Lidhja Europiane për Ndryshim Pushteti të përgjigjet A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar Monstra

Lidhja Europiane për Ndryshim: Pushteti të përgjigjet: A është i përfshirë Lupço Palevski edhe në organizimin e rastit të montuar “Monstra”?!

para 16 orë - GazetaMax

David Dreshaj goditi mjaft bukur edhe për Festën e Flamurit

David Dreshaj goditi mjaft bukur edhe për Festën e Flamurit

para një dite - GazetaMax

Per shqiptaren Cika dhe sukseset e saj shkruajne dhe mediat e huaja

Per shqiptaren Cika dhe sukseset e saj shkruajne dhe mediat e huaja

para 2 dite - GazetaMax

Dritan Nutaj kengetari i njohur malesor i kendon Kastratit te Malesise se Madhe

Dritan Nutaj,kengetari i njohur malesor i kendon Kastratit te Malesise se Madhe

para 3 dite - GazetaMax

Kenga folklorike tradicionale e veriut jehon nen logon Malesia Folk

Kenga folklorike tradicionale e veriut jehon nen logon “Malesia Folk”

para 3 dite - GazetaMax

Ju prezantojmë shqiptarin talent në Itali Sabeeno

Ju prezantojmë shqiptarin talent në Itali, Sabeeno

para 5 dite - GazetaMax

Trimin vraje po hakun mos ia ha Bujar Osmani

Trimin vraje po hakun mos ia ha: Bujar Osmani

para 5 dite - GazetaMax

Ali Ahmeti me bashkëpunëtorë dhe Lladrovcin bëjnë homazhe dhe vizitojnë familjen Rugova

Ali Ahmeti me bashkëpunëtorë dhe Lladrovcin, bëjnë homazhe dhe vizitojnë familjen Rugova

para 7 dite - GazetaMax

Lulzim Ismaili Dua titullin WBC

Lulzim Ismaili: Dua titullin WBC

para 7 dite - GazetaMax

 Ka vend edhe për ty  vazhdon anëtarësimi në Forumin rinor të BDI në Tetovë Stacioni i rradhës ishte Reçica e Vogël

“Ka vend edhe për ty”, vazhdon anëtarësimi në Forumin rinor të BDI në Tetovë/ Stacioni i rradhës ishte Reçica e Vogël

para 7 dite - GazetaMax

Adrian Hadribeaj më 15 dhjetor shkund arenën kundër Daniels në Las Vegas

Adrian Hadribeaj më 15 dhjetor shkund arenën kundër Daniels në Las Vegas

para një jave - GazetaMax

Krahas shumë projekteve për fundvit Hajriz Berisha publikon edhe Dashni pa limit

Krahas shumë projekteve për fundvit, Hajriz Berisha publikon edhe “Dashni pa limit”

para një jave - GazetaMax

Zëvendës drejtori Hasani uron Ditën e Tatimpaguesve

Zëvendës drejtori Hasani uron Ditën e Tatimpaguesve

para një jave - GazetaMax

Klubi Wolf nga Tetova fiton pesë medalje në kampionatin e Kickboxit në Shqipëri

Klubi “Wolf” nga Tetova fiton pesë medalje në kampionatin e Kickboxit në Shqipëri

para një jave - GazetaMax

James O Brien Nuk do të votoja për dikë që thotë kam një ofertë më të mirë por nuk e them se çfarë

James O’Brien: Nuk do të votoja për dikë që thotë, kam një ofertë më të mirë, por nuk e them se çfarë

para një jave - GazetaMax

Zëvendës ministri Rexhepi Projekti i rrugës Tetovë  Prizren drejt realizimit

Zëvendës ministri Rexhepi: Projekti i rrugës Tetovë – Prizren, drejt realizimit

para një jave - GazetaMax

Mejreme Kurti vjen me Ditëlindja e Legjendarit nê ditën historike

Mejreme Kurti vjen me “Ditëlindja e Legjendarit” nê ditën historike

para një jave - GazetaMax

Miratohet marrëveshja për projektim të rrugës Tetovë  Prizren Grubi Vazhdojmë punën në drejtim të përforcimit të lidhjeve tona kombëtare

Miratohet marrëveshja për projektim të rrugës Tetovë – Prizren/ Grubi: Vazhdojmë punën në drejtim të përforcimit të lidhjeve tona kombëtare

para një jave - GazetaMax

Veliaj Shqiptarët në Maqedoni janë më të fortë se kurrë Së shpejti kemi edhe kryeministrin shqiptar

Veliaj: Shqiptarët në Maqedoni janë më të fortë se kurrë! Së shpejti kemi edhe kryeministrin shqiptar…

para një jave - GazetaMax

 Is this Love nga Egzon një këngë dhe klip unik

“Is this Love” nga Egzon një këngë dhe klip unik

para një jave - GazetaMax

Boksieri 22 vjeçar shpartallon keq serbin në ring Fitore e rradhës për Ari Avdimetaj

Boksieri 22 vjeçar shpartallon keq serbin në ring/ Fitore e rradhës për Ari Avdimetaj

para një jave - GazetaMax

 Pse po rren vjen nga Timo pas disa projekteve të suksesshme

‘Pse po rren’ vjen nga Timo pas disa projekteve të suksesshme

para një jave - GazetaMax

 Kanagjegji i Lendita Selimit vjen për fundvit befasi për publikun shqiptar

“Kanagjegji” i Lendita Selimit vjen për fundvit, befasi për publikun shqiptar

para një jave - GazetaMax

Hapet zyra e Unionit të Bizneseve Shqiptaro Gjermane në Prishtinë Destani Krijon mundësi të reja për investime

Hapet zyra e Unionit të Bizneseve Shqiptaro-Gjermane në Prishtinë/ Destani: Krijon mundësi të reja për investime

para një jave - GazetaMax

Artistja Mejreme Kurti gati këngën kushtuar komandantit legjendar

Artistja Mejreme Kurti gati këngën kushtuar komandantit legjendar

para një jave - GazetaMax

Editoriali në Flaka kthesë në rastin e Lotarisë Qytetarët në përkrahje të drejtorit shqiptar

Editoriali në Flaka, kthesë në rastin e Lotarisë. Qytetarët në përkrahje të drejtorit shqiptar

para një jave - GazetaMax

Despotovski jep lajmin e madh 70 milionë euro investim i ri në Shkup nga kompania turke Shakhterm

Despotovski jep lajmin e madh: 70 milionë euro investim i ri në Shkup nga kompania turke ”Shakhterm”

para 2 jave - GazetaMax

EDITORIAL Llotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar Pse po ngritet kaq pluhur

EDITORIAL/ Llotaria Shtetërore për herë të parë drejtohet nga një shqiptar, Pse po ngritet kaq pluhur?

para 2 jave - GazetaMax

Ballisti dhe Problemi bëhen bashkë në festën e Shqipërisë veprimi i tyre merr vemendje

Ballisti dhe ‘Problemi’ bëhen bashkë në festën e Shqipërisë, veprimi i tyre merr vemendje

para 2 jave - GazetaMax

 24 7  quhet projekti më i ri ardhur nga artisti Bekim Ibrahimi

‘ 24/ 7 ” quhet projekti më i ri ardhur nga artisti Bekim Ibrahimi

para 2 jave - GazetaMax

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK