http://kariera.mk
nje-mace-trashegimtare-e-miliona-dollareve

Top Channel

Një mace, trashëgimtare e miliona dollarëve

para 58 minutave - Top Channel

Choupette, macja 7-vjeçare dhe muza e stilistit gjerman, Karl Lagerfeld, mund të bëhet trashëgimtare e pasurisë...

bisede-me-lapsin

Shprehja.com

BISEDË ME LAPSIN

para 2 orë - Shprehja.com

Punuesi i lapsave ndanë njërin laps në një anë dhe para se ta fusë në kuti, i thotë: Para se të shes dua që t’i...

arsyeja-pse-filmi-dy-gisht-mjalte-me-elvana-gjaten-mund-te-mos-publikohet-kurre

Klan Kosova

Arsyeja pse filmi “Dy gisht mjaltë” me Elvana Gjatën mund të mos publikohet kurrë

para 15 minutave - Klan Kosova

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të...

khloe-kardashian-shfaqet-e-buzeqeshur-teksa-spekulimet-per-tradhti-nga-tristan-thompson-vazhdojne

Telegrafi

Khloe Kardashian shfaqet e buzëqeshur teksa spekulimet për tradhti nga Tristan Thompson vazhdojnë

para 18 minutave - Telegrafi

Khloe Kardashian u shfaq e buzëqeshur në mesin e raportimeve se babai i fëmiut të saj, Tristan Thompson, e ka tradhtuar...

te-djegesh-malin-per-feste-tradita-e-cuditshme-japoneze

Lajm

Të djegësh malin për festë, tradita e çuditshme japoneze

para një ore - Lajm

Si çdo muaj shkurt, në qytetin japonez Ito, është zhvilluar dita e festivalit Yamayaki, që do të thotë “Festivali...

perleshja-e-tri-grave-ne-beograd-behet-hit-ne-internet-pervec-grushteve-nuk-mungojne-as-te-sharat

Gazeta Observer

Përleshja e tri grave në Beograd, bëhet hit në internet – përveç grushteve, nuk mungojnë as të sharat

para 54 minutave - Gazeta Observer

Disa pamje në të cilat thuhet se shihet një përleshje brutale e tri grave në Beograd, është shpërndarë edhe nga...

cudia-kopshti-zoologjik-ofron-terheqje-litari-mes-femijeve-dhe-luanit

Gazeta Shqip

Çudia/ Kopshti zoologjik ofron tërheqje litari mes fëmijëve dhe luanit

i ri - Gazeta Shqip

Një vendim i pazakontë i marrë nga kopshti zoologjik “Dartmoor Zoo”, që lejon të rinjtë dhe fëmijët të kryejnë...

deputeti-shqiptar-qe-vjen-ne-pune-me-canten-e-spider-man-it

Gazeta Express

Deputeti shqiptar që vjen në punë me çantën e “Spider man-it”

para 2 orë - Gazeta Express

Nëse Flamur Noka zgjodhi veshjen sportive me xhins për ditët e Kuvendit kur ka mbledhje në komisione, kolegu i...

ish-agjenti-i-fbi-se-zbulon-si-ta-kuptoni-tradhetine-nga-partneri

Bota Press

Ish-agjenti i FBI’së zbulon si ta kuptoni tradhëtinë nga partneri

para 34 minutave - Bota Press

Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që...

gabimet-qe-nuk-duhet-t-i-beni-kurre-ne-mengjes

Koha Jone

Gabimet që nuk duhet t’i bëni kurrë në mëngjes

para 3 orë - Koha Jone

Zgjimet në mëngjes janë gjithmonë të vështira, sidomos tani në periudhën e dimrit kur koha e keqe ju bën edhe më...

femrat-beqare-jane-me-te-lumturat

Lexo

Femrat beqare janë më të lumturat

para 28 minutave - Lexo

Pavarësisht se si ndiheni për këtë fakt, është e vërtetë se numri i femrave beqare është në rritje. Megjithatë,...

deklarata-e-princ-vidit-para-ngjitjes-ne-fron-per-popullin-shqiptar

Opinion

Deklarata e princ Vidit, para ngjitjes në fron për popullin shqiptar

para një ore - Opinion

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 20 Shkurt 2019 / “Le Radical” ka botuar, të premten e 13 marsit 1914, në faqen n°3,...

konfirmohet-zyrtarisht-lady-gaga-i-jep-fund-fejeses-me-menaxherin-e-saj

Blitz

Konfirmohet zyrtarisht, Lady Gaga i jep fund fejesës me menaxherin e saj

i ri - Blitz

Lady Gaga i ka dhënë fund marrëdhënies me të fejuarin e saj Christian Carino. Lajmin e bëri të ditur një përfaqësues...

reagon-juristja-kusari-teuta-krasniqi-eshte-aktore-e-dobet-me-taksat-tona-po-paguhet-seriali-216-mije-euro

Fakti Ditor

Reagon juristja Kusari:Teuta Krasniqi është aktore e dobët,me taksat tona po paguhet seriali 216 mijë euro!

para një ore - Fakti Ditor

Flutura Kusari, juristja për të drejtat e medies, ka bërë një status në profilin e saj në Facebook në lidhje me...

modelja-serbe-rrefen-publikisht-lidhjen-me-noizyn

Zhurnal

Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn?!

para një ore - Zhurnal

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në...

u-zhduk-prej-kohesh-vajza-e-eli-fares-kthehet-e-transformuar

Zhurnal

U zhduk prej kohësh! Vajza e Eli Farës kthehet e transformuar

para 48 minutave - Zhurnal

Vajza e këngëtares Eli Fara prejkohësh ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Ajo u përfol për një shtatzëni të...

me-mesuesen-me-kolegen-me-shefin-me-nje-vip-me-nje-ish-ky-eshte-kuptimi-i-te-gjitha-endrrave-erotike-qe-shikon

Lexo

Me mësuesen, me kolegen, me shefin, me një vip, me një ish… Ky është kuptimi i të gjitha ëndrrave erotike që shikon

para një ore - Lexo

Të ëndërrosh për dikë që s`është partneri yt Kjo ëndërr mund të konsiderohet edhe si makth. Pas saj duhet të shqetësohen...

cfare-eshte-depresioni-i-qeshur-dhe-a-mund-te-dallohen-personat-qe-vuajne-nga-ajo

Gazeta Observer

Çfarë është depresioni i qeshur dhe a mund të dallohen personat që vuajnë nga ajo?

para 3 orë - Gazeta Observer

Simptomat tipike të depresionit janë të njohura: disponimi i ulët, të qarit dhe ndjenja i izoluar. Por gjendja...

bishtajoret-mburoja-me-e-mire-kunder-diabetit-te-tipit-2

Gazeta Observer

Bishtajoret, “mburoja” më e mirë kundër diabetit të tipit 2

para 59 minutave - Gazeta Observer

Sipas një studimi spanjoll, botuar në “Nutrition Clinical”, bishtajoret, të pasura me vitamina B dhe minerale të...

njerezit-transgjinore-qe-marrin-terapi-hormonale-rrezikohen-me-shume-nga-sulmet-ne-zemer

Gazeta Observer

Njerëzit transgjinorë që marrin terapi hormonale rrezikohen më shumë nga sulmet në zemër

para 6 orë - Gazeta Observer

Marrja e terapive të hormoneve mund të rrisë rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe goditjes në tru për njerëzit transgjino...

ky-eshte-ferrari-i-vetem-manual-ne-bote

Zhurnal

Ky është Ferrari i vetëm manual në botë

para 5 orë - Zhurnal

Ferrari F430 është modeli i vetëm i kompanisë prodhuese luksoze të veturave që posedon opsionin e ndërrimit manual...

ferrari-feston-121-vjetorin-e-lindjes-se-themeluesit-ekspozon-veturat-e-tij-te-preferuara

Zhurnal

Ferrari feston 121 vjetorin e lindjes së themeluesit, ekspozon veturat e tij të preferuara

para 5 orë - Zhurnal

Disa prej veturave të preferuara të Ferrari Enzo, prej shtatorit po qëndrojnë të ekspozuara në muzeun e kompanisë...

sulm-terrorist-ne-france-nje-person-ther-4-qytetare-ne-publik

Shekulli

Sulm terrorist në Francë, një person ther 4 qytetarë në publik

para 17 orë - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë me pasojë plagosjeje. Këtë rast, një person ka sulmuar gjate ditës së...

galaxy-m30-vjen-me-27-shkurt-me-ekran-infinity-u

Tetova Sot

Galaxy M30 vjen më 27 shkurt me ekran Infinity U

para 18 orë - Tetova Sot

Pas publikimit të Galaxy M10 dhe Galaxy M20 muajin e kaluar, Samsung është gati të prezantojë një model tjetër...

adn-ja-e-peshkaqenit-mund-te-ndihmoje-ne-sherimin-e-kancerit

Klan Kosova

ADN-ja e peshkaqenit mund të ndihmojë në shërimin e kancerit

para 3 orë - Klan Kosova

Peshkaqenë të bardhë të mëdhenj mund të mbajnë sekretet për shërimin e kancerit dhe sëmundjeve të tjera lidhur...

cigarja-rrezikon-edhe-shikimin

Bota Press

Cigarja rrezikon edhe shikimin

para 54 minutave - Bota Press

Përveç zemrës dhe mushkërive, pirja e duhanit më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, sipas zbulimit...

punesohen-54-mjeke-te-rinj-manastirliu-ne-prill-rriten-pagat-per-punonjesit-e-shendetesise

Gazeta Shqip

Punësohen 54 mjekë të rinj, Manastirliu: Në prill rriten pagat për punonjësit e shëndetësisë

para 4 orë - Gazeta Shqip

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu priti 54 mjekët e rinj që do të punësohen sot...

meshkujt-qe-nuk-mund-t-i-bejne-dhjete-pompa-me-te-rrezikuar-prej-sulmit-ne-zemer

GazetaBlic

Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa, më të rrezikuar prej sulmit në zemër

para 19 minutave - GazetaBlic

Meshkujt e moshës së mesme të cilët nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa janë shumë më tepër në rrezik nga sulmi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK