FAX.AL ju ofron RSS për të marrë informacionet e reja të vendosura në ueb faqen në aplikacionin tuaj për lexim të RSS (Firefox, Chrome...). Nëpërmjet RSS menjëherë do të jeni të informuar për informacionet më të reja të publikuara në një prej kategorive.

Lajme

Argëtim dhe jetë

Sport

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK