Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 5911502061299476,535
Telegrafi 4041291432012767611,219
Gazeta Express 4707299109964116,188
ABC News 326731315685308,950
GazetaBlic 4653201814978,023
Press Online 26514980214941,540
Shqipmedia 41650122467802
Insajderi.org 264928014684365,742
Indeks online 2029112395841618,702
Panorama 3932005594133,223
Infokusi 33447144853952,764
Koha.net 236389806737212,555
BalkanWeb 28222550643595,405
Gazeta Metro 26054414693553,274
Top Channel 24948533163508,042
Ekonomia Online 227100179243442,503
Klan 2842829216434112,798
Java News 2854551273353,537
Tetova Sot 28035173363322,931
Arbresh 23733522653221,388
Gazeta Tema 2552338221631613,835
Zeri 25315482873164,939
Albeu 2315462132914,440
Zhurnal 2233722332821,520
Lajmi.net 15433912262781,145
KosovaPress 16921872312773,897
Reporteri 2556103552712,445
Revista Kosovarja 7819206272703,580
Zyrtare 2193940242623,577
Epoka e Re 20316424232615,652
Pressonline 15790115132580
Lajm 18731333282511,389
RTV 21 1812042002432,836
Periskopi 23300002331,979
OraInfo 11077390452266,543
FaxWeb 1981980232251,922
Almakos 1444131002161,331
TV21 1584520312054,514
Ina 178111508204783
Alsat-M 1483618042025,289
Klan Macedonia 159531071952,410
Bota Press 1513021861832,299
RTK 172001221724,277
Dukagjini 168001681686,717
NOA 806321031649,607
Kallxo 159002431599,150
Aktuale 131810091491,225
Flaka 123187001481,222
Vizion Plus 14040021442,114
Shenja 1250170101421,740
Fakti Ditor 13501041361,184
SuperSport 01119001202,327
Koha.mk 762218001161,151
Top24 102464151121,071
InfoShqip 7614603962,254
Portalb 85030388818
Indeks.mk 803200851,015
Klan Kosova 343713038845,813
Radio Kosova e Lire 8100008112,492
Nistori 74600480775
Pa censure 780002781,459
Ditari.mk 562021578771
MRT 750000750
GazetaMax 67000067390
Opinion.mk 60023362445
Lapsi 58310062956
Debat 480140062176
Medial 59200161363
Populli 57030060726
Express.mk 59001059674
ATV Live 51130455208
Desk.al 390143053446
Open-TV 3901118500
Evropa e Lirë 4700100472,204
Revista 37542546349
Fakte 35411140113
Pika 1602402400
Zëri i Amerikës 34007034492
Redaksia 28001228284
KDPolitik 71900326269
News33 1245032148
Derveni 19010120422
Argument 20000020115
InFokus 1820002058
Koha News 15220119402
Shekulli 16000016387
Tetova1 15000015568
DW 14000014445
Info7 130000130
VOX TV 60000638
Insajderi 4101050
Mapo 4000040
in7 2000020
SportMania 00200222
Ora news 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTSH 0000000
Respublica 0000000
Lexo 0000000
Syri 0000000
Opinion 0000000
Parrotlla 0000000
Sovrani 0000000
Gostivari Sot 0000000
Sharri 0000000
Syri.net Kosova 0000000
Informatat 0000000
Dosja.al 0000000
Scan TV 0000000
Smart News 0000000
Lobi 0000000
TV Festa 0000000
Tokasot 0000000
Politiko.mk 0000000
Observeri 0000000
Expuls 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 7727203825991534612,36490,596
Gazeta Express 6271718108712511608,076160,113
GazetaBlic 560139702311365,99895,639
ABC News 33458741169936925,388107,217
Press Online 284912848015384,93422,366
Shqipmedia 4146534616134,6864,928
Insajderi.org 30189405657411994,52388,656
Panorama 392048901237094,40932,535
Infokusi 3598515164466234,27742,845
BalkanWeb 327928669605794,26165,734
Telegrafi 26166857111047514,01277,812
Ekonomia Online 2818993167893363,97830,513
Koha.net 247048898195813,939157,924
Klan 30512703222417303,643141,289
Zeri 2890259487169883,63672,243
Gazeta Metro 2770486355268373,61136,789
Arbresh 2794336458496983,58815,077
Top Channel 2648476424491673,548149,964
Java News 293937791442453,40735,740
Epoka e Re 2579214555603693,34879,894
Albeu 2415652242161793,30954,193
Tetova Sot 2531262207602373,00029,581
Lajmi.net 1911333696122852,9401,342
Reporteri 264837100177442,78529,018
KosovaPress 1871272635212662,77837,507
Periskopi 2769002102,76922,326
Zhurnal 226031415722422,73118,537
Revista Kosovarja 77518080472122,58337,428
Lajm 1929326323322922,57815,261
OraInfo 1450669438123482,55757,092
Almakos 1711402338002,45110,980
Pressonline 1581678175278732,43423
Gazeta Tema 1821308282201902,41171,715
Alsat-M 15544433884652,38558,262
RTV 21 1830199349002,37831,925
Indeks online 1222629522764242,373121,713
FaxWeb 21141676381422,34418,217
Ina 18681701620572,2006,942
Lapsi 15514391902262,18011,180
Flaka 1662283202102,14718,719
Zyrtare 17772568361522,11627,183
Klan Macedonia 16721283088492,10831,826
Bota Press 1749254231511802,02626,666
TV21 1547352103123392,00260,222
RTK 182000122341,82039,537
NOA 93159727023541,798109,273
Kallxo 172600194561,726150,253
Shenja 1232022031381,45222,884
Fakti Ditor 13942280511,42415,222
Klan Kosova 876335197125261,408132,653
ATV Live 128589291481,40325,801
Vizion Plus 13553022221,38731,561
SuperSport 0181307001,32564,901
Aktuale 10651031099521,27710,809
InfoShqip 977199842581,26012,948
Koha.mk 884109202461,19511,578
Redaksia 11526319631,1611,280
Portalb 11091285211,13815,017
Top24 9725262222131,0869,155
Ditari.mk 5871992429788108,161
Pa censure 8010013580111,313
Radio Kosova e Lire 7702100079157,516
Nistori 70862170427879,791
Revista 5931394591207775,715
Debat 6144138007564,272
Open-TV 513171771279707833
Indeks.mk 5935920006727,071
Populli 625035076609,406
Desk.al 4451113915235955,973
Pika 32872510105860
Express.mk 57200145724,315
Evropa e Lirë 4995090050419,238
MRT 441922104722
Opinion.mk 43602910614652,810
GazetaMax 45600374562,822
Medial 377720264042,560
Koha News 3362044184005,729
Zëri i Amerikës 375009503759,716
KDPolitik 9519603232912,823
Politiko.mk 138413801428014
News33 16161260142481,124
Fakte 20712635225830
SportMania 00172811723,564
Dukagjini 168001681686,717
Shekulli 15723001623,594
Tetova1 15600001565,029
Derveni 14042031463,678
DW 14500001454,835
Argument 1240612130813
InFokus 1264012130815
VOX TV 88001588720
Info7 560400601
Gostivari Sot 330080331,170
in7 310001310
Informatat 252101280
Mapo 200001200
Opinion 16002116284
Insajderi 92110121
Lobi 90000990
Observeri 63010926
Expuls 20001272
Ora news 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTSH 0000000
Respublica 0000000
Lexo 0000000
Syri 0000000
Parrotlla 0000000
Sovrani 0000000
Sharri 0000000
Syri.net Kosova 0000000
Dosja.al 0000000
Scan TV 0000000
Smart News 0000000
TV Festa 0000000
Tokasot 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK