http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 953228183581531,36427,246
GazetaBlic 8982360811441,134533
Almakos 6642021791701791,0454,481
Sovrani 482233288182831,0036,097
Arbresh 100100001,00129,814
Tetova Sot 5912531211321239654,144
Syri 5312491697112594933,594
Telegrafi 53920419015177393329,100
Lajmi.net 5022021824726688616,674
Infokusi 31328224175759836120
Albeu 489572076647536,212
Periskopi 51577821066567425,744
Zhurnal 447150541994506513,505
Koha.net 1074758182459030,269
Lexo 5760011057626,132
Bota Press 469841970485729,195
Tetova1 49404749785418,875
Klan Kosova 350101863070537644
Zeri 53400231753423,385
BalkanWeb 351886641635056,939
Gazeta e re 414731217344991,147
RTV 21 3181166327694973,246
Java News 367594128304671,887
Insajderi 38106723344823,593
Koha Jone 4470014114474,615
Medial 38105021214311,368
KosovaPress 31548541884171,647
LajmiFundit 2785514133476,352
Ina 255552736243373,273
AlbPortali 257243628373172,611
Gazeta Monitor 208911852283173,312
Shqiptarja 286921028731680
Flaka 2821715453141,741
Shekulli 25840937113071,282
Portalb 251361822183051,560
NOA 2306010374030011,393
Mapo 22339105162721,537
Gazeta Telegraf 221202018102611,153
Aktuale 22626725272594,266
Sot News 24803202511,710
Lajm 179214529292459,248
Fol 149661726252321,659
Opinion 1556763402285,760
Gazeta Fjala 1843201110216498
Telesport 212000421232,319
Fakti Ditor 210004232101,068
Alsat-M 1270750212023,501
Gazeta Shqip 1383132942012,299
Shenja 1830180362014,363
InfoShqip 141271433271825,156
Newsport 001792221792,757
Gazeta Liria 1093730912176344
Lajme.al 12146810141751,930
Politiko 13219161122167226
10minuta 7874112811163431
Kallxo 153000481533,752
Anadolu Agency 13604001401,476
Albinfo 1230912371323,760
TV21 11037143120869
SuperSport 00119021191,501
Te Sheshi 99810971171,088
MRT 953000980
Bota.al 9500166953,267
Vizion Plus 592675292713
Illyria 81053186455
Iliria News 4924133386264
Blitz 28551511841,323
Evropa e Lirë 790073079386
AlbPress 6670157313
PortaliOnline 63441371408
24 ore 6622107093
Klan 5311551695,636
Antpress 62003162389
Gazeta Tema 4371005601,325
Zëri i Amerikës 56001056895
Prive 05501512552,798
RTSH 470552052187
Gazeta 55 500000501
Indeks.mk 29120044147
Respublica 40002540114
KosovaLive360 4000004051
Femina 03800138453
ElbasaniPlus 334161381,247
Presheva Jone 28211031197
Drini.mk 200044200
Radio Vala 1800921886
DW 150080150
Keshilla 0140001411
DialogPlus 100000101,322
Arena Ring 00902979
TV Koha 60001674
Fakultetet 2100030
Beba Ime 02000244
Gazeta Fakti 10000125
Ora news 0000000
Top Channel 0000000
Panorama 0000000
Indeks online 0000000
Koha.mk 0000000
Kurir 0000000
RTK 0000000
ABC News 0000000
Standard 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Republika 0000000
Vati 0000000
Krokodili 0000000
Foli 0000000
OraInfo 0000000
Parrotlla 0000000
Opozita 0000000
Lady Albania 0000000
Gazeta Vip 0000000
TV Art 0000000
Living 0000000
Psikologjia 0000000
Revista Flatra 0000000
Gazeta Max 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 886823211775584141412,964413,106
GazetaBlic 762025960914116710,216157,217
Tetova Sot 547727351281123012539,493122,701
Arbresh 5534207613682515508,978324,787
Lajmi.net 47032294186847225798,865206,962
Syri 47092379166355513938,751516,049
Almakos 543315981575124915688,60670,165
Telegrafi 456817961619116266937,983323,535
Infokusi 32722330236981449647,9711,474
Sovrani 37481770242914415427,94760,922
Albeu 44008671833274937,10089,479
Indeks online 4626133461013407316,57055,651
Periskopi 4585130853110727486,424188,299
Zhurnal 3866154750299749165,91539,732
Koha.net 133243301661332055,828321,482
Lexo 57980013975,798376,898
Bota Press 38678601895184464,916109,530
Klan Kosova 30879448513188214,88244,323
Tetova1 447003954587494,865120,892
Gazeta e re 39456122782333604,83511,902
Zeri 482900121824,829175,251
BalkanWeb 33317567163066144,80387,742
Koha Jone 34454935331923434,47168,405
Java News 34935673742303484,43419,847
RTV 21 28989785501666094,42636,719
KosovaPress 3024449689172894,16215,241
Insajderi 33570726512444,083161,384
Medial 2995133961801763,40410,791
Shqiptarja 295472212029783,2389,206
Ina 21756222643802873,06154,446
AlbPortali 25191663323463513,01726,459
Portalb 24783361991802543,01322,685
LajmiFundit 241147512136233,00778,478
Gazeta Monitor 19197612854553012,96539,887
Mapo 2341424113161912,87817,032
Flaka 253615515038502,84120,515
Shekulli 24212741412241332,83616,378
Gazeta Telegraf 22261402351271062,60117,794
Opinion 1692788121484172,601121,486
Newsport 012479613602,48049,612
Aktuale 20622581232272692,44360,851
Sot News 2392443512,43917,992
Fol 17375811211602352,43952,283
Lajm 17232343922133932,349128,153
NOA 1662515622103142,239130,741
Telesport 2162002532,162374,076
Gazeta Fjala 19512040631042,1555,188
Gazeta Shqip 149431124582462,05035,901
Fakti Ditor 196900932421,96910,087
Alsat-M 1221060372041,82440,715
Shenja 15330227373721,76060,039
10minuta 725670159316571,5548,281
InfoShqip 11422111141842621,46756,565
Politiko 1086137216771361,4392,403
Gazeta Liria 95528617574911,4164,244
Albinfo 119401041224701,29860,155
Kallxo 128300173111,28339,517
Anadolu Agency 1190046101,23619,132
SuperSport 00122018291,22010,442
Lajme.al 7073327139831,11013,003
Te Sheshi 8921009078501,08217,487
TV21 950347863831,06221,278
Bota.al 901054613795526,410
TV Koha 9280215013794928,912
MRT 9068103915423
Antpress 89900479689910,104
Gazeta Tema 62610514525887644,852
Vizion Plus 5832046142138488,874
Illyria 8250222948475,170
Iliria News 5332307755218403,517
Ora news 6501660217681619,609
Blitz 220568217312880917,288
PortaliOnline 664445012357585,441
Evropa e Lirë 7164065307206,099
24 ore 647412621714942
Klan 551108443936703121,434
ElbasaniPlus 46992141003557526,185
AlbPress 54023092956375
Prive 0547016212554711,947
RTSH 49404954305432,066
Zëri i Amerikës 44710104485,001
Gazeta 55 42600004261,978
Respublica 421007634211,801
KosovaLive360 3620400366900
Femina 03440133449,339
Presheva Jone 2465817212598,294
ABC News 179013010192122
Indeks.mk 123214310148214
DW 12900370129195
Arena Ring 001280141283,840
DialogPlus 115000011513,074
Radio Vala 81001614811,481
Keshilla 0450004538
Drini.mk 300054300
Gazeta Vip 131101524760
Beba Ime 02100021802
Fakultetet 1370072026
Revista Flatra 41200016742
Living 700017193
Gazeta Fakti 200002131
Top Channel 0000000
Panorama 0000000
Koha.mk 0000000
Kurir 0000000
RTK 0000000
Standard 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Republika 0000000
Vati 0000000
Krokodili 0000000
Foli 0000000
OraInfo 0000000
Parrotlla 0000000
Opozita 0000000
Lady Albania 0000000
TV Art 0000000
Psikologjia 0000000
Gazeta Max 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK