http://kariera.mk
Fisnike Bekteshi nga sheshi i Tetovës Sfidat kanë qenë të pafundme por qëndresa ka qenë arma dhe fitorja jonë

Fisnike Bekteshi nga sheshi i Tetovës: Sfidat kanë qenë të pafundme por qëndresa ka qenë arma dhe fitorja jonë

para 2 orë - Koha News

Kandidatja për deputete nga rradhët e BDI-së Fisnike Bekteshi Shaqiri, sonte në sheshin e Tetovës ka ndezur atmosferën me fjalimin e saj madhështorë duke emocionuar pafund të pranishmit në këtë tubim....

Nga tubimi në Tetovë Besimi Falë kontributit të BDI së dhe Ali Ahmetit shqiptarët janë qytetarë të nderuar të këtij vendi

Nga tubimi në Tetovë, Besimi: Falë kontributit të BDI-së dhe Ali Ahmetit, shqiptarët janë qytetarë të nderuar të këtij vendi

para 3 orë - Koha News

Bashkimi Demokratik për Integrim, me një prani të madhe të qytetarëve, simpatizantëve dhe veprimtarëve të BDI-së, ku ishte i pranishëm edhe lideri i BDI-së, Ali Ahmeti dhe kandidatët e kësaj partie nga...

Zaevi në Karposh Rruga e drejtë nënkupton BE dhe NATO kujdes për të gjithë mbrojtje nga KOVID 19 rritje ekonomike dhe më shumë para për secilin

Zaevi në Karposh: Rruga e drejtë nënkupton BE dhe NATO, kujdes për të gjithë, mbrojtje nga KOVID-19, rritje ekonomike dhe më shumë para për secilin

para 3 orë - Koha News

Shkup, 10 korrik – Sot rruga e drejtë nënkupton BE dhe NATO, nënkupton kujdes për të gjithë, nënkupton mbrojtje nga KOVID-19, rritje ekonomike dhe më shumë para për secilin, theksoi sonte në tubimin parazgjedhor...

Dr Florin Besimi nga Sheshi Iliria  Tetova i thotë fuqishëm po Kryeministrit shqiptar

Dr. Florin Besimi, nga Sheshi “Iliria”: Tetova i thotë fuqishëm po Kryeministrit shqiptar!!

para 4 orë - Koha News

Në një atmosferë madhështore, në Sheshin “Iliria”, në Tetovë, Bashkimi Demokratik për Integrim, me një prani të jashtëzakonshme të qytetarëve, simpatizantëve dhe veprimtarëve të BDI-së, ku ishte i pranishëm...

Anketa Koalicioni Mundemi fitues i zgjedhjeve lë mbrapa VMRO në

Anketa/Koalicioni ‘Mundemi’ fitues i zgjedhjeve, lë mbrapa VMRO-në

para 4 orë - Koha News

Qendra për Kërkime Politike dhe Komunikim zhvilloi një sondazh përpara zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 15 korrikut. Ky është një studim i realizuar në 1381 të anketuar të kryer “ballë për ballë”...

Godet Zoran Zaev Mbrojta me jetën time Talat Xhaferin

Godet Zoran Zaev: Mbrojta me jetën time Talat Xhaferin

para 10 orë - Koha News

BDI nuk vlen pesë pare në tregun e votave. Ky është qëndrimi im sot, ishte qëndrimi im edhe atëherë, në kohën kur u inçizua biseda e publikuar sot. Kishin 20 deputetë, u përgjysmuan në 10, në këto zgjedhje...

Nuredini takon afaristët në Tetovë Biznesi vendor prioritet i yni edhe në mandatin e ri

Nuredini takon afaristët në Tetovë: Biznesi vendor prioritet i yni edhe në mandatin e ri

para 10 orë - Koha News

Kandidati për deputet nga rradhët e BDI-së dhe ministër në detyrë Naser Nuredini sot ka qëndruar për vizitë në kompaninë Les Komerc në kuadër të aktiviteteve të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e parakohëshme...

Florin Besimi Krenarë me prodhuesit vendor prioritet i ynë lehtësimet e të bërit biznes

Florin Besimi: Krenarë me prodhuesit vendor, prioritet i ynë lehtësimet e të bërit biznes

para 11 orë - Koha News

Sot, në kuadër të vizitave në bizneset e suksesshme, kompania Les Kommerce, ishte mikpritëse e dr. Florin Besimit, kandidatit të BDI-së, në zonën e 6-të zgjedhore, me ç’rast u diskutua ecuria e suksesit...

Elezi Në të gjitha komunat shërbimet do të mund të paguhen me kartela duhet të bëhet furnizimi me terminale

Elezi: Në të gjitha komunat shërbimet do të mund të paguhen me kartela, duhet të bëhet furnizimi me terminale!

para 15 orë - Koha News

Përdorimi i përgjithshëm i mënyrës së pagesës pa kontakt me kartela Visa në vendin tonë u rrit me 113 përqind krahasuar me Marsin e vitit të kaluar dhe 86 përqind e qytetarëve janë të gatshëm të bëjnë...

Ziberi nga Shkupi Votoni numrin 9 VIDEO

Ziberi nga Shkupi: Votoni numrin 9 (VIDEO)

para 16 orë - Koha News

Karvani “Realizo Ëndrrën” ka tubuar sonte në kryeqendër në Shkup mijëra aktivistë, simpatizant të Bashkimit Demokratik për Integrim para të cilëve u bë prezantimi i programit zgjedhor në kuadër të fushatës...

Ali Ahmeti nga Shkupi Me 15 të korrik fiton BDI ja dhe kryeministri shqiptar

Ali Ahmeti nga Shkupi: Me 15-të korrik fiton BDI-ja dhe kryeministri shqiptar

para 16 orë - Koha News

Bashkimi Demokratik për Integrim në sheshin e Shkupit të stërmbushur i dha përkrahje të fuqishme idesë së kryetarit z.Ali Ahmeti që me 15 korrik të këtij vitit të votohet numri 9-të, të votohet për kryeministrin...

PDSH Do t i mbyll kazinot  42 km larg vendbanimeve Përveç zv kryeministër edhe ministër i Punëve të Brendshme

PDSH: Do t’i mbyll kazinot – 42 km larg vendbanimeve. Përveç zv.kryeministër edhe ministër i Punëve të Brendshme

para 16 orë - Koha News

Dje, 9 korrik, kryetari i PDSH-së vizitoi disa fshatra të Kumanovës bashke me Orhan Ibrahimin, edhe atë: Ramanli, Llopat, Çerkez. Në vazhdim u mbajt tubimi përmbyllës në Kumanovë. Gjithashtu, Menduh Thaçi...

Artisti i madh Zhani Ciko Me kryeministrin shqiptar kurorëzohet barazia e plotë në shtetin ku jetoni

Artisti i madh Zhani Ciko: Me kryeministrin shqiptar, kurorëzohet barazia e plotë në shtetin ku jetoni

para një dite - Koha News

Një tjetër artist i madh shqiptar ka përkrahur idenë e madhe për një kryeministër shqiptar në Maqedoninë e Veriut. Ky është Zhani Ciko, muzikanti i njohur shqiptar. Ai me këtë rast është shprehur se shpirtërisht...

Familja është pikënisja për çdo fitore flet Florin Besimi

Familja është pikënisja për çdo fitore, flet Florin Besimi

para një dite - Koha News

Sot, Dr. Florin Besimi, ka publikuar një foto familjare, ku shihet bashkëshortja e tij, Flora, e cila është magjistre e Pedagogjisë dhe tre fëmijët e tij, Sara, Iliri dhe Ylli, me ç’rast ka cekur se “jam...

Dr Florin Besimi BDI për bujqësinë ka programe konkrete dhe zotohet për zbatim në mandatin e ardhshëm

Dr. Florin Besimi: BDI për bujqësinë ka programe konkrete dhe zotohet për zbatim në mandatin e ardhshëm

para një dite - Koha News

Dr. Florin Besimi, kandidat i BDI-së për zonën e 6-të, në kuadër të fushatës zgjedhore, ka vizituar sot Tregun e gjelbër, ku ka takuar prodhuesit bujqësor dhe qytetarët, duke diskutuar për platformën e...

Nuredini nga Bogovina Punojmë me profesionalizëm dhe shumë transparencë për qytetarët

Nuredini nga Bogovina: Punojmë me profesionalizëm dhe shumë transparencë për qytetarët

para një dite - Koha News

Kandidati për deputet në njësinë e VI-të zgjedhore njëherit edhe ministër në detyrë Naser Nuredini mbrëmë para banorëve të komunës së Bogovinës ka kërkuar mbështetje në këto zgjedhje të parakohëshme parlamentare...

Florin Besimi Shipkovica e heroizmave ndër shekuj i jep krah fitores së madhe të BDI së

Florin Besimi: Shipkovica e heroizmave ndër shekuj, i jep krah fitores së madhe të BDI-së!

para një dite - Koha News

Nga zemra e Malësisë, në Shipkovicën e legjendave kuq e zi, tek rrënjët e atdhetarizmit tonë, morëm përkrahjen e plotë, përkrahjen me zemër, për flamurin, për dëshmorët, për kombin, për gjuhën, për arsimin,...

Xhaferi nga Gostivari Komandant Ahmeti në njësinë zgjedhore V janë bërë tok nga i vogli e deri tek i moshuari rreth idesë tuaj për Kryeministër Shqiptar

Xhaferi nga Gostivari: Komandant Ahmeti, në njësinë zgjedhore V janë bërë tok nga i vogli e deri tek i moshuari rreth idesë tuaj për Kryeministër Shqiptar

para 2 dite - Koha News

Para qytetarëve të komunës së Gostivarit në tubimin e mbajtur sonte nga BDI ka folur kryeparlamentari në detyrë Talat Xhaferi njëherit bartës liste në zonën e V zgjedhore. Ai ka kërkuar mbështetjen për...

Doc Dr Florin Besimi merr përkrahje të fuqishme nga kolegët mantelbardhë Po të madhe për 15 korrik

Doc.Dr. Florin Besimi merr përkrahje të fuqishme nga kolegët mantelbardhë: Po të madhe për 15 korrik

para 2 dite - Koha News

Kandidati i BDI-së, nga zona e 6-të zgjedhore, Doc.Dr. Florim Besimi, mjeku i mirënjohur në krye të Spitalit Klinik të Tetovës, i mirënjohur edhe përtej Tetovës dhe qarqet shëndetësore, ka takuar sot mjekët...

Fitore Ziberi gjatë takimeve me qytetarë Do jem zë i fuqishëm i femrës dhe rinisë

Fitore Ziberi gjatë takimeve me qytetarë: Do jem zë i fuqishëm i femrës dhe rinisë

para 3 dite - Koha News

Kandidatja për deputete në zonën e VI-të zgjedhore Fitore Ziberi gjatë aktiviteteve të fundit në teren në kuadër të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare ka deklaruar se si e...

Anketa e Stratum R D LSDM favorite për t i fituar zgjedhjet lë mbrapa VMRO në

Anketa e Stratum R&D/LSDM favorite për t’i fituar zgjedhjet, lë mbrapa VMRO-në

para 3 dite - Koha News

Anketa e fundit e realizuar nga kompania prestigjioze Stratum R&D Metodology ka nxjerë fitues në bllokun shqiptarë Bashkimin Demokratik për Integrim e cila lë prapa ASH dhe Alternativën. në kuadër të anketës...

Ahmeti nga Struga Kundërshtarëve ju dridhen këmbët nga ideja e kryeministrit të parë shqiptar

Ahmeti nga Struga: Kundërshtarëve ju dridhen këmbët nga ideja e kryeministrit të parë shqiptar

para 3 dite - Koha News

Shtabi Qendror Zgjedhor pranë Bashkimit Demokratik për Integrim ka qëndruar sot në Komunën e Strugës ku me fjalim është paraqitur kryetari i partisë z. Ali Ahmeti i cili sot morri një mbështetje të madhe...

Ziberi nga Struga Vota 9 e bën kryeministrin shqiptar

Ziberi nga Struga: Vota 9 e bën kryeministrin shqiptar

para 3 dite - Koha News

Karvani “Realizo Ëndrrën”, sot gjatë ditës ka vizituar fshatrat e Komunës së Strugës ndërkaq në tubimin qendror para qytetarëve të Strugës ju prezantuan me fjalimet e tyre, duke filluar nga nikoqiri i...

Dr Florin Besimi Askush nuk mund ta ndalë barazinë në vendin tonë

Dr. Florin Besimi: Askush nuk mund ta ndalë barazinë në vendin tonë!

para 3 dite - Koha News

Kandidati i BDI-së, nga zona e 6-të, për Parlamentin e RMV, Dr. Florin Besimi, sot në mesin e kompanive që ka vizituar, ishte ajo Bashkim tours, ku ka diskutuar për platformën ekonomike, në veçanti investimet...

Një megaprojekt nga Meti  Milano po freskon shqiptarët Video

Një megaprojekt nga Meti, ‘Milano’ po freskon shqiptarët (Video)

para 3 dite - Koha News

Një person me aftësi të larta ndërpersonale, energjik, shumë komunikues, ka një shpirt krijues, është një artist i lindur. Është marrur me muzikë që nga shkolla fillore, ka marrur pjesë me këngë në organizimet...

Nuredini takon arkitektët në Tetovë Nuk kam lejuar keqpërdorim të buxhetit projektet në të mirë të qytetarëve

Nuredini takon arkitektët në Tetovë: Nuk kam lejuar keqpërdorim të buxhetit, projektet në të mirë të qytetarëve

para 3 dite - Koha News

Kandidati për deputet nga rradhët e BDI në zonën e VI-të zgjedhore njëherit ministër i ambientit jetësorë dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini sot në takim me arkitektët në objektin e Arabati Baba...

Kandidati për deputet nga TASH është koha  Hysni Ismaili u takua anëtarët e Kryesisë së Shoqatës së Shkrimtarëve OENEUM  Tetovë

Kandidati për deputet nga “TASH është koha”, Hysni Ismaili u takua anëtarët e Kryesisë së Shoqatës së Shkrimtarëve OENEUM – Tetovë

para 3 dite - Koha News

Sot në ambientin e Mullirit të Vjetër në Tetovë, Ministri i Kulturës Hysni Ismaili dhe kandidati për deputet z. Adnan Neziri dhe përfaqësues të tjerë, për t’u njohur me aktivitetet kulturore...

Besimi në takim me arkitektët Bashkë do të bëjmë punë të mira për vendin tonë

Besimi në takim me arkitektët: Bashkë do të bëjmë punë të mira për vendin tonë

para 3 dite - Koha News

Takimi i rradhës në vrazhdën e aktiviteteve kandidati për deputet nga rradhët e BDI-së në njësinë e VI-të zgjedhore i dyti me rradhë pas liderit Ahmeti, Florin Besimi e ka realizuar në një bashkëbisedim...

Xhaferi nga Struga Përmes drejtimit të institucioneve treguam se jemi model për të tjerët koha për Kryeministër Shqiptar

Xhaferi nga Struga: Përmes drejtimit të institucioneve treguam se jemi model për të tjerët, koha për “Kryeministër Shqiptar”

para 3 dite - Koha News

Para struganëve sot bartësi i listës Talat Xhaferi ka shpalosur konceptin e BDI dhe programin për këto zgjedhje të parakohëshme parlamentare. Xhaferi para struganëve ka thënë se ndihet shumë i privilegjuar...

Ahmeti nga Zhelina Kundërshtarët të heqin paragjykimet kërkojmë hisen tonë

Ahmeti nga Zhelina: Kundërshtarët të heqin paragjykimet, kërkojmë hisen tonë

para 3 dite - Koha News

Shtabi Qendror Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim, mbrëmë ka qëndruar para banorëve të Komunës së Zhelinës ku me fjalimet e tyre janë paraqitur, kandidati për kryeministër z. Naser Ziberi, kandidati...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK