http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 8795001833772831,562327,894
Syri 4583272099615899442,916
GazetaBlic 074416222913190644,692
Lajmi.net 452240204195172896186,077
Sovrani 4062142322499385210,353
Tetova Sot 5242487812117285013,601
Telegrafi 46419116713219182232,199
Indeks online 49019911116812080020,222
Arbresh 518171971079578619,677
Gazeta Monitor 4571641081011177296,473
Infokusi 2892361481451366738,401
Shkurt Shqip 409135378074581717
OraInfo 195182147171985247,374
Zhurnal 390107049204975,027
Opozita 39871037394694,972
Lexo 3449524435246320,028
Klan Kosova 30610948437346317,755
Zeri 31639100647045529,154
Lajm 319715362714435,159
Koha Jone 340742834424425,903
Standard 3061112252714395,080
Albeu 3042898112643023,705
Java News 31685252638426891
Tetova1 305675150594235,341
Koha.net 286557945442082,251
BalkanWeb 3046437136340511,661
Fol 232163561654001,626
RTV 21 234904638493704,267
LajmiFundit 243932110343577,086
Iliria News 1991102758413361,471
Aktuale 230555040483352,324
Portalb 248661714223316,006
AlbPortali 229663631453311,229
Shekulli 205504647233013,149
Ora news 222621622223003,938
Gazeta Tema 185595312729715,066
Panorama 199543015442834,157
Shqiptarja 23718123016267210
KosovaPress 2042828119260113
Koha.mk 161484919182581,065
Almakos 231141002552553,410
Fakti Ditor 238001645238793
Mapo 1587343212351,046
Sot News 22320152253,508
Opinion 1287916113022311,059
Newsport 0221510112176,404
Top Channel 137364135821452,401
Ina 159361230312074,750
Gazeta Fjala 1811301420194871
Insajderi 1620313131937,693
InfoShqip 16024822271925,563
Gazeta Shqip 137321111918014,051
Telesport 1700076817025,866
Gazeta Telegraf 15099601681,533
Antpress 12735018144162780
Vizion Plus 963717941501,310
Shenja 1150264401415,284
Blitz 7062418181366,785
10minuta 525227259131597
ABC News 1050100211150
Anadolu Agency 10007001071,974
Politiko 67162023103231
Te Sheshi 9008225982,275
Republika 6628031394144
TV Koha 90006390943
MRT 830301867
Illyria 850010852,002
Psikologjia 676020821,392
Evropa e Lirë 741020075211
PortaliOnline 63831374892
TV21 65240071402
Indeks.mk 5775336981
SuperSport 006436064103
Albinfo 520922614,325
ElbasaniPlus 382212261817
Prive 05501415553,284
24 ore 4460105031
Presheva Jone 392315442,351
RTSH 38044204247
Gazeta 55 380000382
Zëri i Amerikës 36000036202
Kallxo 3600020361,389
Bota.al 32001032955
KosovaLive360 2312002642
Gazeta Vip 41708321470
Periskopi 13172021272
Keshilla 020000209
DialogPlus 170010172,477
Lajme.al 1231001683
TV Art 10040214347
Drini.mk 13000113175
Klan 91000104,463
Parrotlla 71010884
Lady Albania 330606111
Vati 31000430
infoGLOBI 3000038
Fakultetet 2100330
Alsat-M 30000317
AlbPress 2100130
Beba Ime 020002503
Respublica 1000110
RTK 0010010
Mjeku 0100010
NOA 01000146
InfoAlbania 1000012
Femina 01001131
Teleskopi 1000010
Gazeta Fakti 100001105
Krokodili 1000014
Foli 0101010
Living 100001139

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 7561413320693007234213,7634,533,458
Syri 6976415057710257,391303,870
GazetaBlic 14479085576224502,912138,309
Lajmi.net 385721291762184714717,7483,051,354
Sovrani 910118730197
Tetova Sot 43981854777133613227,029182,880
Telegrafi 459221621986145318208,740334,308
Indeks online 3297924103310116455,254128,855
Arbresh 426516788049754566,74722,529
Gazeta Monitor 0000000
Infokusi 32081156128012528455,64478,895
Shkurt Shqip 0000000
OraInfo 17621828144416289335,03478,624
Zhurnal 351791403172534,431106,283
Opozita 451111302494646835,890125,339
Lexo 22127612062232643,17976,444
Klan Kosova 361612888385188255,742201,996
Zeri 289350411877826374,584196,911
Lajm 34396726754965624,78682,524
Koha Jone 31645741821432443,92072,162
Standard 34236112204625034,2547,717
Albeu 20782549051473443,237273,584
Java News 32058464304133584,48115,041
Tetova1 141726439517718902,07663,797
Koha.net 3238512862524354,612823,014
BalkanWeb 2856522403185383,781138,193
Fol 0000000
RTV 21 26777724094483743,85819,491
LajmiFundit 197513512592023773,58543,788
Iliria News 17243183421233486
Aktuale 17493492364033082,33418,679
Portalb 2016347164971452,52794,823
AlbPortali 594165180911139392,295
Shekulli 1989315971452622,4012,026
Ora news 23196603851903693,36436,728
Gazeta Tema 1993556193124612,742170,933
Panorama 21005314102415483,04166,533
Shqiptarja 217715315417731112,48410,172
KosovaPress 23925454842371803,42117,679
Koha.mk 5773713101734
Almakos 27552161955531063,16646,075
Fakti Ditor 1975001844091,97513,633
Mapo 1666678120173062,46429,011
Sot News 30302452491373,10619,496
Opinion 1964823380875263,167201,443
Newsport 0402178641602,21831,648
Top Channel 1354411446144272,211688,441
Ina 14253081542392501,88750,283
Gazeta Fjala 207416801552002,24213,254
Insajderi 15040387341171,891117,204
InfoShqip 4638449436759614,759
Gazeta Shqip 164431416074442,118273,901
Telesport 175300696611,753261,785
Gazeta Telegraf 83744237090419,529
Antpress 1447185730561,5224,580
Vizion Plus 6641153007287,615
Shenja 10442218642861,26470,874
Blitz 34244314499279935,997
10minuta 625655211271561,4917,093
ABC News 1152016703061,3191,337
Anadolu Agency 1211060001,27113,236
Politiko 59210012821218201,423
Te Sheshi 94109165371,03230,099
Republika 577413481031971,0383,253
TV Koha 2700520275959
MRT 7938221282390
Illyria 773044391581732,695
Psikologjia 0000000
Evropa e Lirë 725705907328,560
PortaliOnline 509716411246442,404
TV21 7411420647759,534
Indeks.mk 601361371726999600
SuperSport 00698288069813,227
Albinfo 567010814667523,708
ElbasaniPlus 0000000
Prive 04270937542746,562
24 ore 120912933921,37112
Presheva Jone 2908692630414,964
RTSH 450012657605761,019
Gazeta 55 31900003191,079
Zëri i Amerikës 44480104523,151
Kallxo 51800322551822,870
Bota.al 4429125945230,829
KosovaLive360 3910700398658
Gazeta Vip 84713111561,678
Periskopi 0000000
Keshilla 102580110268466
DialogPlus 13300013313314,533
Lajme.al 120412551631,492
Drini.mk 158441123242133,300
Klan 459163631086685357,116
Parrotlla 0000000
Lady Albania 3470111501,727
Vati 400004176
infoGLOBI 441422611145091,274
Fakultetet 73380037111365
Alsat-M 83047116089935,306
AlbPress 536570293059392
Beba Ime 025000253,985
Respublica 6620010662334
RTK 271510526559343,085278,827
Mjeku 01000010149
NOA 1073418131101411,622206,859
InfoAlbania 75102644803491,650
Femina 04001421
Teleskopi 12271081691711901,5048,120
Krokodili 1672407251911,280
Foli 04011419
Living 400004202

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK