http://kariera.mk


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

i ri - Iliria News

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për sulmuesin, njëkohësisht kapitenin e Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesit i skadon kontrata në fund të sezonit dhe nëse nuk e rinovon, atëherë Arsenal...

Barcelona mund të jetë pa Messi n në përballjen ndaj Mallorca s

Barcelona mund të jetë pa Messi-n në përballjen ndaj Mallorca-s

i ri - Iliria News

Barcelona mund të jetë pa yllin e skuadrës në vikendin e javës së ardhshme, në ndeshjen ndaj Mallorca-s. Argjentinasi është ka pësuar lëndim në këmbën e djathtë dhe ky lëndim mund të jetë shumë seriozë,...

Barcelona e do Kluivert in pasues të Dembele s

Barcelona e do Kluivert-in pasues të Dembele-s

para 28 minutave - Fol

Barcelona po përgatitet ta shes sulmuesin francez Ousmane Dembele, edhe përkundër se kishte shpenzuar mbi 100 milionë euro për transferimin e tij. Katalunasit janë lodhur nga lëndimet e shpeshta të lojtarit...

Barcelona e do Kluivert in pasues te Dembele s

Barcelona e do Kluivert-in pasues te Dembele-s

para 38 minutave - RTK

Barcelona po përgatitet ta shes sulmuesin francez Ousmane Dembele, edhe përkundër se kishte shpenzuar mbi 100 milionë euro për transferimin e tij. Katalunasit janë lodhur nga lëndimet e shpeshta të lojtarit...

Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

para 38 minutave - RTK

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për sulmuesin, njëkohësisht kapitenin e Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesit i skadon kontrata në fund të sezonit dhe nëse nuk e rinovon, atëherë Arsenal...

Japonezi  mollë sherri  mes Realit dhe Barcelonës

Japonezi “mollë sherri” mes Realit dhe Barcelonës

para 38 minutave - Fol

“Ky do të jetë Messi i ri!”… U shprehën kështu përgjegjësit e La Masia, Akademia më prestigjoze në botë, ku Barcelona ndër vite ka fërguar talente dhe futbollistë që më pas ishin suksesi i ekipit të parë....

Barcelona nuk mund ta përballojë çmimin e Lautaros  vazhdon të mendojë për metoda të tjera

Barcelona nuk mund ta përballojë çmimin e Lautaros, vazhdon të mendojë për metoda të tjera

para 48 minutave - Telegrafi

Barcelona nuk dëshiron ta lëshojë nga dora yllin e Interit, Lautaro Martinezin, dhe po përpiqet të bëjë gjithçka që të arrijë tek ai, shkruan Mundo Deportivo. Blaugranat asnjëherë nuk kanë hequr dot nga...

Barcelona mund të jetë pa Messi n në përballjen ndaj Mallorca s

Barcelona mund të jetë pa Messi-n në përballjen ndaj Mallorca-s

para një ore - Arbresh

Barcelona mund të jetë pa yllin e skuadrës në vikendin e javës së ardhshme, në ndeshjen ndaj Mallorca-s. Argjentinasi është ka pësuar lëndim në këmbën e djathtë dhe ky lëndim mund të jetë shumë seriozë,...

Barcelona nuk ka financa për të realizuar transferimin e Martinez it

Barcelona nuk ka financa për të realizuar transferimin e Martinez-it

para një ore - Arbresh

Barcelona nuk ka para për të transferuar yllin e Inter-it, Lautaro Martinez. Klubi katalunas asnjëherë nuk e mohojë interesimin për argjentinasin, i cili ka kontratë afatgjate me “Neurazurët” dhe klauzola...

Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

para një ore - Ekonomia Online

Barcelona po përgatitet ta shes sulmuesin francez Ousmane Dembele, edhe përkundër se kishte shpenzuar mbi 100 milionë euro për transferimin e tij. Katalunasit janë lodhur nga lëndimet e shpeshta të lojtarit...

Arsenal  Aubameyang pret një telefonatë nga La Liga

Arsenal, Aubameyang pret një telefonatë nga La Liga

para një ore - Telesport

Sulmuesi i Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang, është në pritje të një oferte nga Barcelona, sipas Sport. 30-vjeçari, kontrata e të cilit me Topçinjtë skadon verën e ardhshme, po pret të shikojë nëse...

 Barcelona nuk mund ta përballojë blerjen e Lautaro Martinez

“Barcelona nuk mund ta përballojë blerjen e Lautaro Martinez”

para një ore - GazetaBlic

Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

Barcelona synon transferimin e Justin Kluivert për zëvendësimin e Ousmane Dembeles

para një ore - Telegrafi

Barcelona po përgatitet ta shes sulmuesin francez Ousmane Dembele, edhe përkundër se kishte shpenzuar mbi 100 milionë euro për transferimin e tij. Katalunasit janë lodhur nga lëndimet e shpeshta të lojtarit...

E bujshme  Interi nuk lëshon pe  Barcelona në hall për Lautaron

E bujshme: Interi nuk lëshon pe, Barcelona në hall për Lautaron

para një ore - Telesport

U mendua se marrëveshja ndërmjet Barcelonës dhe Interit për Lautaron Martinezin ishte thuajse e kryer, por nuk ka ndodhur kështu. Mundo Deportivo ka hedhur një tjetër lajm që ndryshon të gjithë situatën....

Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

Barcelona rikthen interesimin për Aubameyang

para një ore - Arbresh

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për sulmuesin, njëkohësisht kapitenin e Arsenal-it, Pierre-Emerick Aubameyang. Sulmuesit i skadon kontrata në fund të sezonit dhe nëse nuk e rinovon, atëherë Arsenal...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK