http://kariera.mk

Hello world!

para një muaji - Gazeta Vip

Yllka zbulon gjoksin më shumë se kurrë më parë

Yllka zbulon gjoksin më shumë se kurrë më parë!

para 2 muajve - Gazeta Vip

Yllka Kuqi në shumë raste është përmendur si një femër e matur dhe tejet seksi. Ndërsa këngëtarja në shumë raste këtë vit ka zbuluar pjesë e saj trupore. Kurse së fundi Yllka e veshur me një fustan të...

Luana Vjollca do ju çmend me këtë foto

Luana Vjollca do ju “çmend” me këtë foto

para 3 muajve - Gazeta Vip

Moderatorja Luana Vjollca po shfaqet gjithjë e më sexy.Luana Vjollca ka shkuar në Xhamajka ku është duke shijuar disa ditë pushimesh së bashku me çiftin e sapo martuar Marina dhe Getoar Selimi. Luana ka...

Ekskluzive Vetëvendosje dhe PDK me marrëveshje koalicioni

Ekskluzive: Vetëvendosje dhe PDK me marrëveshje koalicioni

para 3 muajve - Gazeta Vip

Partia Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, janë më afër se kurrë për një të arritur një marrëveshje koalcioni mes tyre në Malishevë. Burime të Gazetës NewBorn, brenda Lëvizjes Vetëvendosje...

Helm në qumësht nusja e sapomartuar vret burrin dhe 12 familjarët

Helm në qumësht, nusja e sapomartuar vret burrin dhe 12 familjarët

para 3 muajve - Gazeta Vip

Një e re e sapomartuar në Pakistan është arrestuar nën dyshimet se ka vrarë bashkëshortin e saj dhe së paku 12 të afërmit e tij me qumësht të helmuar. Policia thotë se Asija Bibi kishte hedhur substancën...

Dashnori më çmendi në shtrat por burri dhe fëmijët e mi  Numri dhe foto

Dashnori më ‘çmendi’ në shtrat, por burri dhe fëmijët e mi… ( Numri dhe foto)

para 3 muajve - Gazeta Vip

Jam 42-vjeçare nga Gjilani dhe dua te ju tregoj historinë e time me një punëtor. I dashuri im hapi zemrën time nga gjoksi im dhe seksi ishte i pabesueshëm.Lidhja jonë më ka transformuar tërësisht jetën...

Dashnori më çmendi në shtrat por burri dhe fëmijët e mi

Dashnori më ‘çmendi’ në shtrat, por burri dhe fëmijët e mi…

para 3 muajve - Gazeta Vip

Jam 42-vjeçare nga Gjilani dhe dua te ju tregoj historinë e time me një punëtor. I dashuri im hapi zemrën time nga gjoksi im dhe seksi ishte i pabesueshëm.Lidhja jonë më ka transformuar tërësisht jetën...

Gjarpri e han iriqin E pabesueshme çfarë i ndodhi pastaj

Gjarpri e han iriqin: E pabesueshme çfarë i ndodhi pastaj

para 3 muajve - Gazeta Vip

Ky gjarpër në Brazil duket të ketë qenë shumë i uritur. Ai e ka ngrënë një iriq, por më pas i ndodh diçka e çuditshme. Gjembat e iriqit e kanë shpuar atë nëpër tërë trupin dhe shihet ne video se po perpiqet...

Mendonte se ishte një monedhë e çuditshme Por kur djali e tërhoqi zbuloi diçka të frikshme

Mendonte se ishte një monedhë e çuditshme: Por kur djali e tërhoqi, zbuloi diçka të frikshme

para 3 muajve - Gazeta Vip

Shpesh kurioziteti na çon të shqyrtojmë edhe gjërat më të parëndësishme që mund të shohim në rrugë, kështu bëri edhe Mike Corriero, një amerikan i ri i cili pa një gjë të çuditshme në mur, e tërhoqi dhe...

Provokohet rëndë në emision Reagimi i ashpër i Labinot Tahirit pasi i thanë spiun serb

Provokohet rëndë në emision: Reagimi i ‘ashpër’ i Labinot Tahirit pasi i thanë ‘spiun serb’

para 3 muajve - Gazeta Vip

I ftuar në emisionin n’Kosovë Show, këtë javë është deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri.Labi, ka folur për shumë gjëra në këtë emision. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant...

Bërllogu mbulon Katedralen aty gjuajnë edhe profesorët

Bërllogu mbulon Katedralen, aty gjuajnë edhe profesorët

para 3 muajve - Gazeta Vip

Papastërtia në rrugët e Prishtinës, nuk është risi. Madje, ajo është shtuar në pikat ku mblidhen mbeturinat, e po ashtu janë krijuar disa deponi ilegale të tyre. Një e këtij lloji është ajo afër katedrales,...

Dëshmi të reja amerikani Kam vrarë 19 jashtëtokësorë

Dëshmi të reja, amerikani: Kam vrarë 19 jashtëtokësorë

para 3 muajve - Gazeta Vip

John Edmonds (58) nga Arizona, siç pretendon, tashmë me vite lufton me jashtëtokësorë. Tani e shet pronën e vet, ndërsa profili i tij në Facebook është plot me prova të pretenduara për “të gjelbrit”… Ai...

Kujdes temperatuar do të shkojnë minus ja moti për këtë javë

Kujdes temperatuar do të shkojnë minus, ja moti për këtë javë

para 3 muajve - Gazeta Vip

Ani pse këtyre ditëve moti mbi Kosovë po shoqërohet me diell, temperaturat kanë shënuar rënie të dukshme, e që shkojnë në minus. Në ditën e sotme kosovarët ndien temperaturën më të ulët, prej -3 gradë...

Ky shtet goditet nga tërmeti

Ky shtet goditet nga tërmeti

para 3 muajve - Gazeta Vip

Lëkundje sizmike kanë lëkundur mëngjesin e sotëm veriun e Italisë.Sipas medieve italiane, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 dhe ka rënë në një thellësi prej 11 kilometrash. Lëkundjet sizmike u regjistruan...

Rita zhvishet për Tezenis

Rita zhvishet për Tezenis

para 3 muajve - Gazeta Vip

Është imazhi i markës italiane të të brendshmeve Tezenis dhe Rita Ora tregoi “asetet” e saj për reklamën e re të kësaj marke.Këngëtarja 26-vjeçare ka pozuar me të brendshme seksi, duke përfshirë një palë...

Jepet alarmi i kuq Prishtina hyn në fazën e ndotjes enorme të ajrit

Jepet alarmi i kuq: Prishtina hyn në fazën e ndotjes enorme të ajrit

para 3 muajve - Gazeta Vip

Prishtinës i është rikthyer sinjali i kuq, që tregon se qyteti ka hyrë në fazën e ajrit të ndotur. Ndërkohë që asnjë mësim nuk është nxjerrë nga viti i kaluar në aspektin e mbrojtjes së tij nga ndotësit,...

Ky sektor do të ketë rritje pagash nga janari 2018

Ky sektor do të ketë rritje pagash nga janari 2018

para 3 muajve - Gazeta Vip

Qeveria e Kosovës ka miratuar sot buxhetin për vitin 2018, i cili sipas ministrit të Financave, Bedri Hamza, do të jetë 2 miliardë e 82 milionë euro.Hamza ka bërë të ditur sot në mbledhjen e Qeverisë se...

Befason Edi Rama Albin Kurti është doktorë për Kosovaret

Befason Edi Rama, Albin Kurti është doktorë për Kosovaret

para 3 muajve - Gazeta Vip

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, në një emision ka shprehur qëndrimin e tijë ne lidhje me kryeministërin e zgjedhur Ramush Haradinaj. Rama ka shprehur simpatinë e madhe që ka për Albin...

Seks bomba serbe poston video duke e bërë me Noizyn Vide për të rritur

Seks bomba serbe poston video duke e bërë me Noizyn (Vide për të rritur)

para 3 muajve - Gazeta Vip

Të gjithve ju kujtohet vajza seksi seksi, që ‘’bëri për vete’’ reperin, Noizy…Jenna Jenovich është modelja e serbe, e cila tashmë është bëre mjaft e njohur edhe në Shqipëri. kësaj rradhe modeles serbe...

Modelja shqiptare e djeg jahin luksoz pozon tmerrësisht seksi

Modelja shqiptare ‘e djeg’ jahin luksoz, pozon ‘tmerrësisht’ seksi

para 3 muajve - Gazeta Vip

Veç formave të saj trupore kohët e fundit modelja e njohur shqiptare na ka treguar dhe talentin në kërcim.Aurela Hoxha ka publikuar nëj foto të hatashme, ku duket super sexy. Në këtë foto bien qartë në...

Selim Pacolli vendos këto kushte për Ahmetin e Abrashin

Selim Pacolli vendos këto kushte për Ahmetin e Abrashin

para 3 muajve - Gazeta Vip

Garë e fortë për udhëheqje parashihet të zhvillohet në kryeqytet në mes dy kandidatëve Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi. Ish- kandidati i AKR-së për Prishtinën, Selim Pacolli thotë se nuk ka preferenca...

Ngjarje e rëndë Therje me thikë mes të rinjve në këtë qytet

Ngjarje e rëndë: Therje me thikë mes të rinjve në këtë qytet

para 3 muajve - Gazeta Vip

Një therje me armë të ftohta mes të rinjve ka ndodhur në qytetin e Pejës, gjegjësisht në shkollën e mesme teknike, raporton Gazeta Blic. Ngjarja sipas dëshmitarëve ka ndodhur mes 3 të rinjve kur ishin...

Shqiptari publikon vjedhjen e lokalit ofron shpërblim për ata që japin informata

Shqiptari publikon vjedhjen e lokalit, ofron shpërblim për ata që japin informata

para 3 muajve - Gazeta Vip

Pronari shqiptar publikon vjedhjen e lokalit, ofron shpërblim për ata që japin informata, Ai ofron shpërblim për personat që do të ofrojnë informacione për hajnat që grabitën lokalin e tij. Pronari i lokalit...

Pse nuk më afrohen meshkujt

Pse nuk më afrohen meshkujt?

para 3 muajve - Gazeta Vip

Të gjithë meshkujt janë njësoj thot Albulena nga Prishtina e cila na tregon se diqka nuk shkon me të. ja mesazhi i saj: Jam Albulena 25 vjeçare dhe më pëlqejn shoqëria me meshkuj, por asesi nuk po arrij...

Kjo është Shtëpia Milionshe e Ramush Haradinajt vërtetë është përrallore

Kjo është Shtëpia Milionshe e Ramush Haradinajt, vërtetë është përrallore!

para 3 muajve - Gazeta Vip

Kryeministri i ri i Kosovës, bashkë me familjën e tij tani jeton në një lagje mjaft luksoze në Prishtinë, siç është “Marigona Residence”. Në deklarimin e pasurisë që ka bërë Haradinaj para se të ishte...

TURP Shiko cka bëjnë Vajzat e Gjimnazit në shkollë

TURP… Shiko cka bëjnë Vajzat e Gjimnazit në shkollë

para 3 muajve - Gazeta Vip

Ora e muzikës në këtë klasë nuk shkoi ashtu sic zhvillohet normalisht nëpër klasët tjera. Pasi mësuesi i muzikës lëshoi radion një nga nxënëset u ngrit në këmbë dhe filloi të bëjë në kërcim shumë provokues...

Anxhelina Hadërgjonaj i postohet video duke vallëzuar nudo mbi Video 18

Anxhelina Hadërgjonaj i postohet video duke vallëzuar nudo mbi…(Video +18)

para 3 muajve - Gazeta Vip

Ashtu siç është paralajmëruar, Anxhelina Hadërgjonaj është zgjedhur nga këngëtari October London për të qenë personazhi kryesor në klipin e këngës së fundit “Kisses Down Below”.Video e plotë e këngës është...

Vajza e këngëtarit të njohur vetëm 16 vjeçare ja çfarë të pasme ka

Vajza e këngëtarit të njohur, vetëm 16 vjeçare ja çfarë të pasme ka!

para 3 muajve - Gazeta Vip

Keisi Meidini, vajza e këngëtarit Sabiani është vetëm 16 vjeçare, por ajo në InstaStory ka ndarë një video ku tregon të pasmet e saja tejet bombastike. Për moshën që ka Keisi është zhvilluar shume, madje...

Harrojeni Balenën Blu  një lojë tjetër e frikshme është duke qarkulluar në Facebook

Harrojeni “Balenën Blu”, një lojë tjetër e frikshme është duke qarkulluar në Facebook!

para 3 muajve - Gazeta Vip

Pas ”Balena Blu” një tjetër lojë e frikëshme është shfaqur në rrjetet sociale. Fëmijët deri në moshën 14 vjeçare tashmë i janë bashkuar lojës së re të Facebook-ut, asaj të quajtur ”Sfida 48 orëshe”, gjë...

Historia ime me nënën time që bëjmë treshe pa pagës Numri dhe adresa

Historia ime me nënën time që bëjmë treshe pa pagës (Numri dhe adresa)

para 3 muajve - Gazeta Vip

Përshëndetje juve që e lexoni këtë histori timen. Jam Arlinda dhe jetojë në Kosovë me nënën time. Kam studiuar ekonomikun dhe skam mundur të gjejë pune, një ditë nëna më propozojë ta thërrasim një shok...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK