Shtoni deri 5 fjalë kyçe për të cilat dëshironi të lexoni lajme. Për shembull: Astronomi, Anxhelina Xholi, Barcelona, BMW... Shkruani emrin e firmës tuaj, qytetit, gjërat tuaja të pëlqyera dhe mësoni se kur do të shfaqen lajmet.


 

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK