Horoskopi i Paolo Fox 22 maj 2022 cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së Diel

Horoskopi i Paolo Fox 22 maj 2022: cilat do të jenë shenjat me fat të ditës së Diel?

para 11 minutave - NOA

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Ndjenjat këtë të diel janë të favorizuara, takime intriguese po shfaqen në horizont. Në punë duhet të tregoheni më diplomatikë përndryshe do të fitoni inatin e dikujt. Horoskopi...

Bisedimet ndërmjet Turqisë Finlandës dhe Suedisë duhet të vazhdojnë tha Stoltenberg

Bisedimet ndërmjet Turqisë, Finlandës dhe Suedisë duhet të vazhdojnë, tha Stoltenberg

i ri - RTV 21

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg tha se ka folur me presidentin turk, Rexhep Tajip Erdogan për rëndësinë e dyerve të hapura të NATO-s pas ofertave të Finlandës dhe Suedisë për t’u bashkuar...

Nikos Dendias viziton të hënën Tiranën

Nikos Dendias viziton të hënën Tiranën

i ri - Klan

Nikos Dendias viziton të hënën Tiranën Ministri i Jashtëm grek në Shqipëri për javën greke Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias pritet të hënën të vizitojë Tiranën. Klan News mëson se kjo vizitë do të...

Vushtrria arrin fitore të madhe ndaj Lirisë

Vushtrria arrin fitore të madhe ndaj Lirisë

i ri - Lajmi.net

Vushtrria ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme ndaj Lirisë, në kuadër të ndeshjes së barazhit. Koha e rregullt u mbyll me rezultat 1:1, ku të dy golat u shënuan nga penalltia. Fillimisht Liridon...

Testimi i tretë i qarkores pritet të jetë një javor në Prishtinë

Testimi i tretë i qarkores pritet të jetë një javor në Prishtinë

i ri - Lajmi.net

Testimet që po bëhen nga Komuna e Prishtinës në qarkoren njëkahshe, janë të mirëpritura nga disa qytetarët të cilët thonë se do të duhej të bëheshin edhe më herët. Një pjesë e tyre thotë se qarkorja duhet...

Profil Një shqiptar kryeministri i ri i Australisë

Profil/ Një shqiptar, kryeministri i ri i Australisë!

i ri - Java News

Anthony Albanese u shpall sot kryeministri i Australisë pas përfundimit të zgjedhjeve parlamentare. Albanese është kryeministri i parë i vendit nga një prejardhje jo anglo-kelte. 59-vjeçari i njohur ndryshe...

Kosova uron Malin e Zi për Ditën e Pavarësisë Të lumtur që ju kemi fqinj

Kosova uron Malin e Zi për Ditën e Pavarësisë: Të lumtur që ju kemi fqinj

i ri - Kosova info

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës e ka uruar shtetin fqinj të Malit të Zi për Ditën e Pavarësisë. MPJ shkruan se Kosova mezi pret që edhe më shumë t’i forcojë lidhjet me shtetin malazez. “Republika...

Vushtrria triumfon ndaj Lirisë në penallti afër Superligës

Vushtrria triumfon ndaj Lirisë në penallti, afër Superligës

i ri - Sinjali

Ka përfunduar finalja e play-offit të Ligës së Parë mes Lirisë dhe Vushtrrisë. Pas 120 minutave lojë, Vushtrria ka fituar duelin e finales së Play-Offit. Pas 90 minutave, ndeshja përfundoi me rezultat...

Digjet nj euml vetur euml n euml autostrad euml n ldquo Arb euml n Xhaferi rdquo

Digjet një veturë në autostradën “Arbën Xhaferi”

i ri - Syri.net Kosova

Një veturë është përfshirë nga zjarri sot në autostradën “Arbër Xhaferi”. Nga ky incident nuk ka persona të lënduar, ndërsa shkaktar i zjarrit dyshohet të jetë ndonjë defekt teknik. Kështu ka bërë të ditur...

Kurti b euml n p euml rmbledhjen e tri dit euml ve n euml Washington tregon me k euml u takua dhe ccedil ka bisedoi

Kurti bën përmbledhjen e tri ditëve në Washington, tregon me kë u takua dhe çka bisedoi

i ri - Syri.net Kosova

Kryeministri Albin Kurti ka bërë një përmbledhje të qëndrimit tre ditor në Washington DC dhe takimeve që ka pasur me zyrtarë amerikanë. Ai në një postim në Facebook tha se qëllimi kryesor i takimeve ishte...

 Ccedil mimet n euml  lsquo qiell rsquo  700 euro i duhet nj euml familje kosovare p euml r t rsquo i mbuluar shpenzimet

Çmimet në ‘qiell’: 700 euro i duhet një familje kosovare për t’i mbuluar shpenzimet

i ri - Syri.net Kosova

Shpenzimet mujore të një familje në Kosovë për të përmbushur vetëm nevojat elementare sillen nga 500 deri në 700 euro. Kjo sipas ekspertëve kjo shifër ndryshon dhe nuk është e njëjtë për të gjithë, ngase...

Testimi i tret euml i qarkores pritet t euml jet euml nj euml javor n euml Prishtin euml

Testimi i tretë i qarkores pritet të jetë një javor në Prishtinë

i ri - Syri.net Kosova

Testimet që po bëhen nga Komuna e Prishtinës në qarkoren njëkahshe, janë të mirëpritura nga disa qytetarët të cilët thonë se do të duhej të bëheshin edhe më herët. Një pjesë e tyre thotë se qarkorja duhet...

E veshur me pantallona të ngushtë e me gjoks jashtë Fjolla i tregon Finsnikut se çfarë ka humbur

E veshur me pantallona të ngushtë e me gjoks jashtë, Fjolla i tregon Finsnikut se çfarë ka humbur

i ri - Info Kosova

Fjolla Morina, është njëra nga emrat më të përfolur në botën e show-bizzit. Lidhjet dhe ndarjet e saj gjithmonë kanë qenë në qendër të vëmendjes, pasi ajo ngado që shkon prodhon lajm. Pas ndarjes me Fisnik...

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime duke dashur ti reklamoj thonjët

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime, duke dashur ti reklamoj thonjët

i ri - Info Kosova

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, së fundi ka ardh në bashkëpunim me këngëtarin Durim Malaj në këngën me titull “Nona”. Yllka, vitet e fundit e ka ndryshuar goxha profilin e saj publik. Siç mund të shihet,...

Policit kosovar s i trembet syri ndalon dhe dënon shoferen që hyri me veturë zyrtare në shesh VIDEO

Policit kosovar s’i trembet syri, ndalon dhe dënon shoferen që hyri me veturë zyrtare në shesh (VIDEO)

i ri - Republika Online

Një zyrtar policor ka ndaluar një veturë zyrtare me tabela “3Z-253-08” e cila drejtohej nga një shofere femër, e që kjo e fundit po kalonte përmes sheshit. Me të parë këtë veprim, zyrtari policor ka ndaluar...

Paleta me blloka bie mbi disa vetura në Klinë dyshohet për të lënduar VIDEO

Paleta me blloka bie mbi disa vetura në Klinë, dyshohet për të lënduar (VIDEO)

i ri - Gazeta Scanner

Një paletë e ngarkuar me blloka ka rënë mbi disa vetura në lokacionit tek ‘Guri i Zi’ në Klinë, përderisa kamioni po i bartte paletat. Nga video-pamjet e dërguara, shihen disa vetura të dëmtuara nga bllkokat...

 U PREZANTUA ME EMRIN ARVIT SPAHIU  Vajza nga Kosova rrëfen njohjen dhe bashkëjetesën me Nuredin Dumanin Nuk e dija që kishte

“U PREZANTUA ME EMRIN ARVIT SPAHIU”/ Vajza nga Kosova rrëfen njohjen dhe bashkëjetesën me Nuredin Dumanin: Nuk e dija që kishte…

i ri - Alpe news

“Nuk isha në dijeni që Arviti quhej Nuredin Dumani dhe që kishte probleme me drejtësinë në Shqipëri.”. Kështu ka deklaruar Mirjetë Hajdini, vajza nga Kosova që bashkëjetonte me Nuredin Dumanin, e cila...

LIJA E MAJMUNËVE Çfarë duhet të dinë shtetet Evropiane për virusin që po përhapet masivisht

LIJA E MAJMUNËVE/ Çfarë duhet të dinë shtetet Evropiane për virusin që po përhapet masivisht

i ri - Alpe news

Autoritetet shëndetësore në Evropë janë vënë në gatishmëri të lartë për rastet e konfirmuara dhe të dyshuara të lisë së majmunëve të raportuara në Mbretërinë e Bashkuar , Spanjë , Portugali , Itali , Suedi...

Nuk i lë vend imagjinatës kështu u paraqit modelja e njohur shqiptare në Festivalin e Filmit të Kanës

Nuk i lë vend imagjinatës, kështu u paraqit modelja e njohur shqiptare në Festivalin e Filmit të Kanës

i ri - Reporteri

Këto ditë në Kanë të Francës po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit. Mes pjesëmarrësve të shumtë, prezentë në këtë event duket të jetë edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo u rikthye...

Klinë Paleta me blloka bie mbi disa vetura dyshohet për të lënduar

Klinë: Paleta me blloka bie mbi disa vetura, dyshohet për të lënduar

i ri - Reporteri

Një paletë e ngarkuar me blloka ka rënë mbi disa vetura në lokacionit tek ‘Guri i Zi’ në Klinë, përderisa kamioni po i bartte paletat. Nga video-pamjet e dërguara, shihen disa vetura të dëmtuara nga bllkokat...

Kurti në përfundim të vizitës në SHBA Zhvillova takime të frytshme me zyrtarët më të lartë të Bidenit në fushën e sigurisë dhe zhvillimit ndërkombëtar

Kurti në përfundim të vizitës në SHBA: Zhvillova takime të frytshme me zyrtarët më të lartë të Bidenit në fushën e sigurisë dhe zhvillimit ndërkombëtar

i ri - Reporteri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur për vizitën e tij zyrtare në Amerikë dhe takimet që gjatë tri ditëve të fundit ka zhvilluar në Washington. Kurti ka thënë se ka pasur takime të rëndësishme...

Kosova uron Malin e Zi për Ditën e Pavarësisë Të lumtur që ju kemi fqinj

Kosova uron Malin e Zi për Ditën e Pavarësisë: Të lumtur që ju kemi fqinj

i ri - Front Online

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës e ka uruar shtetin fqinj të Malit të Zi për Ditën e Pavarësisë. MPJ shkruan se Kosova mezi pret që edhe më shumë t’i forcojë lidhjet me shtetin malazez. “Republika...

Gjykata Komerciale drejt konstituimit shqetësim për numrin e ulët të gjykatësve

Gjykata Komerciale drejt konstituimit, shqetësim për numrin e ulët të gjykatësve

i ri - Visionpress Info

Komuniteti i biznesit si dhe njohësit e drejtësisë druajnë se numri i gjykatësve në Gjykatën Komerciale është i ulët në krahasim me lëndët që pritet të shqyrtohen si dhe fushë veprimtarinë e saj. Gjykata...

 Nëse Turqia merr 100 avionët F 35 Egjeu kthehet në një sufllaqe  gjenerali grek jep alarmin

“Nëse Turqia merr 100 avionët F-35, Egjeu kthehet në një sufllaqe”, gjenerali grek jep alarmin

i ri - Visionpress Info

Këshilltari i Këshillit të Sigurisë Kombëtare në Greqi Alexandros Diakopoulos shprehet se vendi që merr avionët F-35 do të jetë ai që sundon Egjeun. Duke folur në një televizon grek, Diakopoulos shpreh...

Xhebrailat Vetëm një ditë nga festa tradhtohemi nga klubi dhe Komuna

Xhebrailat: Vetëm një ditë nga festa tradhtohemi nga klubi dhe Komuna

i ri - Gazeta Olle

Tifozët e skuadrës së futbollit Ballkani nga Suhareka, Xhebailat, me një postim në rrjetin social Facebook, njoftuan se nuk do të marrin pjesë në festën e organizuar nga Komuna e këtij qyteti dhe klubi...

Nuk i lë vend imagjinatës kështu u paraqit modelja e njohur shqiptare në Festivalin e Filmit të Kanës

Nuk i lë vend imagjinatës, kështu u paraqit modelja e njohur shqiptare në Festivalin e Filmit të Kanës

i ri - Fakte Plus

Këto ditë në Kanë të Francës po zhvillohet Festivali Ndërkombëtar i Filmit. Mes pjesëmarrësve të shumtë, prezentë në këtë event duket të jetë edhe modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo u rikthye...

Klinë Paleta me blloka bie mbi disa vetura dyshohet për të lënduar

Klinë: Paleta me blloka bie mbi disa vetura, dyshohet për të lënduar

i ri - Fakte Plus

Një paletë e ngarkuar me blloka ka rënë mbi disa vetura në lokacionit tek ‘Guri i Zi’ në Klinë, përderisa kamioni po i bartte paletat. Nga video-pamjet e dërguara, shihen disa vetura të dëmtuara nga bllkokat...

Vuçiq thotë se Serbia mbështeti 9 nga 25 deklarata kundër Bjellorusisë dhe mburret se nuk mbështeti asnjë nga 23 deklarata kundër Rusisë

Vuçiq thotë se Serbia mbështeti 9 nga 25 deklarata kundër Bjellorusisë dhe mburret se nuk mbështeti asnjë nga 23 deklarata kundër Rusisë

i ri - Prishtina Ime

President i Serbisë Vuçiq deklaroi se Serbia pjesërisht ka harmonizuar sanksionet që BE ia ka vendos Bjellorusisë, por atë e ka bërë më herët dhe këtu nuk ka asgjë të re, por nuk ka mbështetur asnjë nga 23 deklaratat kundër……

Valentina Bunjaku  Rexhepi rizgjedhet kryetare e Forumit të Gruas së LDK së Dega Gjilan

Valentina Bunjaku – Rexhepi rizgjedhet kryetare e Forumit të Gruas së LDK-së- Dega Gjilan

i ri - Kryelajmi

Nga 502 testime 12 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID 19

Nga 502 testime, 12 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19

i ri - Kryelajmi

Më tepër

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK