Kanë humbur jetën se kanë dashur divorcin  juristja Duhet t i vlerësojmë këto situata sociale

“Kanë humbur jetën se kanë dashur divorcin”, juristja: Duhet t’i vlerësojmë këto situata sociale

para 10 minutave - Klan

“Kanë humbur jetën se kanë dashur divorcin”, juristja: Duhet t’i vlerësojmë këto situata sociale Martesa është një nga gjërat më të bukura që mund t’i ndodh një njeriu dhe një nga çastet më të lumtura...

Premtimi  Episodi 233

Premtimi – Episodi 233

para 10 minutave - Klan

Premtimi – Episodi 233 Si do të vazhdojë marrëdhënia e Kemalit dhe Narinit tashmë që kontrata e tyre është drejt fundit? Emir mëson se Suna ndodhet në duart e Xhemresë. Çfarë do të kërkojë kjo e fundit...

Enrique largohet nga Spanja

Enrique largohet nga Spanja

para 26 minutave - Klan

Enrique largohet nga Spanja Federata spanjolle konfirmoi se bashkëpunimi me trajnerin nuk do të vazhdojë Luis Enrike nuk do të jetë më trajneri i Spanjës pas eliminimit në të 16-at e kampionatit botëror...

Balluku Shqipëria hap ambasadë në Azerbajxhan gazifikimi i Shqipërisë nis me Korçën

Balluku: Shqipëria hap ambasadë në Azerbajxhan, gazifikimi i Shqipërisë nis me Korçën

para 26 minutave - Klan

Balluku: Shqipëria hap ambasadë në Azerbajxhan, gazifikimi i Shqipërisë nis me Korçën Kryeministri Edi Rama ndodhet për vizitë në Azerbajxhan, i shoqëruar nga zv/Kryeministrja dhe ministrja e Energjetikës...

SPAK kërkon ekstradimin e Gentian Funiqit

SPAK kërkon ekstradimin e Gentian Funiqit

para 26 minutave - Klan

SPAK kërkon ekstradimin e Gentian Funiqit Prangat ju vendosen në Spanjë organizatorit të dyshuar për pengmarrjen e Jan Prengës Në 17 Janar 2020 u rrëmbye në Kamëz Jan Prenga, i cili sipas gjykatës ka mbërritur...

Këlliçi në Kuvendin e FRPD  Rockstari i vërtetë sot ishte Sali Berisha në 2022 është burim frymëzimi për të rinjtë

Këlliçi në Kuvendin e FRPD: “Rockstari” i vërtetë sot ishte Sali Berisha, në 2022 është burim frymëzimi për të rinjtë

para 41 minutave - Klan

Këlliçi në Kuvendin e FRPD: “Rockstari” i vërtetë sot ishte Sali Berisha, në 2022 është burim frymëzimi për të rinjtë Kuvendi i FRPD është mbledhur ditën e sotme në përkujtim të gjithë studentëve të cilët...

Mbyllet përkohësisht kalimi drejt Greqisë nga Pika Kufitare Tre Urat

Mbyllet përkohësisht kalimi drejt Greqisë nga Pika Kufitare “Tre Urat”

para 41 minutave - Klan

Mbyllet përkohësisht kalimi drejt Greqisë nga Pika Kufitare “Tre Urat” Nisur nga njoftimi i marrë nga Policia Greke, se për shkak të punimeve që do të kryejë pala greke në Pikën Kufitare Tre Urat, Përmet,...

Berisha Tani fillon faza e dytë e revolucionit përballja me këtë armik të shqiptarëve

Berisha: Tani fillon faza e dytë e revolucionit, përballja me këtë armik të shqiptarëve

para 41 minutave - Klan

Berisha: Tani fillon faza e dytë e revolucionit, përballja me këtë armik të shqiptarëve Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha thotë se tani fillon faza e dytë e revolucionit, duke iu referuar betejës...

Berisha Edi Rama nxjerr një kriminel në rrugë dhe gjuan por kauza jonë nuk vdes kurrë o mjeran

Berisha: Edi Rama nxjerr një kriminel në rrugë dhe gjuan, por kauza jonë nuk vdes kurrë o mjeran

para 56 minutave - Klan

Berisha: Edi Rama nxjerr një kriminel në rrugë dhe gjuan, por kauza jonë nuk vdes kurrë o mjeran Nga Kuvendi i Forumit Rinor të Partisë Demokratike në ditën e lirisë 8 Dhjetor, Sali Berisha ka përmendur...

 Nuk mund të rrinim pa u puthur  Mimoza Keta rrëfen fillimet e dashurisë më bashkëshortin

“Nuk mund të rrinim pa u puthur”, Mimoza Keta rrëfen fillimet e dashurisë më bashkëshortin

para një ore - Klan

“Nuk mund të rrinim pa u puthur”, Mimoza Keta rrëfen fillimet e dashurisë më bashkëshortin Se kur është mosha e duhur për t’u martuar është e vështirë të përcaktohet, por kjo është një temë e cila diskutohet...

Botërori 2022  Federata reagon për CR7

Botërori 2022 | Federata reagon për CR7

para një ore - Klan

Botërori 2022 | Federata reagon për CR7 Institucioni portugez i futbollit hodhi poshtë lajmet se ka krisje mes kapitenit dhe trajnerit Santos Federata Portugeze e Futbollit ka hedhur poshtë zërat se kapiteni...

Berisha në Kuvendin e FRPD Shqipëria shpëtohet me revolucion jo me lutje dhe deklarata

Berisha në Kuvendin e FRPD: Shqipëria shpëtohet me revolucion, jo me lutje dhe deklarata

para një ore - Klan

Berisha në Kuvendin e FRPD: Shqipëria shpëtohet me revolucion, jo me lutje dhe deklarata Dita e sotme shënon 32 vjet nga krijimi i Lëvizjes Studentore të Dhjetorit 1990 që përmbysi komunizmin. Në përkujtim...

Mbajti peng bashkëshorten dhe e dhunoi arrestohet 33 vjeçari

Mbajti peng bashkëshorten dhe e dhunoi, arrestohet 33-vjeçari

para një ore - Klan

Mbajti peng bashkëshorten dhe e dhunoi, arrestohet 33-vjeçari Amarildo Shabani mori me forcë gruan me urdhër mbrojtje dhe e çoi në një lokal Një grua në Tiranë është marrë me forcë dhe është dhunuar nga...

Jaylen Smith 18 vjeç zgjidhet si kryebashkiaku me i ri në SHBA

Jaylen Smith 18 vjeç zgjidhet si kryebashkiaku me i ri në SHBA

para një ore - Klan

Jaylen Smith 18 vjeç zgjidhet si kryebashkiaku me i ri në SHBA Jaylen Smith është vetëm 18 vjeç dhe do të drejtojë një qytet rural në SHBA Jaylen Smith, vetëm 18 vjeç, është zgjedhur si kryebashkiak i...

Lajme Tv Klan 8 Dhjetor 2022 ora 12 00

Lajme Tv Klan 8 Dhjetor 2022, ora 12:00

para një ore - Klan

Lajme Tv Klan 8 Dhjetor 2022, ora 12:00 #Lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 8 Dhjetor 2022 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti

Botërori 2022  Sterling rikthehet tek Anglia

Botërori 2022 | Sterling rikthehet tek Anglia

para një ore - Klan

Botërori 2022 | Sterling rikthehet tek Anglia Sulmuesi ishte në Angli pas një grabitjeje në banesë, por bashkohet me grupin para Francës Rahim Sterling pritet që t’i bashkohet skuadrës së Anglisë përpara...

Mbi 1 mijë aktivitete në Tirana Kryeqyteti Europian i Rinisë

Mbi 1 mijë aktivitete në “Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”

para një ore - Klan

Mbi 1 mijë aktivitete në “Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë” Përgjatë 2022 të rinjtë europianë punuan me ata shqiptarë në shumë projekte Përgjatë 1 viti si “Kryeqyteti Europian i Rinise” në Tiranë janë...

Shpërthime gjatë natës në Mitrovicë gazetarja Deri tani nuk ka asnjë të dyshuar

Shpërthime gjatë natës në Mitrovicë, gazetarja: Deri tani nuk ka asnjë të dyshuar

para një ore - Klan

Shpërthime gjatë natës në Mitrovicë, gazetarja: Deri tani nuk ka asnjë të dyshuar Në veri të Kosovës vijon të mbetet e tensionuar situata teksa mbrëmjen e djeshme janë regjistruar të tjera shpërthime....

Tirana mbyll vitin si Kryeqyteti Europian i Rinisë  Veliaj Ditët më të mira i kemi përpara Tirana u bë shtëpia e madhe e Europës

Tirana mbyll vitin si “Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Veliaj: Ditët më të mira i kemi përpara! Tirana u bë shtëpia e madhe e Europës

para 2 orë - Klan

Tirana mbyll vitin si “Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Veliaj: Ditët më të mira i kemi përpara! Tirana u bë shtëpia e madhe e Europës Tirana mbylli sot vitin si “Kryeqyteti Europian i Rinisë”. Në një ceremoni...

 Mamaja e ka vuajtur martesën time  Mardiola Baco tregon për zgjedhjen që bëri në moshë të re

“Mamaja e ka vuajtur martesën time”, Mardiola Baco tregon për zgjedhjen që bëri në moshë të re

para 2 orë - Klan

“Mamaja e ka vuajtur martesën time”, Mardiola Baco tregon për zgjedhjen që bëri në moshë të re Juristja Mardiola Baco ishte e ftuar këtë të enjte në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan për të folur për...

Trailere e foto nga seria e dokumentareve Harry  Meghan

Trailere e foto nga seria e dokumentareve “Harry & Meghan”

para 2 orë - Klan

Trailere e foto nga seria e dokumentareve “Harry & Meghan” “Kur pritshmërie janë kaq të larta, a nuk ka kuptim te dëgjosh historinë nga ne” Një trailer dhe fotografi për serinë e shumëpritur të dokumentarëve...

Flick nuk largohet Federata Gjermane i beson pavarësisht paraqitjes negative në Katar 2022

Flick nuk largohet, Federata Gjermane i beson pavarësisht paraqitjes negative në Katar 2022

para 3 orë - Klan

Flick nuk largohet, Federata Gjermane i beson pavarësisht paraqitjes negative në Katar 2022 Hansi Flik do të vazhdojë që të mbajë detyrën e tij si trajner i Gjermanisë, pavarësisht paraqitjes negative...

Prokuroria kërkon burg për agresorin e Berishës

Prokuroria kërkon “burg” për agresorin e Berishës

para 3 orë - Klan

Prokuroria kërkon “burg” për agresorin e Berishës Dosja e Gent Shehut shkon në gjykatë, 31-vjeçari ndodhet ende në spital Prokuroria e Tiranës do të kërkojë masën arrest me burg për Gerti Shehun, që goditi...

Xhamitë një nga atraksionet kryesore për tifozët në Kupën e Botës

Xhamitë, një nga atraksionet kryesore për tifozët në Kupën e Botës

para 3 orë - Klan

Xhamitë, një nga atraksionet kryesore për tifozët në Kupën e Botës Shumë tifozë të futbollit janë të interesuar të mësojnë për kulturën e Katarit Katari është në qendër të vëmendjes në të gjithë botën...

89 vjeçarja me aftësi të kufizuara përdhunohet nga i riu në Belgjikë kërkon eutanazi

89-vjeçarja me aftësi të kufizuara përdhunohet nga i riu në Belgjikë, kërkon eutanazi

para 3 orë - Klan

89-vjeçarja me aftësi të kufizuara përdhunohet nga i riu në Belgjikë, kërkon eutanazi Një gruaje me aftësi të kufizuara e cila u përdhunua në shtratin e saj në shtëpinë e kujdesit belg, i është dhënë e...

Aldo Morning Show  Emisioni 8 Dhjetor 2022

Aldo Morning Show – Emisioni 8 Dhjetor 2022

para 3 orë - Klan

Aldo Morning Show – Emisioni 8 Dhjetor 2022 #AldoMorningShow Emision mëngjesi nga #AldonLipe në #TvKlan. “Nuk bëhet qameti se humbi një vit”, Zhani Ciko këshillon të rinjtë: Njeriu duhet ta marri vesh...

Inflacioni zbeh Krishtlindjet në Europë

Inflacioni zbeh Krishtlindjet në Europë

para 3 orë - Klan

Inflacioni zbeh Krishtlindjet në Europë Vendet më të goditura janë Hungaria, Lituania dhe Polonia ku çmimet e ushqimeve janë dyfishuar për shkak të agresionit rus Konsumatorët në Evropën Lindore po kursejnë...

Pas denoncimit në Uniko ILD kërkoi shkarkimin e prokurorit që hetonte vrasjen e Florianit Tejkalimet e afatit shkaktuan lirimin e të dyshuarve

Pas denoncimit në Uniko, ILD kërkoi shkarkimin e prokurorit që hetonte vrasjen e Florianit: Tejkalimet e afatit shkaktuan lirimin e të dyshuarve

para 4 orë - Klan

Pas denoncimit në Uniko, ILD kërkoi shkarkimin e prokurorit që hetonte vrasjen e Florianit: Tejkalimet e afatit shkaktuan lirimin e të dyshuarve Zbulohet edhe manipulimi me provat e ADN-së Hetimi për vrasjen...

Tentoi të udhëtonte në avion me qenin e fshehur në çantën e shpinës por

Tentoi të udhëtonte në avion me qenin e fshehur në çantën e shpinës, por…

para 4 orë - Klan

Tentoi të udhëtonte në avion me qenin e fshehur në çantën e shpinës, por… Në Aeroportin Rajonal në Madison, Wisconsin është gjetur një qen brenda një çante shpine. Administrata e Sigurisë së Transportit...

Botërori 2022  Kroacia nuk i trembet Brazilit

Botërori 2022 | Kroacia nuk i trembet Brazilit

para 4 orë - Klan

Botërori 2022 | Kroacia nuk i trembet Brazilit Mbrojtësi Lovren dhe mesfushori kovaçiç vlerësojnë futbollistet verdhejeshile, por besojnë te suksesi Mbrojtësi i Kroacisë Dejan Lovren dhe mesfushori Mateo...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK