7-gjera-qe-duhet-te-mesoni-nga-nje-ndarje

Bota Sot

7 gjëra që duhet të mësoni nga një ndarje

para 3 orë - Bota Sot

Pas përjetimit të një ndarjeje dhe përfundimit të një marrdhënieje me ish partnerin tuaj ju zakonisht filloni të...

pas-sherrit-ne-per-puthen-fationi-merr-vendimin-do-largohem-ketu-jane-bere-dashnore-me-njeri-tjetrin

Top Channel

Pas sherrit në Për’puthen, Fationi merr vendimin: Do largohem! Këtu janë bërë dashnorë me njëri-tjetrin

para një ore - Top Channel

Fation Kuqari, një nga konkurrentët e emisionit Për’puthen ka marrë vendimin që të largohet nga programi. Kjo erdhi...

cilat-jan-euml-shenjat-e-zodiakut-m-euml-t-euml-egra-dhe-nevrike-sipas-astrologjis-euml

Syri.net Kosova

Cilat janë shenjat e zodiakut më të 'egra' dhe nevrike sipas astrologjisë?

para një ore - Syri.net Kosova

Nga të gjitha shenjat astrologjike, ka disa shenja që ngrihen mbi pjesën tjetër kur bëhet fjalë për të qënit 'i...

eshte-i-shkelqyer-dua-lipa-tregon-aftesine-e-vecante-te-te-dashurit-qe-i-vodhi-zemren

Bota Sot

“Është i shkëlqyer”- Dua Lipa tregon aftësinë e veçantë të të dashurit që i vodhi zemrën

para një ore - Bota Sot

Anwar Hadid duket se i vodhi zemrën Dua Lipës duke i gatuar një ushqim të veçantë të Lindjes së Mesme gjatë karantinës....

mesuesi-maredhenie-me-partneren-gjate-mesimit-online-nxenesit-shohin-gjithcka

Periskopi

Mësuesi marëdhënie me partneren gjatë mësimit online, nxënësit shohin gjithçka

para një ore - Periskopi

Gjatë një mësimi në internet me studentët, një profesor nga Akademia e Arteve të Bukura të Urbinos në Itali, vendosi...

shume-te-mira-nga-ecja-ne-mengjes

Bota Sot

Shumë të mira nga ecja në mëngjes

para 14 minutave - Bota Sot

Ecja është tejet fitim prurëse Nganjëherë ndjeheni të rraskapitur nga rutina që e jetoni çdo ditë. Ju duket se...

sot-e-hena-blu-dita-me-stresuese-e-vitit-pse-u-cilesua-si-e-tille

Bota Sot

Sot 'e Hëna Blu', dita më stresuese e vitit. Pse u cilësua si e tillë?

para 5 orë - Bota Sot

Kriza e koronavirusit dhe kufizimet në jetën e përditshme që ajo sjell, ka ndikuar negativisht në shëndetin tonë...

10-fakte-interesante-per-zemren-e-qeshura-na-zgjat-jeten

RTK

10 fakte interesante për zemrën, e qeshura na zgjat jetën

para 3 orë - RTK

Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura. Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë...

pse-behesh-me-terheqese-kur-tregon-pak

Infokusi

Pse bëhesh më tërheqëse kur tregon pak?

para 3 orë - Infokusi

Javid Sadr dhe Lauren Krowicki, studiuesit dhe autorët e artikullit ‘Preceptimi i fytyrës kërkon një sfidë’, zbuluan...

ndodhi-brenda-nates-ylli-i-harry-poter-tregon-si-i-ndryshoi-jeta-pas-ardhjes-ne-jete-te-vajzes-lashe-duhanin-dhe

Bota Sot

“Ndodhi brenda natës”- Ylli i Harry Poter tregon si i ndryshoi jeta pas ardhjes në jetë të vajzës: Lashë duhanin dhe …

para një ore - Bota Sot

Stili i jetesës së Rupert Grint pa një ndryshim drastik që kur u bë prind për herë të parë. Ylli i Harry Poter...

dr-dre-ne-gjendje-te-mire-shendetesore-i-kthehet-punes-ne-studio-muzikore

Zhurnal

Dr.Dre në gjendje të mirë shëndetësore, i kthehet punës në studio muzikore

para 4 orë - Zhurnal

Zhurnal Ads Rep-artisti i njohur, Dr.Dre, deri ditë më parë ka qenë duke u trajtuar në spital. Ai pësoi aneurizëm...

lei-kraja-prezanton-motr-euml-n-dhe-shtron-nj-euml-pyetje

Syri

Lei Kraja prezanton motrën dhe shtron një pyetje

para 14 minutave - Syri

Moderatorja Lei Kraja është shpërngulur prej vitesh në Shqipëri, për të vazhduar karrierën. Ajo ka jetuar për shumë...

me-thuaj-ne-c-ore-zgjohesh-te-te-them-sa-para-fiton

Bota Sot

Më thuaj në ç’orë zgjohesh, të të them sa para fiton

para 4 orë - Bota Sot

Nuk jeni njeri mëngjesi? Kemi disa lajme të këqija për ju. Disa studime të kryera nga Amerisleep zbulojnë se njerëzit...

njihuni-me-an-euml-n-e-fsheht-euml-t-euml-fotove-magjeps-euml-se-n-euml-instagram

Syri.net Kosova

Njihuni me anën e fshehtë të fotove magjepsëse në Instagram

para një ore - Syri.net Kosova

Një fotograf i njohur si Omahi, zbulon të vërtetën duke treguar se çfarë fshihet pas fotove magjepsëse dhe joshëse....

diplomati-bashkim-zeneli-flet-p-euml-r-librin-e-tij-berlin-1945-maji-i-fitores-nj-euml-k-euml-ndv-euml-shtrim-gjeopolitik-me-disa-mesazhe

Syri

Diplomati Bashkim Zeneli flet për librin e tij 'Berlin 1945-Maji i fitores': Një këndvështrim gjeopolitik me disa mesazhe...

para 44 minutave - Syri

Diplomati Bashkim Zeneli, foli ditën e sotme në një special për Syri Tv, për librin e tij më të ri “Berlin 1945...

harika-humb-jet-euml-n-kader-arratiset-por-nj-euml-e-papritur-ndodh-sot-n-euml-lule-t-euml-vetmuara

Syri.net Kosova

Harika humb jetën, Kader arratiset, por një e papritur ndodh, sot në 'Lule të vetmuara'

para 4 orë - Syri.net Kosova

Kader arrin të arratiset nga shtëpia ku Ezhder e ka burgosur. Por shumë shpejt bie sërish në kthetrat e Ezhderit....

can-yaman-i-hedh-m-euml-shum-euml-benzin-euml-zjarrit-p-euml-r-lidhjen-e-tij-me-diletta-leotta

Syri.net Kosova

Can Yaman i hedh më shumë 'benzinë zjarrit' për lidhjen e tij me Diletta Leotta

para një ore - Syri.net Kosova

A janë vërtetë të dashuruar apo publikojnë fraza për të reklamuar veten e tyre? Dieltta Leotta dhe Can Yaman dërgojnë...

foto-10-gra-qe-vertetojne-se-pak-make-up-mund-te-beje-mrekulli

Top Channel

FOTO/ 10 gra që vërtetojnë se pak make-up mund të bëjë mrekulli

para një ore - Top Channel

Grimi ka një histori të gjatë dhe magjepsëse. Egjiptianët e lashtë e përdorën atë për “qëllime mjekësore” dhe besuan...

chrissy-teigen-dhe-john-legend-zgjedhin-hipizmin-p-euml-r-t-euml-kaluar-disa-dit-euml-t-euml-qeta

Syri.net Kosova

Chrissy Teigen dhe John Legend zgjedhin hipizmin për të kaluar disa ditë të qeta

para 2 orë - Syri.net Kosova

Chrissy Teigen dhe John Legend kaluan fundjavën duke kalëruar me fëmijët e tyre. Çifti, së fundmi u pa në Malibu,...

shendeti-vaginal-shenjat-dhe-llojet-e-infeksioneve-qe-duhet-t-i-njohe-cdo-grua

Periskopi

Shëndeti vaginal: Shenjat dhe llojet e infeksioneve, që duhet t’i njohë çdo grua!

para 2 orë - Periskopi

Infeksionet vaginale nuk janë diçka e pazakontë për gratë, por në një pjesë të mirë rasteve, gratë mund të kenë...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK