http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Medial 79501682360963555
Gazeta Express 710721593811994129,437
Arbresh 585831037317714,379
Telegrafi 684402112568819,050
Syri 454122107387068314,534
Lajmi.net 28417115513476106,267
GazetaBlic 5267602496027,639
Sinjali 30314114952259310,471
ABC News 4080173511658110,816
Gazeta.mk 46053671221580309
Zeri 2483123705165163,323
Periskopi 39522947365113,739
Koha Jone 38836667584905,926
Ekonomia Online 3278763584772,126
Infokusi 420052137334723,018
Tetova Sot 389482923334662,794
RTK 3325962454535,791
BalkanWeb 354492611804296,389
Zyrtare 2861412424204243,870
Albeu 206711411614181,465
Lexo 34006632940622,083
Top Channel 3254127182639326,749
Shprehja 330580863881,732
Zhurnal 2797917102437546
Koha.net 256485801336221,825
News33 346915313562,639
OraInfo 22250792913511,712
Java News 26566822363391,335
Standard 30221811283316,195
Gazeta Tema 28022262123286,631
Panorama 3180028403183,303
Lajm 261321513073080
Almakos 203198478306837
Ora news 25723126192927,949
LajmiFundit 242319092822,186
NOA 1629763252651,980
KosovaPress 22027162212633,577
Insajderi 2149403232633,997
Gazeta Telegraf 226112213202591,459
Kallxo 2540054025427,871
Pa censure 25400421254280
Klan 2073214025325310,607
Epoka e Re 1871446762473,845
Newsport 002431732431,863
Alsat-M 219019152387,301
Koha.mk 169283102228704
Shekulli 21327002223,303
Telesport 28017983620721,011
Mapo 1874157242064,915
Klan Kosova 1923725520244,769
Flaka 1611417415192236
Aktuale 1601116891872,394
Tetova1 1701703231876,256
Ina 1658111171841,971
Fol 165820131751,772
Vizion Plus 1343192801742,231
Shenja 1450271131722,321
Gazeta e re 1501132101641,308
Portalb 14515302163955
Bota Press 14481021531,519
Sharri 1391403715355
Express.mk 1500003150443
InfoShqip 134111481465,130
Albinfo 12700121275,636
Lajme.al 9627016171231,551
TopShqip 11320671151,266
InfoAlb 10920366111683
News Tv 75525001051,491
TV21 9801118992,254
SuperSport 028902911,871
Fakti Ditor 89000589938
Albasport 007803783,080
Iliria News 4417147875496
Bashke 7300787310,514
PortaliOnline 65432572200
Prive 0700427705,477
Top-News 681021369290
Te Sheshi 60324565149
Albsport.mk 0065014652,670
Evropa e Lirë 601057061458
Zëri i Amerikës 592000611,620
Bota.al 51001051513
Republika 43501148133
Illyria 46002346105
Derveni 430211450
Indeks.mk 4100464160
Klan Macedonia 2301700400
Koha News 381010439344
TV Koha 330000330
KDPolitik 82400132125
ElbasaniPlus 107200190
Shkurt Shqip 12002212145
Gostivari Sot 120001120
DW 100030100
Europort 80002810
Flaka TV 6200080
Neshesh 7002170
F2N2 60000610
24 ore 5000050
Arena Ring 00500534
Radio Vala 1010020
TelegrafiMk 1000113
Femina 0000000
Gazeta Shqip 0000000
Indeks online 0000000
RTV 21 0000000
Beba Ime 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Keshilla 0000000
Presheva Jone 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
10minuta 0000000
Shqiptarja 0000000
Vati 0000000
Krokodili 0000000
Politiko 0000000
Opinion 0000000
Anadolu Agency 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Gazeta Fjala 0000000
Blitz 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
Flitet 0000000
The Prestige 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 7485849154844612539,882327,954
Arbresh 61849481074966848,20667,884
Medial 6324017041643638,0286,594
Syri 5241132712733258827,841158,743
Telegrafi 7586961628213877,698267,583
Lajmi.net 3789208716451845727,52197,178
GazetaBlic 54758500658436,325125,745
Sinjali 367910751507422126,26193,478
ABC News 462901548948336,177167,435
RTK 40951193812971886,10077,882
Ekonomia Online 4342626788782125,75633,185
Koha Jone 4542350632806295,52473,265
Periskopi 41221751166813845,46382,757
Infokusi 44710455106311384,92637,962
Top Channel 410450928117731644,894484,315
BalkanWeb 4028464361768704,853109,793
Zeri 25953911784047594,77037,823
Zyrtare 33287513531081484,75656,844
Albeu 2390889128854624,56746,199
Tetova Sot 39174182252672824,56035,041
Zhurnal 3468872194832294,534111
Gazeta Tema 3618301358381614,27799,417
Shprehja 3449566183284,01621,056
Lexo 33890548541653,937216,532
OraInfo 2403639841189823,88358,057
Java News 30636581121313393,83321,212
Koha.net 279047651311253,7791,128,199
Panorama 3746002453853,74644,032
Standard 3374174681313283,616102,144
Almakos 2261302946582883,50915,509
LajmiFundit 285650514711143,50877,346
Ora news 3016220103751773,339241,095
Gazeta Shqip 2920265890893,27463,435
Epoka e Re 2544170547117633,26163,520
Lajm 27382891103631013,137646
News33 2698287103231143,08816,656
Kallxo 303200456783,032339,418
KosovaPress 2431195346103402,97237,007
Gazeta Telegraf 25971252371601812,95924,850
Gazeta.mk 199823439555772,6272,638
NOA 17248346042952,61838,858
Insajderi 204880441272372,56936,722
Shekulli 23687465521342,50756,939
Klan 199328221526622242,490150,204
Alsat-M 21730315141832,488119,436
Pa censure 244100151882,4417,759
Koha.mk 19351742760432,38515,014
Flaka 2115143116392442,3744,310
Mapo 21046494472412,26265,493
Newsport 062230135562,23621,139
Ina 1759241121321062,12134,242
Klan Kosova 198131109154612,121325,912
Telesport 362361704482442,102202,639
Fol 18731346514982,07215,199
Vizion Plus 180821722118122,047108,716
Aktuale 17589915461892,01124,635
Portalb 1708119526291,87912,554
Gazeta e re 172966594561,85410,577
Bota Press 17207330421,79622,398
Tetova1 156915736142381,762107,832
Shenja 15690167122131,73628,488
InfoShqip 139229132501221,55369,210
Sharri 1311117029571,4281,382
TV21 1410017232061,42746,537
Albinfo 13080012241,30877,562
Lajme.al 107222741321631,30324,726
Fakti Ditor 126281401281,28419,248
InfoAlb 839133108288554,238
SuperSport 026812111183818,705
TopShqip 79813335278148,695
Evropa e Lirë 7243065807278,989
Iliria News 5141127966647053,413
Te Sheshi 621212120506631,220
Albasport 0065202365221,943
Prive 064205524464264,813
Illyria 629001266293,422
Bashke 628006058628118,368
Neshesh 576371040426239,100
PortaliOnline 4612313019406142,528
Zëri i Amerikës 5591000056922,691
Klan Macedonia 3480154013502205
Albsport.mk 00500010850032,623
Republika 43633713214761,780
TV Koha 4540122345578
Indeks.mk 40322223257447993
Top-News 4375012394424,003
Derveni 364245203700
KDPolitik 9024104153311,919
News Tv 1881663152674,647
ElbasaniPlus 18071142102650
Koha News 1897122131971,046
Gostivari Sot 185001061851,877
Express.mk 1500003150443
DW 13500590135436
24 ore 12910011300
Shkurt Shqip 125029131273,092
MRT 115000011515
Bota.al 1130010113534
Europort 840021084500
F2N2 84002084668
Opinion 550007554,125
Flaka TV 3210011420
Presheva Jone 22320227830
Blitz 18901027146
Arena Ring 00180318176
Radio Vala 10111112137
TelegrafiMk 80101923
Femina 02000255
Beba Ime 0200028
Gazeta Fjala 1000010
Indeks online 0000000
RTV 21 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Keshilla 0000000
RTSH 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
10minuta 0000000
Shqiptarja 0000000
Vati 0000000
Krokodili 0000000
Politiko 0000000
Anadolu Agency 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
Flitet 0000000
The Prestige 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK