ja-kush-do-ta-trash-euml-goj-euml-pasurin-euml-250-milion-euml-dollar-euml-she-t-euml-tina-turner-it

Syri.net Kosova

Ja kush do ta trashëgojë pasurinë 250 milionë dollarëshe të Tina Turner-it

para 3 orë - Syri.net Kosova

Testamenti i Tina Turner-it nuk është bërë ende publik, ndaj nuk dihet se kush do ta trashëgojë pasurinë e saj....

learta-publikon-fotografine-me-te-bukur-me-kunatat-e-saj-ky-detaj-mori-gjithe-vemendjen

OraInfo

Learta publikon fotografinë me të bukur me kunatat e saj, ky detaj mori gjithë vëmendjen!

para 18 minutave - OraInfo

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime...

afrona-na-prezanton-me-zviceranin-james-publikon-foton-e-par-euml-me-partnerin

Syri.net Kosova

Afrona na prezanton me zviceranin James, publikon foton e parë me partnerin

para një ore - Syri.net Kosova

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James....

bled-mane-del-nga-vetja-perdor-fjalor-banal-kundrejt-nites

GazetaBlic

Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

para 3 orë - GazetaBlic

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor...

antoneta-per-kiaren-eshte-nje-vajze-e-mire-por-ndonjehere-tregohet-arrogante

Reporteri

Antoneta për Kiarën: Është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante

para një ore - Reporteri

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Antoneta ka komentuar lidhur me banorët e shtëpisë më të madhe në Shqipëri....

mu-afrua-me-shume-se-c-duhej-efi-tregon-c-ndodhi-me-zhaklinen-ne-prapaskene

Reporteri

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para një ore - Reporteri

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP....

efi-dhedhes-tregon-perse-se-nuk-eshte-takuar-akoma-me-luizin-e-kiaren

Reporteri

Efi Dhedhes tregon përse se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

para 11 orë - Reporteri

Ish-finlalistja e BB VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur...

aktorja-dhe-deputete-adriana-matoshi-publikon-fotografi-me-bikini-nga-pushimet-ne-egjipt

Alsat-M

Aktorja dhe deputete Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

para 4 orë - Alsat-M

Deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe njëherësh aktorja e njohur, Adriana Matoshi, po shijon disa ditë jo-produktive.

prinderit-e-divorcuar-keisi-medini-tregon-arsyen-se-cfare-e-step-per-te-treguar-raportin-qe-ka-me-nenen-e-saj-e-kam-lene-menjane-ajo-ka-jeten-e

Panorama

Prindërit e divorcuar, Keisi Medini tregon arsyen se çfarë e step për të treguar raportin që ka me nënën e saj: E kam lënë mënjanë, ajo ka jetën e...

para 4 orë - Panorama

Ish-banorja e Big Brother, Keisi Medini ka rrëfyer si kurrë më parë marrëdhënien e saj me nënën e saj dhe të atin,...

u-perfolen-per-nje-rikthim-te-mundshem-soni-malaj-sqaron-raportin-qe-ruan-sot-me-flor-mumajesin-i-themi-here-pas-here-njeri-tjetrit

Syri

U përfolën për një rikthim të mundshëm, Soni Malaj sqaron raportin që ruan sot me Flor Mumajesin: I themi herë pas here njëri-tjetrit…

para 11 orë - Syri

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve....

festivali-i-filmit-ne-kane-anatomy-of-a-fall-fiton-palmen-e-arte

Indeks online

Festivali i filmit në Kanë/ “Anatomy of a Fall” fiton Palmën e Artë

para 4 orë - Indeks online

Filmi francez “Anatomy of a Fall” ka rrëmbyer çmimin kryesor në Festivalin e Filmit në Kanë. Regjisorja Justine...

tregoi-historine-e-vdekjes-se-babait-instagrami-i-almedes-vlon-nga-mesazhet

Indeks online

Tregoi historinë e vdekjes së babait, Instagrami i Almedes ‘vlon’ nga mesazhet

para 47 minutave - Indeks online

Almeda Abazi rrëfeu për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Abazi...

luizi-harron-komplet-kiaren-i-rikthehet-dashurise-se-vjeter

OraInfo

Luizi harron komplet Kiarën, i rikthehet dashurisë së vjetër

para 11 orë - OraInfo

Luizi i rikthehet dashurisë së vjetër, harron komplet Kiarën. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të...

ronela-fituese-e-festivalit-netet-e-klipit-shqiptar

Top Shqip

Ronela fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

para 3 orë - Top Shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt...

luizin-dhe-kiaren-i-zuri-shiu-mes-tiranes

Revista Kosovarja

Luizin dhe Kiaren i zuri shiu mes Tiranës

para 35 minutave - Revista Kosovarja

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të mbesin shumë të ndjekur dhe në fokus të medias. Çifti ishin futur në një “live” në...

influenceri-vdes-pasi-pi-disa-shishe-alkool-si-ndeshkim-per-lojen-e-humbur

Java News

Influenceri vdes pasi pi disa shishe alkool si ndëshkim për lojën e humbur

para 7 orë - Java News

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike...

sherr-mes-luizit-dhe-kiar-euml-s-shkak-takimi-me-jurgen-euml-n-ccedil-far-euml-ndodhi-me-ccedil-iftin-dhe-ish-t-euml-dashur-euml-n

Syri.net Kosova

Sherr mes Luizit dhe Kiarës, shkak takimi me Jurgenën, çfarë ndodhi me çiftin dhe ish-të dashurën

para 11 orë - Syri.net Kosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë çifti i momentit. Që në ditët kur ishin pjesë e “Big Brother”, kjo dyshe mbërtheu...

a-kane-lindur-shkendija-mes-shpatit-dhe-nita-latifit-pas-perfundimit-te-big-brother-vip-dyshja-shuan-dyshimet

Panorama

A kanë lindur shkëndija mes Shpatit dhe Nita Latifit pas përfundimit të Big Brother Vip? Dyshja shuan dyshimet

para 6 orë - Panorama

Ish-banorët e Big Brother Vip, Nita Latifi dhe Shpati kanë reaguar sërish lidhur me aludimet ndaj dyshes, pasi...

nuk-do-jem-me-pjese-e-big-brother-arber-hajdari-flet-per-planet-e-te-ardhmes

GazetaBlic

“Nuk do jem më pjesë e Big Brother”, Arbër Hajdari flet për planet e të ardhmes

para 47 minutave - GazetaBlic

Opinionisti i Big Brother Vip, Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother, ku ka pohuar se nuk...

kush-kopjoi-ke-nita-latifi-perplasje-me-luiz-ejllin-dhe-donald-veshaj

NOA

Kush kopjoi kë?! Nita Latifi përplasje me Luiz Ejllin dhe Donald Veshaj?

para 52 minutave - NOA

Nita Latifi ka qenë e ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat te “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna. Përveç...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK