audi-nxjerr-serine-e-vecantet-rs-iconic

Koha.net

Audi nxjerr serinë e veçantët RS Iconic

para 23 minutave - Koha.net

Gjenerata e tretë e Audi TT do të dalë nga skena me një version të veçantë dhe të kufizuar të RS Iconic Edition,...

prezantohet-maserati-granturismo-2023-do-te-kete-motor-elektrik-dhe-motor-me-benzine

Zhurnal

Prezantohet Maserati GranTurismo 2023, do të ketë motor elektrik dhe motor me benzinë

para 17 orë - Zhurnal

Maserati GranTurismo 2023 – i parashikuar që të arrijë në tregun australian në fund të vitit të ardhshëm – duket...

volvo-ex90-suv-elektrik-i-ri-do-te-jete-vetura-me-e-sigurt-ndonjehere-e-markes-suedeze

Zhurnal

Volvo EX90 SUV elektrik i ri do të jetë vetura më e sigurt ndonjëherë e markës suedeze

para 17 orë - Zhurnal

SUV i ri i madh elektrik i Volvo do të quhet EX90, dhe do të vije i pajisur me teknologji të avancuar të sigurisë...

filmohet-shoferi-i-ferrari-sf90-spider-duke-vozitur-rrugeve-te-britanise-me-292-kilometra-ne-ore-reagojne-ashper-qytetaret

Telegrafi

Filmohet shoferi i Ferrari SF90 Spider duke vozitur rrugëve të Britanisë me 292 kilometra në orë, reagojnë ashpër qytetarët

para 10 orë - Telegrafi

Një shofer filmoi veten duke ngarë veturën e tij sportive Ferrari nëpër autostradat e Britanisë, dhe lëvizur me...

apcoa-synon-qe-deri-ne-vitin-2035-te-ndertoje-100-mije-stacione-te-mbushjes-te-veturave-elektrike

Telegrafi

Apcoa synon që deri në vitin 2035 të ndërtojë 100 mijë stacione të mbushjes të veturave elektrike

para 11 orë - Telegrafi

Kompania e parkingjeve Apcoa ka njoftuar se planifikon që deri në vitin 2035 ta bëjë ndërtimin e 100 mijë stacioneve...

sarah-jessica-parker-thote-se-do-t-i-mungoje-gjithmone-njerku-i-saj

Koha.net

Sarah Jessica Parker thotë se do t'i mungojë gjithmonë njerku i saj

para një dite - Koha.net

Sarah Jessica Parker "do t'i mungojë gjithmonë" njerku i saj pasi ai vdiq në moshën 76-vjeçare në fillim të kësaj...

fabrika-gjigante-e-teslas-ne-berlin-po-prodhon-2-mije-vetura-ne-jave

Telegrafi

Fabrika gjigante e Teslas në Berlin, po prodhon 2 mijë vetura në javë

para 13 orë - Telegrafi

Vetëm gjashtë muaj pas fillimit të prodhimit në fabrikën e saj më të re në afërsi të Berlinit, prodhuesi amerikan...

shoferi-i-dehur-e-perplas-maserati-leavente-n-super-vetura-luksoze-me-cmim-prej-mbi-80-mije-euro

Telegrafi

Shoferi i dehur e përplas Maserati Leavente-n, super vetura luksoze me çmim prej mbi 80 mijë euro

para 15 orë - Telegrafi

Një shofer i dehur ka përplasur super veturën Maserati Levante e cila kushton mbi 80 mijë euro, pasi humbi kontrollin...

honda-s2000-cr-e-vitit-2008-shitet-per-125-000-dollare

Koha.net

Honda S2000 CR e vitit 2008 shitet për 125.000 dollarë

para 24 orë - Koha.net

Një Honda e modelit S2000 e prodhuar më 2008 u shit për 125,000 dollarë në platformën e ankandit Bring-A-Trailer,...

stellantis-pret-qe-furnizimi-me-cipa-te-lehtesohet-pas-vitit-2023

Koha.net

Stellantis pret që furnizimi me çipa të lehtësohet pas vitit 2023

para 24 orë - Koha.net

Shefi i prodhuesit të automjeteve Stellantis, Carlos Tavares, ka paralajmëruar se furnizimi me çipa do të mbetet...

shfaqet-per-here-te-pare-ne-publik-vagoni-i-ardhshem-mercedes-e-class

Telegrafi

Shfaqet për herë të parë në publik vagoni i ardhshëm Mercedes E-Class

para një dite - Telegrafi

Gjenerata e ardhshme Mercedes-Benz E-Class është në fazat e tij më të fundit të zhvillimit pasi është parë duke...

ne-holande-hapen-rruget-plastike-nga-shishet-e-ricikluara

Telegrafi

Në Holandë hapen rrugët plastike nga shishet e ricikluara

para një dite - Telegrafi

Rrugët në stil të Lego-ve me panele të parafabrikuara plastike janë hapur në Holandë duke ofruar premtime të mëdha....

kia-india-raporton-shitjet-me-te-larta-mujore-ndonjehere

Koha.net

Kia India raporton shitjet më të larta mujore ndonjëherë

para një dite - Koha.net

Kia India ka raportuar shitjet më të larta mujore ndonjëherë prej 25.857 njësive në shtator të këtij viti. Rritja...

uragani-ian-ne-florida-nje-burri-ia-shkaterron-dy-veturat-e-shtrenjta-mclaren-p1-dhe-rolls-royce-phantom

Telegrafi

Uragani Ian në Florida, një burri ia shkatërron dy veturat e shtrenjta – McLaren P1 dhe Rolls-Royce Phantom

para një dite - Telegrafi

Uragani Ian ka shkaktuar dëme të mëdha në Florda, kurse një pronari i shkatërroi dy vetura të shtrenjta. Fjala...

mos-venia-e-rripit-te-sigurimit-ende-mbetet-nje-vrases-i-madh-ne-rruget-e-britanise

Telegrafi

Mos vënia e rripit të sigurimit ende mbetet një vrasës i madh në rrugët e Britanisë

para një dite - Telegrafi

Një e treta e fataliteteve në rrugët e Britanisë – dhe më shumë se 15 për qind e fataliteteve rrugore në Australi...

vetura-e-teslas-qe-do-te-jete-rezistente-ndaj-ujit

Koha.net

Vetura e Teslas që do të jetë rezistente ndaj ujit

para 3 dite - Koha.net

Shefi i Teslas, Elon Musk, njoftoi se modeli i ri Cybertruck do të jetë "mjaftueshëm rezistent nga uji për të shërbyer...

volkswagen-golf-2023-spiunohet-nga-brenda

Koha.net

Volkswagen Golf 2023 spiunohet nga brenda

para 2 dite - Koha.net

Një Volkswagen Golf i përditësuar është kapur gjatë testimeve, me ndryshime të vogla brenda Volkswageni ka qenë...

rrjedh-ne-internet-bmw-xm-label-red-2023-parashikon-suv-ne-prej-735-kuaj-fuqi

Telegrafi

Rrjedh në internet BMW XM Label Red 2023, parashikon SUV-në prej 735 kuaj fuqi

para 2 dite - Telegrafi

BMW XM i ri është modeli i parë i pavarur M nga BMW që nga M1. Në formën standarde motori i tij hibrid “plug-in”...

coupe-a110-s-se-shpejti-nuk-do-te-jete-me-modeli-me-i-shpejte-alpine

Telegrafi

Coupe A110 S së shpejti nuk do të jetë më modeli më i shpejtë Alpine

para 3 dite - Telegrafi

Në video materialin para premierës, shihet se versioni më i shpejtë i dyvendëshit ultra të lehtë të Alpine arrin...

frenimi-automatik-i-urgjences-i-testuar-nga-aaa-me-rezultate-befasuese

Telegrafi

Frenimi automatik i urgjencës i testuar nga AAA me rezultate befasuese

para 3 dite - Telegrafi

AAA morri përsipër testimin e sistemit AEB për shkak se besohet se testimet nga IIHS, ekuivalentja e NCAP evropiane...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK