http://kariera.mk
dallku-dikush-nuk-po-e-deshiron-prishtinen-ne-gare-per-titull

Telegrafi

Dallku: Dikush nuk po e dëshiron Prishtinën në garë për titull

para 3 orë - Telegrafi

Pas ndeshjes së tensionuar mes Gjilanit dhe Prishtinës (2-1), për RTV Dukagjinin ka folur trajneri i Prishtinës,...

sezoni-2020-2021-ne-ligue-1-do-te-nise-me-22-gusht

Kallxo

Sezoni 2020/2021 në Ligue 1 do të nisë më 22 gusht

para 3 orë - Kallxo

Federata e Futbollit të Francës, ka zbuluar kalendarin për sezonin 2020/2021 në Ligue 1. Kampionati francez i njohur...

arber-zeneli-ne-top-forme-shenon-gol-dhe-asiston-ne-fitoren-e-reimsit

Telegrafi

Arbër Zeneli në top formë, shënon gol dhe asiston në fitoren e Reimsit

para 4 orë - Telegrafi

Arbër Zeneli ka harruar lëndimin e rëndë që e mbajti afër 10 muajsh jashtë fushave. Sulmuesi i Përfaqësueses së...

njesoj-si-icardi-neymar-i-merr-te-fejuaren-ish-shokut-te-skuadres-foto-lajm

Albeu

Njësoj si Icardi, Neymar i merr të fejuarën ish-shokut të skuadrës (FOTO LAJM)

para 2 orë - Albeu

Kur Mauro Icardi nisi një lidhje me Wanda Narën, nisën të shpërthejnë mediat sociale, kjo për shkak se Wanda ishte...

e-ardhmja-e-vettel-ne-pikepyetje-negociata-me-renault-por-mund-t-i-thote-po-edhe-red-bull

Medial

E ardhmja e Vettel në pikëpyetje – negociata me Renault, por mund t’i thotë ‘PO’ edhe Red Bull

para 4 orë - Medial

Sebastian Vettel ka konfirmuar mbajtjen e negociatave me Renault. Katër herë kampioni i botës në Formula 1, Sebastian...

moto-gp-anulohet-cmimi-i-madh-i-austinit

Medial

Moto GP, anulohet Çmimi i Madh i Austinit

para 5 orë - Medial

Anulohet Çmimi i Madh i Amerikës në Moto GP. DORNA zyrtarizoi anulimin e garës së përvitshme në Shtetet e Bashkuara,...

kur-flet-ismet-munishi-dridhet-opinioni

Medial

Kur flet Ismet Munishi, dridhet opinioni

para 4 orë - Medial

Ismet Munishi, kryetrajner i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, njihet për deklarata të nxehta e shpesh...

pellegrini-nenshkruan-me-klubin-andaluzian

Koha.mk

Pellegrini nënshkruan me klubin andaluzian

para 8 orë - Koha.mk

Me triumfin e djeshëm 3-0 ndaj Osasunës, klubi andaluzian i Betisit siguroi mbijetesën në La Liga, ndërsa sot ka...

federer-shume-shpejt-do-te-terhiqem-perfundimisht-nga-tenisi

Tetova Sot

Federer: “Shumë shpejt do të tërhiqem përfundimisht nga tenisi”

para 3 orë - Tetova Sot

Roger Federer pranon se është shumë pranë tërheqjes nga sporti i tenisit. Vitet kalojnë me shpejtësi dhe pas një...

fidel-ylli-kompanite-e-basteve-i-kontrollon-shteti-jo-ligji-i-sportit

ABC News

Fidel Ylli: Kompanitë e basteve i kontrollon shteti, jo ligji i sportit

para 2 orë - ABC News

Fidel Ylli, deputet i PS-së, është i ftuar në Pressing, në ABC News. Ylli, pasi premtoi në studio se buxhetet për...

pasi-firmosi-me-klubin-rus-basketbollisti-kritikohet-edhe-nga-presidenti-i-vendit

Medial

Pasi firmosi me klubin rus, basketbollisti kritikohet edhe nga presidenti i vendit

para 6 orë - Medial

Transferimi i basketbollistit gjeorgjian Tornike Shengelia te klubi i madh rus, CSKA Moska, ka ngjallë reagime...

14-vjet-pas-triumfit-n-euml-kup-euml-n-e-bot-euml-s-lippi-udh-euml-tim-me-lojtar-euml-fantastik-nj-euml-fenomen-luan-ende

Syri

14 vjet pas triumfit në Kupën e Botës, Lippi: Udhëtim me lojtarë fantastik, një fenomen luan ende...

para 5 orë - Syri

Ish-trajneri italian, Marcello Lippi dëshironte të dërgonte një mesazh në 14 vjetorin e fitimit të Kupës së Botës...

albana-arifi-nuk-do-te-jete-lehte-por-shpresoj-se-do-te-kualifikohemi

Lajmi.net

Albana Arifi: Nuk do të jetë lehtë, por shpresoj se do të kualifikohemi

para 9 orë - Lajmi.net

Shorti i tërhequr të mërkurën ka bërë që Kosova të luaj me Austrinë dhe Italinë. Ndeshjet do të luhen në fund të...

a-e-dini-se-sir-alex-ferguson-luajti-nje-ndeshje-futbolli-per-man-united

Insajderi

A e dini se Sir Alex Ferguson luajti një ndeshje futbolli për Man United?

para 5 orë - Insajderi

Sir Alex Ferguson fitoi 38 tituj në karrierën e tij si menaxher i Manchester United, por ju mund ta mos keni ditur...

dili-e-mabetex-prishtina-pasi-fituan-titullin-synojne-suksese-ne-champions

RTK

Dili e Mabetex Prishtina pasi fituan titullin, synojnë suksese në Champions

para 6 orë - RTK

Futsalli në Kosovë ka shënuar rritje të hovshme në vitet e fundit dhe është bërë shumë i dashur për dashamirët...

sevilla-permbys-bilbaon-dhe-prek-championsin-me-nje-super-banega

SuperSport

Sevilla përmbys Bilbaon dhe prek Championsin, me një super Banega!

para një ore - SuperSport

Sevilla blindoi pozicionin e saj në vendin e 4-t që e kualifikon në Champions League, falë një fitoreje fantastike...

trajneri-i-flamurtarit-flet-pas-triumfit-4-3-ndaj-dukagjinit-shpreh-brengen-e-tij-per-vapen-e-madhe

Zeri

Trajneri i Flamurtarit flet pas triumfit 4:3 ndaj Dukagjinit, shpreh brengën e tij për vapën e madhe

para 5 orë - Zeri

Flamurtari ka shënuar fitore sot në shtëpi ndaj Dukagjinit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 29-të të Superligës,...

kemi-sistem-te-paligjshem-si-ne-diktature-ketu-s-e-vret-njeri-mendjen-per-sportin

ABC News

“Kemi sistem të paligjshëm, si në diktaturë! Këtu s’e vret njeri mendjen për sportin”

para 2 orë - ABC News

Artan Shyti, drejtori i përgjithshëm i Teutës, foli në emisionin Pressing në ABC News, për funksionimin e klubeve...

pioli-maldini-dhe-rangnick-flet-presidenti-i-milanit-dhe-zbulon-gjithcka

Telesport

Pioli, Maldini dhe Rangnick, flet presidenti i Milanit dhe zbulon gjithçka!

para 11 orë - Telesport

Rangnick, Pioli dhe e ardhmja e stolit të kuqezinjve. Presidenti i Milanit, Paolo Scaroni, flet për të gjitha këto...

shyti-ministria-e-sportit-ka-16-vite-inekzistente-nuk-e-di-cfare-ndodh

ABC News

Shyti: Ministria e Sportit ka 16 vite inekzistente, nuk e di çfarë ndodh

para 3 orë - ABC News

Artan Shyti, rektor në universitetin Marin Barleti, foli në lidhje me Skype me emisionin Pressing, në ABC Neës....

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK