pas-sulmeve-ndaj-heidit-reagon-sara-gjordeni-bej-durim

Albeu

Pas sulmeve ndaj Heidit, reagon Sara Gjordeni: Bëj durim!

para 14 minutave - Albeu

Sherret dhe debatet në ‘BBV3’ janë ato që i kanë dhënë këtij formati më shumë shikueshmëri prej publikut. Pothuajse...

dron-per-ditean-kush-e-surprizoi-fermeren

Vizion Plus

Dron për Ditean, kush e surprizoi fermeren?

para 16 minutave - Vizion Plus

Një dron ka mbërritur në “Ferma VIP” dhe këtë herë për Ditean. “Na mungon Teci jonë! 24/7 me ty”, shkruhej në banderolë....

maya-dhunohet-nga-bashkeshorti-pajiset-me-urdher-mbrojtjeje-nga-gjykata-e-tiranes-vendimi

Top Channel

Maya dhunohet nga bashkëshorti! Pajiset me urdhër mbrojtjeje nga Gjykata e Tiranës (Vendimi)

para 44 minutave - Top Channel

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Maya Aliçkaj, është pajisur me urdhër mbrojtje nga Gjykata e Tiranës,...

te-duket-vetja-burre-se-ke-lene-dy-mustaqe-egla-debat-me-romeon

Bota Sot

“Të duket vetja burrë se ke lënë dy mustaqe”, Egla debat me Romeon

para 3 orë - Bota Sot

Mesdita e sotme në “Big Brother Vip” ka vijuar me debate. Egla dhe Romeo janë përplasur me njëri-tjetrin, teksa...

permbyllet-festivali-coachella-ja-cfare-veshen-yjet-gjate-performancave

Zhurnal

Përmbyllet festivali Coachella, ja çfarë veshën yjet gjatë performancave

para 5 orë - Zhurnal

Festivali Coachella ka përfunduar shfaqjen e ngjarjes për vitin 2024. Një sërë artistësh të mëdhenj zbukuruan skenat...

ky-eshte-plazhi-me-i-mire-ne-evrope-por-nuk-eshte-nje-vend-tipik-per-pushime-verore

Indeks online

Ky është plazhi më i mirë në Evropë, por nuk është një vend tipik për pushime verore

para 16 minutave - Indeks online

Faqja e internetit Beachatlas së fundmi zgjodhi plazhet më të mira në botë. Vendin e parë e ka zënë plazhi në ishullin...

ndryshime-te-medha-ju-presin-cilat-jane-3-shenjat-qe-do-te-ndikohen-me-shume-nga-hena-roze

Vizion Plus

Ndryshime të mëdha ju presin! Cilat janë 3 shenjat që do të ndikohen më shumë nga “Hëna rozë”

para 7 orë - Vizion Plus

Mos u shqetësoni nëse keni humbur Hënën e plotë të muajit të kaluar, pasi hëna e ardhshme po vjen. Këtë muaj do...

jason-derulo-anulon-koncertin-ne-parkun-argetues-veprimi-i-tij-duartrokitet-nga-publiku-por-pse

Dosja.al

Jason Derulo anulon koncertin në parkun argëtues, veprimi i tij duartrokitet nga publiku, por pse?

para 18 minutave - Dosja.al

SHBA- Këngëtari Jason Derulo ka anuluar paraqitjen e tij në ‘SeaWorld Orlando's Seven Seas Food Festival’. Ndërsa...

suksese-ne-pune-dhe-veshtresi-ne-komunikim-cfare-parashikojne-yjet-per-kete-jave

Syri

Suksese në punë dhe vështrësi në komunikim, çfarë parashikojnë yjet për këtë javë

para 3 orë - Syri

Dashi Dash i dashur, edhe nëse Dielli ju braktis, ju jeni sërish ndër shenjat më të përkëdhelura nga yjet, sipas...

horoskopi-javor-nga-paolo-fox-shtyjini-angazhimet-e-medha-kjo-jave-nuk-eshte-aspak-premtuese-per-keto-3-shenja

Ora news

Horoskopi Javor nga Paolo Fox/ Shtyjini angazhimet e mëdha, kjo javë nuk është aspak premtuese për këto 3 shenja

para 5 orë - Ora news

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 22 deri në 28 Prill 2024 është një përpjekje për të kuptuar ndikimin e yjeve...

sot-100-vjetori-i-ndarjes-nga-jeta-i-avni-rustemit

Gazeta Tema

Sot, 100 vjetori i ndarjes nga jeta i Avni Rustemit

para 3 orë - Gazeta Tema

Veprimtar i lëvizjes demokratike, Hero i Popullit. Lindi në Libohovë. Në mars 1908 ndërpreu mësimet në Medresenë...

ish-volejbollistja-provokon-ndjekesit-me-fotot-shfaqet-duke-bere-dush-ne-publik

Top Channel

Ish-volejbollistja provokon ndjekësit me fotot, shfaqet duke bërë dush në publik

para një ore - Top Channel

Kajla Simons është kthyer në një yll të rrjeteve sociale, pasi vendosi ta mbyllë me volejbollin. Simoms di si të...

diola-shijon-pushimet-me-biznesmenin-ish-bashkeshorti-kujdeset-per-tre-vajzat

Indeks online

Diola shijon pushimet me biznesmenin, ish-bashkëshorti kujdeset për tre vajzat

para 45 minutave - Indeks online

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania 2”, Diola Dosti, po e shijon romancën e saj me biznesmenin Erolld Belegu...

me-hoqe-nga-instagrami-se-kishe-te-dashuren-xheloze-romeo-e-mohon-cilen

BalkanWeb

“Më hoqe nga Instagrami se kishe të dashurën xheloze”, Romeo e mohon: Cilën...

para 44 minutave - BalkanWeb

Meritoni dhe Romeo kanë zhvilluar një podcast për Top Albania Radio, ku kanë folur për çështje të ndryshme dhe...

une-dhe-ilnisa-planifikojme-te-bejme-nje-femije-meritoni-jep-deklaraten-e-forte

Gazeta Express

“Unë dhe Ilnisa planifikojmë të bëjmë një fëmijë”, Meritoni jep deklaratën e fortë

para 5 orë - Gazeta Express

Meritoni ka bërë një deklaratë të befasishme gjatë një debati e sipër me Erjolën, derisa diskutonte për raportin...

spekulimet-per-krisje-ne-lidhjen-e-saj-me-gracianon-argjira-spanca-puth-nje-djale-tjeter-ne-nje-studio-televizive

Zhurnal

Spekulimet për krisje në lidhjen e saj me Gracianon – Argjira Spanca puth një djalë tjetër në një studio televizive

para 2 orë - Zhurnal

Një krisje në marrëdhënie është raportuar me të madhe kohëve të fundit mes Argjirës dhe Gracianos. Deri më tani...

trendi-retro-buzekuqi-kafe-me-nje-nuance-te-ftohte-i-pershtatet-lekures-me-te-hapur

Revista

Trendi retro: Buzëkuqi kafe me një nuancë të ftohtë i përshtatet lëkurës më të hapur

para një ore - Revista

Nëse keni lëkurë të hapur me nuanca rozë ose blu, do t’ju përshtaten nuancat e ftohta të kafesë, ndërsa nëse lëkura...

per-nje-pamje-me-natyrale-te-vetullave-perdorni-rimel-dhe-jo-lapsa

Telegrafi

Për një pamje më natyrale të vetullave, përdorni rimel dhe jo lapsa

para një dite - Telegrafi

Për qëndrueshmëri më të mirë, aplikoni dyllë vetullash me lëvizje të shkurtra lart, përpara se t’i mbushni vetullat...

video-gallata-luizi-godet-ne-ajer-ben-stjuardesen-ne-avion-iu-flet-pasagjereve-dhe-plasin

Ora news

VIDEO-Gallata/ Luizi godet në ajër: Bën ‘stjuardesën’ në avion, iu flet pasagjerëve dhe plasin...

para një dite - Ora news

Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej figurave më të dashura të...

dron-per-dy-banore-te-big-brother-dhe-reagimi-i-te-tjereve-s-duhet-humbur-ju-presim-fitues

Lexo

Dron për dy banorë të Big Brother dhe reagimi i të tjerëve s’duhet humbur: Ju presim fitues!

para një dite - Lexo

Sot në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” erdhi një dron për Romeon dhe Heidin. Aktori u mundua të ta lexonte...

kamioncina-e-re-nga-kia-shihet-duke-u-testuar-ne-rruget-e-shba-se

Zeri

Kamionçina e re nga Kia shihet duke u testuar në rrugët e SHBA-së

para një ore - Zeri

Edhe pse Kia ka thënë se Tasman do të jetë kamionçina e saj e parë globale, marka nuk e ka konfirmuar nëse ky model...

tesla-synon-te-rifitoje-klientet-me-ulje-ne-gjithe-boten-te-cmimeve-te-makinave-elektrike

Syri

Tesla synon të rifitojë klientët me ulje në gjithë botën të çmimeve të makinave elektrike

para 5 orë - Syri

Tesla do të ulë çmimin e disa prej makinave të saj në një përpjekje për të luftuar rënien e shitjeve dhe konkurrencën...

bicikleta-elektrike-bambu-eshte-e-lehte-por-edhe-e-shtrenjte

Alsat-M

Biçikleta elektrike bambu – është e lehtë, por edhe e shtrenjtë

para një ore - Alsat-M

Në pamje të parë, nuk duhet shumë për të numëruar avantazhet e biçikletave elektrike. Megjithatë, masa e madhe...

mercedes-prezanton-modelin-me-te-shpejte-amg

Zhurnal

Mercedes prezanton modelin më të shpejtë AMG

para 10 orë - Zhurnal

Për ata që preferojnë të vozisin modele nga Mercedes-Benz, një coupe me dy dyer i prezantuar së fundmi me sa duket...

nj-euml-tjet-euml-r-pandemi-po-vjen-pas-covid-19-obsh-ngre-alarmin-p-euml-r-h5n1

Syri.net Kosova

Një tjetër pandemi po vjen pas 'COVID-19'? OBSH ngre alarmin për H5N1

para 4 orë - Syri.net Kosova

Pas gjithë ndryshimeve klimatike, zjarreve, tërmeteve apo përmbytjeve, OBSH-ja ka ngritur alarmin për patogjenin...

mjedra-fruti-shume-i-rendesishem-per-ne

Shqip

Mjedra, fruti shumë i rëndësishëm për ne

para 19 minutave - Shqip

Një nga frutat absolutisht më të shëndetshme për organizmin është mjedra. Ekspertët thonë se një racion prej 130-150...

studim-pagjumesia-sjell-rritjen-e-rasteve-te-semundjes-se-melcise-yndyrore-jo-alkoolike

Nistori

Studim: pagjumësia sjell rritjen e rasteve të sëmundjes së mëlçisë yndyrore jo-alkoolike

para 6 orë - Nistori

Në një zbulim të fundit, mungesa e gjumit është shoqëruar me një rritje shqetësuese të rasteve të sëmundjes së...

terapia-psikologjike-ndihmon-ne-uljen-e-dhimbjeve

Revista

Terapia psikologjike ndihmon në uljen e dhimbjeve

para një ore - Revista

Kur kemi dhimbje është normale të jeni të zemëruar, të dëshpëruar, të brengosur, ose në depresion. Dhimbja mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK