http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 752211196541361,15939,597
Tetova Sot 5823061361571551,02413,285
GazetaBlic 632231011711886315,942
Indeks online 50321812216110884315,029
Periskopi 5652193115511781513,063
Lajmi.net 41217919515619778628,674
Syri 3892061886712578356,918
Infokusi 254195332148231781291
Telegrafi 39718117312557975132,333
Sovrani 242169314191747255,361
Almakos 3961171661095696793,424
Arbresh 370144109557762315,226
Albeu 3291281293445869,585
Koha.net 9642318191553720,244
Gazeta e re 371647633385111,558
Zeri 48600341848617,076
RTV 21 264115744624533,123
Bota Press 36660947474357,525
Klan Kosova 273945828734251,452
BalkanWeb 276716428524117,162
Java News 304493917233921,352
Insajderi 33005411293849,987
Tetova1 34902654523757,932
AlbPortali 290374541503721,648
KosovaPress 25646641553663,669
Zhurnal 2824537153493642,362
Ina 268612844353574,524
Flaka 2951727773392,654
Shekulli 288291222193293,535
Medial 25006512203151,228
Koha Jone 214504617253104,235
Ora news 21978021262978,535
Gazeta Monitor 189363230232572,572
Mapo 200496292551,018
Shqiptarja 2242270246253142
Portalb 2002818812246944
Gazeta Liria 16458221833244373
Te Sheshi 2175221617244997
Aktuale 197262037362438,057
Lajm 175372939382415,769
Newsport 032294302326,447
Opinion 14069202372298,695
Gazeta Fjala 21117010122281,362
Sot News 21005002151,612
NOA 136706212421216,052
LajmiFundit 1613613642105,549
Telesport 2080001120825,264
Opozita 1901501192051,486
Iliria News 12448553177913
Gazeta Telegraf 15681311121771,733
Shenja 1270444351716,495
Top Channel 98333765916832,436
Fakti Ditor 168001520168701
Gazeta Shqip 11133221021662,785
10minuta 616815305144576
InfoShqip 10620918221355,221
Gazeta Max 124031214127490
Alsat-M 1040111231153,415
TV21 91217028110933
ABC News 9201001710261
Albinfo 830935925,514
AlbPress 910078913
TV Koha 8602109882,876
Gazeta Tema 6511100186758
Blitz 21604910852,488
Politiko 5614158485157
Vizion Plus 46231071791,068
SuperSport 00774507710
Anadolu Agency 740100751,232
MRT 750000751
Illyria 75003075275
Fol 6210069722,197
Klan 5398437016,294
PortaliOnline 54752666337
ElbasaniPlus 36282104663,831
Bota.al 650161661,465
Kallxo 5600012561,409
Evropa e Lirë 551054056468
RTSH 45055005077
Zëri i Amerikës 42100043657
KosovaLive360 3600003642
Prive 03301611331,337
Respublica 33000233132
Femina 031000311,228
24 ore 22522129113
Indeks.mk 2600022630
Gazeta 55 2100002167
DW 180000180
Antpress 17004117133
DialogPlus 140000143,459
Presheva Jone 14001114246
Gazeta Vip 7603313644
Radio Vala 700027526
Arena Ring 007007242
Fakultetet 1200330
Keshilla 0300030
Panorama 00101167
Drini.mk 0000000
Beba Ime 0000000
Psikologjia 0000000
Lajme.al 0000000
Standard 0000000
Republika 0000000
Lexo 0000000
Gazeta Fakti 0000000
Vati 0000000
Living 0000000
Kurir 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Krokodili 0000000
Parrotlla 0000000
Lady Albania 0000000
Revista Flatra 0000000
RTK 0000000
OraInfo 0000000
Foli 0000000
TV Art 0000000
Koha.mk 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 8337342919392453160213,705208,723
GazetaBlic 698923170193111719,306249,803
Infokusi 318024143422254628189,01614,862
Indeks online 53301885123815809578,453174,180
Telegrafi 442719161744128367058,087351,740
Lajmi.net 420819791875197018878,062218,645
Tetova Sot 453523771120118110548,03272,091
Syri 41031904177858810787,785719,855
Arbresh 41042401121011017697,715318,372
Almakos 462512501616107664057,49130,928
Periskopi 4868186761618169367,351148,131
Sovrani 29721667248917716037,12864,193
Albeu 397111401202463876,313152,896
Zhurnal 38631569567107349265,99938,344
Koha.net 119343972151182415,805326,735
Gazeta e re 41505608073953235,51715,699
Zeri 36914278816784434,999125,587
BalkanWeb 33657228143526184,90193,748
Klan Kosova 31229317833636944,836170,417
Bota Press 38605121847784454,55691,036
RTV 21 284910565861244914,49137,412
Shekulli 33095642653942604,13823,833
Koha Jone 27736686302614094,07175,959
KosovaPress 2786444823204664,05318,063
Insajderi 34100606872934,016152,466
Ina 25155803085784113,40376,461
Ora news 23627611551732963,278114,716
Opozita 297328801812233,26124,052
Gazeta Monitor 22216273716263523,21930,245
AlbPortali 21564873903623293,03312,965
Medial 249844861221712,98813,920
Flaka 247013928954252,89825,813
Portalb 22303621881721472,78017,521
Mapo 192560111061532,63611,228
Shqiptarja 232635189024602,5501,255
Sot News 2479257512,53818,963
Aktuale 19843302153462742,52959,579
LajmiFundit 1853467158159522,47856,159
Gazeta Fjala 229318101081262,4746,517
Gazeta Liria 15545833023162642,4396,780
Te Sheshi 2142772141801632,43337,969
NOA 1697579862883282,362222,883
Lajm 17382203343062972,29265,856
Gazeta Telegraf 1860871701111032,11719,706
Top Channel 1175340446805671,961435,055
Opinion 1273523122303011,91853,130
Newsport 051908942461,91351,536
Telesport 1848002511,848353,590
Fakti Ditor 174100812081,7418,710
Koha.mk 168800191451,6886,133
Gazeta Shqip 117228821292561,67243,978
Shenja 12580309502571,56765,037
Fol 1226184401271101,45037,729
10minuta 555620199356371,3748,162
TV Koha 13150252562301,34038,878
Alsat-M 1019024741541,26631,348
ABC News 112001390871,259365
InfoShqip 912213861602741,21162,862
TV21 10433113682971,21018,948
Iliria News 7393724847441,1594,512
Albinfo 9180163611541,08148,886
Gazeta Max 99503038801,0255,550
Anadolu Agency 9280640099222,387
Vizion Plus 564327811093097217,623
Blitz 316612291359095742,257
Illyria 8980232879216,331
AlbPress 873240568889761
MRT 8226011828101
Tetova1 7340699711280316,283
SuperSport 0074349807437,419
Klan 524106724432702144,101
PortaliOnline 593476036297003,541
Kallxo 69900210169927,131
Antpress 6940059506944,233
Gazeta Tema 4451011081296548,025
Evropa e Lirë 6394023706432,499
Politiko 475937426206421,088
Java News 412655026435271,840
Indeks.mk 43756322216525744
Bota.al 513010641052319,787
RTSH 41405346614671,336
Zëri i Amerikës 44250104473,791
Prive 040702507740725,972
Respublica 371000323712,316
KosovaLive360 3560720363422
Gazeta 55 3330000333604
24 ore 253101961282513
ElbasaniPlus 190678302026513,991
Gazeta Fakti 1890012161891,489
Presheva Jone 1614912141744,030
Arena Ring 001731171734,251
Femina 01520141527,369
DialogPlus 145001014530,136
DW 1370046013749
Radio Vala 106008191063,545
Gazeta Vip 384101914791,863
Keshilla 0580005877
Fakultetet 151400232926
Beba Ime 01100011106
Revista Flatra 520007680
Panorama 003113358
Living 30000334
Krokodili 1000110
Kurir 0000000
Psikologjia 0000000
OraInfo 0000000
Parrotlla 0000000
Vati 0000000
Drini.mk 0000000
Lajme.al 0000000
RTK 0000000
Lady Albania 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Standard 0000000
Republika 0000000
Lexo 0000000
Foli 0000000
TV Art 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK