Boçvarski Projektet e premtuara kapitale do të realizohen  Drini

Boçvarski: Projektet e premtuara kapitale do të realizohen – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Kim Jong un kalon kufirin takimi historik dhe pisha që bashkon dy Koretë  detajet tanimë dihen që nga axhenda deri tek menyja e darkës  Drini

Kim Jong-un kalon kufirin, takimi historik dhe pisha që bashkon dy Koretë – detajet tanimë dihen, që nga axhenda, deri tek menyja e darkës – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Maqedoni u publikuan raportet nga projekti Liria në internet  Drini

Maqedoni, u publikuan raportet nga projekti “Liria në internet” – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

OKB e shqetësuar për sulmet e regjimit të Asadit në kampin e refugjatëve Jermuk  Drini

OKB e shqetësuar për sulmet e regjimit të Asadit në kampin e refugjatëve Jermuk – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Rasti Monstra  protesta viktimat asnjëherë nuk do të harrohen  Drini

Rasti “Monstra”, protesta: viktimat asnjëherë nuk do të harrohen – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Albin Kurti vizitoi varrin e Alija Izetbegoviqit  Drini

Albin Kurti vizitoi varrin e Alija Izetbegoviqit – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Xhaferi u bëri thirrje deputetëve të VMRO DPMNE së t i fikin telefonat në seancë  Drini

Xhaferi u bëri thirrje deputetëve të VMRO-DPMNE-së t’i fikin telefonat në seancë – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Gjendet sozia e Donald Trump dhe është një grua  Drini

Gjendet sozia e Donald Trump dhe është një grua – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Shilegov dhe kryetari i Athinës Kaminis do të nënshkruajnë marrëveshje për bashkëpunim në Shkup  Drini

Shilegov dhe kryetari i Athinës Kaminis do të nënshkruajnë marrëveshje për bashkëpunim në Shkup – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Turqia dënon me burg edhe 13 gazetarë  Drini

Turqia dënon me burg edhe 13 gazetarë – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Derisa dërgohen porosi nga Vjena VMRO thotë se nuk janë të përshirë në negociata  Drini

Derisa dërgohen porosi nga Vjena, VMRO thotë se nuk janë të përshirë në negociata – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Tusk takoi Vuçiqin në Beograd  Drini

Tusk takoi Vuçiqin në Beograd – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Maqedoni duhen politikanë të rinj jo parti të reja  Drini

Maqedoni, duhen politikanë të rinj, jo parti të reja – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Kosovë  fuqia e PDK së përplas partnerët e koalicionit  Drini

Kosovë, “fuqia e PDK-së” përplas partnerët e koalicionit – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Kryeministri Zaev tregoi se çfarë ndodh nëse nuk ka zgjidhje për emrin e Maqedonisë  Drini

Kryeministri Zaev tregoi se çfarë ndodh nëse nuk ka zgjidhje për emrin e Maqedonisë – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Vuçiqi e shtyn edhe për disa javë paraqitjen e propozimit për Kosovën  Drini

Vuçiqi e shtyn edhe për disa javë paraqitjen e propozimit për Kosovën – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Shkup artistët kërkojnë që të mos partizohet Ansambli Shtetëror Shqiptar i Maqedonisë  Drini

Shkup, artistët kërkojnë që të mos partizohet Ansambli Shtetëror Shqiptar i Maqedonisë – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

I dyshuar për 12 vrasje dhe 50 përdhunime arrestohet pas 50 vitesh  Drini

I dyshuar për 12 vrasje dhe 50 përdhunime, arrestohet pas 50 vitesh – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Absurd E kanë dënuar një shkupjan me 200 euro për ngrohje ai nuk ka pasur radiator  Drini

Absurd: E kanë dënuar një shkupjan me 200 euro për ngrohje, ai nuk ka pasur radiator – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Turqia thotë se po përballet me valë të re refugjatësh  Drini

Turqia thotë se po përballet me valë të re refugjatësh – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Dera e Qeverisë e hapur partitë të blinduara  Drini

Dera e Qeverisë e hapur, partitë të blinduara – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Thaçi BE ja nuk e pranon Kosovën dhe Serbinë pa mbyllur çështjet e hapura  Drini

Thaçi: BE-ja nuk e pranon Kosovën dhe Serbinë pa mbyllur çështjet e hapura – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Fondacioni Shoqëri e Hapur  Maqedoni shënon 25 vjet përkushtim për ndërtimin e shoqërisë së hapur në Maqedoni  Drini

Fondacioni Shoqëri e Hapur – Maqedoni shënon 25 vjet përkushtim për ndërtimin e shoqërisë së hapur në Maqedoni – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Reporterët pa Kufij Mediat në Kosovë vuajnë nga ndikimi direkt politik  Drini

Reporterët pa Kufij: Mediat në Kosovë vuajnë nga ndikimi direkt politik – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Sot do të shqyrtohet raporti vjetor i PSP së  Drini

Sot do të shqyrtohet raporti vjetor i PSP-së – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Vendet me demokracinë më të mirë në botë kjo është lista  Drini

Vendet me demokracinë më të mirë në botë, kjo është lista – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Ambasadori rus Shçerbak Maqedonia duhet të mendojë mirë për anëtarësimin në NATO  Drini

Ambasadori rus, Shçerbak: Maqedonia duhet të mendojë mirë për anëtarësimin në NATO – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Deklarata e Sofjes pa nënshkrim të liderëve të Ballkanit Perëndimor  Drini

Deklarata e Sofjes, pa nënshkrim të liderëve të Ballkanit Perëndimor – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

 Luftë bërthamore brenda 2040 s E pashmangshme  Drini

“Luftë bërthamore brenda 2040-s. E pashmangshme” – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Zaev Nuk besoj se për dy javë do të zgjidhet kontesti i emrit  Drini

Zaev: Nuk besoj se për dy javë do të zgjidhet kontesti i emrit – Drini

më 4.2018 - Drini.mk

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK