sulmuesi-i-ri-kuqezi-ka-folur-per-here-te-pare-si-lojtar-i-shkendijes

Bota Sot

Sulmuesi i ri kuqezi ka folur për herë të parë si lojtar i Shkëndijës

para 60 minutave - Bota Sot

Sulmuesi i ri kuqezi ka folur për herë të parë si lojtar i Shkëndijës. Rubin Hebaj tashmë mendon si kuqezi. Sulmuesi...

i-menjanuar-nga-zidane-mesfushori-kerkon-largimin-nga-real-madrid

ABC News

I mënjanuar nga Zidane, mesfushori kërkon largimin nga Real Madrid

para 20 minutave - ABC News

Sezonin e kaluar Martin Odegaard bëri shumë mirë te Real Sociedad në huazim dhe në Madrid këtë edicion vendosën...

klopp-befason-te-gjithe-objektivi-yne-eshte-kualifikimi-ne-champions

RTK

Klopp befason të gjithë: Objektivi ynë është kualifikimi në Champions

para 50 minutave - RTK

Kualifikimi për në Ligën e Kampionëve është "gjëja më e rëndësishme" për Liverpoolin, këmbëngul Jurgen Klopp, i...

perplasja-e-qeverise-me-fshf-per-air-albania

Bota Sot

Përplasja e qeverisë me FSHF për "Air Albania"

para 3 orë - Bota Sot

Qeveria shqiptare vendosi që vaksinimi i qytetarëve me vaksinën anti-covid të ndodhë në stadiumin "Air Albania"...

zyrtare-euml-ndrra-b-euml-het-realitet-klaas-jan-huntelaar-kthehet-te-schalke

Syri.net Kosova

Zyrtare/ Ëndrra bëhet realitet, Klaas-Jan Huntelaar kthehet te Schalke

para një ore - Syri.net Kosova

Në moshën 37 vjeçare dhe pas 3 vitesh e gjysmë te Ajax, Klaas-Jan Huntelaar, ka vendosur të këtë herë te Schalke,...

drejtori-sportiv-i-psg-leonardo-askush-nuk-mund-t-i-paguaje-pagat-e-neymar-e-mbappe

Telegrafi

Drejtori sportiv i PSG, Leonardo: Askush nuk mund t’i paguajë pagat e Neymar e Mbappe

para një ore - Telegrafi

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain, Leonardo, ka thënë se askush nuk mund t’ua plotësojë kushtet sikurse klubi...

salah-dua-te-qendroj-ketu-por-kjo-varet-nga-klubi

Bota Sot

Salah: Dua të qëndroj këtu por kjo varet nga klubi

para 4 orë - Bota Sot

Mohamed Salah këmbëngul se ai dëshiron të qëndrojë në Liverpool për aq kohë sa është e mundur, por tha se e ardhmja...

rrahmani-ftohet-per-ndeshjen-e-superkupes-kunder-juves

Koha.net

Rrahmani ftohet për ndeshjen e Superkupës kundër Juves

para një ore - Koha.net

Qendërmbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, do të jetë pjesë e skuadrës së Napolit për ndeshjen e Superkupës së Italisë...

histori-frymezuese-14-vjecari-nga-gjilani-ka-lindur-pa-njerin-krah-por-kjo-nuk-e-pengoi-te-ndjeke-endrren-e-tij

GazetaBlic

Histori frymëzuese: 14 vjeçari nga Gjilani ka lindur pa njërin krah, por kjo nuk e pengoi të ndjekë ëndrrën e tij

para një ore - GazetaBlic

“Mbështetja e të afërmve dhe shokëve plotëson krahun tim të djathtë”, thotë Enis Xhamaili me optimizëm. 14 vjeçari...

guardiola-man-city-nuk-do-te-bleje-ne-janar-presim-kthimin-e-agueros

Telegrafi

Guardiola: Man City nuk do të blejë në janar, presim kthimin e Agueros

para një ore - Telegrafi

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka folur në konferencë për media, duke thënë se nuk do të bëjnë blerje...

aubameyang-me-mesazh-lamtumire-per-ozil

OraInfo

Aubameyang me mesazh lamtumire për Ozil

para 2 orë - OraInfo

Aubameyang i dërgon mesazh lamtumire Mesut Ozil. Pierre-Emerick Aubameyang i ka dërguar një mesazh lamtumire Mesut...

monaco-insiston-per-transferimin-e-marcelos

Zhurnal

Monaco insiston për transferimin e Marcelos

para 7 orë - Zhurnal

Zhurnal Ads Mbrojtësi i krahut, Marcelo mund të largohet në fund të këtij edicioni nga Real Madridi. Braziliani...

futbollisti-nga-kosova-largohet-nga-luzerni

Bota Sot

Futbollisti nga Kosova largohet nga Luzerni

para një ore - Bota Sot

Futbollisti nga Kosova, Mark Marleku është larguar nga skuadra zvicerane Luzerni. Marleku është huazuar te skuadra...

ozilmania-ne-fenerbahce-fluturimi-me-i-ndjekur-i-te-gjitha-koherave-mbi-330-mije-veta-e-percjellen-udhetimin-e-ozil-nga-londra-ne-stamboll

Telegrafi

Ozilmania në Fenerbahce: Fluturimi më i ndjekur i të gjitha kohërave, mbi 330 mijë veta e përcjellën udhëtimin e Ozil nga Londra në Stamboll

para 30 minutave - Telegrafi

Kalimi i Mesut Ozil në Fenerbahce, ka qenë një nga ngjarjet më interesante të këtyre ditëve. Pandemia COVID-19...

elbasan-rashani-do-te-vazhdoje-karrieren-ne-turqi

Bota Sot

Elbasan Rashani do të vazhdojë karrierën në Turqi

para një ore - Bota Sot

Sulmuesi nga Kosova ka arritur marrëveshje me skuadrën Erzurumspor që bën gara në Superligë. Mediat turke raportojnë...

nis-fshf-cup-prestige-mcf-favorit-libohova-sektori-amator-jetik-per-masivizimin-e-futbollit

BalkanWeb

Nis FSHF Cup, “Prestige MCF” favorit, Libohova: “Sektori amator, jetik për masivizimin e futbollit”

para 4 orë - BalkanWeb

Ka filluar mbrëmjen e djeshme FSHF Cup, kompeticioni më i ri që organizon sektori i futbollit amator në Federatën...

sane-tregon-lojtarin-e-tij-te-preferuar-qe-mban-numrin-10

Bota Sot

Sane tregon lojtarin e tij të preferuar që mban numrin ‘10’

para një ore - Bota Sot

Lojtari i Bayern Munich, Leory Sane, ka komentuar në një postim së fundmi duke treguar lojtarin e tij të preferuar...

prishtina-ne-antalya-per-fazen-pergatitore-zyrtarizon-tre-ndeshje-miqesore

Telegrafi

Prishtina në Antalya për fazën përgatitore – zyrtarizon tre ndeshje miqësore

para 2 orë - Telegrafi

Prishtina ka mbërritur në Lara të Antalyas ku do të qëndrojë për dy javë për fazën e përgatitore të dimrit. Prishtina...

michael-owen-isha-afer-interit-fillova-ta-mesoj-edhe-italishten

Telegrafi

Michael Owen: Isha afër Interit, fillova ta mësoj edhe italishten

para 3 orë - Telegrafi

Ish-lojtari i njohur anglez, Michael Owen ka zbuluar se në vitin 1998 kishte filluar të mësonte anglisht dhe ishte...

sanchez-nuk-eshte-lenduar

Insajderi

Sanchez nuk është lënduar

para 4 orë - Insajderi

Alexix Sanchez do të luajë ndeshjen e rëndësishme të Interit kundër Udinese. Klubi Italian ka njoftuar se sulmuesi...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK