Në Kroaci me një ligj të ri kolegët dhe shefi nuk lejohen t ju telefonojnë pas orarit të punës

Në Kroaci, me një ligj të ri, kolegët dhe shefi nuk lejohen t’ju telefonojnë pas orarit të punës

para 10 orë - Koha News

Ministri Aliti në Bruksel Maqedonia e Veriut e ka të qartë objektivin e saj

Ministri Aliti në Bruksel: Maqedonia e Veriut e ka të qartë objektivin e saj

para 10 orë - Koha News

AlternAtivA E përshëndesim nismën e SHBA së për luftën kundër korrupsionit

AlternAtivA: E përshëndesim nismën e SHBA-së për luftën kundër korrupsionit

para 10 orë - Koha News

Ahmeti pret ambasadoren Aggeler Vazhdojmë rrugën europiane me mbështetje të plotë Amerikane

Ahmeti pret ambasadoren Aggeler: Vazhdojmë rrugën europiane me mbështetje të plotë Amerikane

para 10 orë - Koha News

Rektori i UT së Prof Dr Kushtrim Ahmeti priti në takim grupin e studentëve të Klinikës Juridike

Rektori i UT-së Prof. Dr. Kushtrim Ahmeti priti në takim grupin e studentëve të Klinikës Juridike

para 13 orë - Koha News

Rektori i Universitetit të Tetovës e priti në kabinetin e tij Rektorin e UEJL së Akad Prof Dr Abdylmenaf Bexhetin

Rektori i Universitetit të Tetovës e priti në kabinetin e tij Rektorin e UEJL-së Akad. Prof. Dr. Abdylmenaf Bexhetin

para 13 orë - Koha News

AlternAtivA E dënojmë dhunën ndaj kumanovarëve

AlternAtivA: E dënojmë dhunën ndaj kumanovarëve

para 13 orë - Koha News

Qeveria solli vendim të anulohet vendimi për pranimin e Onishçenkos në shtetësi

Qeveria solli vendim të anulohet vendimi për pranimin e Onishçenkos në shtetësi

para 18 orë - Koha News

Ballkani Perëndimor dhe BE ja së bashku do të përballen me pasojat e krizës energjetike

Ballkani Perëndimor dhe BE-ja së bashku do të përballen me pasojat e krizës energjetike

para 18 orë - Koha News

VIDEO Haxhiu Osmanit Mënyra se si i afrohesh paqes më e mira që kam dëgjuar deri tash

VIDEO/ Haxhiu- Osmanit: Mënyra se si i afrohesh paqes, më e mira që kam dëgjuar deri tash

para 20 orë - Koha News

Ambasadori Nesho Për herë të parë një diplomat i shquar shqiptar do ta nderojë OSBE në

Ambasadori Nesho: Për herë të parë një diplomat i shquar shqiptar do ta nderojë OSBE-në

para 20 orë - Koha News

Ministri Aliti reagon për ngjarjen e djeshme kërkon përgjegjësi

Ministri Aliti reagon për ngjarjen e djeshme, kërkon përgjegjësi!!

para një dite - Koha News

Grubi takoi ambasadoren amerikane Aggeler Sukseset e vendit tonë janë të përbashkëta me Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Grubi takoi ambasadoren amerikane, Aggeler: Sukseset e vendit tonë janë të përbashkëta me Shtetet e Bashkuara të Amerikës

para një dite - Koha News

 Shuj publikohet nga Reealt

‘Shuj’ publikohet nga Reealt

para një dite - Koha News

Sipërmarrja sociale si mjet për përfshirje  Shënohet Dita Botërore e Personave me Aftësi të Kufizuara

Sipërmarrja sociale si mjet për përfshirje – Shënohet Dita Botërore e Personave me Aftësi të Kufizuara

para një dite - Koha News

Srgjan Zaharievski Sukses i madh historik i F C Struga TRIM  LUM

Srgjan Zaharievski: Sukses i madh historik i F.C. Struga TRIM & LUM

para një dite - Koha News

Rektori i UT së Prof Dr Kushtrim Ahmeti u kushton vëmendjen e duhur studentëve me aftësi të veçanta

Rektori i UT-së, Prof. Dr. Kushtrim Ahmeti u kushton vëmendjen e duhur studentëve me aftësi të veçanta

para një dite - Koha News

Sulmet ndaj tifozëve të K F Bashkimit reagon deputeti i ASH së Ilmi Aziri

Sulmet ndaj tifozëve të K.F Bashkimit, reagon deputeti i ASH-së Ilmi Aziri

para një dite - Koha News

Prezantohet Propozim buxheti për bujqësi për vitin 2023 historikisht buxheti më i lartë me fokus në prodhimtari stabile dhe të rritur të ushqimit

Prezantohet Propozim-buxheti për bujqësi për vitin 2023, historikisht buxheti më i lartë me fokus në prodhimtari stabile dhe të rritur të ushqimit

para një dite - Koha News

Në muajin nëntor janë ripyllëzuar 33 hektarë në tre lokacione në territorin e PK Mali Sharr

Në muajin nëntor janë ripyllëzuar 33 hektarë në tre lokacione në territorin e PK Mali Sharr

para një dite - Koha News

Sulmohen tifozët e KF Bashkimi nga huligan maqedonas

Sulmohen tifozët e KF”Bashkimi” nga huligan maqedonas

para një dite - Koha News

ASH KRRE të krijojë paketa për subvencionim të konsumatorëve familjarë

ASH: KRRE të krijojë paketa për subvencionim të konsumatorëve familjarë

para një dite - Koha News

BDI Buxheti i vitit 2023 parasheh 250 milionë euro për Korridorin 8 nga gjithsej 800 milionë për investime kapitale

BDI: Buxheti i vitit 2023 parasheh 250 milionë euro për Korridorin 8 nga gjithsej 800 milionë për investime kapitale

para një dite - Koha News

Gjendet e vdekur në Afrikë grimerja e njohur nga Ohri Maya Mia

Gjendet e vdekur në Afrikë grimerja e njohur nga Ohri, Maya Mia

para 3 dite - Koha News

Q Osmani  Sot pamë një Shkëndijë të cilën të gjithë dëshirojmë ta shohim

Q. Osmani: “Sot pamë një Shkëndijë të cilën të gjithë dëshirojmë ta shohim.

para 3 dite - Koha News

NJË ÇMIM PËR SHKRIMTARËT SHQIPTARË

NJË ÇMIM PËR SHKRIMTARËT SHQIPTARË!

para 3 dite - Koha News

F C Struga TRIM  LUM shkruan historinë shpallemi kampion vjeshte ‼️

F.C. Struga TRIM & LUM shkruan historinë, shpallemi kampion vjeshte ‼️

para 3 dite - Koha News

Pallavrat intelektuale nëkohën e aksioneve të domosdoshme

Pallavrat “intelektuale” nëkohën e aksioneve të domosdoshme

para 3 dite - Koha News

Departamenti për ekonomi pranë ASH Gjendja lidhur me furnizimin me energjinë elektrike në vend është më se kritike dhe alarmante

Departamenti për ekonomi pranë ASH: Gjendja lidhur me furnizimin me energjinë elektrike në vend është më se kritike dhe alarmante

para 3 dite - Koha News

Aleanca për Shqiptarët Vazhdon kapja e Universitetit të Tetovës

Aleanca për Shqiptarët: Vazhdon kapja e Universitetit të Tetovës

para 3 dite - Koha News

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK