http://kariera.mk

Informacionet e raportit merren nga tweet-et e fax.al dhe kanë të bëjnë me përdoruesit më aktiv të Tweeter-it. Fax.al përcjell aktivitetin e përdoruesve të rinj dhe i shton në sistem. Edhe Ju mund të shtoni përdorues të ri në pjesën e djathtë të faqes. Nëse ndonjë përdorues ka aktivitet të zvogëluar 30 ditët e fundit, automatikisht deaktivizohet dhe do të kthehet përsëri në momentin që rikthen aktivitetin.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

PËRDORUES TWEET RETWEETS FAVORITES GJITHSEJ
#1 30188243186200
#2 3823924792718
#3 1032419772301
#4 267290905995
#5 70121514635
#6 11611546547
#7 317447351398
#8 4541357398
#9 329536315351
#10 1113183296
#11 18430207237
#12 214154161215
#13 2636131167
#14 248112120
#15 53110113
#16 3138699
#17 5135770
#18 6114051
#19 1814546
#20 15014041
#21 31191534
#22 1912627
#23 852025
#24 2612122
#25 921618
#26 5901313
#27 1701111
#28 17549
#29 18459
#30 2134
#31 16022
#32 1011

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK