fifa-miraton-rregullore-te-re-kufizime-te-medha-per-huazimet-e-lojtareve

TV21

FIFA miraton rregullore të re, kufizime të mëdha për huazimet e lojtarëve

para 44 minutave - TV21

Organi më i lartë i futbollit, FIFA ka prezantuar një rregullore të re për marrëveshjet e huazimeve të lojtarëve,...

fa-po-e-heton-nje-karton-te-verdhe-ku-u-fitua-nje-shume-e-madhe-ne-baste-xhaka-i-dyshuari-kryesor

Gazeta Express

FA po e heton një karton të verdhë ku u fitua një shumë e madhe në baste, Xhaka i dyshuari kryesor

para 14 minutave - Gazeta Express

Federata e Futbollit të Anglisë është duke hetuar një karton të verdhë, që nga ai është fituar një shumë e madhe...

drejtori-i-barcelones-i-jep-fund-ceshtjes-dembele-ja-cfare-thote

Aktuale

Drejtori i Barcelonës i jep fund çështjes Dembele, ja çfarë thotë

para një ore - Aktuale

Ousmane Dembele dhe Barcelona duket se është një histori e destinuar të mbyllet në mënyrën më të keqe të mundshme....

hernandez-pioli-trajneri-me-i-mire-qe-kam-pasur

Zhurnal

Hernandez: Pioli trajneri më i mirë që kam pasur

para një ore - Zhurnal

Ylli i AC Milanit, Theo Hernandez ka folur për kohën e mirë që është duke kaluar në “San Siro”. Francezi është...

milani-dhe-real-sosiedadi-ne-gare-per-enis-bardhin

Tetova Sot

Milani dhe Real Sosiedadi në garë për Enis Bardhin

para 50 minutave - Tetova Sot

Reprezentuesi shqiptar i Maqedonisë së Veriut Enis Bardhi me shumë gjasa do të largohet nga Levante që në afatin...

atletico-madrid-nuk-lejon-shitjen-e-suarez-ne-janar

GazetaBlic

Atletico Madrid nuk lejon shitjen e Suarez në janar

para 50 minutave - GazetaBlic

Atletico Madrid nuk mendon ta lejojë sulmuesin Luis Suarez të largohet brenda këtij muaji. Pavarësisht që shënoi...

mediat-ne-spanje-e-bejne-pune-te-kryer-kalimin-e-mbappes-ne-real-madrid

Bota Sot

Mediat në Spanjë e bëjnë punë të kryer kalimin e Mbappes në Real Madrid

para 23 minutave - Bota Sot

Kylian Mbappe raportohet se ka vendosur që e ardhmja e tij të jetë e lidhur me Real Madridin që nga vera e këtij...

trajneri-i-southampton-i-prer-euml-e-ardhmja-e-broj-euml-s-l-euml-reni-djalin-t-euml-luaj-futboll

Syri.net Kosova

Trajneri i Southampton i prerë: E ardhmja e Brojës? Lëreni djalin të luaj futboll

para 44 minutave - Syri.net Kosova

Southampton po bën të pamundurën të nënshkruaj me sulmuesin shqiptar, Armando Broja, kartoni i të cilit zotërohet...

basketboll-kupa-e-kosoves-zhvillohet-ne-peje

Koha.net

Basketboll, Kupa e Kosovës zhvillohet në Pejë

para një ore - Koha.net

Final Eight i Kupës së Kosovës në basketboll këtë vit do të luhet në Pejë. Lajmi bërë bërë i ditur nga klubi i...

milwaukee-mposht-memphis-brooklyn-triumfon-ne-sekonden-e-fundit

Koha.mk

Milwaukee mposht Memphis, Brooklyn triumfon në sekondën e fundit

para 4 orë - Koha.mk

Kampionët e Milwaukee fituan sot 126-114 ndaj Memphis, ndeshje mes dy ekipesh pretendente për titull këtë sezon....

nga-giannis-antetokounmpo-te-ngulitja-fantastike-e-lebron-james-top-aksionet-ne-nba

Telegrafi

Nga Giannis Antetokounmpo te ngulitja fantastike e LeBron James, top aksionet në NBA

para 4 orë - Telegrafi

Janë zhvilluar 13 ndeshje të reja në elitën e basketbollit amerikan NBA. Nuk kanë munguar rezultatet befasuese,...

klay-thompson-shkelqen-ne-fitoren-e-golden-statet

Koha.net

Klay Thompson shkëlqen në fitoren e Golden Statet

para një dite - Koha.net

Klay Thompson e zhvilloi ndeshjen më të mirë qëkur u rikthye nga lëndimi që e la atë jashtë parketit për 31 muaj....

pirelli-prezanton-gomat-e-reja-garat-do-te-jene-me-spektakolare

Koha.mk

Pirelli prezanton gomat e reja: Garat do të jenë më spektakolare

para 54 minutave - Koha.mk

Sezoni 2022 i Formula 1, përveç makinave të reja që do të shohim në pistë edhe gomat Pirelli që do të përdorin...

hamilton-i-revoltuar-lsquo-k-euml-rc-euml-non-rsquo-drejtuesit-e-formula-1

Syri.net Kosova

Hamilton i revoltuar, ‘kërcënon’ drejtuesit e Formula 1

para 3 orë - Syri.net Kosova

Lewis Hamilton ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e "Formula 1" sezonin e ardhshëm dhe se është...

takimi-i-papritur

Bota Sot

Takimi i papritur

para 23 orë - Bota Sot

E përjavshmja Chi ka bërë të ditur se Tokyo e La Casa de Papel është takuar me ish-pilotin Madonna di Campiglio....

mick-schumacher-i-shkel-syrin-mercedesit-pa-e-provuar-nuk-e-kupton-dot-sa-i-shpejte-je

Epoka e Re

Mick Schumacher i ‘shkel syrin’ Mercedesit: Pa e provuar nuk e kupton dot sa i shpejtë je

para 24 orë - Epoka e Re

Mick Schumacheri përgatitet për sezonin e dytë në Formulën 1 me makinën amerikane Haas. Piloti i ri gjerman ka...

brdaric-cmenduri-qe-nuk-shenuam-ndaj-tiranes-fitojme-patjeter-me-egnatian

ABC News

Brdaric: Çmenduri që nuk shënuam ndaj Tiranës, fitojmë patjetër me Egnatian

para 24 minutave - ABC News

Vllaznia do të përballet me Egnatian ditën e nesërme, takim që do të hapë dhe javën e 17-të të Abissnet Superiores....

barcelona-n-euml-k-euml-rkim-t-euml-nj-euml-sponsori-t-euml-ri-nis-negociatat-me-dy-kompani

Syri.net Kosova

Barcelona në kërkim të një sponsori të ri, nis negociatat me dy kompani

para 44 minutave - Syri.net Kosova

Kontrata e Barcelonës me sponsorin kryesor, Rakuten, është pranë përfundimit dhe drejtuesit katalanas janë vënë...

venezia-e-pushtuar-nga-covid-i-ne-rrezik-ndeshja-me-interin

RTK

Venezia e “pushtuar” nga Covid-i, në rrezik ndeshja me Interin

para një ore - RTK

Covid-19 ka bërë “kërdinë” në Itali, teksa janë konstatuar disa raste të reja të infektuar. Venezia është prekur...

campos-mourinho-nuk-ben-mrekulli-me-kete-ekip-nese-nuk-i-jepni-kohe

RTK

Campos: Mourinho nuk bën mrekulli me këtë ekip nëse nuk i jepni kohë

para 34 minutave - RTK

Nuno Campos, trajneri dhe ish-asistenti i Paulo Fonseca te Roma, foli për atë që mund të presë Jose Mourinho në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK