http://kariera.mk
zbulohen-fakte-te-reja-si-jane-ndertuar-piramidat-ne-egjipt

Gazeta Express

Zbulohen fakte të reja si janë ndërtuar Piramidat në Egjipt

para 6 orë - Gazeta Express

Fakte të reja kanë dalë sesi egjiptianët e lashtë kanë ndërtuar Piramidën e Madhe në Giza duke transportuar 170...

ky-eshte-vendi-me-i-frikshem-ne-bote

Lajmi.net

Ky është vendi më i frikshëm në botë

para 5 orë - Lajmi.net

Dridhjet do të mbulojnë trupin tuaj ndërsa do t’i shikoni fotografitë e këtij vendi unik i cili ndodhet afër San...

zbulohet-e-verteta-per-rrezet-kozmike-ne-galaktiken-tone

RTV 21

Zbulohet e vërteta për rrezet kozmike në galaktikën tonë

para 10 orë - RTV 21

Rrezet kozmike që besohej se kishin origjinën nga Rruga e Qumështit, qendra e galaktikës sonë, me gjasë kanë ardhur...

vajza-27-vjecare-seks-me-tre-koleget-e-punes-ja-si-e-mashtron-te-dashurin-qe-e-do

Gazeta Express

Vajza 27 vjeçare seks me tre kolegët e punës, ja si e mashtron të dashurin që e do

para 2 orë - Gazeta Express

​Tradhëtitë në marrëdhëniet e çifteve gjithnjë e më tepër bëhen pjesë e bisedave dhe thashethemeve. Mirëpo, ka...

nuk-shqetesohen-fare-bejne-seks-edhe-pse-i-shohin-te-gjithe

NOA

Nuk shqetësohen fare, bëjnë seks edhe pse i shohin të gjithë

para 7 orë - NOA

Të bësh dashuri me partnerin nuk ka asgjë të keqe, por ky akt është intim, sigurisht po flasim për një shoqëri...

teksa-filmonte-te-birin-nena-dyshon-se-ndodhi-nje-aktivitet-paranormal

Telegrafi

Teksa filmonte të birin, nëna dyshon se ndodhi një aktivitet paranormal

para 2 orë - Telegrafi

Dona Gill nga Leedsi, po e filmonte të birin Jacob me njërin nga filterët e Snapchatit, kur beson se i ndodhi një...

zbulojne-gjarprin-vdekjeprures-ne-krevat-ja-cfare-ben-cifti

Ora news

Zbulojnë gjarprin vdekjeprurës në krevat, ja çfarë bën çifti

para 8 orë - Ora news

Pranvera është fillimi i sezonit të çiftëzimit të gjarpërinjve dhe dy familje i kanë shpëtuar atyre helmues që...

dritat-e-veriut-imazhe-marramendese-nga-hapesira-foto

Top Channel

“Dritat e Veriut”, imazhe marramendëse nga hapësira - FOTO

para 2 orë - Top Channel

Imazhe marramendëse të dritave të veriut të fiksuara nga hapësira, janë prezantuar nga një astronaut italian. Një...

do-te-mahniteni-kur-t-i-shihni-keto-fotografi-te-bera-ne-shqiperi

GazetaBlic

Do të mahniteni kur t’i shihni këto fotografi të bëra në Shqipëri

para 8 orë - GazetaBlic

Turizmi në Shqipëri ka pësuar një hov të madh zhvillimi kohët e fundit. Kjo ka tërhequr shumë turistë të huaj që...

nje-nate-ne-burgun-famekeq-te-pushtuar-nga-fantazmat-e-liga

GazetaBlic

Një natë në burgun famëkeq, të “pushtuar” nga fantazmat e liga

para 5 orë - GazetaBlic

Shepton Mallet është burgu që ndodhet në Somerset të Anglisë, që dikur mbante të dënuarit më të rrezikshëm dhe...

macoku-peshon-7-5-kg-nuk-ka-probleme-me-mbipeshen

Lajmi.net

Maçoku peshon 7.5 kg, nuk ka probleme me mbipeshën

para 11 orë - Lajmi.net

Familja e cila mori macen në përkujdesje, e kishte gjetur në një rrugë të Ankarasë 11 vite më parë, dhe si kalonin...

keni-pare-enderr-me-gjarper-mesoni-se-cili-eshte-kuptimi

Indeks online

Keni parë ëndërr me gjarpër, mësoni se cili është kuptimi

para një ore - Indeks online

Gjarpri në ëndërr është një simbol force ose fuqie. Ngaqë zvarritet mbi tokë dhe jeton nën gurë ose nën sipërfaqen...

i-shkoi-te-dashures-prapa-me-kamere-cfare-kapi-me-pas-do-t-ju-lere-pa-fjale

GazetaBlic

I shkoi të dashurës prapa me kamerë, çfarë kapi më pas do t’ju lërë pa fjalë

para 7 orë - GazetaBlic

Udhëtimi është bërë një senzacion në botën e kohës së sotme. Të gjithë e dashurojnë atë. Të gjithë duan të eksplorojnë...

e-tmerrshme-cka-ka-ndodhur-me-drejtorin-e-shkolles-qe-u-xhirua-duke-bere-seks-me-profesoreshen

Infokusi

E tmerrshme çka ka ndodhur me drejtorin e shkollës që u xhirua duke bërë seks me profesoreshën

para 8 orë - Infokusi

Sllovenia u trondit nga një “tërmet”, një skandal seksual, në të cilën është gjetur një profesoreshë e matematikës...

objekti-i-paidentifikuar-shndriste-ne-qiell-e-levizte-me-shpejtesi

Telegrafi

Objekti i paidentifikuar – shndriste në qiell e lëvizte me shpejtësi

para 4 orë - Telegrafi

Gary Lowe nga Londra, ka qenë duke vozitur veturën, kur ka parë në qiell një objekt të pazakontë. Formësimi që...

levizjet-e-dukshme-te-femijes-brenda-barkut-te-nenes

Telegrafi

Lëvizjet e dukshme të fëmijës, brenda barkut të nënës

para 4 orë - Telegrafi

Nëna e paemëruar që nuk dihet prej nga vjen, ka postuar në internet pamjet e momentit kur lëvizte fëmija i saj...

a-e-dini-pse-ne-zinxhirin-e-xhinseve-shkruan-ykk

InfoShqip

A e dini pse në zinxhirin e xhinseve shkruan "YKK"?

para 6 orë - InfoShqip

Nëse e shikoni zinxhirin e xhinseve tani, shanset janë që tri shkronja janë të gdhendura në të që thonë: “YKK”....

tirane-administratori-i-pallatit-jane-djeg-pompat-duhet-te-mblidhen-leket-pergjigja-e-banoreve-do-ju-beje-te-qeshni-me-lot

Mapo

Tiranë/ Administratori i pallatit: ‘Janë djeg pompat duhet të mblidhen lekët’. Përgjigja e banorëve do ju bëjë të qeshni me lot…

para 5 orë - Mapo

Foto 1 nga 2 Të gjithë ata që jetojnë në Tiranë, ju ka ndodhur shpesh që tu trokasë administratori tek dera, por...

shume-interesante-amerikanet-rendisin-41-arsye-si-kuptohet-nje-person-nese-eshte-shqiptar

ElbasaniPlus

Shumë interesante/ Amerikanët rendisin 41 arsye, si kuptohet një person nëse është shqiptar

para 2 orë - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Nuk ka elbasanas që nuk e njeh bozën, por këtë veçori askush nuk ja di. 34 mins ago Shkëmbinjtë...

infermierja-ben-foto-me-foshnjen-e-porsalindur-por-nuk-e-pa-kete-detaj-qe-i-tmerroi-te-gjithe

Gazeta Express

Infermierja bën foto me foshnjën e porsalindur por nuk e pa këtë detaj që i tmerroi të gjithë

para 13 orë - Gazeta Express

Rrjetet sociale shërbejnë pothuajse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja. Prindër të ri duan...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK