Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 17052244300602,35920,501
Syri.net Kosova 59922391251129132,306
GazetaBlic 648520315270010,416
Telegrafi 693402212969724,209
Lajmi.net 34218916111676926,188
Syri 429115126339967017,083
ABC News 4710176812364714,842
Infokusi 45564830216023,216
Arbresh 41585977585973,269
Periskopi 4411911072857010,122
RTK 363841175125648,282
Dosja.al 4473466298654710,848
Ekonomia Online 40329773105091,742
Top Channel 4055827111349049,209
Indeks online 2567415176448145,313
Gazeta Metro 32497361304575,924
Zeri 2941113701484425,956
BalkanWeb 36460146624383,720
Panorama 34769038504162,934
Gazeta Tema 30739334153795,828
Koha.net 244359712037627,112
Albeu 174731221393691,295
Lexo 30914743035712,156
Zhurnal 264661303433431,081
Ora news 33600151933615,098
Almakos 1516112318335574
OraInfo 18862813803314,847
Java News 274391013223231,263
Tetova Sot 247422821203172,215
Insajderi 239669212314359
FaxWeb 27029120363119,190
Epoka e Re 226185221192966,364
KosovaPress 22720456452922,766
Klan 246211558728213,269
Revista Kosovarja 1021570442591,502
Mapo 2249113322443,794
Kallxo 2440016924426,189
Flaka 1832414152211
Zyrtare 185320002081,261
Koha.mk 136323745205862
Lajm 1701994151981,780
Klan Kosova 16292222719325,241
NOA 11166908186966
InfoShqip 153022451753,815
Shenja 13903302117237
Vizion Plus 15194751641,252
TV21 1398101221571,346
Shekulli 14713310151865
Tetova1 12116412131416,295
Portalb 1110107112589
SuperSport 0199101002,413
Scan TV 85001285456
Radio Kosova e Lire 758000832,999
Evropa e Lirë 590051059447
Zëri i Amerikës 533001562,042
Fakti Ditor 54000054324
Klan Macedonia 47040351148
News Tv 43060449669
Albsport.mk 004509451,670
Derveni 320002320
KDPolitik 14500219105
DW 1700100170
Alsat-M 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTV 21 0000000
Gazeta Express 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
Aktuale 0000000
Vati 0000000
Opinion 0000000
Parrotlla 0000000
Blitz 0000000
Kosovo Insights 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 1700828583863059323,729256,248
Syri.net Kosova 66632617845325100710,12521,600
Telegrafi 7211801829012817,309312,873
Lajmi.net 3685195815051555877,14871,750
Syri 4663118312044088457,050170,381
ABC News 52590153113411846,790212,451
GazetaBlic 6025691010412366,716141,764
Arbresh 4615875929835886,41935,246
Dosja.al 53053855562958256,24697,875
RTK 4382927885931476,194128,784
Periskopi 41371931142963685,47282,706
Indeks online 3154106211901385685,406637,968
Infokusi 366271282201175,19633,426
Top Channel 4358580252881625,190596,373
Ekonomia Online 4108394621501055,12315,811
Zeri 324712616632118595,03660,626
Gazeta Metro 3369804317182834,49086,866
BalkanWeb 3648466182887164,29655,512
Panorama 352763403925004,16137,695
Zhurnal 31557561932329984,10413,270
Albeu 19258771220133564,02217,811
Koha.net 2498496951112453,945243,580
Gazeta Tema 3149367258381333,77458,155
Epoka e Re 27962385752121253,60988,082
Ora news 3383011261923,384167,989
Tetova Sot 27683342788726113,38020,068
Java News 289135389952793,33315,718
Almakos 15455871163211073,29510,002
Lexo 29212363391643,286135,283
OraInfo 1916597700587363,21339,444
FaxWeb 28731859462523,152121,909
Insajderi 25466346619893,0752,534
Klan 24742611291324152,864180,621
KosovaPress 2138161495224012,79426,083
Revista Kosovarja 9601567055702,52713,025
Mapo 223313772203052,442139,610
Kallxo 240800535992,408279,373
Lajm 1956173120251622,24929,322
Flaka 1749209152191422,11020
Koha.mk 147624134524432,0628,425
Klan Kosova 177192138203052,001298,948
Zyrtare 176030135201,92510,202
NOA 12626055631291,92312,343
InfoShqip 15223321922621,77479,553
TV21 16286569143061,76226,450
Shenja 14416310151981,757597
Vizion Plus 159211213129291,71718,027
Shekulli 1509121125611,53211,868
Tetova1 12271544849701,42984,189
Portalb 9921103641,0038,499
Scan TV 901208279038,006
Radio Kosova e Lire 8652100088648,700
Fakti Ditor 809140368144,799
SuperSport 0480111980521,667
Evropa e Lirë 6681057216695,936
News Tv 536256333962410,400
Klan Macedonia 4670850315521,588
Zëri i Amerikës 4951404150929,382
Albsport.mk 0047134847116,223
Derveni 291752133030
KDPolitik 8715302102402,072
DW 1550084015526
Kosovo Insights 870000870
Alsat-M 0000000
Gazeta Shqip 0000000
RTV 21 0000000
Gazeta Express 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
Aktuale 0000000
Vati 0000000
Opinion 0000000
Parrotlla 0000000
Blitz 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK