http://kariera.mk


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
Coronavirusi e ka prishur martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Coronavirusi e ka “prishur” martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

para 55 minutave - Ekonomia Online

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë takuar ballë për ballë edhe gjatë izolimit derisa festuan gjashtë vjetori i përvjetorit të martesës së tyre Ata janë në anë të kundërta kohëve të fundit edhe pse...

Koronavirusi e ka prishur martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Koronavirusi e ka “prishur” martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

para 59 minutave - Fol

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë takuar ballë për ballë edhe gjatë izolimit derisa festuan gjashtë vjetori i përvjetorit të martesës së tyre Ata janë në anë të kundërta kohëve të fundit edhe pse...

Koronavirusi e ka prishur martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Koronavirusi e ka “prishur” martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

para një ore - Iliria News

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë takuar ballë për ballë edhe gjatë izolimit derisa festuan gjashtë vjetori i përvjetorit të martesës së tyre Ata janë në anë të kundërta kohëve të fundit edhe pse...

Koronavirusi e ka prishur martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Koronavirusi e ka “prishur” martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

para një ore - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 04/06/2020 20:59 Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë takuar ballë për ballë edhe gjatë izolimit derisa festuan gjashtë vjetori i përvjetorit të martesës së tyre Ata janë në anë të...

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk paskan ndërmend të pajtohen

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk paskan ndërmend të pajtohen

para 3 orë - LajmiFundit

Karantina nuk paska ndikuar aspak mirë në marrëdhënien e Kim dhe Kanye Ëest. Ata janë zënë gjatë gjithë kohës dhe nuk janë më si më parë. Ndërkohë që të gjithë fansat prisnin që tashmë të pajtoheshin dhe...

Pasojat e karantinës Kim Kardashian dhe Kanye West po kalojnë krizë në çift  FOTO LAJM

Pasojat e karantinës, Kim Kardashian dhe Kanye West po kalojnë krizë në çift? (FOTO LAJM)

para 7 orë - Albeu

Kim Kardashian dhe Kanye West e kanë kaluar karantinën në Los Angeles dhe çdo gjë ka shkuar mirë mes çiftit ndonëse angazhimet e tyre nuk përputhen në asnjë pikë tanimë. Një burim pranë dyshes ka treguar...

Krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West?

para 8 orë - Periskopi

Fundjavën e kaluar dyshja festuan përvjetorin e gjashtë të martesës. Ditët e izolimit nuk kanë qenë edhe aq të mira për Kim Kardashian dhe Kanye West, shkruan Daily Mail. Ylli televiziv, 39-vjeçare dhe...

Probleme në 6 vjetorin e martesës lidhja e Kim dhe Kanye drejt fundit

Probleme në 6-vjetorin e martesës, lidhja e Kim dhe Kanye “drejt fundit”

para 8 orë - ABC News

Mediat e huaja shkruajnë se Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke i dhënë fund lidhjes së tyre martesore. Sipas tyre, mes çiftit të famshëm që pak ditë më parë festuan dhe 6-vjetorin e martesës, gjërat...

Krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

Krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West?

para 9 orë - Arbresh

Fundjavën e kaluar dyshja festuan përvjetorin e gjashtë të martesës. Ditët e izolimit nuk kanë qenë edhe aq të mira për Kim Kardashian dhe Kanye West, shkruan Daily Mail, transmeton portali arbresh.info...

Lidhja e Kardashian dhe West drejt fundit

Lidhja e Kardashian dhe West “drejt fundit”

para 9 orë - Koha.net

Thashethemet e fundit në botën e shoubizit, thonë se Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke i dhënë fund lidhjes së tyre martesore. Siç raporton Mirror, koronavirusi nuk ka lënë shenja vetëm tek njerëzit...

 Pandemia e coronavirusit  krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West

“Pandemia e coronavirusit”, krizë në martesën e Kim Kardashian dhe Kanye West?

para 9 orë - Telegrafi

Ata festuan përvjetorin e gjashtë të martesës gjatë fundjavës. Por, nuk ka qenë një ditë edhe aq e mirë për Kim Kardashian dhe Kanye West ndërsa po qëndrojmë akoma të izoluar për shkak të COVID-19. Ylli...

Kim Kardashian i përzihet në biznes motrës së saj

Kim Kardashian i “përzihet” në biznes motrës së saj

para 14 orë - Zhurnal

Kim Kardashian është në “bisedime” me Coty për të bashkëpunuar për një linjë kozmetike…pasi që kjo kompani bleu linjën kryesore të Kylie Jenner për 600 milionë euro Coty Inc është në bisedime me yllin...

Kim Kardashian i përzihet në biznes motrës së saj

Kim Kardashian i “përzihet” në biznes motrës së saj

para 23 orë - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 03/06/2020 22:58 Kim Kardashian është në “bisedime” me Coty për të bashkëpunuar për një linjë kozmetike…pasi që kjo kompani bleu linjën kryesore të Kylie Jenner për 600 milionë euro...

Kim Kardashian e Kanye West nuk janë në frekuencat e njëjta

Kim Kardashian e Kanye West nuk janë në ‘frekuencat’ e njëjta

para një dite - Arbresh

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West thuhet se nuk janë në faqen e njëjtë, pasi që po kanë probleme me sinkronizimin e orareve të ngjeshura. 39-vjeçarja momentalisht është në izolim me burrin...

Anastasia prezanton shoqen seksi a është kjo konkurrentja e re e Kimit

Anastasia prezanton shoqen seksi, a është kjo konkurrentja e re e Kimit?

para 2 dite - Infokusi

Mikja e Anastasias qenka po ashtu seksi. Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko, njihet për format e saj të përkryera trupore, shkruan lajmi.net. Ajo madje konsiderohet si konkurrente e Kim Kardashian...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK