FOKUS  Spielberg Një barbari e tillë kundër hebrenjve e paimagjinueshme

FOKUS – Spielberg: Një barbari e tillë kundër hebrenjve e paimagjinueshme

para 23 minutave - Shqipmedia

NJU JORK, 11 dhjetor /ATSH-ANSA/ – Fondacioni ”USC Shoah”, i themeluar nga regjisori i njohur hollivudian Steven Spielberg në 1994, po mbledh video dëshmi të mizorive të kryera nga terroristët e Hamasit...

Dhuna në derbi Disiplina u ndalon hyrjen në stadium 14 tifozëve emrat

Dhuna në derbi, Disiplina u ndalon hyrjen në stadium 14 tifozëve (emrat)

para 23 minutave - Shqipmedia

Kovaçevski VMRO së i takon MPB ja dhe Ministria e Punës dhe Politikës Sociale

Kovaçevski: VMRO-së i takon MPB-ja dhe Ministria e Punës dhe Politikës Sociale

para 23 minutave - Shqipmedia

Sot pritet zyrtarizimi Ibrahimovic rikthehet me një rol drejtues te Milan

Sot pritet zyrtarizimi, Ibrahimovic rikthehet me një rol drejtues te Milan

para 54 minutave - Shqipmedia

Tirana e taekwondosë merr 7 medalje në Kampionatin Ballkanik

Tirana e taekwondosë, merr 7 medalje në Kampionatin Ballkanik

para 54 minutave - Shqipmedia

AXHENDA NDËRKOMBËTARE 11 12 2023

AXHENDA NDËRKOMBËTARE 11/12/2023

para 54 minutave - Shqipmedia

Aksident hekurudhor në Itali të paktën 17 të lënduar

Aksident hekurudhor në Itali, të paktën 17 të lënduar

para 54 minutave - Shqipmedia

Paraqitjet e lojtarëve shqiptarë në Evropë Daku me gol vendimtar shënojnë edhe Shpendi e Civeja

Paraqitjet e lojtarëve shqiptarë në Evropë: Daku me gol vendimtar, shënojnë edhe Shpendi e Civeja

para një ore - Shqipmedia

Rrjeti i ri i narkotrafikantëve

Rrjeti i ri i narkotrafikantëve

para një ore - Shqipmedia

KIEV  Kuleba Nëse BE ja nuk është e hapur për anëtarësimin do të jetë një gabim i madh

KIEV – Kuleba: Nëse BE-ja nuk është e hapur për anëtarësimin, do të jetë një gabim i madh

para një ore - Shqipmedia

BRUKSEL, 11 dhjetor /ATSH-ANSA/ – Ukraina ka miratuar tashmë tre nga katër ligjet e kërkuara nga Komisioni Evropian për të plotësuar kërkesat në raportin e saj për hapjen e negociatave të anëtarësimit...

Fundjava e legjionarëve Daku feston në Rusi shënojnë dhe dy lojtarët e Shqipërisë U21

Fundjava e legjionarëve/ Daku feston në Rusi, shënojnë dhe dy lojtarët e Shqipërisë U21

para një ore - Shqipmedia

VMRO Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

VMRO: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

para një ore - Shqipmedia

Zelensky sherr me Viktor Orban Frikë për ngërç diplomatik

Zelensky “sherr” me Viktor Orban: Frikë për ngërç diplomatik

para një ore - Shqipmedia

Pioli rrezikon shkarkimin Abate shihet si pasues i tij

Pioli rrezikon shkarkimin, Abate shihet si pasues i tij

para një ore - Shqipmedia

LSDM Skandal i ri Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

para një ore - Shqipmedia

Barazimi përballë Betisit Ançeloti qetëson situatën Pse duhet të jem i mërzitur një pikë nuk është keq

Barazimi përballë Betisit, Ançeloti qetëson situatën: Pse duhet të jem i mërzitur, një pikë nuk është keq

para një ore - Shqipmedia

Pasione ngjyrash në një mozaik natyror

Pasione ngjyrash në një mozaik natyror!

para një ore - Shqipmedia

Munishi për derbin e Anamoravës Gjilani nuk është në nivelin e Dritës mëkat mungesa e stadiumit për këtë ndeshje

Munishi për derbin e Anamoravës: Gjilani nuk është në nivelin e Dritës, mëkat mungesa e stadiumit për këtë ndeshje

para 2 orë - Shqipmedia

Shfuqizimi i statusit special të Kashmirit Gjykata Supreme e Indisë miraton vendimin

Shfuqizimi i statusit special të Kashmirit, Gjykata Supreme e Indisë miraton vendimin

para 2 orë - Shqipmedia

14 automjete të përfshira në aksidentin në autostradën Ibrahim Rugova  ka dhe të lënduar  Shqip

14 automjete të përfshira në aksidentin në autostradën “Ibrahim Rugova”, ka dhe të lënduar – Shqip

para 2 orë - Shqipmedia

 Më të mirët  Girona mahnit edhe Xavin Janë spektakolarë bravo u qoftë

“Më të mirët”, Girona mahnit edhe Xavin: Janë spektakolarë, bravo u qoftë

para 3 orë - Shqipmedia

FOKUS  Dhjetëra palestinezë të vrarë ndërsa Izraeli vazhdon sulmet në Gaza

FOKUS – Dhjetëra palestinezë të vrarë, ndërsa Izraeli vazhdon sulmet në Gaza

para 3 orë - Shqipmedia

LSDM Mitreski kryetari i Kuvendit Zeçeviq shef i shtabi zgjedhor

LSDM: Mitreski kryetari i Kuvendit, Zeçeviq shef i shtabi zgjedhor

para 3 orë - Shqipmedia

GJERMANI  Baerbock Mbështetja e Ukrainës është në interes të Evropës

GJERMANI – Baerbock: Mbështetja e Ukrainës është në interes të Evropës

para 3 orë - Shqipmedia

BERLIN, 11 dhjetor /ATSH-DPA/ – Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock ka theksuar rëndësinë e ndihmës për Ukrainën në luftën kundër Rusisë, përpara takimeve me homologët e saj të BE-së në Bruksel....

Aktorja kanadeze në Shqipëri Udhëtimi më i bukur i jetës sime

Aktorja kanadeze në Shqipëri: Udhëtimi më i bukur i jetës sime

para 3 orë - Shqipmedia

Arbitri nga Kosova do të japë drejtësi në sfidën Dortmund PSG

Arbitri nga Kosova do të japë “drejtësi” në sfidën Dortmund–PSG

para 3 orë - Shqipmedia

Zelensky në SHBA për ndihmën ushtarake për Ukrainën  Shqip

Zelensky në SHBA për ndihmën ushtarake për Ukrainën – Shqip

para 3 orë - Shqipmedia

LEN Si kaloi darka e Bujar Osmanit me Gruevskin

LEN: Si kaloi darka e Bujar Osmanit me Gruevskin!?

para 3 orë - Shqipmedia

Endrick ishte afër transferimit tek Chelsea

Endrick ishte afër transferimit tek Chelsea

para 3 orë - Shqipmedia

BERLIN  Kallas Dezinformim i qëllimshëm i Rusisë në luftën në Ukrainë

BERLIN – Kallas: Dezinformim i qëllimshëm i Rusisë në luftën në Ukrainë

para 3 orë - Shqipmedia

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK