http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 10165922904623001,898177,675
GazetaBlic 6053292232741781,15723,024
Infokusi 6831561761991721,0159,930
Tetova Sot 51934312611817098816,577
Lajmi.net 494233236237158963145,126
Sovrani 4012252922389591811,796
Telegrafi 48023519416117890954,109
Syri 4002512537512490447,212
Arbresh 4472561331266483660,883
Indeks online 52416113415312281918,888
Periskopi 3655919410212361811,109
Gazeta Monitor 343112134106995894,920
Lexo 407126421124557573,345
Zhurnal 3541615215665672,706
Bota Press 351151601209156214,895
Albeu 36953130145955213,870
Koha.net 8145016114054747,737
OraInfo 193115217154945258,299
Klan Kosova 30098106519450412,025
Opozita 41782017514997,369
RTV 21 320977648684932,023
Zeri 27244157876447331,309
BalkanWeb 2967691132346314,100
Standard 345714655674623,498
Gazeta e re 33323738214291,798
Java News 318505115214191,547
KosovaPress 2575410312134141,029
Lajm 278623341463736,768
LajmiFundit 2231014530313695,787
Iliria News 219942352263361,723
Ora news 239642418293274,714
Mapo 20180371183181,673
AlbPortali 2402538102933031,830
Opinion 155776864830014,404
Insajderi 2130741232879,595
Portalb 228322111232813,512
NOA 1848116333728122,414
Sot News 267013222802,342
Shqiptarja 21815430262276588
Almakos 1445461412182592,702
Aktuale 170443434242483,294
Tetova1 2342412322406,498
TV Koha 2300719362377,291
Newsport 0422713312316,705
Koha.mk 22800396228620
Fakti Ditor 217001842217958
Gazeta Telegraf 179430802131,786
InfoShqip 1534118245621211,035
Ina 178151429382076,393
Gazeta Shqip 13241337720611,394
Top Channel 123275316520347,107
Antpress 1910034361911,562
Gazeta Fjala 16780818175388
Telesport 17300104117333,350
Fol 12433610141631,755
10minuta 586140225159489
Shenja 1220303321529,178
Lajme.al 1131320313146516
Blitz 43853132813113,748
Alsat-M 97032041294,035
Te Sheshi 104481601162,790
Anadolu Agency 103012001154,984
24 ore 67124308379
Illyria 790403832,834
TV21 7641180811,881
Evropa e Lirë 761017077983
Albinfo 54017370711,923
Republika 481716566115
Politiko 481252365100
SuperSport 0059480592,586
PortaliOnline 3310121155238
RTSH 440549049217
Kallxo 4900032491,018
TV Art 4800054823
Presheva Jone 42144047287
Koha Jone 40703847775
Prive 0440205441,531
Gazeta 55 4100004156
Panorama 299254401,675
Zëri i Amerikës 36000036224
Femina 03601436357
Indeks.mk 3400013432
KosovaLive360 2502002746
Drini.mk 81221422149
DialogPlus 200000203,134
ElbasaniPlus 13701120328
Bota.al 19001119224
Radio Vala 14100015127
Gazeta Max 0111161254
Klan 90110101,843
Keshilla 0800085
Parrotlla 71010884
Krokodili 61003746
01online.info 20305535
Psikologjia 04000491
Beba Ime 0400047
infoGLOBI 3000038
Fakultetet 2100230
Gazeta Tema 300003216
Gazeta Vip 03020345
Shkurt Shqip 11000276
Vati 20000220
Mjeku 0100010
Respublica 1000110
Vizion Plus 1000014
RTK 0010010
Shekulli 10000167
Living 10000126
Revista Flatra 01000119
Lady Albania 0101015
Teleskopi 0100011
Foli 0101010

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 7561413320693007234213,7634,533,458
GazetaBlic 14479085576224502,912138,309
Infokusi 32081156128012528455,64478,895
Tetova Sot 43981854777133613227,029182,880
Lajmi.net 385721291762184714717,7483,051,354
Sovrani 910118730197
Telegrafi 459221621986145318208,740334,308
Syri 6976415057710257,391303,870
Arbresh 426516788049754566,74722,529
Indeks online 3297924103310116455,254128,855
Periskopi 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Lexo 22127612062232643,17976,444
Zhurnal 351791403172534,431106,283
Bota Press 0000000
Albeu 20782549051473443,237273,584
Koha.net 3238512862524354,612823,014
OraInfo 17621828144416289335,03478,624
Klan Kosova 361612888385188255,742201,996
Opozita 451111302494646835,890125,339
RTV 21 26777724094483743,85819,491
Zeri 289350411877826374,584196,911
BalkanWeb 2856522403185383,781138,193
Standard 34236112204625034,2547,717
Gazeta e re 0000000
Java News 32058464304133584,48115,041
KosovaPress 23925454842371803,42117,679
Lajm 34396726754965624,78682,524
LajmiFundit 197513512592023773,58543,788
Iliria News 17243183421233486
Ora news 23196603851903693,36436,728
Mapo 1666678120173062,46429,011
AlbPortali 594165180911139392,295
Opinion 1964823380875263,167201,443
Insajderi 15040387341171,891117,204
Portalb 2016347164971452,52794,823
NOA 1073418131101411,622206,859
Sot News 30302452491373,10619,496
Shqiptarja 217715315417731112,48410,172
Almakos 27552161955531063,16646,075
Aktuale 17493492364033082,33418,679
Tetova1 141726439517718902,07663,797
TV Koha 2700520275959
Newsport 0402178641602,21831,648
Koha.mk 5773713101734
Fakti Ditor 1975001844091,97513,633
Gazeta Telegraf 83744237090419,529
InfoShqip 4638449436759614,759
Ina 14253081542392501,88750,283
Gazeta Shqip 164431416074442,118273,901
Top Channel 1354411446144272,211688,441
Antpress 1447185730561,5224,580
Gazeta Fjala 207416801552002,24213,254
Telesport 175300696611,753261,785
Fol 0000000
10minuta 625655211271561,4917,093
Shenja 10442218642861,26470,874
Lajme.al 120412551631,492
Blitz 34244314499279935,997
Alsat-M 83047116089935,306
Te Sheshi 94109165371,03230,099
Anadolu Agency 1211060001,27113,236
24 ore 120912933921,37112
Illyria 773044391581732,695
TV21 7411420647759,534
Evropa e Lirë 725705907328,560
Albinfo 567010814667523,708
Republika 577413481031971,0383,253
Politiko 59210012821218201,423
SuperSport 00698288069813,227
PortaliOnline 509716411246442,404
RTSH 450012657605761,019
Kallxo 51800322551822,870
Presheva Jone 2908692630414,964
Koha Jone 31645741821432443,92072,162
Prive 04270937542746,562
Gazeta 55 31900003191,079
Panorama 21005314102415483,04166,533
Zëri i Amerikës 44480104523,151
Femina 04001421
Indeks.mk 601361371726999600
KosovaLive360 3910700398658
Drini.mk 158441123242133,300
DialogPlus 13300013313314,533
ElbasaniPlus 0000000
Bota.al 4429125945230,829
Radio Vala 19610621972,007
Gazeta Max 0000000
Klan 459163631086685357,116
Keshilla 102580110268466
Parrotlla 0000000
Krokodili 1672407251911,280
01online.info 0000000
Psikologjia 0000000
Beba Ime 025000253,985
infoGLOBI 441422611145091,274
Fakultetet 73380037111365
Gazeta Tema 1993556193124612,742170,933
Gazeta Vip 84713111561,678
Shkurt Shqip 0000000
Vati 400004176
Mjeku 01000010149
Respublica 6620010662334
Vizion Plus 6641153007287,615
RTK 271510526559343,085278,827
Shekulli 1989315971452622,4012,026
Living 400004202
Revista Flatra 0000000
Lady Albania 3470111501,727
Teleskopi 12271081691711901,5048,120
Foli 04011419

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK