http://kariera.mk
nba-golden-state-fiton-ndaj-houston

Iliria News

NBA, Golden State fiton ndaj Houston

para 12 orë - Iliria News

Është Golden State skuadra fituese e supersfidës me Houston në NBA. Skuadra e Warriors iu imponua teksanëve teksa...

wade-qendron-te-chicago-nese-butler-nuk-largohet

Telegrafi

Wade qëndron te Chicago nëse Butler nuk largohet

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Dwyane Wade vjen nga Chicago, por ai duket se është i përkushtuar në...

lendohet-pau-gasol-nuk-dihet-koha-e-rikthimit

Telegrafi

Lëndohet Pau Gasol, nuk dihet koha e rikthimit

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Veterani i San Antonio Spurs, Pau Gasol, ka pësuar një frakturë në gishtin...

carmelo-anthony-deshton-nga-1-meter-pergjigjet-me-rekord-25-pike-ne-qerekun-e-dyte

Telegrafi

Carmelo Anthony dështon nga 1 metër, përgjigjet me rekord 25 pikë në qerekun e dytë

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Nuk është befasi që Carmelo Anthony mori vetëm një pikë nga mediat për...

lebron-si-ne-koherat-e-vjetra-ngulit-nga-prej-perfundi-koshit

Telegrafi

LeBron si në kohërat e vjetra, ngulit nga prej përfundi koshit

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger LeBron James ka treguar afinitetet e tij nga kohërat e arta. Basketbollisti...

john-wall-me-driblim-nga-prapa-con-ne-publik-kundershtarin-e-fiton-ndeshjen-me-ngulitje

Telegrafi

John Wall me driblim nga prapa çon në publik kundërshtarin, e fiton ndeshjen me ngulitje

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger John Wall po vazhdon me paraqitjet e tij spektakolare këtë sezon. Super...

leonard-si-kobe-bryant-realizon-me-kercim-pas-rrotullimit-360-shkalle

Telegrafi

Leonard si Kobe Bryant, realizon me kërcim pas rrotullimit 360 shkallë

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Kawhi Leonard po mahnit në secilën ndeshje të San Antonio Spurs. Teksa...

austin-rivers-e-rrezon-ne-parket-serbin-bjelica-me-driblimin-fantastik

Telegrafi

Austin Rivers e rrëzon në parket serbin Bjelica me driblimin fantastik

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Edhe pse ai nuk do të jetë në gjendje kurrë që të zëvëndësojë impaktin...

chicago-bulls-gati-ta-marre-chris-boshin-nese-mund-te-luaje-sezonin-tjeter

Telegrafi

Chicago Bulls gati ta marrë Chris Boshin nëse mund të luajë sezonin tjetër

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger E ardhmja e Chris Bosh në NBA është ende në dyshim të madh. Një nga...

reprezentuesi-i-kosoves-28-minuta-ne-fitoren-e-barcelones

Telegrafi

Reprezentuesi i Kosovës 28 minuta në fitoren e Barcelonës

para një dite - Telegrafi

Informohu me lajmet e fundit në Messenger Reprezentuesi i Kosovës, Justin Doellman, ka qenë për 28 minuta në parket...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK