bjordi-ne-nje-lidhje-dashurie-me-aktoren-e-njohur-fotot-me-macen-dhe-rrefimi-i-regjisorit-per-partneren-disa-vite-me-te-vogel

Java News

Bjordi në një lidhje dashurie me aktoren e njohur? Fotot me macen dhe rrëfimi i regjisorit për partneren disa vite më të vogël

para një ore - Java News

Bjordi Mezini ka zbuluar disa detaje nga lidhja e tij e dashurisë. Duke folur për të dashurën e tij, ai duket se...

arkitektura-e-qytetit-lundrues-si-u-ndertua-venecia-qe-duket-sikur-noton-mbi-uje

InfoShqip

Arkitektura e qytetit lundrues: Si u ndërtua Venecia, që duket sikur noton mbi ujë

para 4 orë - InfoShqip

Qyteti romantik i Venecias njihet me shumë emra. Si qyteti lundrues, qyteti i kanaleve ujore,dhe madje edhe si...

sa-karburant-harxhon-nje-aeroplan-pasagjeresh

InfoShqip

Sa karburant harxhon një aeroplan pasagjerësh?

para 7 orë - InfoShqip

Një motor reaktiv, si ata që përdoren në avionët komercialë, djeg më shumë se një litër karburant në sekondë, shkruan...

e-gjeni-dot-se-ku-u-fsheh-shekspiri-shkrimtari-i-famshem-ndodhet-midis-personazheve-te-veprave-me-te-njohura

Zhurnal

E gjeni dot se ku u fsheh Shekspiri? Shkrimtari i famshëm ndodhet midis personazheve të veprave më të njohura

para 2 orë - Zhurnal

Enigmat dhe iluzionet optike na kujtojnë se jetojmë në një botë tredimensionale, kështu që truri ynë merr informacion...

disa-menyra-per-te-fituar-te-ardhura-pasive

Gazeta Express

Disa mënyra për të fituar të ardhura pasive

para një ore - Gazeta Express

Të ardhurat pasive janë një burim i parave shtesë që mund të fitoni me përpjekje minimale të vazhdueshme. Ndërsa...

nostradamusi-i-ri-pretendon-se-kete-vit-do-te-filloje-lufta-e-trete-boterore

Revista Kosovarja

“Nostradamusi i ri” pretendon se këtë vit do të fillojë Lufta e Tretë Botërore

para 6 orë - Revista Kosovarja

“Nostradamusi i ri” ka bërë një pretendim të frikshëm se një aksident aeroplani do të ndezë Luftën e Tretë Botërore...

foto-nga-paparazzi-donald-veshaj-fotografohet-i-vetem-ne-ish-bllok-perpiqet-te-shmange-vemendjen-ja-planet-e-aktorit-pas-perfundimit-te-emisionit

Panorama

Foto nga paparazzi/ Donald Veshaj fotografohet i vetëm në ish-Bllok, përpiqet të shmangë vëmendjen. Ja planet e aktorit pas përfundimit të emisionit

para 4 orë - Panorama

Donald Veshaj është ndër personazhet më të ndjekur aktualisht. Ai dhe Bora ishin padyshim dyshja më e ndjekur gjatë...

nje-gjuetare-zvarranikesh-e-largon-nje-gjarper-nga-guaca-e-tualetit-ne-nje-shtepi-ne-australi

Telegrafi

Një gjuetare zvarranikësh e largon një gjarpër nga guaca e tualetit në një shtëpi në Australi

para 5 orë - Telegrafi

Një gjuetar gjarpërinjsh në Queensland, Australi, iu përgjigj një thirrje për të ndihmuar me një situatë të pazakontë...

keto-jane-6-gjerat-qe-duhet-t-i-dish-patjeter-per-partnerin-tend

Panorama

Këto janë 6 gjërat që duhet t’i dish patjetër për partnerin tënd

para 9 orë - Panorama

Kur jetoni një marrëdhënie, askush nuk ju siguron një udhëzues që shpjegon se si ta përballoni atë në mënyrën e...

enveri-ne-kembe-nga-austria-ne-meke-rreth-6600-kilometra-rruge-per-te-rigjetur-besimin-e-humbur

Ina

Enveri në këmbë nga Austria në Mekë, rreth 6600 kilometra rrugë për të rigjetur besimin e humbur

para një dite - Ina

Enver Beganoviç, 52 vjeç, do të ecë rreth 6600 kilometra për të arritur në Mekë nga Austria ku jeton, për të kryer...

humbi-mundesine-per-te-fituar-100-mije-euro-ky-eshte-konkurrenti-qe-u-eleminua-sonte-nga-big-brother

Reporteri

Humbi mundësinë për të fituar 100 mijë euro, ky është konkurrenti që u eleminua sonte nga Big Brother

para 19 orë - Reporteri

Konkurrenti që ka lënë mbrëmjen e sotme garën dhe ka humbur kështu mundësinë për të fituar 100 mijë euro është...

njihuni-me-ariun-e-zi-i-dashuruar-pas-selfie-beri-mbi-400-foto-ne-kamerat-e-pyllit

Tetova Sot

Njihuni me ariun e zi “i dashuruar” pas “selfie”, bëri mbi 400 foto në kamerat e pyllit

para 20 orë - Tetova Sot

Një ari i zi në Kolorado ka pozuar para kamerave të zbulimit të lëvizjeve, duke shkrepur qindra “selfie”. Në një...

filloi-te-lexoje-ne-moshen-2-vjec-dhe-te-numeroje-deri-ne-100-ne-6-gjuhe-foto

Koha.mk

Filloi të lexojë në moshën 2 vjeç dhe të numërojë deri në 100 në 6 gjuhë! (FOTO)

para 18 orë - Koha.mk

Një fëmijë gjeni, i cili e mësoi veten të lexonte në moshën dy vjeçare, është bërë anëtari më i ri i Mensa-s në...

6-veprimet-e-pacienteve-qe-bezdisin-dentistin

Koha.mk

6 veprimet e pacientëve që bezdisin dentistin

para 19 orë - Koha.mk

Askush nuk shkon me qejf tek dentist për shkak të 100 sikleteve që kalohen në atë karrige. Po mos kujtoni se për...

12-gabimet-qe-beni-ne-mengjes-ne-lidhje-me-punen

Zhurnal

12 gabimet që bëni në mëngjes në lidhje me punën

para 20 orë - Zhurnal

Minutat e para të ditës suaj të punës janë shumë të rëndësishme për një ecuri sa më të mirë të tetë orëve që ju...

keni-menduar-ndonjehere-te-shihni-3-miliarde-yje-astronomet-publikojne-harten-galaktike-te-zmadhuar

ABC News

Keni menduar ndonjëherë të shihni 3 miliardë yje? Astronomët publikojnë hartën galaktike të zmadhuar

para një dite - ABC News

Astronomët kanë publikuar një nga informacionet më të mëdha ndonjëherë të të dhënave të Rrugës së Qumështit, duke...

macja-e-shurdher-nuk-e-kontrollon-dot-mjaullimen-kafsha-behet-hit-ne-internet

Telegrafi

Macja e shurdhër nuk e kontrollon dot mjaullimën – kafsha bëhet hit në internet

para 21 orë - Telegrafi

Kjo mace me të vërtetë është e lezetshme. Fatkeqësisht, ajo është e shurdhër dhe nuk mund të kontrollojë volumin...

karikatura-e-dites

Koha.net

Karikatura e ditës

para një dite - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

putin-behet-objekt-talljeje-pozon-me-kepuce-me-taka-te-larta-per-t-u-dukur-me-i-gjate-detyroi-studentet-e-shkurtra-te-qendrojne-prane-tij

Telegrafi

Putin bëhet objekt talljeje, pozon me këpucë me taka të larta për t’u dukur më i gjatë – detyroi studentet e shkurtra të qëndrojnë pranë tij

para një dite - Telegrafi

Presidenti rus Vladimir Putin është bërë objekt talljeje në rrjetet sociale, pasi ka pozuar me këpucë me taka të...

si-do-te-reagonte-diola-nese-eliminohet-nga-shtepia-e-big-brother-vip-video

Java News

Si do të reagonte Diola nëse eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP?! (VIDEO)

para një dite - Java News

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK