http://kariera.mk
U aksidentua me motor 29 vjeçari ndërron jetë në spital Emri

U aksidentua me motor, 29 vjeçari ndërron jetë në spital. Emri

para një ore - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Pamje të frikshme/ Reportazhi i ZDF: Shqipëria para një apokalipsi (VIDEO) 1 day ago Nuk e fituat Lotarinë Amerikane? Mos i humbisni shpresat, ja çfarë thotë ambasada amerikane 2 days...

Forcat RENEA vazhdojnë kërkimet për gjetjen e 20 vjeçarit të humbur në Shpellën e Pëllumbasit

Forcat RENEA vazhdojnë kërkimet për gjetjen e 20-vjeçarit të humbur në Shpellën e Pëllumbasit

para 9 orë - ElbasaniPlus

Prej orës 8 të ditës së sotme, polumbarët e Renea-s kanë rinisur kërkimet për gjetjen e trupit të 20 – vjeçarit, i cili dyshohet se është mbytur ditën e djeshme në lumin Erzen, në vendin e quajtur Shpella...

Arrestohet 60 vjeçari në Elbasan E kishte mbushur shtëpinë plot me plehra aq sa po sëmureshin komshinjtë

Arrestohet 60 vjeçari në Elbasan/E kishte mbushur shtëpinë plot me plehra, aq sa po sëmureshin komshinjtë.

para 13 orë - ElbasaniPlus

Policia Elbasan në bashkëpunim me inspektoriatin e Bashkisë Elbasan kanë ndaluar dhe shoqëruar në komisariat një 60 vjeçar. Fqinjët e 60 vjeçarit pasi ishin ankuar në bashki dhe polici për gjendjen e rëndë...

Denoncimi Mirëmëngjes nga KURUM ELBASAN

Denoncimi: Mirëmëngjes nga KURUM ELBASAN

para një dite - ElbasaniPlus

Elbasani prej vitesh renditet ndër qytetet më të ndotura në Shqipëri. Sipas statistikave dhe raportimeve të shumta numri i të sëmurëve me kancer në qytetin e Elbasanit ka pësuar rritje vit pas viti. Sipas...

Shpella e Pëllumbasit Shpëton edhe turisti tjetër

Shpella e Pëllumbasit/ Shpëton edhe turisti tjetër

para një dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E rëndë në periferi të Elbasanit, dy turistë bien në humnerë, njëri shpëton, tjetri … 26 mins ago Elbasan/ Bie zjarr në një pallat, banorët nuk ndodheshin në shtëpi… (Video) 41 mins...

E rëndë në periferi të Elbasanit dy turistë bien në humnerë njëri shpëton tjetri

E rëndë në periferi të Elbasanit, dy turistë bien në humnerë, njëri shpëton, tjetri …

para një dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ Bie zjarr në një pallat, banorët nuk ndodheshin në shtëpi… (Video) 15 mins ago Sejdini pret ambasadoren e Kroacisë: Mundësi bashkëpunimi dhe thithje të investitorëve kroatë...

Elbasan Bie zjarr në një pallat banorët nuk ndodheshin në shtëpi

Elbasan/ Bie zjarr në një pallat, banorët nuk ndodheshin në shtëpi…

para një dite - ElbasaniPlus

Një zjarr ka përfshirë ambientet e një apartamenti në katin e fundit të një pallati në lagjen 11 Nëntori. Ngjarja sapo ka ndodhur dhe informacionet janë të pakta. Një dëshmitar i ndodhur në vendngjarje...

Sejdini pret ambasadoren e Kroacisë Mundësi bashkëpunimi dhe thithje të investitorëve kroatë në Elbasan

Sejdini pret ambasadoren e Kroacisë: Mundësi bashkëpunimi dhe thithje të investitorëve kroatë në Elbasan

para një dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Skandal në Elbasan/ Bllokohen 8 tonë mish i kontaminuar 3 hours ago Elbasan/ Shkrumbohet automjeti , ja kush është pronari…Emri/Foto 4 hours ago Aksident në aksin Elbasan – Librazhd....

Llogaridhënia publike e qeverisjes në Librazhd Balla E gjitha është një inskenim

Llogaridhënia publike e qeverisjes në Librazhd/ Balla: E gjitha është një inskenim…

para një dite - ElbasaniPlus

Llogaridhënia publike e qeverisjes ka vazhduar ditën e sotme në qytetin e Librazhdit ku I pranishëm ka qenë edhe deputeti Balla. Në fjalën e tij Balla edhe njëher ka sqaruar çështjen e dëshmitarit X dhe...

Pamje të frikshme Reportazhi i ZDF Shqipëria para një apokalipsi

Pamje të frikshme/ Reportazhi i ZDF: Shqipëria para një apokalipsi

para një dite - ElbasaniPlus

Kanali i njohur gjerman ZDF i ka kushtuar një reportazh të gjatë vendit tonw duke patur ne qender te vemendjes problemin e ndotjes së ambientit dhe plehrave që kanë pushtuar mbare vendin tonë. Pamje te...

Skandal në Elbasan Bllokohen 8 tonë mish i kontaminuar

Skandal në Elbasan/ Bllokohen 8 tonë mish i kontaminuar

para një dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ Shkrumbohet automjeti , ja kush është pronari…Emri/Foto 31 mins ago Aksident në aksin Elbasan – Librazhd. Lëndohen 2 gra 16 hours ago Hipoteka Elbasanit: Lista me 203 përfituesit...

Elbasan Shkrumbohet automjeti  ja kush është pronari Emri Foto

Elbasan/ Shkrumbohet automjeti , ja kush është pronari…Emri/Foto

para një dite - ElbasaniPlus

Një automjet është shkrumbuar teresisht nga flakët mëngjesin e sotëm në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘5 Maj’. Policia ka bere me dije se mjeti tip “Opel” me targa AA 782 OU i perket një pensionisti,...

Mësuesi nga Librazhdi humb kontaktet me familjarët apelohet për ndihmë DETAJET FOTO

Mësuesi nga Librazhdi humb kontaktet me familjarët, apelohet për ndihmë (DETAJET/FOTO)

para 2 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Librazhd/Procedohet penalisht 44 vjeçari nga fshati Xhyrë. Ofendoi bashkëfshatarin 1 day ago Vajza nga Librazhdi garon për këshilltare në Britani në zgjedhjet e ardhshme lokale 2 weeks...

Aksident në aksin Elbasan  Librazhd Lëndohen 2 gra

Aksident në aksin Elbasan – Librazhd. Lëndohen 2 gra

para 2 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Hipoteka Elbasanit: Lista me 203 përfituesit e certifikatës së pronësisë në Elbasan 5 hours ago Tjetër rast/ Pas një kontrolli në burgun e Peqinit, të burgosurit i gjetet drogë në qeli....

Nuk e fituat Lotarinë Amerikane Mos i humbisni shpresat ja çfarë thotë ambasada amerikane

Nuk e fituat Lotarinë Amerikane? Mos i humbisni shpresat, ja çfarë thotë ambasada amerikane

para 2 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Tragjike/ Hidhet nga kati i shtatë një person, humb jetën 11 mins ago Të premten, reshje të dobëta në të gjithë vendin 1 day ago A do të ‘kryqëzojë’ ministrin e Brendshëm opozita. Paralajmërimi...

Tragjike Hidhet nga kati i shtatë një person humb jetën

Tragjike/ Hidhet nga kati i shtatë një person, humb jetën

para 2 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Të premten, reshje të dobëta në të gjithë vendin 1 day ago A do të ‘kryqëzojë’ ministrin e Brendshëm opozita. Paralajmërimi për fakte të tjera me zë dhe figurë. 1 day ago Arrestohet...

Hipoteka Elbasanit Lista me 203 përfituesit e certifikatës së pronësisë në Elbasan

Hipoteka Elbasanit: Lista me 203 përfituesit e certifikatës së pronësisë në Elbasan

para 2 dite - ElbasaniPlus

Hipoteka e Elbasanit publikoi dje listën e 203 përfituesve të certifikatës së pronësisë pasi janë pajisur me leje legalizimi dhe pasi ka marrë në shqyrtim dosjet e sjella nga ALUIZNI ka pajisur me certifikatë...

Nami në Elbasan Në vetëm 24 orë janë arrestuar Deklarata e policisë

Nami në Elbasan/ Në vetëm 24 orë janë arrestuar….Deklarata e policisë

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Tjetër rast/ Pas një kontrolli në burgun e Peqinit, të burgosurit i gjetet drogë në qeli. Emri 51 mins ago Elbasan/Urdhër mbrojtjeje për 12-vjeçaren. E shqetësonte gjyshja në shkollë...

Tjetër rast Pas një kontrolli në burgun e Peqinit të burgosurit i gjetet drogë në qeli Emri

Tjetër rast/ Pas një kontrolli në burgun e Peqinit, të burgosurit i gjetet drogë në qeli. Emri

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/Arrestohet duke vjedhur një banesë në lagjen “Visarion Xhuvani”28 vjeçari 1 hour ago Elbasan/Urdhër mbrojtjeje për 12-vjeçaren. E shqetësonte gjyshja në shkollë 18 hours ago...

Aksident tragjik Makina përplas për vdekje 18 vjeçarin Ja ku ka ndodhur ngjarja

Aksident tragjik/ Makina përplas për vdekje 18 vjeçarin. Ja ku ka ndodhur ngjarja

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Të premten, reshje të dobëta në të gjithë vendin 23 hours ago A do të ‘kryqëzojë’ ministrin e Brendshëm opozita. Paralajmërimi për fakte të tjera me zë dhe figurë. 1 day ago Arrestohet...

Elbasan Arrestohet duke vjedhur një banesë në lagjen  Visarion Xhuvani 28 vjeçari

Elbasan/Arrestohet duke vjedhur një banesë në lagjen “Visarion Xhuvani”28 vjeçari

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/Urdhër mbrojtjeje për 12-vjeçaren. E shqetësonte gjyshja në shkollë 17 hours ago Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm për …. 21 hours ago Policia Elbasan në bashkëpunim...

Elbasan Arrestohet duke vjedhur një banesë 28 vjeçari

Elbasan/Arrestohet duke vjedhur një banesë 28 vjeçari

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/Urdhër mbrojtjeje për 12-vjeçaren. E shqetësonte gjyshja në shkollë 17 hours ago Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm për …. 21 hours ago Policia Elbasan në bashkëpunim...

 Elbasani në kategorinë e tretë  Çfarë po ndodh  Reagimi i Dr Shefqet Deliallisi

“Elbasani” në kategorinë e tretë?! Çfarë po ndodh?/ Reagimi i Dr. Shefqet Deliallisi

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Atletico Madrid në finale të Europa League. Salzburg-Marseille në shtesë 2 weeks ago Cristiano Ronaldo fiton Topin e Artë, barazon Messin December 8, 2017 Kategoria e Dytë/ Ja me kë...

Librazhd Procedohet penalisht 44 vjeçari nga fshati Xhyrë Ofendoi bashkëfshatarin

Librazhd/Procedohet penalisht 44 vjeçari nga fshati Xhyrë. Ofendoi bashkëfshatarin

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Vajza nga Librazhdi garon për këshilltare në Britani në zgjedhjet e ardhshme lokale 2 weeks ago Zjarr në Drejtorinë e Shëndetit Publik të Librazhdit January 25, 2018 Në gjendje të rëndë/...

Elbasan Urdhër mbrojtjeje për 12 vjeçaren E shqetësonte gjyshja në shkollë

Elbasan/Urdhër mbrojtjeje për 12-vjeçaren. E shqetësonte gjyshja në shkollë

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm për …. 4 hours ago Policia Elbasan në bashkëpunim me FNSH-Fier arrestojnë 1 person me armë në Elbasan. 6 hours ago Shkelja/ Hetimi ndaj...

Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm për

Bashkia Elbasan ka një njoftim të rëndësishëm për ….

para 3 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Policia Elbasan në bashkëpunim me FNSH-Fier arrestojnë 1 person me armë në Elbasan. 2 hours ago Shkelja/ Hetimi ndaj prokurorëve Gashi-Gina do të zhvillohet në Fier 3 hours ago Elbasan/...

Të premten reshje të dobëta në të gjithë vendin

Të premten, reshje të dobëta në të gjithë vendin

para 4 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm A do të ‘kryqëzojë’ ministrin e Brendshëm opozita. Paralajmërimi për fakte të tjera me zë dhe figurë. 1 hour ago Arrestohet nga policia shqiptare Ndriçim Xhepa, ja akuza që rëndon mbi...

A do të kryqëzojë ministrin e Brendshëm opozita Paralajmërimi për fakte të tjera me zë dhe figurë

A do të ‘kryqëzojë’ ministrin e Brendshëm opozita. Paralajmërimi për fakte të tjera me zë dhe figurë.

para 4 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Statistikat e frikshme/Çdo 5 ditë në Shqipëri vritet një person. 2 hours ago Arrestohet nga policia shqiptare Ndriçim Xhepa, ja akuza që rëndon mbi të 22 hours ago Emri/ Plagosje me...

Policia Elbasan në bashkëpunim me FNSH Fier arrestojnë 1 person me armë në Elbasan

Policia Elbasan në bashkëpunim me FNSH-Fier arrestojnë 1 person me armë në Elbasan.

para 4 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Shkelja/ Hetimi ndaj prokurorëve Gashi-Gina do të zhvillohet në Fier 45 mins ago Elbasan/ I vodhi mijëra euro emigrantes, historia e 50 vjeçarit me 23 vjeçaren 21 hours ago Elbasan/Llogaridhënia...

Shkelja Hetimi ndaj prokurorëve Gashi Gina do të zhvillohet në Fier

Shkelja/ Hetimi ndaj prokurorëve Gashi-Gina do të zhvillohet në Fier

para 4 dite - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasan/ I vodhi mijëra euro emigrantes, historia e 50 vjeçarit me 23 vjeçaren 20 hours ago Elbasan/Llogaridhënia publike shkarkon kryeinspektoren e mjedisit nga detyra. Kryeinspektori...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK