http://kariera.mk
Në bombën e re Zaev për shqiptarët Ata po luftojnë vetëm për para  Video

Në “bombën” e re Zaev për shqiptarët: Ata po luftojnë vetëm për para! (Video)

para 4 orë - Indeks.mk

Regjistrimi i ri mes Zoran Zaev me një zë të panjohur, i publikuar sot në YouTube me titullin “Gënjeshtrat e Zaev”, u referohet shqiptarëve. Zëri i panjohur i quan ata me një emër të turpshëm dhe i thotë...

Zoran Zaev Shqiptarët nuk vlejnë pesë pare Video

Zoran Zaev: Shqiptarët nuk vlejnë pesë pare (Video)

para 4 orë - Indeks.mk

Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot në youtube informon TetovaSot. Në këtë mega skandal shfaqet ana e errët e ish kryeministrit Zoran Zaev...

Bomba e re Dëgjoni Zoran Zaevin se si i ofendon shqiptarët VIDEO

Bomba e re/ Dëgjoni Zoran Zaevin se si i ofendon shqiptarët (VIDEO)

para 4 orë - Indeks.mk

Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot në youtube informon TetovaSot. Në këtë mega skandal shfaqet ana e errët e ish kryeministrit Zoran Zaev...

Plas Bomba Zoran Zaev Shqiptarët blihen me pare VIDEO

Plas Bomba/ Zoran Zaev: Shqiptarët blihen me pare (VIDEO)

para 4 orë - Indeks.mk

Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot në youtube informon TetovaSot. Në këtë mega skandal shfaqet ana e errët e ish kryeministrit Zoran Zaev...

Ahmeti për MIA n Marrëveshja e Ohrit Prespës dhe ajo me Bullgarinë vijat e kuqe për koalicionim paszgjedhor

Ahmeti për MIA-n: Marrëveshja e Ohrit, Prespës dhe ajo me Bullgarinë, vijat e kuqe për koalicionim paszgjedhor

para 7 orë - Indeks.mk

– Marrëveshja e Ohrit, Prespës dhe ajo për Fqinjësi të mirë me Bullgarinë janë alfa dhe omega e paqes, stabilitetit dhe sigurisë në vend, si dhe vijat e kuqe që BDI nuk do t’i tejkalojë në koalicionimin...

Elezi Në të gjitha komunat shërbimet do të mund të paguhen me kartela duhet të bëhet furnizimi me terminale

Elezi: Në të gjitha komunat shërbimet do të mund të paguhen me kartela, duhet të bëhet furnizimi me terminale!

para 8 orë - Indeks.mk

Përdorimi i përgjithshëm i mënyrës së pagesës pa kontakt me kartela Visa në vendin tonë u rrit me 113 përqind krahasuar me Marsin e vitit të kaluar dhe 86 përqind e qytetarëve janë të gatshëm të bëjnë...

BDI 600€ euro rrogë për infermierët dhe mësuesit

BDI: 600€ euro rrogë për infermierët dhe mësuesit

para 8 orë - Indeks.mk

Të nderuar, Plani im i veprimit 100 ditor përmbyll 25 masa konkrete për të përmirësuar barazinë dhe standardet e jetesës për të gjithë qytetarët e Maqedonisë së Veriut. Shëndetësia është një nga shtyllat...

Artistët kombëtar bëjnë thirrje për unifikim rreth kryeministrit shqiptar VIDEO

Artistët kombëtar bëjnë thirrje për unifikim rreth kryeministrit shqiptar (VIDEO)

para 8 orë - Indeks.mk

Artistët janë ata që kanë mbështetur Revolucione të mëdha botërore dhe përveç se kanë arritur të ndryshojnë botëkuptimin në opinion, përmes artit dhe krijimtarisë kanë arritur të shembin dhe ndërrojnë...

Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës

Ali Ahmeti sot e jep kushtrimin nga sheshi i Tetovës

para 9 orë - Indeks.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot, e premte 10 korrik 2020, me fillim në ora 19:30, do të ju drejtohet të gjithë qytetarëve nga sheshi “Iliria” i qytetit të Tetovës në tubimin...

Pse Zaev 3 vite nuk i ndërtoi digat në Poroj dhe sot kërkon vota nga tetovarët

Pse Zaev 3 vite nuk i ndërtoi digat në Poroj dhe sot kërkon vota nga tetovarët?

para 9 orë - Indeks.mk

Erdhi, e pa situatën në terren , premtoi dhe nuk bëri asgjë.Ky qe edhe një dështim mes të shumtëve i kryeministrit Zoran Zaev që ka të bëjë me Porojin ,një zonë që shpesh ka probleme me vërshimet që kanë...

Banorët e Porojit nuk harrojnë mashtrimin e Zaevit 3 vite ende nuk janë ndërtuar digat Video mashtruese

Banorët e Porojit nuk harrojnë mashtrimin e Zaevit, 3 vite ende nuk janë ndërtuar digat (Video mashtruese)

para 9 orë - Indeks.mk

Erdhi, e pa situatën në terren , premtoi dhe nuk bëri asgjë.Ky qe edhe një dështim mes të shumtëve i kryeministrit Zoran Zaev që ka të bëjë me Porojin ,një zonë që shpesh ka probleme me vërshimet që kanë...

Ali Ahmeti sot vjen në sheshin e Tetovës

Ali Ahmeti sot vjen në sheshin e Tetovës

para 9 orë - Indeks.mk

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot, e premte 10 korrik 2020, me fillim në ora 19:30, do të ju drejtohet të gjithë qytetarëve nga sheshi “Iliria” i qytetit të Tetovës në tubimin...

Kandidati për kryeministrin e parë shqiptar Naser Ziberi do të realizojë takim me mjekët

Kandidati për kryeministrin e parë shqiptar Naser Ziberi do të realizojë takim me mjekët

para 9 orë - Indeks.mk

Kandidati për kryeministrin e parë shqiptar Naser Ziberi, sot më 10 korrik 2020 (e premte) në Sheshin Skenderbeu në ora 11:00, do të realizojë takim me mjekët dhe personelin shendetësor me qëllim të shpalosjes...

4 zgjatjet që duhet të bëni çdo mëngjes për t u ndjerë të fortë

4 zgjatjet që duhet të bëni çdo mëngjes për t’u ndjerë të fortë

para 10 orë - Indeks.mk

Mund të jetë mjaft sfiduese të përfshini zgjatje në mëngjes, ndërsa në të njëjtën kohë përgatiteni për ditën tuaj. Shumë prej nesh u pëlqen të flenë “pesë minuta më shumë” dhe përgatiten për punë me nxitim....

Arsyet se pse flini më shumë se 8 orë

Arsyet se pse flini më shumë se 8 orë

para 10 orë - Indeks.mk

Nëse keni vënë re se jeni të pangopur me gjumë edhe pasi flini për 8-9 orë, atëherë mund të jeni duke përjetuar disa çrregullime. Nëse vini re se ju zë gjumi në vende dhe orare të çfarëdoshme, kjo është...

Ky është lëngu perfekt për energji dhe rritjen e imunitetit

Ky është lëngu perfekt për energji dhe rritjen e imunitetit

para 10 orë - Indeks.mk

Lëngjet e frutave dhe perimeve siç është ai me portokall, panxhar dhe karrota, janë të famshëm për vlerat ushqyese që përmbajnë. Këto lëngje zakonisht përfitohen nga shtrydhja ose copëzimi i tulit të tyre....

Zbuloni cilat janë ushqimet më të shëndetshme që pastrojnë organizmin

Zbuloni cilat janë ushqimet më të shëndetshme që pastrojnë organizmin

para 10 orë - Indeks.mk

Ndodh gjithmonë që nëse shmang një vakt, ai i rradhës do të jetë i parezistueshëm dhe do t’ju bëjë ta teproni. Ndjesia e fryrjes sa të mos marrësh dot frymë është e keqe, ndërkohë që stomaku kalon orë...

Mbërrin telefoni me bateri 6 800 mAh

Mbërrin telefoni me bateri 6.800 mAh

para 10 orë - Indeks.mk

Është një Samsung Galaxy M41. Sipas një raporti nga Koreja e Jugut, më herët ishte konkluduar se Samsung ka hequr dorë nga modeli M41, dhe po përgatit një Samsung Galaxy M51 në vend të kësaj. Sidoqoftë,...

Neziri Shqiptarët në Veles me votën e tyre mund ta shporrin politikën nacionalsite të VMRO së e LSDM së

Neziri: Shqiptarët në Veles me votën e tyre mund ta shporrin politikën nacionalsite të VMRO-së e LSDM -së

para 10 orë - Indeks.mk

Kandidati për deputet në zonën e tretë zgjedhore, Bekim Neziri iuka bërë apel të gjithëqytetarëve të kësaj zone që të votojnë BDI-në dhe t’i thonë njëherë e përgjithmonë mjaft nacionalizmave dhe gënjeshtrave...

Gara për vaksinën

Gara për vaksinën

para 10 orë - Indeks.mk

Çfarë po bëje në 10 janar 2020? Ishte e premte, kështu që ndoshta ke qenë duke bërë plane takimi me shokë. Ditët e normalitetit krejt të pasiguruar, ngjajnë një kujtim i largët. Por kjo është data kur...

Ja 3 arsye pse është mirë të flini me çorape

Ja 3 arsye pse është mirë të flini me çorape

para 10 orë - Indeks.mk

Nëse temperaturat në dhomë, tani në verë, janë mjaftueshëm të përshtatshme sa të mos ju pengojnë që të flini me çorape dhe përpos kësaj, çorapet nuk ju bezdisin, atëherë mos u mendoni dy herë që t’i mbani...

Tjetër rekord në SHBA mbi 65 mijë raste të reja me Covid 19

Tjetër rekord në SHBA, mbi 65 mijë raste të reja me Covid-19

para 10 orë - Indeks.mk

Në shumë vende ka shpërthyer një valë e dytë infektimesh me koronavirus, ndërsa në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është regjistruar një tjetër rekord i zi. Sipas shifrave të publikuara nga universiteti...

Alarmi i kreut të OBSH Koronavirusi ka dalë jashtë kontrollit ka shfrytëzuar

Alarmi i kreut të OBSH: Koronavirusi ka dalë jashtë kontrollit, ka shfrytëzuar…

para 10 orë - Indeks.mk

Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus thotë se shpërthimi i pandemisë së COVID-19, vijon të mbetet problem për shkak se në shumicën e vendeve të botës nuk është vënë ende...

Johnny Depp Foto provat e jetës së alkoolit dhe drogave prezantohen në gjyq

Johnny Depp/ Foto-provat e jetës së alkoolit dhe drogave prezantohen në gjyq

para 10 orë - Indeks.mk

Foto shokuese të jetës kaotike me droga dhe alkool janë shfaqur sot në Gjykatën e Lartë në Londë, ku ylli i Hollywood-it, Johnny Depp është në beteje ligjore me gazetën britanike “The Sun” dhe ish-gruan...

Guterres Edhe 25 vjet pas gjenocidit në Srebrenicë paqja është e paqëndrueshme

Guterres: Edhe 25 vjet pas gjenocidit në Srebrenicë, paqja është e paqëndrueshme

para 10 orë - Indeks.mk

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, në një video-mesazh për përvjetorin e 25-të të masakrës së Srebrenicës, tha se ky ka qenë krimi më i keq masiv në tokën evropiane, pas...

Gjendet një trup i pajetë në Portin e Durrësit

Gjendet një trup i pajetë në Portin e Durrësit

para 10 orë - Indeks.mk

Rreth orës 07:45, të mëngjesit të sotëm në Portin e Durrësit, është gjetur i mbytur një burrë. Policia njoftoi se po punon për identifikimin e kufomës së dekompozuar. Paraprakisht mendohet se gjetja e...

Rrugëtimi i suksesshëm i Galerisë Nacionale udhëhequr nga Drejtoresha Dita Starova Qerimi kuadër i BDI së

Rrugëtimi i suksesshëm i Galerisë Nacionale udhëhequr nga Drejtoresha Dita Starova Qerimi kuadër i BDI-së

para 10 orë - Indeks.mk

Galeria Nacionale e Maqedonisë tash me disa vite udhëhiqet nga kuader i Bashkimit demokratik për Integrim Që nga viti 2015 ne kete institucion të rëndësishëm kulturor ne Maqedoni u emërua Dr.Dita Starova...

Ali Ahmeti nga Shkupi Me 15 të korrik fiton BDI ja dhe kryeministri shqiptar

Ali Ahmeti nga Shkupi: Me 15-të korrik fiton BDI-ja dhe kryeministri shqiptar

para 10 orë - Indeks.mk

Bashkimi Demokratik për Integrim në sheshin e Shkupit të stërmbushur i dha përkrahje të fuqishme idesë së kryetarit z.Ali Ahmeti që me 15 korrik të këtij vitit të votohet numri 9-të, të votohet për kryeministrin...

Mexhiti nga Shkupi Fal UÇK së ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl së

Mexhiti nga Shkupi: Fal UÇK-së, ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl-së

para 10 orë - Indeks.mk

Në tubimin në sheshin e Shkupit kandidati për deputet dhe bartësi i listës Izet Mexhiti ka folur para të pranishmëve duke kërkuar kështu mbështetje për më 15 Korrik. “Porosi nga ky shesh Ali Ahmeti nuk...

Ziadin Sela VMRO nuk i ka bë zullum shqiptarëve VIDEO

Ziadin Sela: VMRO nuk i ka bë zullum shqiptarëve (VIDEO)

para 10 orë - Indeks.mk

Lideri i ASH-së, Ziadin Sela në Tv21 tha se zullimin ndaj shqiptarëve nuk e ka bë partia maqedonase pra VMRO-ja, por zullimin e ka ardhë për shkak të partive shqiptare . “Nuk është e imja ta vlersojë a...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK