Informacionet në raport janë për lajmet e marra nga fax.al në 30 ditët e fundit. Facebook aktivitetet janë numri i përgjithshëm i pëlqimeve, shpërndarjeve dhe komenteve në artikuj. Për Facebook analiza klikoni këtu.

(klikoni mbi titullin e kolonës për renditje)

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 6071581551239209,168
Syri.net Kosova 576155911796502,841
GazetaBlic 59748047364511,434
Syri 436771068566198,888
Telegrafi 374991361513460913,795
ABC News 329126142135459720,641
Shqipmedia 48635001521260
Panorama 419850301005042,979
Ekonomia Online 31484246394224,881
Lajmi.net 21255142342409224
Infokusi 32542356694023,471
Koha.net 2374510816739019,334
Albeu 21479893213829,385
BalkanWeb 26628820573766,366
Gazeta Tema 2623943261434410,017
Top Channel 250434531133817,029
Insajderi.org 22741706613389,909
Java News 2992684183333,313
Periskopi 25313641243302,901
Klan 283172931583299,787
Reporteri 2948123853143,146
FaxWeb 27321131323072,787
Zhurnal 2286014763021,899
Gazeta Express 201236845129213,220
Zeri 2256580802899,115
Epoka e Re 22213454312806,793
OraInfo 14368571672683,752
RTV 21 16342476492522,343
Revista Kosovarja 9414906132434,284
Tetova Sot 208181111192373,472
Alsat-M 1753526002368,965
Lajm 17921253202251,492
RTK 220001202205,812
Ina 181182007219368
Gazeta Shqip 9710016002131,680
Pika 13451270102120
TV21 1702481382025,319
NOA 12144281101936,901
Bota Press 17111511371871,822
Almakos 105384027183643
Vizion Plus 16840031723,053
Shenja 1290391201682,976
ATV Live 14152000166145
Kallxo 1610014516116,563
SuperSport 021551271576,987
Arbresh 11513195311471,057
Flaka 125184001471,517
Klan Macedonia 1251161111423,452
Ora news 10017215481383,475
InfoShqip 116139071381,897
Aktuale 1051115351312,676
VOX TV 1160305119750
Fakti Ditor 10809031171,169
Lapsi 10591041151,179
Indeks.mk 10706001131,084
News33 959013104604
Nistori 91320096950
Pa censure 94001794856
Portalb 920001921,084
Zyrtare 84410189159
Revista 6415412083391
Koha.mk 4913180080811
Open-TV 5521961076729
Politiko.mk 65060471813
Desk.al 532151470858
Radio Kosova e Lire 662000681,603
Bild 61070468506
Ditari.mk 61066567608
Debat 480140662608
GazetaMax 570410610
Redaksia 61007561493
Evropa e Lirë 540090543,112
Top24 47134951523
Medial 50000050386
Opinion.mk 39272048377
SportMania 00460046520
Mapo 400101410
Fakte 37301140114
Press Online 29630038297
Zëri i Amerikës 370070373,414
Shekulli 30210433432
Express.mk 31000031266
Dosja 27002027230
Daily News 200001200
InFokus 2000012080
KDPolitik 41300117102
Koha News 1322031774
DW 16000016701
Info7 120200141
Expuls 9100010158
Derveni 801009216
Gostivari Sot 900009136
Smart News 70010780
Lobi 20000261
Observeri 20000222
in7 1000011
Indeks online 0000000
Klan Kosova 0000000
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
KosovaPress 0000000
Vati 0000000
Lexo 0000000
Iliria News 0000000
Opinion 0000000
Parrotlla 0000000
Insajderi 0000000
Tetova1 0000000
Sovrani 0000000
Blitz 0000000
Albsport.mk 0000000
TopShqip 0000000
InfoAlb 0000000
Sharri 0000000
News Tv 0000000
Gazeta Metro 0000000
Informatat 0000000
Dosja.al 0000000
Scan TV 0000000
CBC 0000000
Argument 0000000
Desku 0000000
TV Festa 0000000
Ditapost 0000000
Tokasot 0000000
Raporter.mk 0000000

BurimiLajmeArgëtimSport Foto galeri Video Gjithsej Aktivitete
Bota Sot 629613421942122179,58085,171
Syri.net Kosova 70731676811478637,92132,044
GazetaBlic 64092920379946,701127,891
ABC News 4018103914881277366,545247,024
Shqipmedia 50613192955,3822,023
Albeu 26878491144352814,68074,913
Telegrafi 29867307371947774,45377,850
Ekonomia Online 3493558259523274,31044,877
Infokusi 3498468227736494,19333,552
Lajmi.net 23954841183263184,06267,182
Arbresh 3270292471666934,03316,321
Koha.net 25094491065154214,023217,965
BalkanWeb 300914779106263,94755,082
Insajderi.org 2797427651658633,875134,359
Top Channel 2762490495611723,747224,433
Java News 331427972682333,66534,579
Klan 30042983262116523,628158,841
Reporteri 324581178337893,50424,986
Periskopi 284580483343303,40862,064
Epoka e Re 2582168629762853,37976,180
Zhurnal 2649449176729563,27422,424
Zeri 26846146595853,21089,058
RTV 21 2201400444616403,04521,475
FaxWeb 27671609143633,01828,612
Tetova Sot 2651204149721833,00431,671
OraInfo 173748259443922,81335,683
RTK 277200242282,77278,225
Gazeta Metro 191847833174832,72744,318
Alsat-M 1923351358702,63244,772
Lajm 1949259277361972,48514,426
Revista Kosovarja 9181565037942,48344,837
Bota Press 2236148431413922,42724,808
Ina 19501791770622,3066,086
KosovaPress 154621147523952,23239,373
Almakos 133737542126742,1339,253
Pika 13764912600522,1271
Gazeta Shqip 1085885122002,09214,643
Vizion Plus 194773410412,02437,697
TV21 168925041123441,98070,321
Ora news 1497180262635811,93953,747
Flaka 1586180102001,86815,684
NOA 1204319297111251,82071,001
Kallxo 179400244911,794182,885
Panorama 147230601143291,77810,635
ATV Live 1504120570311,6811,183
Shenja 1387326272021,65230,060
Klan Macedonia 136141215181431,61734,181
Lapsi 1507842015181,61112,441
SuperSport 022143143681,45363,455
Fakti Ditor 13201600451,38113,443
Aktuale 110713311211481,35220,002
Syri 977154217211081,34818,034
Indeks.mk 1112117112001,3419,053
News33 1140160622391,3066,675
InfoShqip 1122103802501,30526,790
Gazeta Tema 931146163104471,24041,018
Gazeta Express 94272200132311,21466,985
Portalb 11492136581,16412,022
Indeks online 639194271471081,10476,802
Pa censure 10956061151,1019,949
Nistori 94771150221,0339,150
Bild 76376855649245,063
Koha.mk 597782061148817,446
Radio Kosova e Lire 8521600186827,529
Zyrtare 78050325178621,953
Ditari.mk 76309935888626,300
Revista 6881353910808625,123
Debat 668399924718065,172
GazetaMax 6550995217542,581
Desk.al 5504514038767355,490
Politiko.mk 60509619847013,900
Opinion.mk 42512514417496943,240
Redaksia 66421742686833,713
Open-TV 4321221317566573,658
Medial 53441206115952,914
Evropa e Lirë 58120160058343,569
Fakte 47176815145551,373
Top24 460201891124983,382
SportMania 00456584566,537
Zëri i Amerikës 3952058039731,086
Expuls 3242643183546,127
InFokus 304470583511,640
Koha News 25412522103182,541
KDPolitik 11717002152871,988
Mapo 281042122851
Daily News 25407592610
Smart News 240141212553,339
VOX TV 24305082481,140
Tetova1 20010180332285,697
Dosja 216123132192,678
News Tv 182321152152,046
Shekulli 2001031142134,162
Argument 173107251901,194
in7 174200111761,851
Klan Kosova 119203002816920,838
DW 164000016411,289
Press Online 1122913571541,389
Gostivari Sot 14320681454,592
Express.mk 1360011136595
Info7 73016008916
Lobi 43000043353
Derveni 370100381,031
Observeri 29100030225
Opinion 27000027522
Informatat 180000181
Sovrani 5100061
Insajderi 5000151
RTSH 0000000
MRT 0000000
Respublica 0000000
Vati 0000000
Lexo 0000000
Iliria News 0000000
Parrotlla 0000000
Blitz 0000000
Albsport.mk 0000000
TopShqip 0000000
InfoAlb 0000000
Sharri 0000000
Dosja.al 0000000
Scan TV 0000000
CBC 0000000
Desku 0000000
TV Festa 0000000
Ditapost 0000000
Tokasot 0000000
Raporter.mk 0000000

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK