perballje-interesante-kete-vikend-ne-eliten-e-basketbollit-vendor

Klan Kosova

Përballje interesante këtë vikend në elitën e basketbollit vendor

para 16 orë - Klan Kosova

Në fundjavë zhvillohet xhiroja e 12-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Ndeshja e parë e kësaj...

nba-cup-fitojne-lakers-dhe-indiana

Flaka

NBA Cup: Fitojnë Lakers dhe Indiana

para 9 orë - Flaka

Në eventin NBA Cup që organizohet përherë të pare nga NBA dy skuadrat Indiana dhe Lakers kanë siguruar finale....

bashkimi-fme-i-mire-se-penza

Bota Sot

Bashkimi fmë i mirë se Penza

para 6 orë - Bota Sot

Bashkimi ka shënuar fitore bindëse në shtëpi ndaj Penzes me rezultat 87:55 (17:16,32:10,26:9,12:20). Në çerekun...

los-anxhelos-lejkers-dhe-indiana-pejsers-ne-finale-te-nba-kupes

Alsat-M

Los Anxhelos Lejkers dhe Indiana Pejsers në finale të NBA Kupës

para 19 orë - Alsat-M

Los Anxheles Lejkers dhe Indiana Pejsers do të luajnë në finalen e Kupës inauguruese të NBA për një çmim prej 7.5...

bushati-pritet-nga-kreret-e-fbk-se-dakordohen-per-ligen-unike

Gazeta Express

Bushati pritet nga krerët e FBK-së, dakordohen për Ligën Unike

para një dite - Gazeta Express

Krerët e Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK) kanë pritur Sekretarin e Përgjithshëm të Federatës Shqiptare...

shirko-largohet-nga-ylli

Koha.net

Shirko largohet nga Ylli

para një dite - Koha.net

Basketbollisti kroat, Henrik Shirko më nuk është pjesë e Golden Eagle Yllit. Klubi nga Suhareka ka njoftuar të...

lojtari-i-pejes-e-theu-kemben-do-te-mungoje-disa-muaj

Gazeta Express

Lojtari i Pejës e theu këmbën, do të mungojë disa muaj

para një dite - Gazeta Express

Klubi i basketbollit Peja ka njoftuar se basketbollisti i saj, Tervell Beck e ka thyer këmbën dhe do të detyrohet...

nba-dallas-mund-utah-jazz-me-50-pike-diference

Klan Macedonia

NBA: Dallas mund Utah Jazz me 50 pikë diferencë

para një dite - Klan Macedonia

Shtatë fitore të skuadrave vendase dhe katër të atyre mysafire është epilogu i 11-të ndeshjeve të zhvilluara sot...

fbk-ja-per-deklaratat-e-marmarinos-jemi-te-shokuar-asnje-fjale-e-tij-nuk-qendron

Lajmi.net

FBK-ja për deklaratat e Marmarinos: Jemi të shokuar, asnjë fjalë e tij nuk qëndron

para një dite - Lajmi.net

Federata e Basketbollit e Kosovës i ka quajtur të pavërteta deklaratat e ish-trajnerit grek të Përfaqësueses A,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK