http://kariera.mk

Tmerrohen pasagjerët, autobusi përfshihet nga flakët

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Aksidentohet benzi me familjarë brenda 5 days ago Aldison Belulajt në koma të pakthyeshme. Mjekët pesimist për gjendjen e tij 5 days ago Misteri/ Zhduket pa lënë gjurmë i riu. E ëma:...

Aksidentohet benzi me familjarë brenda

Aksidentohet benzi me familjarë brenda

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Aldison Belulajt në koma të pakthyeshme. Mjekët pesimist për gjendjen e tij 1 hour ago Misteri/ Zhduket pa lënë gjurmë i riu. E ëma: Ishte mbyllur në vetvete… 16 hours ago Skema e TVSH-së,...

Aldison Belulajt në koma të pakthyeshme Mjekët pesimist për gjendjen e tij

Aldison Belulajt në koma të pakthyeshme. Mjekët pesimist për gjendjen e tij

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Misteri/ Zhduket pa lënë gjurmë i riu. E ëma: Ishte mbyllur në vetvete… 15 hours ago Skema e TVSH-së, ndryshimet me biznesin e vogël nga 1 Prilli 1 day ago ‘Mashtrimi i madh’, arrestohen...

Misteri Zhduket pa lënë gjurmë i riu E ëma Ishte mbyllur në vetvete

Misteri/ Zhduket pa lënë gjurmë i riu. E ëma: Ishte mbyllur në vetvete…

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Skema e TVSH-së, ndryshimet me biznesin e vogël nga 1 Prilli 21 hours ago ‘Mashtrimi i madh’, arrestohen 6 biznesmenë. Emrat 21 hours ago Sekondat e fundit që i morën jetën Arielës,...

Cërriku së shpejti me një qendër multifunksionale

Cërriku së shpejti me një qendër multifunksionale

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Cërriksi shkon në shtëpi, por gjen mbi oxhak një granatë me fitil dhe një letër kërcënuese December 8, 2017 Balla ndjek nga afër situatën e krijuar nga përmbytjet në Elbasan December...

Dekonspiruan operacionet në Elbasan Prokuroria nis hetimet pas kallëzimit të Xhafajt

Dekonspiruan operacionet në Elbasan, Prokuroria nis hetimet pas kallëzimit të Xhafajt

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Këshilli Bashkiak Elbasan miraton marrëveshjen për implementimin e programit ROMACTED. 10 mins ago SEJDINI: NUK TOLEROJ ASNJË KOMPANI QË NDOT MJEDISIN 1 hour ago Elbasan/Kapet në kohë...

Këshilli Bashkiak Elbasan miraton marrëveshjen për implementimin e programit ROMACTED

Këshilli Bashkiak Elbasan miraton marrëveshjen për implementimin e programit ROMACTED.

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm SEJDINI: NUK TOLEROJ ASNJË KOMPANI QË NDOT MJEDISIN 1 hour ago Elbasan/Kapet në kohë rekord autori i vrasjes me sopatë 6 hours ago E dhimbshme/Gjendet një foshnje e braktisur në Spitalin...

Zjarr në Drejtorinë e Shëndetit Publik të Librazhdit

Zjarr në Drejtorinë e Shëndetit Publik të Librazhdit

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Në gjendje të rëndë/ I mituri nga Librazhdi çan kokën teksa luante në shtëpi, përfundon në spital 4 weeks ago Skandal/ Spitalet rajonale me mjekë part time. Spitali i Librazhdit sorollat…...

Lajmi i Fundit Gjendet i vdekur në mjet një person ja çfarë gjeti brenda policia

Lajmi i Fundit/Gjendet i vdekur në mjet një person, ja çfarë gjeti brenda policia

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Shpërthim tritoli/Dëmtohet pjesërisht automjeti tip “BMW X5 December 8, 2017 Kapet i tmerrshmi i xhepave, ja çfarë kishte bërë për dy muaj. Emri December 8, 2017 Kuzhinieri shqiptar...

SEJDINI NUK TOLEROJ ASNJË KOMPANI QË NDOT MJEDISIN

SEJDINI: NUK TOLEROJ ASNJË KOMPANI QË NDOT MJEDISIN

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/Kapet në kohë rekord autori i vrasjes me sopatë 5 hours ago E dhimbshme/Gjendet një foshnje e braktisur në Spitalin Rajonal të Elbasanit 8 hours ago Ku janë sot 15 kriminelët...

Elbasan Kapet në kohë rekord autori i vrasjes me sopatë

Elbasan/Kapet në kohë rekord autori i vrasjes me sopatë

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E dhimbshme/Gjendet një foshnje e braktisur në Spitalin Rajonal të Elbasanit 3 hours ago Ku janë sot 15 kriminelët që vranë gratë dhe të dashurat e tyre. Njihuni me dy rastet nga Elbasani...

E dhimbshme Gjendet një foshnje e braktisur në Spitalin Rajonal të Elbasanit

E dhimbshme/Gjendet një foshnje e braktisur në Spitalin Rajonal të Elbasanit

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Ku janë sot 15 kriminelët që vranë gratë dhe të dashurat e tyre. Njihuni me dy rastet nga Elbasani 12 hours ago Elbasan/ AKU kontrolle në “Fast-Food” për sigurinë ushqimore dhe… 12...

Skema e TVSH së ndryshimet me biznesin e vogël nga 1 Prilli

Skema e TVSH-së, ndryshimet me biznesin e vogël nga 1 Prilli

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm ‘Mashtrimi i madh’, arrestohen 6 biznesmenë. Emrat 17 mins ago Sekondat e fundit që i morën jetën Arielës, del video e rëndë 31 mins ago Mos bëni asnjë plan për nesër pa lexuar motin...

 Mashtrimi i madh  arrestohen 6 biznesmenë Emrat

‘Mashtrimi i madh’, arrestohen 6 biznesmenë. Emrat

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Sekondat e fundit që i morën jetën Arielës, del video e rëndë 17 mins ago Mos bëni asnjë plan për nesër pa lexuar motin më parë! Ja çfarë temperaturash priten për ditën e enjte 49 mins...

Ku janë sot 15 kriminelët që vranë gratë dhe të dashurat e tyre Njihuni me dy rastet nga Elbasani

Ku janë sot 15 kriminelët që vranë gratë dhe të dashurat e tyre. Njihuni me dy rastet nga Elbasani

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ AKU kontrolle në “Fast-Food” për sigurinë ushqimore dhe… 14 mins ago E rrallë në Elbasan/ Lokalet respektojnë ligjin antiduhan. Asnjë shkelje 29 mins ago “Vajzat e Mjegullës”...

Sekondat e fundit që i morën jetën Arielës del video e rëndë

Sekondat e fundit që i morën jetën Arielës, del video e rëndë

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Mos bëni asnjë plan për nesër pa lexuar motin më parë! Ja çfarë temperaturash priten për ditën e enjte 34 mins ago Tjetër përndjekje/ Vajza e refuzonte, ja çfarë i bën ish të dashurës...

Elbasan AKU kontrolle në Fast Food për sigurinë ushqimore dhe

Elbasan/ AKU kontrolle në “Fast-Food” për sigurinë ushqimore dhe…

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E rrallë në Elbasan/ Lokalet respektojnë ligjin antiduhan. Asnjë shkelje 16 mins ago “Vajzat e Mjegullës” sjell Namik Doklen në Elbasan 29 mins ago Ja e vërteta e monumentit gjigant...

E rrallë në Elbasan Lokalet respektojnë ligjin antiduhan Asnjë shkelje

E rrallë në Elbasan/ Lokalet respektojnë ligjin antiduhan. Asnjë shkelje

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm “Vajzat e Mjegullës” sjell Namik Doklen në Elbasan 15 mins ago Ja e vërteta e monumentit gjigant të Skënderbeut në Labinot! 4 hours ago Elbasan/ Rrezikohet shembje e rrugës mbi 60 vjeçare....

Mos bëni asnjë plan për nesër pa lexuar motin më parë Ja çfarë temperaturash priten për ditën e enjte

Mos bëni asnjë plan për nesër pa lexuar motin më parë! Ja çfarë temperaturash priten për ditën e enjte

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Tjetër përndjekje/ Vajza e refuzonte, ja çfarë i bën ish të dashurës djali… 3 hours ago 30 milion euro/ Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel “Sheraton” 7 hours ago Sherr banal në...

 Vajzat e Mjegullës sjell Namik Doklen në Elbasan

“Vajzat e Mjegullës” sjell Namik Doklen në Elbasan

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Ja e vërteta e monumentit gjigant të Skënderbeut në Labinot! 3 hours ago Elbasan/ Rrezikohet shembje e rrugës mbi 60 vjeçare. Izolohet fshati 4 hours ago Destinacione të rëndësishme...

Tjetër përndjekje Vajza e refuzonte ja çfarë i bën ish të dashurës djali

Tjetër përndjekje/ Vajza e refuzonte, ja çfarë i bën ish të dashurës djali…

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm 30 milion euro/ Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel “Sheraton” 4 hours ago Sherr banal në urgjencë/ Polici nxjerr armën dhe kërcënon 4 hours ago Marrin peng 24 vjeçarin, prangosen...

Ja e vërteta e monumentit gjigant të Skënderbeut në Labinot

Ja e vërteta e monumentit gjigant të Skënderbeut në Labinot!

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ Rrezikohet shembje e rrugës mbi 60 vjeçare. Izolohet fshati 8 mins ago Destinacione të rëndësishme turistike/ Gjinari dhe Shushica në programin e zhvillimit 3 hours ago Nesër...

Elbasan Rrezikohet shembje e rrugës mbi 60 vjeçare Izolohet fshati

Elbasan/ Rrezikohet shembje e rrugës mbi 60 vjeçare. Izolohet fshati

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Destinacione të rëndësishme turistike/ Gjinari dhe Shushica në programin e zhvillimit 3 hours ago Nesër mblidhet këshilli Bashkiak Elbasan. Ja çfarë do të diskutohet 4 hours ago Bllokimi...

Destinacione të rëndësishme turistike Gjinari dhe Shushica në programin e zhvillimit

Destinacione të rëndësishme turistike/ Gjinari dhe Shushica në programin e zhvillimit

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Nesër mblidhet këshilli Bashkiak Elbasan. Ja çfarë do të diskutohet 39 mins ago Bllokimi i aksit Elbasan-Tiranë, drejtori i ARRSH: Se dimë se kur do hapet rruga December 10, 2017 Vazhdon...

30 milion euro Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel Sheraton

30 milion euro/ Biznesmeni i njohur blen godinën e Hotel “Sheraton”

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Sherr banal në urgjencë/ Polici nxjerr armën dhe kërcënon 58 mins ago Marrin peng 24 vjeçarin, prangosen babë e bir. Ja emrat 2 hours ago Çfarë duhet të bëjnë mësuesit me kontratë,...

Nesër mblidhet këshilli Bashkiak Elbasan Ja çfarë do të diskutohet

Nesër mblidhet këshilli Bashkiak Elbasan. Ja çfarë do të diskutohet

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Bllokimi i aksit Elbasan-Tiranë, drejtori i ARRSH: Se dimë se kur do hapet rruga December 10, 2017 Vazhdon të mbetet i bllokuar aksi rrugor Elbasan-Tiranë (Video) December 10, 2017...

Sherr banal në urgjencë Polici nxjerr armën dhe kërcënon

Sherr banal në urgjencë/ Polici nxjerr armën dhe kërcënon

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Marrin peng 24 vjeçarin, prangosen babë e bir. Ja emrat 1 hour ago Çfarë duhet të bëjnë mësuesit me kontratë, për të ruajtur vendin e punës? Mundësitë 3 hours ago Vota kundër në OKB/...

Bashkëshortja e Lorik Canës publikon FOTO intime nga shtrati Kështu nuk i keni parë kurrë

Bashkëshortja e Lorik Canës publikon FOTO intime nga shtrati! Kështu nuk i keni parë kurrë!

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm “Bella Mafia”, kur krimi vesh fustan. Njihuni e femrat mafie që kanë tmerruar edhe meshkujt 15 mins ago I ftohti dhe ndikimi në shëndet, a i dinit këto sekrete? December 9, 2017 5 sekretet...

Marrin peng 24 vjeçarin prangosen babë e bir Ja emrat

Marrin peng 24 vjeçarin, prangosen babë e bir. Ja emrat

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Çfarë duhet të bëjnë mësuesit me kontratë, për të ruajtur vendin e punës? Mundësitë 2 hours ago Vota kundër në OKB/ SHBA merr vendimin e pare ndaj Shqipërisë December 22, 2017 Arrestohen...

 Bella Mafia  kur krimi vesh fustan Njihuni e femrat mafie që kanë tmerruar edhe meshkujt

“Bella Mafia”, kur krimi vesh fustan. Njihuni e femrat mafie që kanë tmerruar edhe meshkujt

para një muaji - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm I ftohti dhe ndikimi në shëndet, a i dinit këto sekrete? December 9, 2017 5 sekretet e njerëzve që nuk sëmuren kurrë December 9, 2017 Kjo foto e Gramoz Ruçit me zyrtarin amerikan ka...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK