http://kariera.mk
adriana-matoshi-zgjedhet-aktorja-me-e-mire-e-festivalit-fantaspoa-ne-brazil

Kallxo

Adriana Matoshi zgjedhet aktorja më e mirë e festivalit ‘Fantaspoa’ në Brazil

para 31 minutave - Kallxo

Aktorja Adriana Matoshi është zgjedhur aktorja më e mirë në edicionin e sivjetmë të Festivalit Ndërkombëtar të...

gjithkush-ka-te-drejte-te-infektohet-lapsusi-i-institucionit-kosovar-acaron-kengetaren-cfare-dreqin

Panorama

“Gjithkush ka të drejtë të infektohet”- Lapsusi i institucionit kosovar, acaron këngëtaren: Çfarë dreqin…

para një ore - Panorama

Diten e djeshme Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë në një postim kishte shkruar: “Gjithkush ka...

artistet-shqiptare-bejne-histori-dua-lipa-dhe-ava-max-nder-kengetaret-me-te-degjuara-ne-bote

Shekulli

Artistet shqiptare bëjnë histori, Dua Lipa dhe Ava Max ndër këngëtaret më të dëgjuara në botë

para 51 minutave - Shekulli

Artistet me origjinë shqiptare kanë arritur një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare. Madje ato kanë...

sara-hoxha-flet-per-problemet-qe-kishte-me-peshe

Gazeta.mk

Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë

para 2 orë - Gazeta.mk

Sara kishte publikuar një foto ku tregonte strijat në pjesën e kofshëve. Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte...

genta-ismajli-surprizohet-nga-i-dashuri-i-saj-turk-huseyin-usta-gjate-pushimeve-ne-kroaci

Zhurnal

Genta Ismajli surprizohet nga i dashuri i saj turk, Huseyin Usta gjatë pushimeve në Kroaci

para 4 orë - Zhurnal

Këngëtarja Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, duket se kanë nisur pushimet në Dubrovnik të Kroacisë....

franceska-jace-shperthen-rrjetin-pozon-e-gjitha-zhveshur

NOA

Françeska Jaçe “shpërthen” rrjetin, pozon e gjitha zhveshur

para një ore - NOA

Modelja dhe vajza e ekraneve Françeska Jaçe, është e njohur për provokimet e saj. Me veshje ekstravagante apo që...

djali-mbush-2-muajsh-klea-huta-ndan-foton-me-te-dashuri-e-pakushtezuar

NOA

Djali mbush 2 muajsh, Klea Huta ndan foton me të: Dashuri e pakushtëzuar

para 11 minutave - NOA

Djali i moderatores dhe këngëtares së njohur Klea Huta dhe kompozitorit Elgit Doda, mbush 2 muajsh ditën e sotme....

labi-te-dashur-njerez-mos-iu-dorezoni-depresionit-dhe-padrejtesive-ne-vend

GazetaBlic

Labi: Të dashur njerëz, mos iu dorëzoni depresionit dhe padrejtësive në vend

para një ore - GazetaBlic

Labinot Tahiri ka qenë një nga personat më të zëshëm gjatë periudhës së pandemisë, duke kërkuar barazi nga Qeveria...

mam-ja-dola-reperi-shqiptar-arrin-suksesin-e-shumepritur

Standard

‘Mam, ja dola’ reperi shqiptar arrin suksesin e shumëpritur

para një ore - Standard

Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi, po korr një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës....

kardashian-dhe-west-ne-pushim-korrektues-me-femijet-une-qava-per-shkak-te-abortit

Gazeta.mk

Kardashian dhe West në “pushim korrektues” me fëmijët: Unë qava për shkak të abortit …

para një ore - Gazeta.mk

Kanye West synon të fitojë dashurinë e bashkëshortes së tij Kim Kardashian me pushime, ku do të përpiqet të rregullojë...

nuk-shkoj-ne-dasma-pa-10-mije-euro-dani-tregon-si-eshte-e-verteta

NOA

“Nuk shkoj në dasma pa 10 mijë euro”, Dani tregon si është e vërteta

para 3 orë - NOA

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ramadan Krasniqi, i njohur nga të gjithë si Dani, është përfolur në disa portale...

20-milione-klikime-ne-dite-reperi-shqiptar-thumbon-drejtperdrejt-koleget

ABC News

“20 milionë klikime në ditë”, reperi shqiptar thumbon drejtpërdrejt kolegët

para 11 minutave - ABC News

Klikimet janë kthyer në një problem për të gjithë artistët shqiptarë, pasi herë pas here hedhin akuza për blerje...

propozimi-me-romantik-i-mundshem-mes-aktores-dhe-kengetarit-turk

GazetaBlic

Propozimi më romantik i mundshëm mes aktores dhe këngëtarit turk

para 17 minutave - GazetaBlic

Çifti i njohur Zehra Yilmaz dhe Cem Belevi do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre në martesë. Aktorja turke...

fifi-u-pergjigjet-fansave-ne-instagram-zbulon-bashkepunimin-e-ardhshem-dhe-sa-femije-deshiron-te-kete

BalkanWeb

Fifi u përgjigjet fansave në Instagram, zbulon bashkëpunimin e ardhshëm dhe sa fëmijë dëshiron të ketë

para 57 minutave - BalkanWeb

Fifi u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instagram. Këngëtarja e njohur ka zbuluar se projekti i radhës...

rita-ora-poston-foto-komplet-e-zhveshur-nena-i-ben-komentin-epik

BalkanWeb

Rita Ora poston foto komplet e zhveshur, nëna i bën komentin epik

para 4 orë - BalkanWeb

Vera Ora ‘ia ndalon’ detin Ritës pas këtyre fotove! Vera Ora sërish i ka lënë një koment epik në një postim vajzës...

po-rikthehet-fuqishem-era-istrefi-shfaqet-joshese-pa-recipeta-foto-lajm

Albeu

Po rikthehet fuqishëm, Era Istrefi shfaqet joshëse pa reçipeta (FOTO LAJM)

para 47 minutave - Albeu

Pas bujës së madhe dhe suksesit ndërkombëtare, Era Istrefi pati një fazë "zhdukje" dhe qetësie, por duket se do...

16-vite-pas-bashkejeteses-kryeministrja-e-finlandes-i-jep-fund-beqarise-foto-lajm

Albeu

16 vite pas bashkëjetesës, kryeministrja e Finlandës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)

para një ore - Albeu

Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka qenë në qendër të mediave botërore për shkak të moshës së re, 34 vjeçe...

dua-lipa-ndan-foto-nga-shtrati-me-te-dashurin-anwar

Zhurnal

Dua Lipa ndan foto nga shtrati me të dashurin Anwar

para 5 orë - Zhurnal

Dua Lipa ka postuar një fotografi ku shihet e shtrirë në shtratme të dashurin e saj dhe qenin që sapo kanë adoptuar....

bashkeshortja-ermira-ndan-nje-fotografi-te-perbashket-me-gold-ag

Zhurnal

Bashkëshortja Ermira ndan një fotografi të përbashkët me Gold AG

para 3 orë - Zhurnal

Reperi i njohur i skenës shqiptare, Gold AG, para një muaji i ka dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë...

genc-prelvukaj-ne-malet-e-koshares-mrekullohet-me-historine-dhe-bukurite-e-natyres

Koha.net

Genc Prelvukaj në malet e Koshares, mrekullohet me historinë dhe bukuritë e natyrës

para 3 orë - Koha.net

Pandemia e Covid-19, mbylli Shqipërinë dhe natyra është këshilla numër një nga ekspertët, për këto ditë të nxehta....

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK