http://kariera.mk

Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 7864092253282511,420148,295
GazetaBlic 94626802088971,21427,881
Tetova Sot 52326016116618894444,755
Lajmi.net 434222213212194869103,568
Indeks online 57116112012314585234,629
Syri 4781871796214884447,521
Sovrani 34819129218410883118,652
Telegrafi 38919720211520678855,857
Periskopi 4848216114312272723,275
Almakos 4021311911071567247,011
Arbresh 40216697688266552,777
Gazeta Monitor 391147991181076375,144
OraInfo 25416919817413562111,312
Infokusi 3996312311846558515,307
Lexo 40612237513856551,560
Tetova1 46249535010556415,520
Koha.net 8244232213855638,877
Albeu 403578466854416,493
Bota Press 38599351067351911,680
Klan Kosova 2989569478446213,792
Zhurnal 28513132844044813,356
TV Koha 408011517041926,618
Gazeta e re 3253353353741115,319
Opozita 3763507264119,366
Anadolu Agency 354055004095,010
BalkanWeb 3193436136838915,872
Lajm 3143339446238616,013
Zeri 2673069465736624,916
KosovaPress 28229551211366681
Java News 29138307213591,206
Ina 310910475932931,819
LajmiFundit 21684112383115,037
Antpress 3080048563085,960
Sot News 29009022996,114
Insajderi 23406223229612,104
Ora news 2035512142827010,745
Shqiptarja 230161602462621,186
Mapo 18467103132611,646
Shekulli 19543221715260967
Aktuale 198292740592549,935
Opinion 166701143024716,882
Fakti Ditor 2450025492452,648
Standard 21415161728245920
Iliria News 164551640412352,943
Portalb 2062179242345,215
NOA 158469253421315,099
Newsport 002081192086,484
Gazeta Shqip 1403523351989,459
Flaka 173023351962,138
InfoShqip 17113103416019429,201
Telesport 1930066219341,736
Gazeta Telegraf 18427601932,488
Koha.mk 181003010181530
Top Channel 120193814717738,127
Gazeta Fjala 156401511160540
AlbPortali 1001534617149432
Shenja 13401552314914,036
Alsat-M 10303012013313,925
10minuta 6150162112127598
Blitz 467818261256,286
Gazeta Liria 9610151019121817
Shkurt Shqip 115002952115662
AlbPress 10330541060
ABC News 1000404010418
24 ore 937020100138
Te Sheshi 799883961,610
Evropa e Lirë 871016088730
MRT 800000800
TV21 7711142794,889
Lajme.al 69813378631
Illyria 750130762,488
PortaliOnline 581174176725
Albinfo 57011614683,515
Klan 5287256712,141
Politiko 48872063371
TV Art 62000362133
SuperSport 0062450620
Presheva Jone 46564157999
Koha Jone 40703847775
Kallxo 4700022471,728
Zëri i Amerikës 45000045184
Republika 3940024346
RTSH 30083803892
Indeks.mk 38003838194
Gazeta Max 28722537574
KosovaLive360 3300003334
Bota.al 32000232512
Prive 030065301,974
ElbasaniPlus 191010030820
Gazeta 55 21000021253
DW 1700401744
Krokodili 150014150
Drini.mk 150001152,514
DialogPlus 140010141,345
Femina 01002310106
Parrotlla 71010884
Fol 60101714
Keshilla 0600060
Sekrete Bukurie 0400040
Psikologjia 04000491
Living 300003241
infoGLOBI 3000038
Fakultetet 2100230
Vati 3000033
Gazeta Tema 300003216
RTV 21 2000023
Beba Ime 020002112
Gazeta Vip 11000227
Lady Albania 0101017
Teleskopi 0100011
Foli 0101018
01online.info 1000018
Revista Flatra 010001240
Respublica 1000110
Mjeku 0100010
Radio Vala 100001263
Vizion Plus 1000014
RTK 0010010
Panorama 001101171

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Gazeta Express 7561413320693007234213,7634,533,458
GazetaBlic 14479085576224502,912138,309
Tetova Sot 43981854777133613227,029182,880
Lajmi.net 385721291762184714717,7483,051,354
Indeks online 3297924103310116455,254128,855
Syri 6976415057710257,391303,870
Sovrani 910118730197
Telegrafi 459221621986145318208,740334,308
Periskopi 0000000
Almakos 27552161955531063,16646,075
Arbresh 426516788049754566,74722,529
Gazeta Monitor 0000000
OraInfo 17621828144416289335,03478,624
Infokusi 32081156128012528455,64478,895
Lexo 22127612062232643,17976,444
Tetova1 141726439517718902,07663,797
Koha.net 3238512862524354,612823,014
Albeu 20782549051473443,237273,584
Bota Press 0000000
Klan Kosova 361612888385188255,742201,996
Zhurnal 351791403172534,431106,283
TV Koha 2700520275959
Gazeta e re 0000000
Opozita 451111302494646835,890125,339
Anadolu Agency 1211060001,27113,236
BalkanWeb 2856522403185383,781138,193
Lajm 34396726754965624,78682,524
Zeri 289350411877826374,584196,911
KosovaPress 23925454842371803,42117,679
Java News 32058464304133584,48115,041
Ina 14253081542392501,88750,283
LajmiFundit 197513512592023773,58543,788
Antpress 1447185730561,5224,580
Sot News 30302452491373,10619,496
Insajderi 15040387341171,891117,204
Ora news 23196603851903693,36436,728
Shqiptarja 217715315417731112,48410,172
Mapo 1666678120173062,46429,011
Shekulli 1989315971452622,4012,026
Aktuale 17493492364033082,33418,679
Opinion 1964823380875263,167201,443
Fakti Ditor 1975001844091,97513,633
Standard 34236112204625034,2547,717
Iliria News 17243183421233486
Portalb 2016347164971452,52794,823
NOA 1073418131101411,622206,859
Newsport 0402178641602,21831,648
Gazeta Shqip 164431416074442,118273,901
Flaka 18441306201842
InfoShqip 4638449436759614,759
Telesport 175300696611,753261,785
Gazeta Telegraf 83744237090419,529
Koha.mk 5773713101734
Top Channel 1354411446144272,211688,441
Gazeta Fjala 207416801552002,24213,254
AlbPortali 594165180911139392,295
Shenja 10442218642861,26470,874
Alsat-M 83047116089935,306
10minuta 625655211271561,4917,093
Blitz 34244314499279935,997
Gazeta Liria 0000000
Shkurt Shqip 0000000
AlbPress 536570293059392
ABC News 1152016703061,3191,337
24 ore 120912933921,37112
Te Sheshi 94109165371,03230,099
Evropa e Lirë 725705907328,560
MRT 7938221282390
TV21 7411420647759,534
Lajme.al 120412551631,492
Illyria 773044391581732,695
PortaliOnline 509716411246442,404
Albinfo 567010814667523,708
Klan 459163631086685357,116
Politiko 59210012821218201,423
SuperSport 00698288069813,227
Presheva Jone 2908692630414,964
Koha Jone 31645741821432443,92072,162
Kallxo 51800322551822,870
Zëri i Amerikës 44480104523,151
Republika 577413481031971,0383,253
RTSH 450012657605761,019
Indeks.mk 601361371726999600
Gazeta Max 0000000
KosovaLive360 3910700398658
Bota.al 4429125945230,829
Prive 04270937542746,562
ElbasaniPlus 0000000
Gazeta 55 31900003191,079
Krokodili 1672407251911,280
Drini.mk 158441123242133,300
DialogPlus 13300013313314,533
Femina 04001421
Parrotlla 0000000
Fol 0000000
Keshilla 102580110268466
Sekrete Bukurie 01140531142
Psikologjia 0000000
Living 400004202
infoGLOBI 441422611145091,274
Fakultetet 73380037111365
Vati 400004176
Gazeta Tema 1993556193124612,742170,933
RTV 21 26777724094483743,85819,491
Beba Ime 025000253,985
Gazeta Vip 84713111561,678
Lady Albania 3470111501,727
Teleskopi 12271081691711901,5048,120
Foli 04011419
01online.info 0000000
Revista Flatra 0000000
Respublica 6620010662334
Mjeku 01000010149
Radio Vala 19610621972,007
Vizion Plus 6641153007287,615
RTK 271510526559343,085278,827
Panorama 21005314102415483,04166,533

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK