http://kariera.mk
E bukura mbetet e bukur Jeni kuriozë të dini si dukej një dekadë më parë Leonora Jakupi

E bukura mbetet e bukur! Jeni kuriozë të dini si dukej një dekadë më parë Leonora Jakupi?

para një ore - Prive

Ajo gjithmonë është shquar për një bukuri natyrale dhe qysh kur ka dalë në skenë si një vajzë shumë e re, ajo ka bërë për vete shumë zemra me zërin e hiret e saj. Dhe në 10-të vitet që lamë pas nuk është se...

Sa shumë kohë janë bashkë  Nora e Roberti pranojnë sfidën 10 vjeçare dhe kjo është fotografia e përbashkët

Sa shumë kohë janë bashkë – Nora e Roberti pranojnë sfidën “10 vjeçare” dhe kjo është fotografia e përbashkët

para 3 orë - Prive

Paskan më shumë se një dekadë bashkë dhe këtë e dëshmon një fotografi e vjetër e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Dyshja e famshme e kanë pranuar sfidën e Instagramit që ka ditë që është bërë virale....

Sa bukur e ilustruar Gruaja e Lum Berishës rrëfen si funksionon një çift i martuar

Sa bukur e ilustruar! Gruaja e Lum Berishës rrëfen si funksionon një çift i martuar

para 4 orë - Prive

Ata kanë kohë të gjatë bashkë, të martuar dhe tashmë prindër të një djali tejet simpatik që quhet Blin. Dhe dyshja e njohur, reperi Lum Berisha dhe gruaja e tij bukuroshe Miranda Mehmeti, e japin imazhin...

Të porsalindur dhe binjakët e Albatrit Muqiqit janë gjëja më e ëmbël që do shihni

Të porsalindur dhe binjakët e Albatrit Muqiqit janë gjëja më e ëmbël që do shihni

para 4 orë - Prive

Ata erdhën në jetë dje, janë vëlla e motër dhe janë tejet të lezetshëm. Bebushët e këngëtarit Albatrit Muqiqi, i dhanë atij sërish epitetin baba, ndërsa vogëlushët që u lindën të mërkurën janë shëndosh...

E nënvlerësoi fuqinë e borës dhe ja çka i ndodhi Aurela Gaçes

E nënvlerësoi fuqinë e borës dhe ja çka i ndodhi Aurela Gaçes

para 4 orë - Prive

Popullata e Shqipërisë, meqë kanë një pozitë gjeografike që i ka vënë pranë detit nuk është se e kanë shijuar borën edhe aq shumë gjatë jetës së tyre. Prandaj edhe mund t’iu duket interesant! Sidomos këngëtares...

Pyetet për emrin e të dashurit që i dogji shpirtin kjo është përgjigja e Fifit

Pyetet për emrin e të dashurit që i “dogji” shpirtin, kjo është përgjigja e Fifit

para 4 orë - Prive

Këngëtarja e famshme shqiptare Fifi, këtë të hëne në Nd’rrimin e Natës ka dhënë një rrëfim pa dorëza për jetën e saj private. Ajo e ka pranuar se dashuria “ia ka djegur shpirtin” dhe kjo është arsyeja...

 Nëse do të isha më i pasuri i botës do të martoheshe me mua  Greta Koçi habit me përgjigjjen

“Nëse do të isha më i pasuri i botës, do të martoheshe me mua?”, Greta Koçi habit me përgjigjjen

para 14 orë - Prive

Këngëtarja Greta Koçi është shumë aktive në Instagram madje shpesh herë e shfrytëzon opsionin pyetje/përgjigje për të qenë sa më afër fansave të saj të cilët janë shumë. Sonte, Greta ishte përball një...

Kënga e re e 2po2 publikohet të premten

Kënga e re e 2po2 publikohet të premten

para 15 orë - Prive

Reperi 2po2 ka dhënë lajmin e ri përmes Instagramit. Ai bëri me dije se kënga e tij e re me titull “Ka po shkojmë” e paralajmëruar ditë më parë, lëshohet të premten në orën 00;00. Projekti i fundit i reperit...

Kështu dukej Skerdi 10 vjet më parë

Kështu dukej Skerdi 10 vjet më parë

para 15 orë - Prive

Sfida e fundit e VIP-ave në rrjetet sociale është të postojnë fotografi të 10 viteve më parë. Femrat e estradës shqiptare ishin ato që kanë ndarë fillimisht me ndjekësit, dukjen e para 10 viteve. Më pas...

Enca po martohet  Ajo sapo na tregoi fustanin e nusërisë

Enca po martohet? – Ajo sapo na tregoi fustanin e nusërisë…

para 16 orë - Prive

Përmes një postimi të fundit, Enci ka lënë shumë dyshime… Ajo postoi një material me shumë xixa mbi të cilin shkroi se është fustani i saj i nusërisë. Megjithatë, ajo nuk po martohet sepse pak para këtij postimi,...

Dua Lipa vendoset aty ku nuk do ju shkonte mendja

Dua Lipa vendoset aty ku nuk do ju shkonte mendja

para 17 orë - Prive

Dua Lipa është befasuar në Hollywood, Kaliforni. Teksa po udhëtonte me makinë ajo hasi në diçka të papritur prandaj mbeti e ‘shokuar’. Emri dhe mbiemri i saj ishte vendosur në tabelat e një makine. “Nuk...

 Dielli yt do të jem unë   Granit Xhaka me dedikim të veçantë për gruan e tij Leonitën

“Dielli yt do të jem unë…” – Granit Xhaka me dedikim të veçantë për gruan e tij Leonitën

para 17 orë - Prive

Ylli i futbollit Granit Xhaka ka bërë një dedikim të veçantë për bashkëshortën e tij Leonitën me rastin e përvjetorit të katërt të lidhjes së tyre. Ai hyri në Instagram dhe postoi një fotografi bashkë...

Pas vezës së famshme edhe Luana Vjollca kërkon rekord pëlqimesh në postin e fundit

Pas vezës së famshme, edhe Luana Vjollca kërkon rekord pëlqimesh në postin e fundit

para 18 orë - Prive

Prezantuesja/këngëtarja Luana Vjollca ka kërkuar nga ndjekësit të thyejnë rekord klikimesh në fotografinë e fundit të postuar në Instagram. Kjo kërkesë vjen pasi ka vënë bast me Sellmën. Përveç kësaj,...

Flori Mumajesi bashkon forcat me këngëtaren e njohur në projektin e ri

Flori Mumajesi bashkon forcat me këngëtaren e njohur në projektin e ri

para 18 orë - Prive

Edhe një bashkëpunim i Flori Mumajesit do të vijë së shpejti. Ai kësaj here ka bashkuar focat me Eneda Tarifën për këngën e re. Lajmin e bëri të ditur vet këngëtarja derisa ishte e ftuar tek Rudina. Eneda...

Ndryshe nga të tjerët Yllka Kuqi tregon si dukej bashkë me burrin 10 vjet më parë

Ndryshe nga të tjerët, Yllka Kuqi tregon si dukej bashkë me burrin 10 vjet më parë

para 19 orë - Prive

Sfida e fundit e të famshmëve shqiptarë është të tregojnë si janë dukur para 10 vitesh. Interneti është mbushur me foto të tilla por Yllka Kuqi e ndyryshoi pak. Ajo nuk postoi foto vetëm të saj por zgjodhi...

Enca zbulon lajmin e shumëpritur nga fansat

Enca zbulon lajmin e shumëpritur nga fansat

para 19 orë - Prive

Enca ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë fansat e saj. Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se projekti i saj i ri del në fund të janarit. Edhe pse Enca nuk dha detaje...

Nga pushimet acarohet Genc Prelvukaj replikon me komentuesen që e kritikoi shumë

Nga pushimet acarohet Genc Prelvukaj, replikon me komentuesen që e kritikoi shumë

para 20 orë - Prive

Shëtitjet me elefantë në vendet ekzotike aziatike, janë shumë të zakonshme për turistët. Dhe një gjë të tillë kanë bërë edhe çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, të cilët po e shijojnë në Ishujt Phucket...

Dua Lipa publikon videon nga fëmijëria dhe ja cfarë i thotë Gigi Hadid

Dua Lipa publikon videon nga fëmijëria dhe ja cfarë i thotë Gigi Hadid!

para 20 orë - Prive

Ato të dyja janë mike të mira dhe madje kanë pasur edhe disa takime në ca ngjarje të rëndësishme publike ndërkombëtare. Shqiptarja Dua Lipa dhe modelja amerikane Gigi Hadid këtë raport miqësor po e shprehin...

Jonida Maliqi e dyfishon sfidën e re të Instagramit publikon fotografinë e 19 viteve më parë

Jonida Maliqi e dyfishon sfidën e re të Instagramit, publikon fotografinë e 19 viteve më parë

para 20 orë - Prive

Gjithmonë një vajzë me shumë stil, e tillë ishte ajo edhe 19 vjet më parë. Këngëtarja e famshme shqiptare Jonida Maliqi, e njohur edhe si njëra ndër gratë më fashion shqiptare, e ka përqafuar sfidën më...

Sfida e re e Instagramit J Lo sapo e kalli lojën  duket tani më e re se 10 të vjet më parë

Sfida e re e Instagramit: J Lo sapo e “kalli lojën”, duket tani më e re se 10-të vjet më parë

para 23 orë - Prive

Si është e mundur që tani duket më e re dhe më e kuruar se sa që dukej 10-të vjet më parë? Këngëtarja e famshme amerikane me prejardhje latine Jennifer Lopez, i është bashkuar sfidës globale për të publikuar...

Albatrit Muqiqi bëhet baba  Egzona solli në jetë binjakët dhe ja si ua vunë emrat

Albatrit Muqiqi bëhet baba – Egzona solli në jetë binjakët dhe ja si ua vunë emrat

para një dite - Prive

Baba për të dytën herë apo tre herë baba? Këngëtari i njohur kosovar Albatrit Muqiqi, është bërë sërish baba pasi që gruaja e tij Egzona Muqiqi, solli në jetë binjakët. Çifti e kishin bërë publike shtatzëninë ndërsa...

Albatrit Muqiqi bëhet baba  Egzona solli në jetë binjakët dhe ja si ua vunë emrat

Albatrit Muqiqi bëhet baba – Egzona solli në jetë binjakët dhe ja si ua vunë emrat

para një dite - Prive

Baba për të dytën herë apo tre herë baba? Këngëtari i njohur kosovar Albatrit Muqiqi, është bërë sërish baba pasi që gruaja e tij Egzona Muqiqi, solli në jetë binjakët. Çifti e kishin bërë publike shtatzëninë ndërsa...

Hapet Aurela Gaçe se desh plasi  kjo është e vetmja gjë që e donte në fizikun e saj dhe s e ka

Hapet Aurela Gaçe se desh plasi – kjo është e vetmja gjë që e donte në fizikun e saj dhe s’e ka

para një dite - Prive

Nuk do donte as buzë më të fryra e as gjatësi më të lartë trupore, përpos një palë vetullave të plota dhe për këtë i ka pazur zili gjithë jetën vajzat që kanë gëzuar vetulla natyrale të bukura. Këngëtarja e...

Tri VIP shqiptare i bashkohen sfidës së Instagramit  Nora Istrefi Ronela Hajati dhe Armina Mevlani guxuan

Tri VIP shqiptare i bashkohen sfidës së Instagramit – Nora Istrefi, Ronela Hajati dhe Armina Mevlani ‘guxuan’

para një dite - Prive

Sfida më e re në Instagram është të publikosh një fotografi të 10-të vjetëve më parë! Dhe dorën në zemër siç thotë populli, është goxha sfidë për të famshmit meqë aty këtu mund të kenë bërë ca ndërhyrje...

Transformimi i Taynas  Kjo vajzë shndërrohet sa herë t ia ka qejfi dhe duket bukur

Transformimi i Taynas – Kjo vajzë shndërrohet sa herë t’ia ka qejfi dhe duket bukur

para një dite - Prive

Në këngën e saj të parë, ajo u paraqit me një paruke me flokë jeshile! Aspak e zakontë dhe ishte ai momenti kur i mori zemrat e publikut me këngën Columbiana. Dhe Tayna që nga momenti i parë i daljes në...

Fifi tregon ngjarjen e pazakontë  për disa muaj askush s ia dha kontaktin e Kreshës

Fifi tregon ngjarjen e pazakontë – për disa muaj askush s’ia dha kontaktin e Kreshës

para një dite - Prive

E ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, këngëtarja e famshme shqiptare Fifi, ka folur pa dorëza për shumë çështje përfshirë “Këngën Magjike”, festivalin ku kënga e saj “Psikopatja Jote”,...

Si dukej Elita në vitin 2010

Si dukej Elita në vitin 2010?

para një dite - Prive

Shumë figura publike i janë bashkuar sfidës për t’u kthyer dhjetë vite prapa në kohë. Një ndër ta është edhe Elita Rudi. Moderatorja bukuroshe ka ndarë një fotografi si adoleshente në vitin 2010 kur pozonte...

Kujt i tha Aurela Gaçe mos më puth se jam e martuar

Kujt i tha Aurela Gaçe ‘mos më puth se jam e martuar’?

para një dite - Prive

Aurela Gaçe është jashtëzakonisht aktive në Instagram. Këngëtarja kësaj radhe postoi një fotografi të ëmbë në këtë rrjet social por përshkrimi i saj na bëri për të qeshur. Artistja shihet duke u puthur...

Meghan Markle tregon barkun e fryrë

Meghan Markle tregon barkun e fryrë

para një dite - Prive

Bashkëshortja e princit anglez Harry, Meghan Markle, është duke iu afruar fundit të pritjes së ëmbël. Teksa këtë të hënë ndodhej për vizitë në Birkenhead, të Merseyside, bashkë me të shoqin, ajo zbuloi...

Vazhdon hapja e arkivave kështu dukej 2po2 para 10 viteve

Vazhdon hapja e arkivave, kështu dukej 2po2 para 10 viteve

para një dite - Prive

Është bërë trend hapja e arkivave në shqiptari. Këngëtarët shqiptarë po zgjedhin foto nga fëmijëria dhe po i postojnë në rrjete sociale. Radhën e kishte 2po2, veçse reperi na tregoi edhe një herë si dukej...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK