http://kariera.mk
leroy-sane-me-vjen-keq-per-schalken

Gazeta Express

Leroy Sane: Më vjen keq për Schalken

para 42 minutave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 19/09/2020 10:14 Debutim ëndrrash për Leroy Sane. I transferuari nga Manchester City, ka...

b-dortmund-pret-m-gladbach-man-united-e-nis-sezonin-ndaj-crystal-palace

Albsport.mk

B. Dortmund pret M’gladbach, Man. United e nis sezonin ndaj Crystal Palace

para 42 minutave - Albsport.mk

Kampionati anglez do të vijojë sot me ndeshjet e javës së dytë të sezonit të ri, por nuk mund të thuhet e njëjta...

interi-shume-afer-transferimit-te-chris-smalling

Telegrafi

Interi shumë afër transferimit të Chris Smalling

para një ore - Telegrafi

Chris Smalling është rikthyer te Manchester United pas huazimit një vjeçar në Serie A te Roma. Qendërmbrojtësi...

per-te-protestuar-jo-luajtur-superiorja-ne-fushe

Top Channel

Për të protestuar, jo luajtur/ Superiorja në fushë

i ri - Top Channel

Skuadrat e Kategorisë Superiore do të kthehen në fushën e lojës, jo për të filluar kampionatin, por për të zhvilluar...

ne-pritje-te-dzekos-juventus-vijon-punen-per-afrimin-e-moise-kean

SuperSport

Në pritje të Dzekos, Juventus vijon punën për afrimin e Moise Kean

i ri - SuperSport

Në pritje të Edin Dzekos, i cili pritet të vihet nën urdhrat e Andrea Pirlos në fillim të javës së ardhshme, klubi...

interi-e-rikthen-talentin-italian-paguan-20-milione-euro

OraInfo

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

para 32 minutave - OraInfo

Inter ka rikthyer në skuadër talentin italian, Andrea Pinamontin. FC Internazionale Milano ka zyrtarizuar rikthimin...

liga-e-pare-nese-klubet-vonohen-edhe-nje-jave-ne-testet-mjekesore-humbin-ndeshjen-ne-tavoline

GazetaBlic

Liga e Parë: Nëse klubet vonohen edhe një javë në testet mjekësore, humbin ndeshjen në tavolinë!

para 18 minutave - GazetaBlic

Shtëpia numër një e futbollit kosovar ka bërë të ditur se të gjitha klubet e Ligës së Parë që nuk i kryejnë testet...

bale-arriti-ne-londer-i-lenduar-kater-jave-jashte

Gazeta Express

Bale arriti në Londër i lënduar, katër javë jashtë

para 32 minutave - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 19/09/2020 10:30 Gareth Bale do të zyrtarizohet së shpejti te Tottenhami. Por, ai duhet...

a-do-shkoje-bare-ne-itali-ja-si-qendron-e-verteta

Albeu

A do shkojë Bare në Itali? Ja si qëndron e vërteta

i ri - Albeu

Keidi Bare është një nga emrat më të përfolur të legjionarëve shqiptarë sa i përket merkatos së verës. Ku do të...

pjaca-huazohet-te-genoa-raiola-ne-loje-per-t-i-sjelle-sulmues-juventusit

ABC News

Pjaca huazohet te Genoa, Raiola në lojë për t’i sjellë sulmues Juventusit

para 32 minutave - ABC News

Marko Pjaca duhet të vazhdojë t’i tregojë cilësitë e tij në klube të tjera, pasi te Juventusi nuk ka vend për të....

futbollisti-i-interit-nje-hap-larg-transferimit-te-cagliari

Albsport.mk

Futbollisti i Interit një hap larg transferimit te Cagliari

para 12 minutave - Albsport.mk

Largimi i Diego Godin nga Inter është vetëm çështje orësh. Sipas “Sky Italia-s’, qendër mbrojtësi ka ndërprerë...

ndodh-ne-gjermani-ekipi-respekton-distancen-sociale-ne-fushe-humb-37-0

Lajmi.net

Ndodh në Gjermani: Ekipi respekton distancën sociale në fushë, humb 37:0

para 32 minutave - Lajmi.net

SG Ripdorf / Molzen, nga qyteti Uelzen u përball me rivalët e tyre të qytetit SV Holdenstedt II në 3. Kreisklasse,...

zyrtare-zappacosta-behet-me-skuader-te-re

Lajmi.net

ZYRTARE: Zappacosta bëhet me skuadër të re

para 42 minutave - Lajmi.net

Mbrojtësi italian kaloi edicionin e kaluar në huazim te Roma, por një lëndim i rëndë i pësuar në ligament e detyroi...

vidal-tek-interi-zbulohen-detajet-e-plota-te-marreveshjes-te-henen-ne-altarin-zikalter

Shprehja

Vidal tek Interi, zbulohen detajet e plota të marrëveshjes. Të hënën në “altarin” zikaltër

para 32 minutave - Shprehja

E hëna, më në fund do të jetë dita e Arturo Vidal tek Interi. Sipas “Corriere dello Sport”, kiliani do t’iu nënshtrohet...

ekskluzive-nuk-e-prisja-te-luaja-kaq-mire-ne-kroaci-albi-doka-pata-oferte-nga-lokomotiva-e-zagrebit-por

Panorama

EKSKLUZIVE/ “Nuk e prisja të luaja kaq mirë në Kroaci”, Albi Doka: Pata ofertë nga Lokomotiva e Zagrebit, por…

para 12 minutave - Panorama

Një gol, një asist, një gol të shpëtuar në vijën fatale dhe një javë në formacionin ideal. Ky është starti i Albi...

nuk-festoj-n-euml-se-sh-euml-noj-kund-euml-r-tiran-euml-s-taulant-seferi-po-e-p-euml-rgatisim-mir-euml-ndeshjen-i-ndoq-euml-m-me-zvezd-euml-n

Syri

'Nuk festoj nëse shënoj kundër Tiranës', Taulant Seferi: Po e përgatisim mirë ndeshjen, i ndoqëm me Zvezdën

para 52 minutave - Syri

Një shqiptar do të presë Tiranën në Bernë. Në mos si kundërshtar në fushën e lojës, si një i tillë në shkallët...

liverpooli-godet-dy-here-brenda-nje-dites-pas-thiagos-merr-edhe-yllin-e-wolvesit

Telegrafi

Liverpooli godet dy herë brenda një ditës, pas Thiagos merr edhe yllin e Wolvesit

para 2 orë - Telegrafi

Liverpool ka kompletuar transferimin e mesfushorit spanjoll Thiago Alcantara nga Bayern Munich. Por gjatë ditës...

tefik-osmani-nuk-ndahet-nga-tirana-gradohet-ne-pozicion-drejtues

ABC News

Tefik Osmani nuk ndahet nga Tirana, gradohet në pozicion drejtues

para një ore - ABC News

Tefik Osmani dhe Tirana nuk i ndajnë rrugët. Korçari, i cili e mbylli me futbollin e luajtur pikërisht me bardheblutë,...

inzaghi-kunder-inzaghi-sot-prova-gjenerale-e-vellezeve-rivale-te-serie-a

Telesport

Inzaghi kundër Inzaghi, sot prova gjenerale e vëllezëve rivalë të Serie A

para 12 minutave - Telesport

Kur dy vëllezër garojnë si kundërshtarë, është gjithnjë kurioze të dihet me çfarë ndjenjash e bëjnë këtë. Sidoqoftë,...

werderi-e-nis-sot-edicionin-e-ri-ne-bundeslige-zbulohet-situata-e-milot-rashices

Zeri

Werderi e nis sot edicionin e ri në Bundesligë, zbulohet situata e Milot Rashicës

para 22 minutave - Zeri

Milot Rashica do të mungojë në ndeshjen e parë të Werder Bremenit për edicionin e ri në Bundesligën gjermane. Krejt...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK