Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 3991364761341,0115,291
Syri 68417172166692710,036
Telegrafi 455104120231276799,476
Gazeta Express 4947796151076676,337
Ora news 418102681411358820,285
Shqipmedia 3475015701554365
Indeks online 260129853146347413,107
Klan Kosova 44312171914727,911
BalkanWeb 35134731544584,580
Pressonline 2251359217344522,506
Panorama 41040004504504,013
Arbresh 33025955754501,508
Vizion Plus 32663441394334,141
GazetaBlic 422603594284,142
Dosja.al 31128810042011
Top Channel 333334112440712,093
Zeri 334283821144002,349
Epoka e Re 29520715383864,803
Klan 3271440003810
Zhurnal 30636364563782,837
Insajderi.org 287482800363448
OraInfo 32136576636256
Java News 31530162203612,704
Gazeta Tema 296173717183504,776
Infokusi 26155223283382,435
Albeu 176113472163363,289
Ekonomia Online 268361513283191,984
Gazeta Shqip 19210497153054,110
Dukagjini 3010131383023,383
Euronews 2682014023026,364
Syri.net Kosova 24039225163011,353
Gazeta10 23313480582941,089
Alsat-M 16568502132832,155
Almakos 2303518318283620
Tetova Sot 25110192132803,397
Flaka 1985425002771,882
FaxWeb 2485141102671,750
Periskopi 252905572611,066
RTK 260001442603,282
Lajmi.net 2203623502582,873
Top24 22323113352572,248
Reporteri 21414261572542,386
Lexo 1862135172421,099
Lajm 16732262272251,218
Opinion 002220122223,359
Lapsi 1662030262162,133
Ina 166162705209231
RTV 21 190117013208934
Revista Kosovarja 461520161983,394
Shqip 13626173131791,196
ATV Live 1561661311782,712
NOA 1192631241765,082
RTSH 173020241751,691
Kallxo 174002441744,680
Koha.mk 13613201216970
Lideri 1610000161180
Klan Macedonia 1331110031542,789
Shenja 132015020147329
Alfax 1370615143394
Aktuale 11115111513768
TV21 11378051128251
Fakti Ditor 11202061142,310
SuperSport 001131111135,501
Radio Kosova e Lire 10550001105,494
InfoShqip 956101102758
Portalb 990103100838
Populli 93030696752
Pa censure 940003940
Anadolu Agency 8702008920
TRT Balkan 870201892,458
Nistori 6916304881,001
Bota Press 758211185740
Fol 67420173419
Zyrtare 6111101730
Lajmëtari 72000072459
Ditore 71000071444
ACTV 563111670593
Evropa e Lirë 620080621,155
Koha News 471110659472
Open-TV 4301517589
Top Shqip 53010054400
TvNews 462101491,108
SportMania 0048004841
Syri.mk 45000145319
NMK Post 3621003956
Realiteti 36200238309
News33 26720035158
Bashke 34010035231
Revista 24800432264
Zeri.mk 2912023226
JOQ Albania 24010125250
Derveni 220111230
Sharri 200000200
Smart News 17000017354
DW 1400011434
Shekulli 1400001426
GazetaMax 1031001478
Medial 802021040
Argument 802001053
CNN.al 71202100
Parrotlla 30000329
Mikrofoni 0100010
Zëri i Amerikës 0000000
Mapo 0000000
Koha.net 0000000
ABC News 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaPress 0000000
Insajderi 0000000
Tetova1 0000000
Sovrani 0000000
KDPolitik 0000000
Gostivari Sot 0000000
in7 0000000
Daily News 0000000
Gazeta Metro 0000000
Informatat 0000000
Scan TV 0000000
Info7 0000000
Lobi 0000000
InFokus 0000000
TV Festa 0000000
Fakte 0000000
Pika 0000000
VOX TV 0000000
Publiktv 0000000
Zgjohu 0000000
Portali X 0000000
Klix 0000000
3SHI 0000000
Nacionale.mk 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 461518145088433611,51754,878
Syri 615313778811115698,41197,705
Telegrafi 40591102134320310836,504105,028
Ora news 4223136079114412326,374174,478
Gazeta Express 43995718816711645,85164,784
Dosja.al 408934411326335,565579
Shqipmedia 32994481509015,2564,132
BalkanWeb 340836195525144,72461,170
GazetaBlic 4553940146684,64739,942
Indeks online 2385122993731895664,551105,556
Top Channel 369033043364734,453130,173
Panorama 35724620040344,03436,770
Vizion Plus 3074603229453973,90631,114
Zeri 29703474392711493,75621,420
Klan 2996185379003,5600
Epoka e Re 2788111637513613,53645,810
Java News 3097306107332883,51027,098
Gazeta Tema 28762283422391573,44642,456
Albeu 1807922591181673,32046,483
Insajderi.org 2377413352003,1425,504
Gazeta Shqip 1827123174442573,13249,326
OraInfo 264137547195683,063986
Klan Kosova 28199613545173,05044,234
Ekonomia Online 2481372178692233,03118,329
Top24 2597167156823862,92023,352
Zhurnal 23712652548573272,89024,489
Tetova Sot 261495170381772,87940,664
Euronews 26141271090292,85075,317
Dukagjini 2761033712102,79425,872
Syri.net Kosova 2133339295571712,7678,854
Periskopi 2640900136982,73012,537
Infokusi 2155364160272612,67922,280
Alsat-M 16824654384872,58517,228
Lajmi.net 21652757284242,51228,713
Pressonline 16015503301362792,48114,098
FaxWeb 2208901046432,40219,179
Reporteri 1978121224106802,32316,959
Lajm 1642338329431912,30911,228
Gazeta10 176010939343702,2628,564
Revista Kosovarja 7001504025592,20435,006
Almakos 1717331132281962,1808,017
RTK 21670033912,16737,848
Flaka 1630298205002,13313,854
Opinion 00206381102,06327,098
Lexo 164414623210802,02213,876
Shqip 1429282136201761,84710,976
RTV 21 16773113621211,8446,944
Ina 13962042021851,8021,146
RTSH 17512392951,75622,185
Lapsi 1270164221181091,65518,011
Lideri 154215041,5481,386
Klan Macedonia 1317761391551,53228,243
NOA 95226730512851,52443,431
ATV Live 1350749962941,52324,943
Kallxo 148700164321,48737,304
Koha.mk 1158134178861,470235
Shenja 11360207112151,3431,633
Fakti Ditor 12279861511,32220,106
TV21 1098929144431,2812,156
Alfax 117708911301,2663,960
Arbresh 95672223132441,2515,067
SuperSport 02123840661,24069,168
Aktuale 92112113436321,1762,117
Portalb 989050289949,251
Radio Kosova e Lire 9364401098061,361
InfoShqip 85470180489427,547
Top Shqip 912911529327,458
Nistori 684148241218568,060
Bota Press 782541041438466,721
Zyrtare 733741003817168
Populli 7290431287725,380
Anadolu Agency 72601601742357
Pa censure 64600013646281
Nacionale.mk 2202491449736130
TRT Balkan 5890110260011,774
Fol 54122331175965,178
TvNews 52039811356717,132
ACTV 45838298205254,675
Evropa e Lirë 518309705218,172
News33 441572005002,880
Open-TV 3468102876456233
SportMania 0044803448858
Klix 20502313344360
NMK Post 36014500379925
Syri.mk 370103123712,932
JOQ Albania 3600512103658,321
Revista 3362611403633,462
Fakte 254623882831,019
Bashke 2350270132621,219
Lajmëtari 25403102571,444
Ditore 23702102391,137
Koha News 219217082381,597
Derveni 217048162214
Zgjohu 1800181201980
Argument 17301100184928
Medial 1600124101721,091
Zeri.mk 15675011168348
Daily News 146010001560
Sharri 125401112920
DW 1270003127442
Realiteti 11740091211,690
3SHI 1011150211726
Smart News 10700171071,194
Shekulli 7211007492
CNN.al 5281026700
GazetaMax 382530066399
Parrotlla 26001326164
Info7 1003001363
Mikrofoni 24010652
Mapo 4000040
Zëri i Amerikës 0000000
Koha.net 0000000
ABC News 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaPress 0000000
Insajderi 0000000
Tetova1 0000000
Sovrani 0000000
KDPolitik 0000000
Gostivari Sot 0000000
in7 0000000
Gazeta Metro 0000000
Informatat 0000000
Scan TV 0000000
Lobi 0000000
InFokus 0000000
TV Festa 0000000
Pika 0000000
VOX TV 0000000
Publiktv 0000000
Portali X 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK