http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 8583731953281621,42688,818
Arbresh 539292174156921,00560,964
Infokusi 4652082672562539401,569
Telegrafi 48924017017671989946,528
Periskopi 5042301592309089314,091
GazetaBlic 558328025010488623,599
Indeks online 5951771141659788624,530
Lajmi.net 4971971771981788714,381
Zhurnal 479256731836258081,900
Almakos 4801531651366597982,733
Sovrani 346173246192517656,364
Syri 354139185388267860,662
Koha.net 17139916142658626,905
Tetova Sot 2931691128765574998
Zeri 37046140835455611,405
Albeu 2757714964350112,732
Opozita 45934029214931,422
Gazeta e re 3264312251284911,011
RTV 21 29311249724542,887
Bota Press 366501768314335,365
Koha Jone 255957332424235,894
Klan Kosova 261857225584182,253
Insajderi 32705531938214,655
KosovaPress 237251071653691,196
Gazeta Monitor 240693962453485,412
AlbPortali 222595733543382,205
Ina 235474741283296,549
Gazeta Fjala 2902201112312720
Lajm 170943768263011,824
Aktuale 201564349383003,256
Portalb 225293831302921,922
BalkanWeb 197375524362896,102
Iliria News 160932215132751
Mapo 170948028272434
Sot News 25907002661,530
Flaka 246316202651,335
Ora news 179661623162616,550
Shqiptarja 216620023724224
NOA 184489322124122,648
LajmiFundit 16659131872382,606
TV Koha 19701542342127,486
Te Sheshi 1769191072041,004
Opinion 12858143142007,697
Shekulli 153301632211992,098
Newsport 011936271943,819
Gazeta Liria 12135252715181338
Top Channel 933642115917133,486
Gazeta Shqip 1133313851593,543
Shenja 1280293351576,304
Fakti Ditor 14900316149600
Telesport 148002714827,221
Gazeta Telegraf 124119331441,651
Koha.mk 13800213138723
Fol 11810105271383,762
ABC News 112012001240
Alsat-M 920231111153,009
InfoShqip 8422918271155,243
Blitz 2685224131136,413
Anadolu Agency 98012001101,754
Antpress 1040076104583
10minuta 434611262100623
Vizion Plus 64231124982,658
AlbPress 941053953
Albinfo 77017886943,802
MRT 840100850
PortaliOnline 68491281626
Kallxo 810025813,112
TV21 68210133801,578
Politiko 5011134274177
Evropa e Lirë 632018065661
Bota.al 58072565885
Klan 4612401629,397
SuperSport 006034060815
RTSH 470855055143
Zëri i Amerikës 52000052528
Illyria 51010052330
Prive 0480333482,902
Gazeta Tema 2612100348693
24 ore 4160004766
Respublica 37000437191
KosovaLive360 27020029136
Kurir 2422102810
Femina 02801028938
Indeks.mk 2600002636
Gazeta Max 21020223147
Presheva Jone 18000118374
DW 160050160
Keshilla 0130201316
Radio Vala 13001413191
DialogPlus 900109678
Arena Ring 007017356
Beba Ime 0400048
ElbasaniPlus 400014455
Fakultetet 2100330
Revista Flatra 01000119
Panorama 00100190
Sekrete Bukurie 0000000
Krokodili 0000000
Java News 0000000
Parrotlla 0000000
Vati 0000000
Living 0000000
Lexo 0000000
Gazeta 55 0000000
Tetova1 0000000
Gazeta Fakti 0000000
Standard 0000000
Republika 0000000
Lady Albania 0000000
OraInfo 0000000
Foli 0000000
Gazeta Vip 0000000
TV Art 0000000
Psikologjia 0000000
RTK 0000000
Drini.mk 0000000
Lajme.al 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 8376426318663560181414,5051,345,653
Infokusi 381628691904237927118,589102,821
Indeks online 55831759115015579578,492228,305
Arbresh 44112888111914658078,418602,216
GazetaBlic 592723960191010608,323261,636
Lajmi.net 406622441803200419428,113113,933
Telegrafi 424720411818127867848,106424,859
Periskopi 50561672107018069407,798177,141
Sovrani 39751395233317125267,70379,207
Syri 3984153215915038117,107688,397
Zhurnal 36812947466202050747,09441,431
Almakos 399613241720106559657,04026,069
Koha.net 127342111611152305,645237,441
Tetova Sot 306916777469157375,49213,885
Gazeta e re 37344899164652735,13917,920
Bota Press 39956822338485714,910105,464
Albeu 28699051096783164,870124,893
RTV 21 27461121523136244,39032,209
Opozita 401734101991874,3588,593
Zeri 289740910055714104,311151,592
Klan Kosova 25229387143116424,17430,839
Shekulli 30007902014392493,99147,746
Gazeta Monitor 239111294628465013,98211,492
BalkanWeb 25504685802423823,59891,464
Koha Jone 22406635362612733,43954,910
Insajderi 29340420302083,354138,044
Lajm 182410844157084663,32342,892
KosovaPress 2399245580135733,2247,757
AlbPortali 22274743713754243,07212,069
Ina 22725491744062792,99577,435
Iliria News 18339102171711172,9608,575
Gazeta Fjala 278016302101722,9437,071
Aktuale 21024672463793142,81526,662
Ora news 18736182281382402,71985,174
Portalb 20763932321841962,70122,252
LajmiFundit 1841603131168562,57590,201
Mapo 176074073111882,57315,545
Shqiptarja 2130149177024032,4561,866
Flaka 206113426123712,45615,911
Sot News 2335735472,37718,373
Lexo 1720447203203712,370101,005
NOA 1552519722712662,143212,153
Gazeta Telegraf 18436521385782,12118,689
Gazeta Tema 140237131191032,08473,504
Opinion 1216658167532102,041116,503
Standard 1359483562951481,89815,787
Newsport 0151867741821,88235,517
Top Channel 1128269355335711,752388,750
Java News 12902361481101331,6747,373
Gazeta Liria 10722892862031701,6473,976
Telesport 1610004491,610375,612
Te Sheshi 137996108118671,58325,156
TV Koha 14840392521751,52352,115
Fakti Ditor 151900841751,5196,719
Fol 1197219751321551,49127,484
Gazeta Shqip 106229013876341,49041,461
Koha.mk 148400149741,4847,304
Shenja 12280210463091,43857,296
Gazeta Max 1280071701021,3513,327
TV21 115446145173391,34516,647
InfoShqip 8362311791753061,246118,874
Blitz 49970871441841,21470,863
Alsat-M 9230241101651,16438,393
AlbPress 1075560531051,131313
10minuta 447506172274661,1256,224
Anadolu Agency 942085011,02721,381
ABC News 9020770107979147
Vizion Plus 52935392853697429,225
Antpress 95700101749576,073
Illyria 8060121938186,784
24 ore 6896512537661,063
PortaliOnline 552796822326995,489
MRT 6870300690309
Albinfo 6000856721268533,058
Klan 516115542216685153,268
SuperSport 00678471067810,358
Kallxo 6390076363927,892
Politiko 445859520206251,257
Evropa e Lirë 6128014706205,648
Zëri i Amerikës 48760304936,243
RTSH 40805646404641,440
Kurir 3321762217411532
Respublica 393001523932,792
Prive 038901488938934,939
Indeks.mk 29532251018352490
Bota.al 23307972403,468
KosovaLive360 2130300216927
Republika 1227731533202558
Presheva Jone 165001081655,063
Lajme.al 112472981611,739
Radio Vala 1430012181433,019
Femina 01400271409,412
DW 1350050013558
Gazeta 55 1220000122911
Keshilla 098033981,267
DialogPlus 9100209111,621
ElbasaniPlus 586353674,484
Arena Ring 00490749783
Revista Flatra 1821000391,850
Fakultetet 191000262931
Beba Ime 01700017311
Lady Albania 04040455
Living 4000142,837
Panorama 003003311
Drini.mk 0000000
Gazeta Fakti 0000000
Psikologjia 0000000
Vati 0000000
OraInfo 0000000
Foli 0000000
Gazeta Vip 0000000
TV Art 0000000
Tetova1 0000000
RTK 0000000
Parrotlla 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Krokodili 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK