http://kariera.mk
formula-1-red-bull-prezanton-makinen-rb13-per-2017

Telegrafi

Formula 1: Red Bull prezanton makinën RB13 për 2017

para një ore - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Ish-kampionët në fuqi të Botës në garat e Formula 1, zbuluan makinën...

vale-do-titullin-dhe-nje-femije

Top Channel

Vale do titullin dhe…një fëmijë

para një ore - Top Channel

Valentino Rosi ende nuk e ka kaluar të gjithë zhgënjimin që prodhoi finalja dramatike e vitit 2015, një epilog...

nisin-provat-e-para-sezonit-ne-formula-1-hamilton-me-i-shpejti

Te Sheshi

Nisin provat e para sezonit në Formula 1: Hamilton më i shpejti

para një ore - Te Sheshi

Në Formula 1 po afrohet nisja e sezonit të ri, dhe, si gjithmonë, paraprirëse janë provat që bëjnë skuadrat me...

red-bull-prezantohet-me-ndryshime-te-medha-aerodinamike

Telegrafi

Red Bull prezantohet me ndryshime të mëdha aerodinamike

para 16 orë - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Në radhën e skuadrave pretendente është e fundit që heq mbulesën duke...

hamilton-me-i-shpejti-ok-ferrari-ngecin-red-bull-e-mclaren

Telesport

Hamilton më i shpejti, “OK” Ferrari, ngecin Red Bull e McLaren

para 18 orë - Telesport

Në pistën spanjolle të Montmelo (Barcelona) u zhvilluan sot testet e para sezonale në Formula 1, me 10 makinat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK