Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Syri.net Kosova 822369128421201,3191,302
Syri 568155136578485910,502
RTK 57816911116258588,357
Telegrafi 7971022613380925,725
Arbresh 587999171017775,921
Kosova info 66645556467662,071
Lajmi.net 38120311513376994,632
Front Online 49864127614756891,510
ABC News 5130170910468312,219
Medial 640035422675103
Infokusi 365961500136114,001
Indeks online 360120127136660746,565
Periskopi 4711711611296046,259
GazetaBlic 5906028359613,709
Gazeta Scanner 43888614155871,133
Top Channel 44110336192858037,835
Zeri 342820712265575,520
Zhurnal 410122153325471,734
24 orë info 424603213125169,958
Ballkani info 4077331005113,097
Koha Jone 397406905065063,991
Ekonomia Online 405404757492986
Gazeta Metro 330100433374732,524
Reporteri 34758405694454,033
Koha.net 296717212543921,319
Sinjali 31428960404384,717
Ora news 4340082443411,440
Standard 385181320444165,963
Albeu 173761591424081,329
BalkanWeb 34135213713973,473
LajmiFundit 3404214033964,014
Panorama 35144027413953,657
Epoka e Re 31716584103915,571
Tetova Sot 310463218733882,972
KosovaPress 26634672663672,128
Gazeta Tema 30440213193654,338
Lexo 31104502035621,305
Java News 27951205363501,162
OraInfo 22259690813501,202
Kallxo 3440037934430,273
Gazeta Telegraf 316451173251,816
Almakos 1766265073031,577
Insajderi 2537381529822
Klan 2562318029729718,462
Mapo 258181522929121,096
Malisheva TV 230263239288812
Revista Kosovarja 1271590510286478
Kosova Post 272011022831,537
Shprehja 158614215261862
Lajm 2192113213253540
Koha.mk 171962292421,588
Newsport 022263652285,819
Njeshi 201206242271,447
Vec Lajme 2176140224222
Flaka 1902013012223340
Telesport 48216814621815,049
NOA 137709010216247
Zyrtare 192518102151,471
Ina 1623417342131,721
Klan Kosova 2003621820928,503
InfoShqip 168922321992,262
Vizion Plus 1721631121914,618
Njekomb 183304151866,121
Gazeta e re 16361621185285
Shenja 1475280211809
Vushtrria Online 17703021800
Lipjani News 152225012179918
News33 171431181781,156
Pa censure 1750012175916
Tetova1 1382110001693,833
Llapi info 15357271655,744
TV21 163012401642,524
Lajme.al 1312220121552,522
Anadolu Agency 14805001531,929
Shekulli 13825181451,294
Fakti Ditor 1411306145730
Aktiv press 1298708144501
Info Kosova 12610026191363,765
Albinfo 13300651335,436
Kosova ime 121905161304,633
Kosova live 119441212775
Iliria News 654021290126192
Mitrovica sot 10822111121,783
Radio Kosova e Lire 9930001022,905
Sharri 91902610084
Oxygen Press 5441500100653
Portalb 98010599425
Drenica press 971111799810
in7 93230498694
Rajoni press 5522130090835
SuperSport 018810891,579
Buletini Ekonomik 691500184416
Neshesh 8200124822
Suhareka Online 716500821,801
Klan Macedonia 73070580155
Prive 07601120764,723
Daily News 73300076149
Korrespodenti 611310975773
Te Sheshi 66350474913
Evropa e Lirë 711062072284
Klina info 605402691,590
Republika 61421167116
Mekulli press 65201067664
06 Press 613300671,004
PortaliOnline 55427661291
News Tv 57022559898
Prizren Press 51341458911
Zëri i Amerikës 507000571,546
Albsport.mk 005306531,425
Rahovec Posti 472000491,046
Gazeta e Prizrenit 47001847195
Kosovo Insights 39001139145
Fol 38000238151
2L Online 37000237450
RTV Besa 342000360
Flitet 0350203544
Indeks.mk 3400013429
Nacionale Info 33012034190
KDPolitik 11210103268
Europort 3100003173
Illyria 3000303071
Bota.al 280000282,344
Derveni 223100260
ElbasaniPlus 1510020250
TopShqip 21300424327
Gjilani info 16520323141
Prizreni Sot 23000023178
InfoAlb 1930042295
Suhareka Express 16500021588
Koha News 1613102066
DW 180050180
Gazeta NewBorn 15300418501
24 ore 160000160
Gostivari Sot 15002015209
Gazeta Shneta 51000015136
TV Koha 140000140
Ferizaj24 8220012158
Express.mk 1100011121
Ferizaj press 100000101,326
Ulpiana press 6040110520
Opoja TV 601027376
Krokodili 4000044
F2N2 4001040
New Perspektiva 3000031
TV Tema 30000346
Bashke 200002162
Top-News 20000212
Gjilani Sot 200002206
Shtime press 1000010
Drenica Sot 010001148
Alsat-M 0000000
Femina 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTV 21 0000000
Gazeta Express 0000000
Beba Ime 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Keshilla 0000000
Presheva Jone 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
10minuta 0000000
Shqiptarja 0000000
Radio Vala 0000000
Aktuale 0000000
Vati 0000000
Politiko 0000000
Opinion 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Gazeta Fjala 0000000
Blitz 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Shkurt Shqip 0000000
Bota Press 0000000
Arena Ring 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
TelegrafiMk 0000000
The Prestige 0000000
Albasport 0000000
Flaka TV 0000000
Crithink 0000000
TV Prizreni 0000000
Indeks Kosova 0000000
Kosova24 0000000
Korrekt show 0000000
Radio Sharri 0000000
Istogu portal 0000000
Gazeta Expert 0000000
Obiliqi Press 0000000
Republika Online 0000000
Rahoveci24 0000000
Gazeta Tribuna 0000000
North Macedonia Post 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Syri.net Kosova 735533931235450117511,98315,392
Syri 5599150714395659768,545131,121
Telegrafi 81391141124313818,264348,531
Arbresh 60541009996899618,05958,379
RTK 5467124410861222827,797182,403
Lajmi.net 4075191813031545857,29692,224
ABC News 5519016928710737,211212,201
GazetaBlic 616515504710506,320130,214
Top Channel 47249774201632746,121574,276
Zeri 345214722671424655,86661,061
Indeks online 3479108312201477095,782602,050
Periskopi 41361711182813975,48985,933
Medial 51890270372635,4591,054
Koha Jone 43893265907715975,30560,942
Infokusi 33818969751905,25229,950
Ekonomia Online 413157634771885,05414,121
Zhurnal 3525837191362094,55316,460
BalkanWeb 3884406243597294,53366,542
Koha.net 302759374731944,367253,831
Sinjali 3023329931454464,28352,538
Albeu 2009851138684034,24644,021
Kosova info 3582233331352974,14613,248
Tetova Sot 33474353213069334,10324,389
Gazeta Tema 3440329258351904,02781,400
Panorama 364437902175934,02336,283
Standard 3627217831364453,92775,623
Ora news 3799221261903,803141,230
LajmiFundit 33752721231303,77061,861
Lexo 33650382271913,747294,790
Java News 2962509146883053,61717,548
Epoka e Re 2738189626144783,55367,112
OraInfo 2035638680146693,35329,984
KosovaPress 2433272640285013,34527,227
Klan 2792260159032103,211148,769
Kallxo 304000396703,040276,846
Mapo 2725133116323982,974214,803
Insajderi 234215438737672,883643
Almakos 1455657665181002,7778,490
Koha.mk 19312524827682,66514,247
NOA 147689810411572,47811,762
Flaka 2078207180201632,4652,818
Lajm 2057192124181762,37319,776
Shprehja 127364242619492,3419,539
Gazeta Metro 1594485238102652,31724,380
Telesport 405161895194342,316188,403
Gazeta Express 1809143332733912,28499,172
Newsport 0212132204842,15341,947
Klan Kosova 195346149222602,148375,646
Front Online 150421240118862282,1175,132
Ina 159528312934762,00726,342
Gazeta Telegraf 18986541118792,00419,260
Vizion Plus 176517537107341,97763,511
Zyrtare 174740174211,96111,729
Pa censure 19210091871,92122,206
TV21 1809233883861,87030,928
News33 1778262271231,82613,738
Gazeta e re 15995311619481,7687,921
24 orë info 144121111451681,76616,528
Anadolu Agency 1679082131,76136,469
Shenja 14111127841681,700841
Tetova1 1415211545681,68069,060
Gazeta Scanner 124723217714461,6565,378
Shekulli 155114519981,61615,593
Ballkani info 1220232109001,56112,976
Lajme.al 12892082771011,52434,277
Fakti Ditor 148083501291,5239,382
Bota Press 14555292291,51612,810
Malisheva TV 117010821123401,4897,412
InfoShqip 13232711813691,46886,459
Kosova Post 13072657021,3907,790
Revista Kosovarja 574810021721,3845,039
Albinfo 13280045461,32851,447
Reporteri 956177154192321,28715,071
Neshesh 109410301201,095151
Portalb 10576146591,0777,761
Njeshi 9088440241,0325,539
in7 89652207559688,037
Aktuale 854376611509575,195
Iliria News 540272143193409551,497
Sharri 8399502859934468
SuperSport 038776988031,111
Vec Lajme 8351610232861636
Daily News 8212004178411,965
Evropa e Lirë 7486065127549,928
Klan Macedonia 6414941627391,593
Llapi info 6851829104773227,509
Te Sheshi 6623418165171425,100
Lipjani News 560211111556925,140
Prive 067008121167053,999
Kosova live 62118205136591,326
Republika 559592015126381,424
Aktiv press 54849262426232,513
News Tv 557104473961115,180
Njekomb 59290139260147,030
Info Kosova 54048112110258925,656
Vushtrria Online 5610110215723
Fol 559201135612,805
PortaliOnline 490213714425482,421
Radio Kosova e Lire 4961200050816,737
Zëri i Amerikës 4683201050026,656
Albsport.mk 0048117948113,406
Illyria 463011844641,978
Mitrovica sot 39510241134297,850
Mekulli press 402301134053,934
Albasport 003950439525,657
Kosova ime 371220245739333,321
Oxygen Press 19313915123472,879
Rajoni press 2206747173344,100
Gostivari Sot 2923111172966,195
ElbasaniPlus 1997821102790
Indeks.mk 257134720274318
Derveni 26156332720
Drenica press 2462233462713,170
Buletini Ekonomik 215460442611,152
Suhareka Online 216226002448,287
06 Press 2032311092376,296
Korrespodenti 1676062412331,871
Flitet 02300181230289
Klina info 1942013892277,635
Bota.al 214010021515,915
Prizren Press 1858193152122,324
KDPolitik 841120291961,010
2L Online 19302221951,738
Kosovo Insights 191001219110,525
TopShqip 1721213151852,041
InfoAlb 168111315180419
TV Koha 17700231770
DW 172008601720
Rahovec Posti 147136001665,366
Koha News 13619107121651,251
Suhareka Express 142193441646,945
RTV Besa 15040001540
Gazeta e Prizrenit 145122191481,356
Express.mk 993953281431,433
Gjilani info 1141584111371,071
Europort 1170005117192
Nacionale Info 951441100583
Gazeta Shneta 3563000981,200
Prizreni Sot 923112961,692
Top-News 821001183283
Ferizaj press 8110008216,219
24 ore 780000780
Gazeta NewBorn 53140115673,916
Opinion 60010561896
Presheva Jone 47071054758
Ferizaj24 373304431,523
Kosova24 39200041355
Opoja TV 344216403,131
Ulpiana press 280901371,332
Gazeta Tribuna 34011135140
F2N2 320020322
Krokodili 2400302424
Arena Ring 00240424498
New Perspektiva 2300002324
TV Tema 20000020844
Gjilani Sot 180001182,232
10minuta 014000140
Rahoveci24 100200121,911
Shtime press 1001111119
Radio Sharri 11000111781
Republika Online 9200211141
Drenica Sot 110011111,256
Gazeta Fjala 100000100
Korrekt show 10000010175
Istogu portal 9100010962
Gazeta Expert 460001024
Obiliqi Press 51420100
Shkurt Shqip 90021949
Radio Vala 3030160
Femina 04000440
Bashke 200002162
Crithink 100011157
Alsat-M 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTV 21 0000000
Beba Ime 0000000
Sot News 0000000
Sekrete Bukurie 0000000
Keshilla 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaLive360 0000000
Shqiptarja 0000000
Vati 0000000
Politiko 0000000
DialogPlus 0000000
Gazeta Vip 0000000
Sovrani 0000000
Blitz 0000000
Gazeta Monitor 0000000
Nezavisen 0000000
Gazeta Observer 0000000
TelegrafiMk 0000000
The Prestige 0000000
Flaka TV 0000000
TV Prizreni 0000000
Indeks Kosova 0000000
North Macedonia Post 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK