http://kariera.mk
horoskopi-priten-lekundje-ne-jete-shenjat-qe-duhet-te-ruhen

Albeu

HOROSKOPI/ Priten lëkundje në jetë, shenjat që duhet të ruhen

para 5 orë - Albeu

Ky është horoskopi për ditën e martë, 23 tetor 2018. Dashi Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për...

disa-strategji-per-t-i-shpetuar-nervozizmit-ne-zyre

Ina

Disa strategji për t’i shpëtuar nervozizmit në zyrë

para 2 orë - Ina

Të gjithëve besoj se ju ka ndodhur që të ndjehen të lodhur dhe të stresuar në fillim të javës. Ideja që do të riktheheni...

11-vjecari-rrezon-shkencetarin-e-madh-zoti-ekziston-ja-provat

Ina

11 vjeçari rrëzon shkencëtarin e madh: Zoti ekziston, ja provat

para 2 orë - Ina

William Maillis nuk është një 11 vjeçar i zakonshëm. Pavarësisht moshës që ka, ai është shumë i dijshëm dhe thotë...

probleme-me-lekuren-magjia-e-trajtime-me-produktet-qe-mbani-ne-frigorifer

Ina

Probleme me lëkurën? Magjia e trajtime me produktet që mbani në frigorifer

para 2 orë - Ina

Lëkura është një ndër pjesët më delikate të trupit, e cila gjithmonë kërkon vëmendje dhe një kujdes nga ana jonë,...

dhjete-shenja-qe-tregojne-se-keni-pasur-seks-me-personin-e-gabuar

Periskopi

Dhjetë shenja që tregojnë se keni pasur seks me personin e gabuar

para 17 orë - Periskopi

Në dashuri, seksi nuk mund të jetë më i rëndësishmi, por të gjithë pajtohemi se është shumë i rëndësishëm. Nëse...

video-e-frikshme-shikoni-si-gjarpri-del-nga-kondicioneri-dhe-kap-miun

Java News

VIDEO e frikshme: Shikoni si gjarpri del nga kondicioneri dhe kap miun

para 14 orë - Gazeta Tema

Një gjarpër është xhiruar duke u tërhequr një mi të cilin e kishte kapur. Në pamjet filmike do të shikoni se si gjarpri ...

fotot-ngjarjet-kryesore-dje-dhe-sot-kryqezim-realitetesh-ne-evropen-e-zhvillimeve-te-medha

Te Sheshi

FOTOT: Ngjarjet kryesore dje dhe sot: Kryqëzim realitetesh në Evropën e zhvillimeve të mëdha

para 13 orë - Gazeta Tema

Seth Taras, një artist amerikan në History Channel, ofroi një seksion të fotos së kryqëzuar, në titullin “Duhet...

nese-sapo-jeni-ndare-kurre-mos-i-beni-keto-gabime

Lajmi.net

Nëse sapo jeni ndarë, kurrë mos i bëni këto gabime

para një dite - Lajmi.net

T’i japësh fund një lidhjeje është e vështirë. Aq më tepër nëse nuk ishe ti ai që vendose të ndaheshe. Shpesh herë,...

albumi-pas-vdekjes-i-johnny-hallyday-arrin-630000-ekzemplare-ne-3-dite

KosovaPress

Albumi pas vdekjes i Johnny Hallyday arrin 630000 ekzemplarë në 3 ditë

para 9 orë - KosovaPress

“Ne jemi përballë shitjesh historike, që certifikojnë ‘Mon pays c’est l’amour’, vepra muzikore e 51-të e Johnny,...

cilesite-e-grave-te-forta-qe-burrat-nuk-mund-t-i-rezistojne

Lajmi.net

Cilësitë e grave të forta që burrat nuk mund t’i rezistojnë

para 17 orë - Lajmi.net

Vetëbesimi është elementi kryesor në marrëdhëniet e shëndetshme dhe pothuajse një pjesë e cdo qëllimi dhe arritjeje...

keto-jane-cantat-me-in-te-ketij-sezoni

Lajmi.net

Këto janë çantat më ‘in’ të këtij sezoni

para 10 orë - Lajmi.net

Çantat që po konsiderohen si trendet e reja të kwsaj vjeshte janë prezantuar gjithandej në rrugët e  Javës së Modës...

edhe-instagram-i-demshem-per-shendetin-mendor-thone-ekspertet

Shenja

Edhe Instagram i dëmshëm për shëndetin mendor, thonë ekspertët

para 15 orë - Shenja

Instagrami duket një vend miqësor, një platformë fotografish, ku postimet me suksesin më të madh arrihen falë pozitivite...

njihuni-me-burrin-qe-ka-fjetur-me-2000-gra-gjithmone-me-bekimin-e-gruas

Gazeta Monitor

Njihuni me burrin që ka fjetur me 2000 gra, gjithmonë me bekimin e gruas

para 11 orë - Gazeta Monitor

Simon Binns, pjesë e komunitetit në LAD BIBLE, ka treguar se gjatë jetës së tij ai ka shkuar me 2,000 femra dhe...

shoferi-i-bmw-shmang-nje-perplasje-me-kamionin-momenti-qe-tregon-se-si-tragjedia-ishte-vetem-pak-centimetra-larg

Telegrafi

Shoferi i BMW shmang një përplasje me kamionin, momenti që tregon se si tragjedia ishte vetëm pak centimetra larg

para 10 orë - Telegrafi

Ky është momenti i tmerrshëm kur një kamion dhe një veturë BMW pothuajse përplasen “kokë në kokë”, në një rrugë...

hajdutet-vjedhin-nje-makine-tesla-duke-hakuar-celesin

Medial

Hajdutët vjedhin një makinë Tesla duke hakuar çelësin

para 16 orë - Medial

Një pronar i një makine Tesla Model S publikoi në YouTube videon kur disa hajdutë i vjedhin makinë pasi me sukses...

pese-profesionet-qe-paguhen-me-se-shumti-dhe-kane-me-se-paku-stres

Telegrafi

Pesë profesionet që paguhen më së shumti dhe kanë më së paku stres

para 16 orë - Telegrafi

Së fundmi, ‘ Business Insider’ është këshilluar me Byronë e Statistikave të Punës në SHBA, me Rrjetin e Informacioneve...

keto-jane-dhjete-menyrat-me-te-mira-per-te-riparuar-floket

Klan Kosova

Këto janë dhjetë mënyrat më të mira për të riparuar flokët

para 16 orë - Klan Kosova

Bazuar në një studim të kryer në vitin 2011, zbardhuesi (peroksidi hidrogjeni) është një përbërës që mund të shkatërrojë...

era-zbulon-te-pasmet-e-te-dashures-se-lojtarit-te-west-ham

KosovaPress

Era zbulon të pasmet e të dashurës së lojtarit të West Ham

para 17 orë - KosovaPress

Chicharito, i cili luajti për Mançester United për pesë vjet, pas aventurave të shkurtra në Real dhe dy viteve...

mehmet-sallcini-shoferi-qe-i-sherbeu-zogut-dhe-enver-hoxhes

Gazeta Tema

Mehmet Sallçini, shoferi që i shërbeu Zogut dhe Enver Hoxhës

para 17 orë - Gazeta Tema

Nga Bashkim Koçi Kisha goxha kohë pa e parë ish shoferin e gazetës “Zëri i Popullit”, Albert Sallçinin, me të cilin...

kjo-eshte-mosha-kur-femra-arrin-kulmin-e-bukurise

Alsat-M

Kjo është mosha kur femra arrin kulmin e bukurisë

para një dite - Alsat-M

Nuk ekziston asnjë femër në botë që vetes nuk ja ka gjetur të paktën një gabim, megjithatë ekzistojnë disa periudha...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK