridge / O Mara (ATP Rio de Janeiro)

02:30

South Bay Lakers vs Northern Arizona Suns

02:30

Winnipeg Jets vs Colorado Avalanche

02:30

Butler vs Marquette

03:00

Creighton vs DePaul

03:00

North Carolina vs Duke

03:00

Pittsburgh vs Georgia Tech

03:00

Stanford vs Arizona State

03:00

Wichita State vs Tulsa

03:00

Phoenix Rising vs Portland Timbers

03:00

New York Islanders vs Calgary Flames

03:30

Air Force vs Fresno State

04:00

Colorado State vs San Jose State

04:00

Colorado vs Washington State

04:00

CS Northridge vs Long Beach State

04:00

Alianza FC vs Monterrey

04:00

Dorados de Sinaloa vs Queretaro

04:00

UNAM Pumas vs Universidad de Guadalajara

04:00

Santa Cruz Warriors vs Stockton Kings

04:00

Stockton Heat vs Ontario Reign

04:00

Tucson Roadrunners vs San Diego Gulls

04:00

Boston Bruins vs Vegas Golden Knights

04:00

Spartak Moscow vs Progress

04:00

Seattle Sounders vs Nacional

04:30

Nevada vs San Diego State

05:00

New Mexico vs Utah State

05:00

Utah Utes vs Washington

05:00

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK