http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 604561442312280415,321
Telegrafi 689531812869718,028
Syri 41213512831996759,964
ABC News 4820168611265013,582
Arbresh 50077707376472,291
GazetaBlic 5676101696287,434
RTK 419721213226129,668
Lajmi.net 279150158126158713,232
Top Channel 3829925141450637,015
Zyrtare 3497135109491795
Koha Jone 37240468684583,794
Periskopi 299271201404462,223
Tetova Sot 340453919264242,343
BalkanWeb 36144168684213,954
Ekonomia Online 3403228111400850
Sinjali 208701221234003,574
Zeri 2122116511763982,523
Zhurnal 311711332239516
Albeu 181801320523932,620
Lexo 34503811138314,465
Panorama 3780043503783,346
Infokusi 319040337183593,031
Koha.net 247376401534812,691
Standard 31522713543445,818
Ora news 3330092033311,139
Java News 26051711313181,615
OraInfo 18462701953162,581
Insajderi 2311071118312111
Gazeta Tema 2712414343094,530
Epoka e Re 22218531482933,470
Medial 277041517281100
KosovaPress 18925631362771,935
Klan 2421618027627612,472
Kallxo 2610055426114,226
LajmiFundit 230139022524,299
Mapo 21312111302362,571
Shprehja 110694397222188
Gazeta.mk 2061811321540
Klan Kosova 18092122221016,171
Telesport 21118805521023,659
Newsport 001971481974,496
Pa censure 1930022219318
Lajm 1671692131921,943
NOA 1226640141921,536
Vizion Plus 16916516019023,918
Ina 1532013381863,925
Flaka 1549172221800
Shenja 14403012117459
Koha.mk 953341051691,147
Tetova1 1372120131605,877
Aktuale 134131236159667
Shekulli 151011131521,916
Fakti Ditor 14203016145896
TV21 133062231391,700
Gazeta Telegraf 127155121331,547
InfoShqip 1220112171333,246
Albinfo 121001021215,942
Fol 8882006116351
Lajme.al 961707121131,014
Anadolu Agency 10603011096,262
Bota Press 1006003106787
Portalb 978014105459
in7 80173615100458
Sharri 821002592177
SuperSport 009105911,867
Almakos 632040887253
Express.mk 75161582389
Neshesh 50131304768
News Tv 5711101692,157
Iliria News 4114122867129
Klan Macedonia 5301420670
Te Sheshi 593227641,899
Alsat-M 51011096293
Albasport 006204624,103
Evropa e Lirë 592056061265
Prive 0610732614,337
PortaliOnline 4362335199
Republika 3751114343
Zëri i Amerikës 40000040576
Indeks.mk 2974114070
Illyria 36001236131
Daily News 2760103332
Derveni 270101280
ElbasaniPlus 177120250
Bota.al 240000247,135
Top-News 24000724103
TopShqip 23001023636
Gostivari Sot 210000213
InfoAlb 2000002064
KDPolitik 2170131926
Keshilla 01700101720
DW 150070150
TV Koha 110000110
Presheva Jone 70101849
Koha News 4211278
Gazeta e re 50100613
24 ore 5000050
Arena Ring 00502512
Syri.net Kosova 32003511
Krokodili 3000033
Europort 3000037
Albsport.mk 00200264
Femina 0100013
TelegrafiMk 1000011
Gazeta Shqip 0000000
Indeks online 0000000
RTV 21 0000000
Beba Ime 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
10minuta 0000000
Shqiptarja 0000000
Radio Vala 0000000
Vati 0000000
Politiko 0000000
Opinion 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Gazeta Fjala 0000000
Blitz 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Shkurt Shqip 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
Flitet 0000000
Bashke 0000000
The Prestige 0000000
News33 0000000
F2N2 0000000
Flaka TV 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 6195467129524711057,957199,667
Arbresh 5407832966645627,20534,974
Syri 4505135411264137366,985132,777
Telegrafi 6688841422412836,786201,573
GazetaBlic 593979007511836,72978,846
RTK 473611308071192526,673104,336
ABC News 512501357759526,482159,049
Lajmi.net 3092143213421334855,86691,713
Top Channel 44365923501511735,378391,772
Koha Jone 40193625381095084,91940,730
Zhurnal 3620927231713034,778105
Periskopi 34762551033704084,76440,866
BalkanWeb 4056465240937984,76178,470
Tetova Sot 37704934001832454,66326,976
Ekonomia Online 3718492431781194,64113,483
Zyrtare 3253501146871244,44922,790
Infokusi 3737067241532144,40929,429
Zeri 258323615001416744,31931,629
Medial 328309651111244,2481,521
Gazeta.mk 35651507831314,0731,896
Albeu 1943849123633754,02824,587
Gazeta Tema 3213365228391503,80697,732
Sinjali 2141682945362343,76841,557
Koha.net 256250464311423,709185,021
Panorama 3643002743733,64331,190
Standard 3216189851323893,49090,682
Lexo 30632423341273,488280,771
Epoka e Re 2400239648162793,28740,545
Java News 26744501231183203,24719,950
Ora news 304218531093,051117,787
OraInfo 1750535678159302,96363,451
LajmiFundit 2614142566312,81288,108
Shprehja 179159631464312,7017,140
Insajderi 205788511371192,6561,253
KosovaPress 2054214340292682,60821,996
Klan 2028343152025222,523141,242
Kallxo 242800353802,428170,816
Flaka 1908193166303022,2672,328
Ina 1742285120361132,14729,126
NOA 14056397051652,11426,775
Vizion Plus 187917329156242,08171,255
Mapo 18888893162722,06930,900
Lajm 1801142107201402,05020,886
Koha.mk 14751873831462,04513,305
Klan Kosova 172555217252321,997201,419
Newsport 0251925123051,95046,395
Almakos 121715450213721,8737,345
Telesport 325121514131911,851276,279
Aktuale 152211220155591,8359,579
Neshesh 149819610712931,801257
Alsat-M 1605019551491,80036,385
Portalb 1593136574351,78611,234
Shekulli 1668238013801,77122,719
Pa censure 17360051911,7367,836
Shenja 14320237101981,6691,673
Gazeta e re 14666011716361,6433,723
Bota Press 15305752401,59214,120
Gazeta Telegraf 15192637901301,58216,913
Tetova1 12901766231361,52861,623
Fakti Ditor 136034401111,4079,602
TV21 132507692481,40123,097
Anadolu Agency 1305095221,40061,373
InfoShqip 124116121121001,37869,658
Lajme.al 11251902781101,31727,723
Albinfo 12770040521,27753,089
Fol 89837632389986,626
in7 857952722849796,079
Express.mk 813111498589734,059
Sharri 826110017619361,100
SuperSport 05907111691250,921
Iliria News 47320913348838151,479
Evropa e Lirë 7363065327397,562
News Tv 5201015341468311,814
Te Sheshi 6252825254267821,345
Prive 056107417056165,649
Zëri i Amerikës 5171301153011,504
Illyria 526031775292,274
Klan Macedonia 4111111435231,234
Republika 4604381095111,164
PortaliOnline 442341225354881,317
Albasport 004741547461,701
Syri.net Kosova 30185501549436343
Albsport.mk 0039943939922,482
Indeks.mk 29624201518340550
ElbasaniPlus 2357121203080
KDPolitik 4623703292832,471
Bota.al 230000023047,777
Derveni 196410482100
Gostivari Sot 201001020129
InfoAlb 18440081881,463
TopShqip 18140171853,088
Koha News 1461917716182617
DW 163008301630
24 ore 15920031610
TV Koha 146010111470
Top-News 135801121431,151
Shkurt Shqip 105043151091,640
Daily News 78140119282
Presheva Jone 780909872,344
Keshilla 171013072104
Flaka TV 3926010650
Bashke 520012524,180
Krokodili 360030368
Femina 0290012977
Arena Ring 00190419196
10minuta 017000170
Europort 1700031731
Radio Vala 605001176
TelegrafiMk 2000025
Beba Ime 0100013
Gazeta Fjala 1000010
Gazeta Shqip 0000000
Indeks online 0000000
RTV 21 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
Shqiptarja 0000000
Vati 0000000
Politiko 0000000
Opinion 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Blitz 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
Flitet 0000000
The Prestige 0000000
News33 0000000
F2N2 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK