http://kariera.mk
Truqet japoneze të cilat do iu lënë gojëhapur

Truqet japoneze të cilat do iu lënë gojëhapur

para 24 minutave - Zhurnal

Truqet japoneze të cilat do iu lënë gojëhapur "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të...

Marrëveshja mundësi për rrënimin e miteve dhe afrimin e qytetarëve të të dy vendeve

Marrëveshja mundësi për rrënimin e miteve dhe afrimin e qytetarëve të të dy vendeve

para 44 minutave - Zhurnal

Marrëveshja mundësi për rrënimin e miteve dhe afrimin e qytetarëve të të dy vendeve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Pesha e shtuar gjatë shtatzënisë mund të ndikojë në shëndetin e fëmijëve

Pesha e shtuar gjatë shtatzënisë mund të ndikojë në shëndetin e fëmijëve

para 49 minutave - Zhurnal

Pesha e shtuar gjatë shtatzënisë mund të ndikojë në shëndetin e fëmijëve "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Tevdovski Nuk ka neto debi të re

Tevdovski: Nuk ka neto debi të re

para 49 minutave - Zhurnal

Tevdovski: Nuk ka neto debi të re "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Yllka Kuqi bëhet gati për klip të ri Ja fustanin e ri që ka porositur te Valdrini

Yllka Kuqi bëhet gati për klip të ri? Ja fustanin e ri që ka porositur te Valdrini

para 59 minutave - Zhurnal

Yllka Kuqi bëhet gati për klip të ri? Ja fustanin e ri që ka porositur te Valdrini (Foto) "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Wesley Sneijder shpëton mrekullisht nga vdekja në Katar

Wesley Sneijder shpëton mrekullisht nga vdekja në Katar!!!

para 59 minutave - Zhurnal

Wesley Sneijder shpëton mrekullisht nga vdekja në Katar!!! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Hetim kundër tre personave për plaçkitje në një këmbimore në Tetovë

Hetim kundër tre personave për plaçkitje në një këmbimore në Tetovë

para 59 minutave - Zhurnal

Hetim kundër tre personave për plaçkitje në një këmbimore në Tetovë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

A e ka zvogëluar Çiljeta akoma më shumë gjoksin Foto që habiti të gjithë

A e ka zvogëluar Çiljeta akoma më shumë gjoksin? Foto që habiti të gjithë

para një ore - Zhurnal

A e ka zvogëluar Çiljeta akoma më shumë gjoksin? Foto që habiti të gjithë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Arta Bilalli Zendeli Sundimi i së drejtës cak kah i cili duhet të orientohen organet e jurisprudencës

Arta Bilalli-Zendeli: Sundimi i së drejtës cak kah i cili duhet të orientohen organet e jurisprudencës

para një ore - Zhurnal

Arta Bilalli-Zendeli: Sundimi i së drejtës cak kah i cili duhet të orientohen organet e jurisprudencës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e...

MSH Në tetor pagesa e kompensimit në para për mjekët në specializimin privat

MSH: Në tetor pagesa e kompensimit në para për mjekët në specializimin privat

para një ore - Zhurnal

MSH: Në tetor pagesa e kompensimit në para për mjekët në specializimin privat "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Konjufca Duam të nxjerrim një rezolutë që e sqaron paprekshmërinë e territorit

Konjufca: Duam të nxjerrim një rezolutë që e sqaron paprekshmërinë e territorit

para një ore - Zhurnal

Konjufca: Duam të nxjerrim një rezolutë që e sqaron paprekshmërinë e territorit "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë...

Ambasada nxjerr njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët

Ambasada nxjerr njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët

para një ore - Zhurnal

Ambasada nxjerr njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Thaçi shpërthen ndaj Haradinajt Nëse do luftë nisja

Thaçi shpërthen ndaj Haradinajt: Nëse do luftë, nisja!

para një ore - Zhurnal

Thaçi shpërthen ndaj Haradinajt: Nëse do luftë, nisja! "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për...

Holandë Katër të vdekur pas përplasjes së trenit me karrocën elektrike

Holandë: Katër të vdekur pas përplasjes së trenit me karrocën elektrike

para një ore - Zhurnal

Holandë: Katër të vdekur pas përplasjes së trenit me karrocën elektrike "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Stifado Mish viçi në mënyrën greke

Stifado: Mish viçi në mënyrën greke

para një ore - Zhurnal

Stifado: Mish viçi në mënyrën greke "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë...

Casemiro Modrici për Topin e Artë Do t ia jepja Ronaldos

Casemiro: Modrici për Topin e Artë? Do t’ia jepja Ronaldos

para një ore - Zhurnal

Casemiro: Modrici për Topin e Artë? Do t’ia jepja Ronaldos "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Ja çfarë i tha Ronaldo gjyqtarit pasi u ndëshkua me karton të kuq

Ja çfarë i tha Ronaldo gjyqtarit pasi u ndëshkua me karton të kuq

para një ore - Zhurnal

Ja çfarë i tha Ronaldo gjyqtarit pasi u ndëshkua me karton të kuq "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Aksion për pastrim gjeneral në Komunën Shuto Orizare

Aksion për pastrim gjeneral në Komunën Shuto Orizare

para një ore - Zhurnal

Aksion për pastrim gjeneral në Komunën Shuto Orizare "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Sugareski Kërkojmë zgjidhje që të mos ndërpritet treni ndërkombëtar Beograd Selanik Beograd

Sugareski: Kërkojmë zgjidhje që të mos ndërpritet treni ndërkombëtar Beograd-Selanik-Beograd

para një ore - Zhurnal

Sugareski: Kërkojmë zgjidhje që të mos ndërpritet treni ndërkombëtar Beograd-Selanik-Beograd "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk,...

Aktorja e njohur rrihet brutalisht nga i dashuri

Aktorja e njohur rrihet brutalisht nga i dashuri

para një ore - Zhurnal

Aktorja e njohur rrihet brutalisht nga i dashuri "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Adebahr Nuk ekzistojnë afate për integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor por vetëm kritere ekonomike dhe politike

Adebahr: Nuk ekzistojnë afate për integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor, por vetëm kritere ekonomike dhe politike

para një ore - Zhurnal

Adebahr: Nuk ekzistojnë afate për integrimin e vendeve të Ballkanit Perëndimor, por vetëm kritere ekonomike dhe politike "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur...

Zaev për BBC Referendumi është leksion pozitiv për Evropën

Zaev për BBC: Referendumi është leksion pozitiv për Evropën

para një ore - Zhurnal

Zaev për BBC: Referendumi është leksion pozitiv për Evropën "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Tayna pritet të shpërthejë lajmëron këngë tejet të ndjeshme kësaj here

Tayna pritet të shpërthejë, lajmëron këngë “tejet të ndjeshme” kësaj here

para një ore - Zhurnal

Tayna pritet të shpërthejë, lajmëron këngë “tejet të ndjeshme” kësaj here "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

10 gjërat që ne i shijojmë por që në Arabinë Saudite janë të ndaluara

10 gjërat që ne i shijojmë por që në Arabinë Saudite janë të ndaluara

para një ore - Zhurnal

10 gjërat që ne i shijojmë por që në Arabinë Saudite janë të ndaluara "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

Burgstaler Korrupsioni pengon biznesin

Burgstaler: Korrupsioni pengon biznesin

para një ore - Zhurnal

Burgstaler: Korrupsioni pengon biznesin "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat...

Mungesë ilaçesh dhe trajtimi për sëmundjet endokrine

Mungesë ilaçesh dhe trajtimi për sëmundjet endokrine

para një ore - Zhurnal

Mungesë ilaçesh dhe trajtimi për sëmundjet endokrine "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim,...

Elita zbulon këpucët e dasmës të gjitha të mbuluar me gur e shkëlqim

Elita zbulon këpucët e dasmës, të gjitha të mbuluar me gur e shkëlqim

para një ore - Zhurnal

Elita zbulon këpucët e dasmës, të gjitha të mbuluar me gur e shkëlqim "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni...

BB Maqedonia vendim e parë për vdekjen e fëmijëve në Ballkan

BB: Maqedonia vendim e parë për vdekjen e fëmijëve në Ballkan

para një ore - Zhurnal

BB: Maqedonia vendim e parë për vdekjen e fëmijëve në Ballkan "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet...

Ahmeti Robertson 30 shtatori ditë historike për të siguruar ardhmërinë e rinisë tonë

Ahmeti-Robertson: 30 shtatori, ditë historike për të siguruar ardhmërinë e rinisë tonë

para një ore - Zhurnal

Ahmeti-Robertson: 30 shtatori, ditë historike për të siguruar ardhmërinë e rinisë tonë "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do...

Pendarovski Nuk ka arsye që dikush të ndjehet i turpëruar nga Marrëveshja e Prespës

Pendarovski: Nuk ka arsye që dikush të ndjehet i turpëruar nga Marrëveshja e Prespës

para një ore - Zhurnal

Pendarovski: Nuk ka arsye që dikush të ndjehet i turpëruar nga Marrëveshja e Prespës "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK