http://kariera.mk


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Plani i rimëkëmbjes pas pandemisë Biznesit të vogël me xhiro deri në 140 mijë dollarë do t i hiqet tatimfitimi deri në vitin 2029

Plani i rimëkëmbjes pas pandemisë/ Biznesit të vogël me xhiro deri në 140 mijë dollarë do t’i hiqet tatimfitimi deri në vitin 2029

i ri - Medial

TIRANË, 4 qershor/MEDIAL/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se biznesit të vogël me xhiro deri në 140 mijë dollarë do t’i hiqet tatimi mbi fitimin deri në vitin 2029. “Kemi një biznes të vogël që mban...

para 14 minutave - Ora news

Antimafia Italiane ka vënë nën hetim me akuzën e bashkëpunimit me grupe mafioze e përvetësim të paligjshëm fondesh , ish kryetarin e bashkisë së Veronës, Flavio Tosi mikun e kryetarit të Bashkisë së Tiranës...

Nga ofendimet te goditjet me sende të forta një i plagosur dërgohet në Tiranë

Nga ofendimet te goditjet me sende të forta, një i plagosur dërgohet në Tiranë

para 14 minutave - Gazeta Shqip

Nga ofendimet, përplasja mes dy personave ka shkuar te dhuna. Një sherr me sende të forta ndodhi në mbrëmjen e sotme në Krujë. Dy persona me iniciale R.D, dhe A.C, janë goditur me sende të forta me njëri-tjetrin....

Lajmi i Fundit Sherr me mjete të forta në Krujë i plagosuri niset drejt Traumës

Lajmi i Fundit/ Sherr me mjete të forta në Krujë, i plagosuri niset drejt Traumës

para 24 minutave - Mapo

Një sherr me mjete të forta ka ndodhur këtë mbrëmje në Krujë. Sipas informacioneve paraprake, në sherr janë përfshirë dy persona. Mësohet se njëri prej tyre ka marrë plagë të shumta dhe është nisur me...

Depolitizimi i administratës zgjedhore kërkesë e ODIHR it komisionet me vëzhgues politikë

Depolitizimi i administratës zgjedhore kërkesë e ODIHR-it, komisionet me vëzhgues politikë

para 24 minutave - Medial

TIRANË, 4 qershor/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se “ne duhet të depolitizojmë administratën zgjedhore si kërkesë të ODIHR-it”. “Depolitizimi i administratës zgjedhore ka të bëjë...

Gati të shkojmë në zgjedhje me 100 teknologji në rast se kjo realizohet

Gati të shkojmë në zgjedhje me 100% teknologji, në rast se kjo realizohet

para 25 minutave - Gazeta

TIRANË, 4 qershor/MEDIAL/ Kryeministri Rama theksoi sot se “jemi gati të shkojmë në zgjedhje me 100% teknologji në rast se kjo realizohet, por nuk duam të përfshihemi në procesin e realizimit, që do të...

 Reforma zgjedhore në Shqipëri të jetë në interes të vendit

"Reforma zgjedhore në Shqipëri të jetë në interes të vendit"

para 30 minutave - DW

Stine Klapper, drejtuese e zyrës së fondacionit gjerman ”FES” në Tiranë, në intervistë për DW, paraqet opinione për reformën zgjedhore në Shqipëri dhe argumenta pro&kundër ndryshimit të sistemit aktual...

Fundjava pa ujë për kryeqytetin  Qytetarët të marrin masa

Fundjava, pa ujë për kryeqytetin. “Qytetarët të marrin masa”

para 34 minutave - NOA

Qytetarët e Tiranës duhet të marrin masa pasi gjatë gjithë fundjavës do të ketë ndërprerje të furnizmit me ujë të pijshëm, për shkak të fazës finale të investimit të Bovillës, ku do të kryhen lidhjet e...

Gati të shkojmë në zgjedhje me 100 teknologji në rast se kjo realizohet

Gati të shkojmë në zgjedhje me 100% teknologji, në rast se kjo realizohet

para 34 minutave - Medial

TIRANË, 4 qershor/MEDIAL/ Kryeministri Rama theksoi sot se “jemi gati të shkojmë në zgjedhje me 100% teknologji në rast se kjo realizohet, por nuk duam të përfshihemi në procesin e realizimit, që do të...

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore Çdo ditë që ikën e kompromenton më shumë procesin e identifikimit biometrik

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore/ Çdo ditë që ikën e kompromenton më shumë procesin e identifikimit biometrik

para 34 minutave - Medial

TIRANË, 4 qershor/MEDIAL-Maela Marini/ “Ne nuk e paragjykojmë opozitën dhe kemi gjithë durimin të presim, por çdo ditë që ikën e kompromenton më shumë procesin e identifikimit biometrik”, deklaroi sot...

Sherr në Krujë goditen me sende të forta dy persona një prej tyre transportohet tek Trauma

Sherr në Krujë, goditen me sende të forta dy persona, një prej tyre transportohet tek Trauma

para 40 minutave - Gazeta Telegraf

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash. Raportohet  se R.D, dhe A.C, janë goditur me sende të forta në Krujë. R.D, është dërguar tek Spitali i Traumës në Tiranë pasi ka marrë plagë të rënda.

Oriola sjell pamje nga pjesëmarrja në protestën e sotme

Oriola sjell pamje nga pjesëmarrja në protestën e sotme

para 40 minutave - Infokusi

Oriola Marashi mori pjesë në marshin që u mbajt në Tiranë. Në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, sot (e enjte) është marshuar kundër rasteve të përdhunimit në Shqipëri, shkruan lajmi.net. Ky marsh erdhi...

Pas pjesëmarrjes në protesta Luana Vjollca ngre dolli për vajzat

Pas pjesëmarrjes në protesta, Luana Vjollca ngre dolli për vajzat

para 44 minutave - Lajmi.net

Me moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, sot u protestua në qendër të Tiranës pas rastit të përdhunimit të 15-vjeçares, shkruan lajmi.net. Me pankarta nga më të ndryshmet, u bë thirrje që të ndalohen rastet...

Sherr n euml Kruj euml  nj euml person p euml rfundon tek Trauma

Sherr në Krujë, një person përfundon tek Trauma

para 44 minutave - Syri

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash. Dy persona me inicialet R. D., dhe A. C., janë goditur me sende të forta në Krujë. Personi me inicialet R. D., është dërguar tek Spitali...

Sherr në Krujë goditen me sende të forta dy persona një prej tyre transportohet tek Trauma

Sherr në Krujë, goditen me sende të forta dy persona, një prej tyre transportohet tek Trauma

para 50 minutave - BalkanWeb

Një sherr me sende të forta ka ndodhur në Krujë mes dy personash. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanËeb se R.D, dhe A.C, janë goditur me sende të forta në Krujë. R.D, është dërguar tek Spitali...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK