http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 10303321783321661,540131,670
GazetaBlic 101533403011141,34922,823
Tetova Sot 6273341642111631,12512,876
Sovrani 539216287244651,04212,280
Lajmi.net 50227319525219097060,714
Infokusi 50625618325511494513,772
Indeks online 59722911415510194016,198
Syri 617100139526285685,323
Zhurnal 473312652216298504,341
Arbresh 489280781307184742,060
Telegrafi 48120512812614681428,695
Periskopi 5421311111706478416,763
Albeu 58564132105078120,941
Almakos 516124127966717673,228
Gazeta Monitor 46414873109736856,410
Opozita 595280173762313,051
Koha.net 1124472372858221,882
Lexo 4478637331857092,412
Zeri 37347141706356114,679
Gazeta e re 390427539185071,792
Java News 420372412354813,037
Shekulli 43735515154776,555
Bota Press 405591363474777,404
Klan Kosova 30310646426245512,938
RTV 21 272119401114312,779
BalkanWeb 331523983142221,234
Sot News 40408204124,940
Insajderi 34006581540511,608
Gazeta Tema 339303261840147,460
Lajm 241896156623917,690
KosovaPress 273217364367691
LajmiFundit 31343814336415,182
Mapo 276825025363360
AlbPortali 274521754543431,213
NOA 274566164333635,953
Opinion 26861532733440,514
Iliria News 231651427233101,090
Standard 26042344233051,128
Portalb 260281514253032,225
Ora news 236371373228620,637
Ina 222391731262789,025
Koha Jone 2402611101627710,199
Aktuale 215211737192533,223
Gazeta Fjala 241701412248564
Shqiptarja 225121002302470
InfoShqip 184497332072407,107
Koha.mk 23600248236732
Flaka 192825552251,732
Gazeta Telegraf 19441470212222
Top Channel 154292424620785,908
Telesport 203000420326,995
Gazeta Shqip 15434114519916,246
Fakti Ditor 18700119187949
Blitz 12059013817910,663
Newsport 011651491665,114
10minuta 6472293710165787
Fol 14417310191642,142
Gazeta Liria 12817181323163222
Shenja 152090391618,219
AlbPress 15050491556
Vizion Plus 1072611713411,034
Alsat-M 1040280121323,982
Antpress 12800309128931
Te Sheshi 113103371261,578
Gazeta Max 1180521512372
Anadolu Agency 10909001181,572
TV Koha 1140212211163,967
Illyria 1140031114932
MRT 11200001120
ABC News 1070301511016
PortaliOnline 72171412103473
24 ore 9011010101179
RTSH 760177077404
Evropa e Lirë 760019076306
Kallxo 7000025702,950
Klan 5763336618,585
Lajme.al 491004159305
Albinfo 5405572594,452
SuperSport 0055270551,241
Zëri i Amerikës 54000054186
Respublica 52000652313
Gazeta 55 46000046804
Prive 043097433,429
TV21 4102032431,849
Kurir 3435214240
Republika 29121324288
Indeks.mk 3145124043
ElbasaniPlus 36103137988
Politiko 3042003642
OraInfo 184881308
KosovaLive360 2700002734
DW 20005020334
Femina 01902019230
DialogPlus 15000015655
Gazeta Fakti 120000125
Keshilla 011000115
Presheva Jone 70003722
Revista Flatra 220004129
Radio Vala 30000365
Beba Ime 02000241
Panorama 00100146
RTK 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Fakultetet 0000000
Drini.mk 0000000
Vati 0000000
Krokodili 0000000
Bota.al 0000000
Foli 0000000
Parrotlla 0000000
Tetova1 0000000
Lady Albania 0000000
Gazeta Vip 0000000
TV Art 0000000
Living 0000000
Psikologjia 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 10393388118213648191416,0951,313,589
GazetaBlic 9486351002748499312,996338,485
Tetova Sot 6417324615502055166211,213232,754
Sovrani 573220512637243071710,420152,665
Indeks online 6891201711351626105210,043232,887
Lajmi.net 537925841884249817039,847823,191
Telegrafi 507521181740136342268,933435,848
Arbresh 51422730100813477048,880662,813
Periskopi 60071301144618658898,754363,259
Infokusi 485718831912216325568,652158,534
Zhurnal 42712970682182860957,92361,144
Almakos 458813761685111339447,64935,763
Gazeta Monitor 4641173776514298727,14357,796
Albeu 41118291220814506,160103,220
Koha.net 129745701891512196,056438,678
Gazeta e re 45334308975323775,86019,690
OraInfo 28971305155716286455,75928,643
Bota Press 47505942068776375,550176,314
Opozita 469667202783165,36870,711
Lexo 405491034426629105,308450,538
Klan Kosova 341810108193906595,247231,210
Zeri 370839910597035795,166274,637
RTV 21 339997849391204,87039,123
Java News 365749232710330294,47620,402
KosovaPress 3290269666162664,22513,773
BalkanWeb 31355085521423424,195150,627
Shekulli 32994782252831584,00240,486
Gazeta Tema 2724524514413123,762289,137
Lajm 28273815074034853,71592,558
Sot News 3541058463,59937,277
Insajderi 30000568461713,568195,878
LajmiFundit 2642681159157553,48285,715
Ora news 24846682471192543,399123,273
Portalb 25334252361922433,19431,414
Koha Jone 20304796142012443,12363,452
Iliria News 21497312043001813,08410,328
Mapo 2138827118192703,08317,136
AlbPortali 23252822703104472,8779,410
NOA 2167598962445902,861232,801
Gazeta Fjala 26479201921482,7397,371
Shqiptarja 2295135163024602,5931,362
Ina 20053642103753052,579115,391
Parrotlla 175858021817041132,55622,713
Opinion 1821612121483502,554168,518
Aktuale 21051761993503082,48045,626
Koha.mk 243300233652,43311,555
Gazeta Telegraf 22156810694902,38937,642
Standard 2011194812002052,28612,247
Flaka 18634424229992,14932,402
Telesport 2054006452,054415,960
Top Channel 1392298357175642,047472,535
InfoShqip 16152981292959452,04287,439
Fakti Ditor 1987001083041,9878,348
Gazeta Shqip 131330314869541,76489,191
Gazeta Max 1695057581181,7524,971
Newsport 071717571251,72470,518
Gazeta Liria 13311991272021591,6573,938
Syri 11252582691101381,652171,384
Antpress 1606001701861,60612,241
TV Koha 15570202072951,57750,039
Shenja 13372152543301,49199,439
Vizion Plus 10033867445591,46342,049
Fol 1265147491181511,46140,050
ABC News 1346010504141,451375
10minuta 560581281285701,42210,565
Blitz 59171261161571,309102,536
Alsat-M 949033621931,28552,443
Te Sheshi 9987771104311,14626,468
Anadolu Agency 1042077101,11926,161
AlbPress 1093180291001,111119
TV21 8342246740690237,572
24 ore 8016251208681,272
MRT 8357012842350
PortaliOnline 60013889252882710,244
Politiko 635878315198051,906
Republika 5002711967747901,333
Illyria 77701334479015,948
Kallxo 75300031275351,608
Evropa e Lirë 6932017306955,882
Klan 56184493854694135,708
RTSH 62504867216732,176
Albinfo 5180976001161561,032
SuperSport 00592380059222,010
Zëri i Amerikës 53170005382,869
Respublica 478002884784,437
Tetova1 43702462854611,343
Gazeta 55 43000004306,364
KosovaLive360 38906003951,330
ElbasaniPlus 3204818302338611,801
Kurir 2901135156336201
Indeks.mk 3067161283293,939
Lajme.al 26656416153263,271
Prive 03200395432045,253
Bota.al 228013882415,178
Presheva Jone 2071105232183,237
Femina 019601091964,093
DW 169005401693,048
Keshilla 2153020155611
DialogPlus 132001013238,566
TV Art 11901013129246
Revista Flatra 301400044789
Gazeta Fakti 34000034304
Radio Vala 301030311,843
Gazeta Vip 2010015530459
Sekrete Bukurie 01300013317
Beba Ime 070007156
Panorama 005205242
Vati 4003043
Lady Albania 040404200
Living 400034276
Krokodili 1000112
RTK 0000000
Fakultetet 0000000
Drini.mk 0000000
Foli 0000000
Psikologjia 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK