red-bull-dobesohet-per-te-fituar-me-shume-shpejtesi-ne-pisten-legjendare-te-silverstone

Telegrafi

Red Bull “dobësohet” për të fituar më shumë shpejtësi në pistën legjendare të Silverstone

para 3 orë - Telegrafi

Këtë fundjavë, botërori i Formula 1 do të transferohet në pistën legjendare të Silverstone (Angli). Do të garohet...

rossi-jemi-ne-qiellin-e-shtate

Bota Sot

Rossi: Jemi në qiellin e shtatë

para 3 orë - Bota Sot

Braktisi sportin e tij të dashur të motoçiklizmit në fund të vitit të kaluar, por Valentino Rossi, legjenda e MotoGP...

laszlo-szasz-fiton-me-rekord

Bota Sot

Laszlo Szasz fiton me rekord

para një dite - Bota Sot

Laszlo Szasz fiton me rekord! Laszlo Szasz është fitues i garës Kulla 2022. Garuesi hungarez, me Raynard Zytek,...

10-lojtaret-me-te-mire-ne-historine-e-man-united-nuk-eshte-cr7

InfoShqip

10 lojtarët më të mirë në historinë e Man United, nuk është CR7

para 3 dite - InfoShqip

Sulmuesi portugez i Manchester United, Cristiano Ronaldo, nuk është përfshirë në listën e dhjetë lojtarëve më të...

bagnaia-tjeter-pole-i-pilotit-italian

Bota Sot

Bagnaia, tjetër “pole” i pilotit italian

para 3 dite - Bota Sot

Francesco Bagnaia me Ducati siguroi sot pasdite një tjetër “pole position”, të vlefshëm për garën e Cmimit të Madh...

kulla-2022-fundjave-festive-ne-automobilizem

Bota Sot

Kulla 2022, fundjavë festive në automobilizëm

para 4 dite - Bota Sot

Garues nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia e Veriut, Mali i Zi, Serbia, Kroacia, Hungaria e Polonia kanë aplikuar...

ferrari-ka-frike

Bota Sot

Ferrari ka frikë

para 4 dite - Bota Sot

Pas asaj që ndodhi gjatë fundjavës në Çmimin e Madh të Kanadasë, tensioni në Formula 1 po rritet në qiell. Çështja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK