http://kariera.mk
dybala-jo-real-madrid-transferon-nje-tjeter-futbollist-nga-juventus

Aktuale

Dybala? Jo, Real Madrid transferon një tjetër futbollist nga Juventus

para 38 minutave - Aktuale

Real Madrid kërkon një përforcim të madh nga Juventus. Paulo Dybala nuk është futbollisti i vetëm i Juventusit...

ibrahimovic-rinovon-me-man-united-vetem-me-nje-kusht

Syri

Ibrahimovic rinovon me Man.United, vetëm me një kusht...

para 51 minutave - Syri

Megjithëse në një moshë 35-vjeçare Zlatan Ibrahimovic po kalon një gjendje të jashtëzakonshme fizike pasi renditet...

sadiku-flet-per-interin-dhe-te-verteten-e-lidhjes-me-vajzen-e-trammezanit

GazetaBlic

Sadiku flet për Interin dhe të vërtetën e lidhjes me vajzën e Trammezanit

para 10 minutave - GazetaBlic

Armando Sadiku sqaron një histori të gënjeshtërt, sipas tij, ku media të ndryshme kanë folur për një lidhje me...

foto-skandali-ne-spanje-nuk-do-ta-besoni-cfare-kishte-canta-e-gjyqtarit

Syri

FOTO/ Skandali në Spanjë. Nuk do ta besoni çfarë kishte çanta e gjyqtarit

para 51 minutave - Syri

Reali Madridit fitoi 2-3 në “El Madrigal” kundër Vilarealit, por më shumë ka tërhequr vëmendjen gjyqtari Gil Manzona...

juventus-napoli-formacionet-e-mundshme

Indeks online

Juventus - Napoli, formacionet e mundshme

para 45 minutave - Indeks online

Sonte në ora 20:45 luhet ndeshja e parë e gjysmëfinales së “Coppa Italia” mes Juventus dhe Napoli. Të dy skuadrat...

karikatura-e-dites

Indeks online

Karikatura e ditës

para 59 minutave - Indeks online

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës, ku një ndër protagonistët kryesor është Jurgen Klopp dhe “gjarpërinjtë”...

zbulohet-lendimi-i-gotzes-mbetet-jashte-fushave

Indeks online

Zbulohet lëndimi i Gotzes, mbetet jashtë fushave

para 2 orë - Indeks online

Borussia Dortmund e ka zbuluar se Mario Gotze do të mbetet jashtë fushave për një kohë të pacaktuar. Fituesi i...

kone-futbollisti-engjell-qe-shpeton-jete-ne-fushe

Gazeta Shqip

Kone, futbollisti-engjëll që shpëton jetë në fushë

para 24 minutave - Gazeta Shqip

Francis Kone ndoshta nuk është një prej sulmuesve më të njohur në botë, por me siguri është lojtari që ka shënuar...

cleveland-vazhdon-me-fitore-lebron-lojtari-i-ndeshjes

Indeks online

Cleveland vazhdon me fitore, LeBron “Lojtari i Ndeshjes”

para 2 orë - Indeks online

Skuadra e Cleveland Cavaliers ka vazhduar me fitore edhe në xhiron e radhës të NBA-s. Cavs arriti që me rezultat...

rekord-i-zi-nga-curry-11-deshtime-per-tre-pike

Klan Kosova

Rekord i zi nga Curry, 11 dështime për tre pikë

para një ore - Klan Kosova

Kevin Durant realizoi 27 pikë në rikthimin e tij derisa  te Golden States Warriors, Stephen Curry realizoi rekordin...

udheton-nga-kosova-per-ne-shba-befason-te-birin

Indeks online

Udhëton nga Kosova për në SHBA, befason të birin

para 2 orë - Indeks online

Në ndeshjen e së shtunës në mes të Little Rock’s dhe Georgia State, ka ndodhur një befasi e këndshme për basketbollistin...

berisha-debuton-me-skuadren-e-re

Telegrafi

Berisha debuton me skuadrën e re

para 13 orë - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Dardan Berisha ka debutuar me skuadrën e tij të re, JuveCaserta, ndaj...

formula-1-red-bull-prezanton-makinen-rb13-per-2017

Telegrafi

Formula 1: Red Bull prezanton makinën RB13 për 2017

para një ore - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ish-kampionët në fuqi të Botës në garat e Formula 1, zbuluan makinën...

vale-do-titullin-dhe-nje-femije

Top Channel

Vale do titullin dhe…një fëmijë

para një ore - Top Channel

Valentino Rosi ende nuk e ka kaluar të gjithë zhgënjimin që prodhoi finalja dramatike e vitit 2015, një epilog...

nisin-provat-e-para-sezonit-ne-formula-1-hamilton-me-i-shpejti

Te Sheshi

Nisin provat e para sezonit në Formula 1: Hamilton më i shpejti

para një ore - Te Sheshi

Në Formula 1 po afrohet nisja e sezonit të ri, dhe, si gjithmonë, paraprirëse janë provat që bëjnë skuadrat me...

red-bull-prezantohet-me-ndryshime-te-medha-aerodinamike

Telegrafi

Red Bull prezantohet me ndryshime të mëdha aerodinamike

para 16 orë - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Në radhën e skuadrave pretendente është e fundit që heq mbulesën duke...

mavraj-i-deshperuar-humbja-me-e-thelle-ne-karrieren-time

Telegrafi

Mavraj i dëshpëruar: Humbja më e thellë në karrierën time

para 17 minutave - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Hamburgu i Mavrajt pësoi 8:0 në udhëtim nga Bayern Munichun në ndeshjen...

interi-i-jep-dy-muaj-kohe-piolit

SuperSport

Interi i jep dy muaj kohë Piolit

para 45 minutave - SuperSport

Stefano Pioli luan gjithcka në dy muajt e mbetur të sezonit me Interin, natyrisht që tekniku 51-vjecar i ka dhënë...

gjilani-dhe-drita-do-te-behen-me-stadium-super-modern

Telegrafi

Gjilani dhe Drita do të bëhen me stadium super modern

para një ore - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Intersimi i jashtëzakonshëm për duelin derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës...

milani-te-premten-behet-kinez-ben-gati-100-mln-euro-per-3-blerje

Albeu

Milani të premten bëhet kinez, bën gati 100 mln euro për 3 blerje

para një ore - Albeu

Këtë të premte pritet që të përfundojë me sukses hapi i fundit dhe final për shitjen përfundimtare të aksioneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK