duka-me-te-vertete-nuk-donim-te-luanim-kunder-italise

RTV 21

Duka: Me të vërtetë nuk donim të luanim kundër Italisë

para 12 minutave - RTV 21

Italia është një nga rivalët e Kombëtares sonë në “Euro 2024” dhe kjo e ka rritur interesin e mediave atje. Presidenti...

foto-shqip-euml-ria-n-euml-vazon-e-tret-euml-p-euml-r-shortin-e-lig-euml-s-b-t-euml-kombeve

Syri.net Kosova

FOTO/ Shqipëria në vazon e tretë për shortin e Ligës B të Kombeve

para 15 minutave - Syri.net Kosova

UEFA ka konfirmuar vazot për fazën e grupeve të Ligës së Kombeve për edicionin 2024-2025. Shorti do të hidhet më...

italianet-hedhin-serish-syte-nga-broja-sulmuesi-po-has-veshtiresi-te-chelsea

TV21

Italianët hedhin sërish sytë nga Broja, sulmuesi po has vështirësi te Chelsea

para 13 minutave - TV21

Pasi mungoi gati një vit për shkak të dëmtimit të rëndë në gju, Armando Broja po has vështirësi për të kapur formacionin...

dhuna-ne-derbin-tirana-partizani-arrestohen-kater-tifoze-dy-ne-kerkim

Telegrafi

Dhuna në derbin Tirana-Partizani, arrestohen katër tifozë, dy në kërkim

para 5 orë - Telegrafi

Katër persona janë arrestuar nga policia e Tiranës për aktet e dhunës të regjistruara në derbin e kryeqytetit Tirana-Par...

goli-i-manajt-nuk-mjafton

Koha.net

Goli i Manajt nuk mjafton

para 41 minutave - Koha.net

Sulmuesi i Shqipërisë, Rey Manaj ka shënuar një gol të hënën mbrëma. Por goli i Manajt nuk ka mjaftuar, pasi ekipi...

manaj-gjen-golin-e-radhes-ndeshkon-fenerbahcen-ne-stamboll

Top Channel

Manaj gjen golin e radhës, ndëshkon Fenerbahcen në Stamboll

para një ore - Top Channel

Rey Manaj nuk ndalet as përballë Fenerbahces, kundërshtar të cilin e ka ndëshkuar në “Sukru Saracoglu Stadium“....

lsquo-euro-2024-rsquo-kroacia-lsquo-rr-euml-mben-rsquo-kampin-luksoz-p-euml-r-t-euml-q-euml-ndruar-n-euml-gjermani

Syri.net Kosova

‘Euro 2024’/ Kroacia ‘rrëmben’ kampin luksoz për të qëndruar në Gjermani

para 44 minutave - Syri.net Kosova

Federata Kroate e Futbollit ka zgjedhur një kamp bazë ku do të vendoset Kombëtarja gjatë Kampionatit Evropian në...

sacchi-titulli-nuk-ka-diference-te-madhe-pikesh-por-milan-duhet-te-zbrese-si-ekip-ne-fushe

Top Channel

Sacchi: Titulli? Nuk ka diferencë të madhe pikësh, por Milan duhet të zbresë si ekip në fushë

para 4 orë - Top Channel

Ish-trajneri i Milan-it, Arrigo Sacchi ka folur së fundmi për skuadrën e “Djallit” dhe situatën ku ndodhet aktualisht....

seleksionimet-me-lojtaret-qe-jetojne-jashte-drejtori-teknik-pea-mundesi-p

BalkanWeb

Seleksionimet me lojtarët që jetojnë jashtë, Drejtori Teknik Pea: Mundësi p...

para 4 orë - BalkanWeb

Kanë nisur këtë të hënë seleksionimet me futbollistët e rinj shqiptarë që jetojnë në Europë, SHBA dhe kudo në botë....

ademi-takon-komisionin-e-kuvendit-diskutohet-p-euml-r-ligjin-e-sponsorizimit

Syri.net Kosova

Ademi takon Komisionin e Kuvendit, diskutohet për Ligjin e Sponsorizimit

para 2 orë - Syri.net Kosova

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi bashkë me anëtarët e KE-së dhe Taulant Hodajn, ka pritur sot në takim anëtarët...

tirane-pa-stabilitet-vetem-tri-fitore-ne-nente-ndeshjet-e-fundit

SuperSport

Tiranë pa stabilitet, vetëm tri fitore në nëntë ndeshjet e fundit!

para 40 minutave - SuperSport

Tirana nuk arriti të merrte më shumë se një pikë në derbin e 199-të të kryeqytetit, duke barazuar 1-1 me Partizanin...

nga-broja-te-cikalleshi-paraqitjet-e-kuqezinjve-ne-skuadrat-evropiane

Klan

Nga Broja te Cikalleshi, paraqitjet e kuqezinjve në skuadrat evropiane

para 5 orë - Klan

Nga Broja te Cikalleshi, paraqitjet e kuqezinjve në skuadrat evropiane Armando Broja luajti si zëvendësues për...

transferim-te-newcastle-ruben-neves-une-dhe-familja-ime-jemi-te-lumtur-ne-arabi

Top Channel

Transferim te Newcastle? Ruben Neves: Unë dhe familja ime jemi të lumtur në Arabi

para 3 orë - Top Channel

Ruben Neves nuk do të rikthehet në Premier League, të paktën për momentin. Mesfushori “ka mbyllur derën” për një...

rinovimi-i-muller-bayern-munich-ikona-jone-shpresojme-ta-mbylle-karrieren-ne-munih

Top Channel

Rinovimi i Muller, Bayern Munich: Ikona jonë, shpresojmë ta mbyllë karrierën në Munih!

para 4 orë - Top Channel

Presidenti i Bayern Munich, Herbert Hainer, është i bindur se Thomas Muller do ta rinovojë kontratën e tij, që...

foto-video-sherr-doka-rrapaj-tifozet-kthejne-stadiumin-ne-ring-njihuni-me-pikantet-e-derbit-tirana-partizani-e-plote

Panorama

FOTO+VIDEO/ Sherr Doka-Rrapaj, tifozët kthejnë stadiumin në ring. Njihuni me pikantet e derbit Tirana-Partizani (E PLOTË)

para 3 orë - Panorama

Derbi midis Tiranës dhe Partizanit i luajtur në stadiumin “Air Albania” solli spektakël, por edhe sherre në fushë...

ndodh-edhe-kjo-barcelona-dyshon-se-gjyqtari-po-i-spiunonte-ne-ndeshjen-me-atletiko-madrid

Panorama

Ndodh edhe kjo! Barcelona dyshon se gjyqtari po i “spiunonte” në ndeshjen me Atletiko Madrid

para 3 orë - Panorama

Barcelona ka festuar një fitore të rëndësishme ndaj Atletiko Madrid këtë të diel. Por në përfundim të saj, ka ndodhur...

boks-medalje-historike-adam-maca-merr-argjend-ne-boterorin-u-16

BalkanWeb

BOKS/ Medalje historike, Adam Maca merr argjend në Botërorin U-16

para 4 orë - BalkanWeb

Adam Maca e ka mbyllur me medalje argjendi Kampionatin Botëror të Boksit për U-16, i cili po mbahet në Jerevan...

barca-mund-ta-liroje-lewandowskin

RTV 21

Barça mund ta lirojë Lewandowskin

para 8 orë - RTV 21

Robert Lewandowski nuk po kalon në më të mirën e tij te Barcelona. Me tetë gola në 17 ndeshje, ai është shumë larg...

konfirmohet-sistemi-i-shperndarjes-se-parave-per-euro-2024-kjo-eshte-shuma-maksimale-qe-kampionet-mund-te-marrin

Gazeta Express

Konfirmohet sistemi i shpërndarjes së parave për “Euro 2024”, kjo është shuma maksimale që kampionët mund të marrin

para 12 minutave - Gazeta Express

UEFA ka miratuar sistemin e shpërndarjes së parave për kombëtaret pjesëmarrëse në turneun final të Kampionatit...

naim-murseli-ishte-ne-rrezik-jete-kjo-eshte-fotoja

Bota Sot

Naim Murseli ishte në rrezik jete, kjo është fotoja

para 11 minutave - Bota Sot

Emri i Naim Murselit është lakuar shumë ditët e fundit, si shkak i vrasjes së bashkëshortes së tij. Ai meqë kishte...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK