Fatrin Krajka Nuk pyeti p euml r koronavirusin Muzika e Agim Krajk euml s ka pasur gjithmon euml buz euml qeshje

Fatrin Krajka: Nuk pyeti për koronavirusin. Muzika e Agim Krajkës ka pasur gjithmonë buzëqeshje

para 9 muajve - Syri

Në studion e A-Show, kompozitori Fatrin Krajka, foli edhe për ndarjen nga jeta të kompozitorit të njohur Agim Krajka. ‘Agim Krajka nuk e kuptoi shumë përse ishte i sëmurë, nuk bënte shumë ankesa, ishte...

Faqet e para Ja ccedil far euml shkruajn euml gazetat p euml r t euml m euml rkur euml n 10 mars 2021

Faqet e para/ Ja çfarë shkruajnë gazetat për të mërkurën, 10 mars 2021

para 9 muajve - Syri

Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së martë. Këto janë titujt kryesorë të gazetave për ditën e mërkurë, 10 mars 2021. Lexim të këndshëm!

Horoskopi i t euml m euml rkur euml s Shenjat me energji pozitive q euml do ken euml nj euml dit euml t euml magjishme

Horoskopi i të mërkurës/ Shenjat me energji pozitive që do kenë një ditë të magjishme

para 9 muajve - Syri

Dashi Të bësh diçka të re vetëm për të bërë diçka të re është një humbje e kohës suaj nesër. Tani për tani, ju nuk keni nevojë të bëni diçka të re në mënyrë që të keni një ditë plot përmbushje dhe emocione....

Parashikimi Ja si do t euml jet euml moti dit euml n e m euml rkur euml

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e mërkurë

para 9 muajve - Syri

Përshëndetje nga SH.M.U! Ditën e mërkurë moti parashikohet nga vranësira mesatare deri të dendura. Reshjet e shiu do të jenë prezente që prej orëve të para të 24 orëshit me intensitet të ulët e përkohësisht...

Rama frik euml nga humbja thur skenare dor euml heqjesh brenda PD Vlor euml

Rama frikë nga humbja, thur skenare dorëheqjesh brenda PD Vlorë

para 9 muajve - Syri

Pak minuta më parë, mediat shpërndanë një lajm rreth dorëheqjes së drejtuesit politik të PD për Vlorën Bujar Leskaj. Mesa duket, në panik dhe frikë nga humbja e thellë, Rama ka filluar fushatën e tij dezinformuese...

Koka Ja si zyra e propagand euml s s euml Ram euml s n euml Pallatin e Brigadave raporton te ACROMAX videot n euml facebook kund euml r shefit

Koka: Ja si zyra e propagandës së Ramës në Pallatin e Brigadave raporton te ACROMAX videot në facebook kundër shefit

para 9 muajve - Syri

Në studion e A-Show, gazetari Bledian Koka, ka shpjeguar edhe se zyra e propagandës së Ramës, raporton të gjithë aktivitetin e zërave kundër në facebook te kompania Acromax, duke e ilustruar me rastin...

Pandemia OBSH Nj euml n euml tre gra p euml rjeton dhun euml fizike ose seksuale

Pandemia/ OBSH: Një në tre gra përjeton dhunë fizike ose seksuale

para 9 muajve - Syri

Pothuajse një në tre gra në mbarë botën përjeton dhunë fizike ose seksuale gjatë jetës së saj; një sjellje kriminale që është përhapur gjatë pandemisë, tha të martën Organizata Botërore e Shëndetësisë....

VIDEO Dortmund kualifikohet n euml  ccedil erekfinale Haaland hyn n euml histori t euml Championsit

VIDEO/ Dortmund kualifikohet në çerekfinale, Haaland hyn në histori të Championsit

para 9 muajve - Syri

Borussia Dortmund është skuadra e parë e kualifikuar në çerekfinalen e Champions Leagues. Skuadra gjermane fitoi me rezultatin e përgjithshëm 5-4 ndaj Sevillas dhe në këtë mënyrë ka siguruar një vend në...

Juve  Porto VIDEO Dygol euml sh i Chiesa s ndeshja shkon n euml shtes euml

Juve - Porto| VIDEO/ Dygolësh i Chiesa-s, ndeshja shkon në shtesë

para 9 muajve - Syri

Ka shkuar në kohën shtesë ndeshja mes Juventusit dhe Portos, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Bardhezinjtë arritën ta fitonin 2-1 sfidën nga “Dragonjëve”, por që nuk mjaftoi pasi këta...

Ylli Manjani Lista e prodhuar nga Rama do nxis euml dhun euml  Mund t euml ket euml p euml rplasje n euml terren

Ylli Manjani: Lista e prodhuar nga Rama do nxisë dhunë. Mund të ketë përplasje në terren

para 9 muajve - Syri

Në studion e A-Show, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komentoi edhe listën e Ramës në këto zgjedhje si edhe largimin e Xhafaj dhe Vasilika Hysit, dy nga kolonat e Ramës në Reformën në Drejtësi....

Ylli Manjani Ram euml s i euml sht euml prishur galixhanti i tualetit Bushatin e hoqi pasi i sfumoi yllin

Ylli Manjani: Ramës i është prishur galixhanti i tualetit. Bushatin e hoqi pasi i sfumoi yllin

para 9 muajve - Syri

Në A-Show me Adi Krastën, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar fillimisht lënien jashtë të listës së kandidatëve për deputetë nga Rama të Ditimir Bushatit. ‘Mendoj që listat janë tifozllëk...

Mjeku i njohur n euml gjendje t euml r euml nd euml nga Covid thirrje p euml r ndihm euml financiare

Mjeku i njohur në gjendje të rëndë nga Covid, thirrje për ndihmë financiare

para 9 muajve - Syri

Mjeku endokrinolog, Geront Hysi, i cili po kurohet në një spital në Stamboll pas infektimit me COVID, ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore. Kolege, miq te dashur! Tashme jemi ne dijeni te situates...

VIDEO Fantastik Chiesa bardhezinjt euml p euml rmbysin gjith ccedil ka

VIDEO/ Fantastik Chiesa, bardhezinjtë përmbysin gjithçka

para 9 muajve - Syri

Juventus ka përmbysur rezultatin 2-1 në përballjen ndaj Portos, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Në minutën e 63’ ishte Fredericho Chiesa ai i cili shënoi për bardheznjitë me kokë, pas...

FOTO Karton i kuq n euml sfid euml n e Championsit Juventus  Porto

FOTO/ Karton i kuq në sfidën e Championsit: Juventus - Porto

para 9 muajve - Syri

Porto ka mbetur me 10 futbollistë në duelin e kthimit kundër Juventusit në Champions League. Në minutën e 54’ ishte Mehdi Taremi i cili në shenjë proteste mori kartonin e dytë të verdhë. Sulmuesi goditi...

VIDEO Penallti p euml r Dortmund Haaland p euml rball euml portierit

VIDEO/ Penallti për Dortmund, Haaland përballë portierit

para 9 muajve - Syri

Borussia Dortmund ka dyfishuar shifrat 2-0 në përballjen ndaj Sevilla-s, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Në minutën e ’ ishte sërish Erling Haaland ai i cili shënoi për verdhezinjtë....

Maqedoni e Veriut 22 viktima dhe 872 raste t euml reja me Covid 19

Maqedoni e Veriut/ 22 viktima dhe 872 raste të reja me Covid-19

para 9 muajve - Syri

Maqedonia e Veriut të martën ka regjistruar 22 të vdekur dhe 872 të infektuar me koronavirus, shifra këto më të lartat në tre muajt e fundit, bazuar në të dhënat e Institutit të Shëndetit Publik në Shkup....

VIDEO Shp euml rthim eksplozivi n euml Fush euml Kruj euml

VIDEO/ Shpërthim eksplozivi në Fushë Krujë

para 9 muajve - Syri

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e banesës së shtetasit Arben Pllumi në fshatin Halilaj të Fushë Krujës këtë mbrëmje. Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lenduar pasi në të nuk banon njeri...

VIDEO Rihapet sfida Supergol i Chiesa s Juventus barazon rezultatin

VIDEO/ Rihapet sfida: Supergol i Chiesa-s, Juventus barazon rezultatin

para 9 muajve - Syri

Juventus ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Portos, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Në minutën e 49’ ishte Fredericho Chiesa ai i cili shënoi për bardheznjitë me një goditje...

Rakacolli Eg euml rsia e simptomave te t euml rinjt euml  shenja q euml mutacionet jan euml t euml pranishme n euml Shqip euml ri

Rakacolli: Egërsia e simptomave te të rinjtë, shenja që mutacionet janë të pranishme në Shqipëri

para 9 muajve - Syri

Në lidhje të drejtërdrejtë me A-Shoë, kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Mira Rakacolli është ndaluar fillimisht te numri i shtuar i personave të prekur sidomos gjatë muajit shkurt. ‘Pandemia...

Lista e PD s euml n euml Shkod euml r Ademi Kombinim vlerash njer euml zore dhe profesionale 25 prilli ndan dy modele

Lista e PD-së në Shkodër, Ademi: Kombinim vlerash njerëzore dhe profesionale! 25 prilli ndan dy modele

para 9 muajve - Syri

Kryetarja në detyrë e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi, ka vlerësuar listën e kandidatëve për deputet të Partisë Demokratike për këtë qark. ‘Duke njohur nga afër dhe duke bashkëpunuar për gjatë shumë viteve...

 lsquo Do presim nyj euml n gordiane q euml mban lidhur Shqip euml rin euml rsquo  Basha M euml 25 prill fillojm euml ndryshimin e v euml rtet euml

‘Do presim nyjën gordiane që mban lidhur Shqipërinë’/ Basha: Më 25 prill, fillojmë ndryshimin e vërtetë

para 9 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, gjatë takimit me qytetarët, ka theksuar se ‘25 prilli do të jetë dita kur ekipi fitues do të presë nyjën gordiane që e mban Shqipërinë të lidhur, duke larguar...

VIDEO Zhbllokohet sfida Haaland nd euml shkon Sevilla n

VIDEO/ Zhbllokohet sfida, Haaland ndëshkon Sevilla-n

para 9 muajve - Syri

Borussia Dortmund ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Sevilla-s, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Në minutën e 35’ ishte Erling Haaland ai i cili shënoi për verdhezinjtë, pas asistit të Reus.

VIDEO Zbllokohet sfida Haaland nd euml shkon Sevilla n

VIDEO/ Zbllokohet sfida, Haaland ndëshkon Sevilla-n

para 9 muajve - Syri

Borussia Dortmund ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Sevilla-s, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve. Në minutën e 35’ ishte Erling Haaland ai i cili shënoi për verdhezinjtë, pas asistit të Reus.

Me banor euml t e nj euml sis euml 9 Vokshi Lagjet e vjetra po zhduken nga kullat e larta N euml 25 prill b euml ni ndryshimin

Me banorët e njësisë 9, Vokshi: Lagjet e vjetra po zhduken nga kullat e larta! Në 25 prill, bëni ndryshimin

para 9 muajve - Syri

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka zhvilluar një takim me banorët e njësisë 9, në rrugën “Siri Kodra”. ‘Banorët të braktisur në 8 vite nga nga kjo qeverisje. Lagjet e vjetra e të bukura tiranase po...

Kryemadhi Lista e deputet euml ve Rama po p euml rgatit alibin euml p euml r t euml negociuar lirin euml me kusht

Kryemadhi: Lista e deputetëve, Rama po përgatit alibinë për të negociuar lirinë me kusht

para 9 muajve - Syri

Në lidhje të drejtëpërdrejtë me A-Show, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka komentuar edhe listën e paraqitur nga Rama në këto zgjedhje. ‘Unë e lexoj si frikë të Edi Ramës, si një listë humbëse për...

Bale thur elozhe p euml r Cristiano Ronaldo n

Bale thur elozhe për Cristiano Ronaldo-n

para 9 muajve - Syri

Këtë sezon Gareth Bale u largua nga Real Madrid për t'u kthyer tek Tottenham në formën e huazimit. Një klub nga i cili ishte larguar në 2013 për t'u bashkuar me “Los Blancos” ku formoi BBC-në e famshme...

Humbi dy v euml llez euml rit nga Covid Familjari akuzon Najada Ccedil omon Na bllokoi informacionin

Humbi dy vëllezërit nga Covid/ Familjari akuzon Najada Çomon: Na bllokoi informacionin

para 9 muajve - Syri

Të tjera akuza vijnë në drejtim të Najada Çomos, kandidates së Ramës në listën për deputet në Tiranë. Afrim Osmani humbi dy vëllezër brenda pak kohësh nga Covid-19. Ai mbeti i paqartë për fatin e tyre...

VIDEO Juventusi befasohet n euml Champions Porto fiton penallti Ja ekzekutimi

VIDEO/ Juventusi befasohet në Champions, Porto fiton penallti. Ja ekzekutimi...

para 9 muajve - Syri

Juventusi shokohet në Torino. Porto ka kaluar në avantazh 1-0 në transfertë kundër Juventusit e vlefshme për fazën me eliminim direkt në Champions League. Në minutën e 19’ ishte Sergio Oliveira i cili...

Kryemadhi Rama dhe Veliaj duhet t euml p euml rgjigjen n euml SPAK p euml r incenerator euml t firmos euml n duke shkelur ligjin

Kryemadhi: Rama dhe Veliaj duhet të përgjigjen në SPAK për inceneratorët, firmosën duke shkelur ligjin

para 9 muajve - Syri

Në lidhje të drejtëpërdrejtë me A-Show, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, fillimsht ka komentuar dosjen që ka dërguar në SPAK për inceneratorin e Tiranës, ku ka paditur kryeministrin Rama si edhe kryetarin...

Pallati mbret euml ror reagon pas deklaratave t euml Meghan lsquo Ccedil euml shtjet e adresuara do t euml trajtohen

Pallati mbretëror reagon pas deklaratave të Meghan:‘Çështjet e adresuara do të trajtohen...

para 9 muajve - Syri

Me anë të një deklarate, Pallati Buckingham ka thënë se pretendimet e bëra në intervistën me Oprah Winfrey “janë marrë me seriozitet”. Pallati ka thënë se familja mbretërore është “e pikëlluar” prej kur...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK