http://kariera.mk
Reka thotë se ka fituar 80 mijë vota Po vjen ndryshimi dhe pranvera politike

Reka thotë se ka fituar 80 mijë vota: Po vjen ndryshimi dhe pranvera politike

para 20 minutave - Tetova1

Kandidati për president, Blerim Reka tha se është i kënaqur me rezultatin e arritur në zgjedhjet presidenciale, duke thënë se kjo ka tejkaluar pritshmëritë e tij. Ai tha se nga 50% të votave të numëruara...

Kiracovski i LSDM së Pendarovski është në epërsi

Kiracovski i LSDM-së: Pendarovski është në epërsi

para 30 minutave - Tetova1

Nga të numëruar nga më shumë se gjysma e vendeve, Stevo Pendarovski është duke udhëhequr para kandidatëve tjerë, deklaroi Aleksandar Kiracovski, nga LSDM, përcjell SHENJA. “Është e pritshme fitorja e Pendarovskit...

Komiku Zelenskiy fitues i zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë

Komiku Zelenskiy, fitues i zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë

para 50 minutave - Tetova1

Komiku Vladimir Zelenskiy ka fituar numrin më të madh të votave në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Ukrainë, treguan sondazhet dalëse pas votimit, raporton Anadolu Agency (AA). Sipas sondazheve...

Të dhëna të reja zyrtare nga KSHZ

Të dhëna të reja zyrtare nga KSHZ

para 55 minutave - Tetova1

Sipas rezultateve më të reja të publikuara në faqen e KSHZ-së, nga gjithsej 16.88 për qind e votave të përpunuar, është duke udhëhequr kandidati i partive në pushtet Stevo Pendarovski me 41.77 për qind,...

Ekskluzive Ja rezultatet e fundit nga Dibra

Ekskluzive: Ja rezultatet e fundit nga Dibra

para një ore - Tetova1

Gazeta Lajm meson ekskluzivisht se kur kan mbetur edhe 3 kuti votimi pa numeruar, kandidati i BDIse Hekuran Duka eshte ne perparesi prej 300 votave kundrejt kandidatit te Aleances per Shqiptaret, Arben...

Janushev i VMRO së Udhëheqim në pjesën më të madhe të vendit

Janushev i VMRO-së: Udhëheqim në pjesën më të madhe të vendit

para një ore - Tetova1

Sekretari i VMRO-DPMNE-së në një dalje para gazetarëve në selinë e VMRO-DPMNE-së tha se nga të dhënat e deritanishme Gordana Siljanovska udhëheq me një diferencë të madhe para dy kandidatëve të tjerë gati...

BDI në Dibër fiton Hekuran Duka për kryetar të komunës

BDI në Dibër, fiton Hekuran Duka për kryetar të komunës

para një ore - Tetova1

Gazeta Lajm meson ekskluzivisht se kur kan mbetur edhe 3 kuti votimi pa numeruar, kandidati i BDIse Hekuran Duka eshte ne perparesi prej 300 votave kundrejt kandidatit te Aleances per Shqiptaret, Arben...

Bogovina 3564 vota për Blerim Rekën 1546 për Pendarovskin

Bogovina 3564 vota për Blerim Rekën, 1546 për Pendarovskin

para një ore - Tetova1

Sot u mbajten zgjedhjet presidenciale ne Maqedonine e Veriut ku kandidatet per kryetar shteti kerkuan voten nga qytetaret. Rezultatet e rrethit të parë të zgjedhjeve presidenciale në Komunën e Bogovinës...

KSHZ Ja kush prinë nga kandidatët nga 22  e votave të numëruara LIVE

KSHZ: Ja kush prinë nga kandidatët nga 22 % e votave të numëruara (LIVE)

para një ore - Tetova1

Komisioni Shtetëror Zgjedhor po vijon publikimin e rezultateve nga numërimi i votave të kandidatëve për president nga votimet e sotme për zgjedhjet presidenciale. Sipas këtyre të dhënave deri në këto momente...

Forina 541 vota për Blerim Rekën 190 për Pendarovskin

Forina 541 vota për Blerim Rekën, 190 për Pendarovskin

para një ore - Tetova1

Blerim Reka ka fituar ne 5 vendbanimet me te medhaja shqiptare ne Gostivar ne zgjedhjet presidenciale 2019. Rezultatet nga 5 vendbanimet me te medhaja Shqiptare ne Gostivar: Cegran Reka 931 Stevo 322 Debresh...

Reka shënon fitore në Haraçinë

Reka shënon fitore në Haraçinë

para një ore - Tetova1

Dalin rezultatet e para jo-zyrtare,Lsdm e humbë përfundimisht Haraçinën. Rezultatet e para janë fitore për Blerim Reka me rezultat 2 me 1 kundrejt Stevo Pendarovskit si kandidat i LSDM i mbështetur nga...

BDI Zgjedhjet në përputhje me standardet evropiane

BDI: Zgjedhjet në përputhje me standardet evropiane

para një ore - Tetova1

BDI: Zgjedhjet në përputhje me standardet evropiane BDI-ja përshëndet mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. Zgjedhjet kaluan në një atmosferë të qetë, korrekte dhe demokratike në përputhje me standardet evropiane”,...

Rezultatet më të fundit ja kush kryeson nga kandidatët

Rezultatet më të fundit, ja kush kryeson nga kandidatët

para një ore - Tetova1

Sipas rezultateve më të fundit të ripërpunuara nga webfaqja e KSHZ-së kryeson Stevo Pendarovski me 24 mije vota, më pas Siljanovska me 22 mije vota dhe Reka me 10 mije vota. Deri më tani janë numëruar...

Ja sa vota mori Blerim Reka në Sllupçan

Ja sa vota mori Blerim Reka në Sllupçan

para një ore - Tetova1

Sot ne Maqedonine e Veriut u mbajten zgjedhjet presidenciale ku kandidatet kerkuan voten e qytetareve. Kandidati Stevo Pendarovski i LSDM-së ,BDI,PDSH ,Alternativa, , Blerim Reka i pavarur por i perkrahur...

Gjimnazi i Tetovës ku voton Bilall Kasami Reka fiton bindshëm ja me sa vota

Gjimnazi i Tetovës ku voton Bilall Kasami, Reka fiton bindshëm, ja me sa vota

para një ore - Tetova1

Gjimnazi i Tetovës ku voton Bilall Kasami, Reka fiton bindshëm, ja me sa vota Sapo ka përfunduar numrimi i votave tek vendvotimi 19/41 tek shkolla Gjimnazi i Tetovës. Rezultatet nga Gjimnazi i Tetovës...

Fitore bindëse e Blerim Rekës në komunën e Tearcës

Fitore bindëse e Blerim Rekës në komunën e Tearcës

para një ore - Tetova1

Ne komunen e Tearcës kandidati i pavarur Blerim Reka i perkrahur edhe nga ASH-ja e Ziadin Seles dhe Levizja Besa e Bilall Kasamit ka fituar bindshem kundrejt kandidateve te LSDM dhe partive te qeverise...

Fitore e thelle e Blerim Rekes ne Cegran tre fish me shume vota

Fitore e thelle e Blerim Rekes ne Cegran, tre fish me shume vota

para 2 orë - Tetova1

Ne zgjedhjet presidenciale qe jane mbajtur sot ne Maqedonin e Veriut kandidatet per president presin rezultatet nga shtabet e tyre. Sipas burimeve te Gazetes Lajm, Blerim Reka ka fituar 3 fish me teper...

Rezultatet në fshatin Sllatinë të Tetovë Blerim Reka 20 vota para Pendarovskit Siljanovska e fundit

Rezultatet në fshatin Sllatinë të Tetovë Blerim Reka 20 vota para Pendarovskit, Siljanovska e fundit

para 2 orë - Tetova1

Rezultatet në fshatin Sllatinë të Tetovë Blerim Reka 478, Pendarovski 457, Siljanovska 3 Këto janë rezultatet e fshatit Sllatinë të Tetovës. Blerim Reka 478 Pendarovski 457, Siljanovska 3

Kiracovski Kishim zgjedhje demokratike presim fitore të Pendarovskit

Kiracovski: Kishim zgjedhje demokratike, presim fitore të Pendarovskit

para 2 orë - Tetova1

Shefi i shtabit zgjedhor të LSDM-së, Aleksandar Kiracovski ka deklaruar se dita zgjedhore ka kaluar në një atmosferë të qetë dhe demokratike, raporton SHENJA. “Kemi pasur rreth të pastër, kemi pasur zgjedhje...

Nga shtabi i Blerim Rekës Shqetësuese dalja e ulët në votime

Nga shtabi i Blerim Rekës: Shqetësuese dalja e ulët në votime

para 2 orë - Tetova1

Zëdhënësja e Shtabit të Blerim Rekës, Vlera Gjakova, ka deklaruar se shqetësuese është fakti se dalja në votime është e ulët në nivel republikan. “Dalja e ulët është indikator për brengat që kemi ngritur...

Azhurohen të dhënat në KSHZ deri më tani 39 83

Azhurohen të dhënat në KSHZ deri më tani 39.83%

para 2 orë - Tetova1

Sipas rezultateve të publikuara në Web Faqen e Komisionit Shtetror Zgjedhor deri më tani janë azhuruar të dhënat dhe përqindja e daljes deri në orën 16:30 kanë dalur gjithsej 39.83% Sipas kesaj duhet te...

Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë

Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë

para 3 orë - Tetova1

Gordana Siljanovska para Blerim Rekës dhe Stevo Pendarovskit tek shkolla tekstile në Tetovë Sapo ka përfunduar numrimi i votave tek vendvotimi 142/1 tek shkolla Tekstile në Tetovë. Gordana Siljanovska...

Ja sa vota jozyrtarisht ka fituar Blerim Reka

Ja sa vota jozyrtarisht ka fituar Blerim Reka?!

para 3 orë - Tetova1

Kandidati i pavarur për president Blerim Reka sipas të dhënave jozyrtare të shtabit analitik të tij ka fituar mbi 80 mijë vota. Kjo është bërë e ditur për INA nga përfaqësues të partive opozitare ASH dhe...

Jozyrtarisht dalja është rreth 40 përqind

Jozyrtarisht dalja është rreth 40 përqind

para 3 orë - Tetova1

Sipas informatave jozyrtare flasin se të drejtën e votës për zgjedhjet Presidenciale e kanë realizuar diku 40 perqind të qytetarëve të Republikës së Maqedonisë Veriore informatat e para do të dalin me...

E dhimbshme Si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t ia vr asin e cilin ta shpëtoi

E dhimbshme: Si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t’ia vr.asin e cilin ta shpëtoi

para 3 orë - Tetova1

Historia emocionuese nga lu.fta e Kosovës, si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t’ia vr.asin e cilin ta shpëtoi. Rrëfimi -“Njanin tha merre edhe hec ik, u nala pi kshyri e thash cilit mi than,...

Motoçikleta godet një kamion në Shkup vd es një 28 vjeçar

Motoçikleta godet një kamion në Shkup, vd.es një 28-vjeçar

para 3 orë - Tetova1

Në Shkup sot ka ndodhur një aksiident i rëndë ku jetën ka h.umbur një djalë 28-vjeçar. Sot rreth orës 13:00 rruga në drejtim të Petrovecit është ndaluar për qarkullimin e komunikacionit, për shkak të një...

Shqiptari i revoltuar i vëndon X  Blerim Rekës Stevo Pendarovskit dhe Godana Siljanovskës nuk do ta besoni për kë votoi

Shqiptari i revoltuar i vëndon “X”, Blerim Rekës, Stevo Pendarovskit dhe Godana Siljanovskës, nuk do ta besoni për kë votoi!

para 3 orë - Tetova1

Në adresë të portalit TetovaSot është dërguar fletëvotimi nga një qytetar i revoltuar i cili të gjithve kandidatëve u vëndoi “X”. Qytetari nuk rrethoi asnjërin nga kandidatët për zgjedhjet presidenciale,...

Inci dent në Tetovë është arr estuar një avokat për prishje të rendit zgjedhor

Inci.dent në Tetovë, është arr.estuar një avokat për prishje të rendit zgjedhor

para 3 orë - Tetova1

Inci.dent në Tetovë, është arr.estuar një avokat për prishje të rendit zgjedhor Është shënuar një incident zgjedhor në Tetovë. Një avokat i njohur për disa raste të prishjes së qetësisë dhe rendit publik...

Shkurta tregon pse zgjedh motrat Mustafa

Shkurta tregon pse zgjedh motrat Mustafa

para 3 orë - Tetova1

Shkurta zgjedh ndërmjet dysheve të njohura. Një ndër zërat më të pëlqyer të muzikës popullore është Shkurte Fejza, e cila për dekada me radhë ka argëtuar publikun anë e mbanë trojeve shqiptare. Shkurta...

Benzema mposht i vetëm Ath Bilbaon dhe merr topin në shtëpi

Benzema mposht i vetëm Ath. Bilbaon dhe merr topin në shtëpi

para 3 orë - Tetova1

Karim Benzema mori në shtëpi topin e ndeshjes që Reali i Madridit e fitoi 3-0 me Athletic Bilbaon, duke qenë i vetmi shënues në këtë përballje të zhvilluar në “Santiago Bernabeu”. Sulmuesi francez, i cili...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK