te-kruarat-ne-vagjine-gjate-ciklit-tregojne-problemin-serioz

Telegrafi

Të kruarat në vagjinë gjatë ciklit tregojnë problemin serioz

para 9 orë - Telegrafi

Bashkë me ngërçet, fryrjen, dhembjen në stomak dhe ndryshimet e shpeshta të humorit të pakëndshëm gjatë “atyre...

gare-e-ashper-ne-gjysmefinale-entoleta-largohet-mes-lotesh

ABC News

Garë e ashpër në gjysmëfinale, Entoleta largohet mes lotësh

para 19 orë - ABC News

Entoleta eleminohet nga Style Star duke mos arritur të shkonte në finalen e madhe. Ajo erdhi nga Gjermania për...

nj-euml-kombinim-i-latines-m-euml-t-euml-bukur-q-euml-pak-femra-do-t-euml-mund-ta-b-euml-nin

Syri.net Kosova

Një kombinim i latines më të bukur që pak femra do të mund ta bënin

para 20 orë - Syri.net Kosova

A është ky edicioni më i mirë i aktores Jessica Alba? Jessica Alba (41) po rikthehet pas disa vitesh mungesë në...

momente-emocionuese-ne-style-star-enxhi-rikthehet-ne-emision-dhe-vallezon-me

ABC News

Momente emocionuese në Style Star, Enxhi rikthehet në emision dhe vallëzon me…

para 19 orë - ABC News

Enxhi, një ndër konkurrentët më të zhurmshme dhe të njohura të Style Star 1 është rikthyer edhe një herë në emision,...

kurora-e-dasmes-se-princeshes-diana-se-shpejti-do-te-jete-pjese-e-nje-ekspozite

Revista Kosovarja

Kurora e dasmës së Princeshës Diana së shpejti do të jetë pjesë e një ekspozite

para një dite - Revista Kosovarja

Bëhuni gati për një shkëlqim mbretëror këtë verë. Kurora e rrallë e dasmës së Dianas, Princeshës së Wales do të...

anne-hathaway-me-paraqitje-te-mahnitshme-ne-festivalin-e-filmit-ne-kane

Telegrafi

Anne Hathaway me paraqitje të mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë

para një dite - Telegrafi

Ajo është gjithmonë e veshur në perfeksion absolut. Dhe Anne Hathaway dukej sensacionale teksa doli në Kanë të...

vera-i-perket-ngjyres-se-verdhe-mesoni-disa-kombinime-ideale-ne-veshje

ABC News

Vera i përket ngjyrës së verdhë, mësoni disa kombinime ideale në veshje

para një dite - ABC News

Vera, si çdo stinë, ka ngjyrat e saj ‘must,’ ku e verdha nuk luan vetëm siç thamë në versionet e saj të thjeshta...

eva-longoria-veshi-nje-fustan-qe-kushtoi-vetem-37-euro-ne-tapetin-e-saj-te-pare-te-kuq-te-festivalit-te-filmit-ne-kane

Telegrafi

Eva Longoria veshi një fustan që kushtoi vetëm 37 euro në tapetin e saj të parë të kuq të Festivalit të Filmit në Kanë

para një dite - Telegrafi

Eva Longoria pëlqente të bënte blerje të lira për paraqitjet në tapetin e kuq. Aktorja, e cila po merr pjesë në...

po-mendoni-te-beni-nje-tatuazh-keto-jane-3-tendencat-absolute-per-veren

ABC News

Po mendoni të bëni një tatuazh? Këto janë 3 tendencat absolute për verën

para një dite - ABC News

Vera është koha e përkryer për të filluar të vishni më pak dhe të dilni më shumë. Kështu, interesi për artin e...

harry-styles-rigjen-unazen-gucci-qe-humbi-ne-coachella

Telegrafi

Harry Styles rigjen unazën Gucci që humbi në “Coachella”

para një dite - Telegrafi

Harry Styles mbështet trajtimin e njerëzve me mirësi dhe duket se kjo i’u kthye atij. Këngëtari i hitit “As It...

disa-modele-fustanesh-qe-do-te-rinovojne-pamjen-tuaj-verore

ABC News

Disa modele fustanesh që do të rinovojnë pamjen tuaj verore

para një dite - ABC News

Fustanet me lule janë të përjetshme. Çfarë i bën këto modele fustanesh kaq të veçanta? Janë moderne dhe përshtaten...

ishte-nje-nga-momentet-me-traumatizuese-gisele-kujton-se-u-shpertheu-ne-lot-kur-i-thane-se-duhej-te-modelonte-nje-veshje-transparente-ne-moshen-18-vjecare

Zhurnal

“Ishte një nga momentet më traumatizuese” – Gisele kujton se u shpërtheu në lot kur i thanë se duhej të modelonte një veshje transparente në moshën 18-vjeçare

para 2 dite - Zhurnal

Gisele Bundchen ka folur për një nga ‘momentet më traumatizuese’ të karrierës së saj, duke kujtuar se si ajo u...

keto-pantallona-do-te-zevendesojne-xhinset-gjate-veres

ABC News

Këto pantallona do të zëvendësojnë xhinset gjatë verës

para 2 dite - ABC News

Pantallonat e freskëta dhe elegante mund të zëvendësojnë xhinset gjatë muajve të nxehtë të verës. 2022-shi është...

lila-moss-shfaq-figuren-e-saj-te-bujshme-me-bikini-te-verdha-ndersa-shijon-diellin-me-miqte-ne-meksike

Telegrafi

Lila Moss shfaq figurën e saj të bujshme me bikini të verdha, ndërsa shijon diellin me miqtë në Meksikë

para 2 dite - Telegrafi

Lila Moss dukej shkëlqyese teksa shfaqte figurën e saj të bujshme me bikini të verdha të pakta, ndërsa merrte rreze...

adriana-lima-shfaq-barkun-e-rrumbullakosur-gjate-pjesemarrjes-ne-festivalin-e-filmit-ne-kane

Telegrafi

Adriana Lima shfaq barkun e rrumbullakosur gjatë pjesëmarrjes në Festivalin e Filmit në Kanë

para 2 dite - Telegrafi

Modelja shtatzënë zbukuroi tapetin e kuq të premierës së “Top Gun: Maverick” në Festivalin e Filmit në Kanë të...

keshilla-te-vogla-por-te-rendesishme-per-diten-tuaj-te-dasmes

ABC News

Këshilla të vogla por të rëndësishme për ditën tuaj të dasmës

para 2 dite - ABC News

Dita e dasmës është një nga ditët më të rëndësishme në jetën e çiftit. Prandaj është e logjikshme dhe e pritshme...

te-gjitha-fustanet-e-kesaj-vere-kane-nje-gje-te-perbashket-qe-rikthehet-ne-mode

Press Online

Të gjitha fustanet e kësaj vere kanë një gjë të përbashkët që rikthehet në modë

para 2 dite - Press Online

Mirë, është koha që ta dini të gjitha para se të investoni për fustanet e reja që do të blini këtë vërë. Kanë një...

linja-me-e-fundit-e-kukullave-te-ndryshme-nga-mattel-perfshin-nje-barbie-me-aparat-degjimi

Telegrafi

Linja më e fundit e kukullave të ndryshme nga Mattel përfshin një Barbie me aparat dëgjimi

para 2 dite - Telegrafi

Lansimi i fundit nga Mattel i kukullave Barbie fokusohet në lloj-llojshmërinë. Prodhuesi i lodrave ka lansuar koleksioni...

modelja-shqiptare-lorena-haliti-shtatzene-per-here-te-pare

Revista Kosovarja

Modelja shqiptare Lorena Haliti shtatzënë për herë të parë

para 3 dite - Revista Kosovarja

Konsiderohet si një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një prej modeleve më të suksesshme. Bëhet fjalë për...

tiffany-haddish-per-prerjen-e-flokeve-tullace-me-e-gjalla-qe-jam-ndjere-ndonjehere

Telegrafi

Tiffany Haddish për prerjen e flokëve tullace – “Më e gjalla që jam ndjerë ndonjëherë”

para 3 dite - Telegrafi

Tiffany Haddish foli për revistën Byrdie për “Balance Issue” këtë muaj, duke treguar se rruajtja e flokëve e bëri...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK