http://kariera.mk


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 3 orë - News33

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Zyrtare

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Kompania Apple kërcënon hajnat gjatë trazirave në SHBA Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Kompania Apple kërcënon hajnat gjatë trazirave në SHBA: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Sinjali

Kompania Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen”,...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Ekonomia Online

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Periskopi

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Telegrafi

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Klan Kosova

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Medial

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 4 orë - Lajmi.net

Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, bëri me dije kompania, transmeton lajmi.net. Sipas CNN, Apple po i paaftëson telefonat e vjedhur nga dyqanet e tij, duke i bërë të...

Apple kërcënon hajnat Ne po ju ndjekim ktheni telefonat

Apple kërcënon hajnat: Ne po ju ndjekim, ktheni telefonat

para 5 orë - KosovaPress

Apple ka paralajmëruar hajnat që morën pajisje iPhone nga dyqanet e saj gjatë trazirave në Shtetet e Bashkuara. Këta telefona monitorohen në mënyrë elektronike dhe duhet të kthehen, tha kompania. Sipas...

Në iPad Pro të ri mund të jetë i integruar edhe rrjeti 5G

Në iPad Pro të ri mund të jetë i integruar edhe rrjeti 5G

para 6 orë - Telegrafi

Së bashku me këtë përditësim, mund të jetë edhe e integruar edhe një Mini-LED Apple mund ta integrojë rrjetin 5G në iPad Pro të ri, falë modemit Qualcomm Snapdragon X55 5G, transmeton Telegrafi. Llogaria...

Edhe kjo ndodhi nga protestuesit në SHBA u dogjën makinat super luksoze të Louis Vuitton

Edhe kjo ndodhi nga protestuesit në SHBA, u dogjën makinat super luksoze të Louis Vuitton

para 10 orë - Epoka e Re

Dyqanet e Louis Vuitton dhe Apple ishin të parat që u vandalizuan në Minnesota dhe tani urrejtja që la pas vdekja e George Floyd po çon gjjthnjë e më shumë në kaos shtetet amerikane. Sot është dita e pestë...

Apple ndjek telefonat e vjedhur nga vandal euml t gjat euml trazirave

Apple ndjek telefonat e vjedhur nga vandalët gjatë trazirave

para 11 orë - Syri

Apple po u dërgon një mesazh të qartë vandalëve që kanë vjedhur telefona iPhone nga dyqanet e tyre: "Po ju ndjekim." Kompania është duke bërë çdo telefon të vjedhur të pa aksesueshëm. Foto të mesazheve...

iPhone 12 gati të vijë në treg më shpejt se mendoni

iPhone 12 gati të vijë në treg më shpejt se mendoni

para 14 orë - Indeks.mk

Kompania Apple, do të fillojë të prodhojë në masë iPhone 12 nga korriku për të dalë shumë shpejt në treg. Kohët e fundit ka pasur një informacion në rritje se Apple do të shtyjë prezantimin nga shtatori...

iPhone 12 gati të vijë në treg më shejt se mendoni

iPhone 12 gati të vijë në treg më shejt se mendoni

para 22 orë - Albeu

Kompania Apple , do të fillojë të prodhojë në masë iPhone 12 nga korriku për të dalë shumë shpejt në treg . Kohët e fundit ka pasur një informacion në rritje se Apple do të shtyjë prezantimin nga shtatori...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK