Xhaferovski Nuk pranoj dorëheqjet e Zaevit kërkoj mbështetje nga anëtarësia e LSDM

Xhaferovski: Nuk pranoj dorëheqjet e Zaevit, kërkoj mbështetje nga anëtarësia e LSDM

para 2 jave - Opinion Press

Arjanit Hoxha po bën ç mos që të pajtohet me LSDM në

Arjanit Hoxha po bën ç’mos që të pajtohet me LSDM-në!?

para 3 jave - Opinion Press

Del në pah gënjeshtra e Mickoskit Nuk ka shumicë të re parlamentare

Del në pah gënjeshtra e Mickoskit: Nuk ka shumicë të re parlamentare

para një muaji - Opinion Press

LSDM reagon pas kapjes së VMRO së duke dhënë rryshfet tek votuesit Të frikësuar nuk do kenë sukses

LSDM reagon pas kapjes së VMRO-së duke dhënë rryshfet tek votuesit: Të frikësuar, nuk do kenë sukses

para një muaji - Opinion Press

A do të fundosë Danela dhe VMRO DPMNE

A do të fundosë Danela dhe VMRO-DPMNE?

para një muaji - Opinion Press

Gara në peshkim dy vëllezërit kosovar kapin peshkun 3m e 10 cm në Kanada

Gara në peshkim, dy vëllezërit kosovar kapin peshkun 3m e 10 cm në Kanada

para një muaji - Opinion Press

Nga monumenti i Lirisë në Koçan Zaev Bëj thirrje të bashkohemi dhe të vazhdojmë të punojmë bashkë për liri dhe demokraci

Nga monumenti i Lirisë në Koçan, Zaev: Bëj thirrje të bashkohemi dhe të vazhdojmë të punojmë bashkë për liri dhe demokraci

para një muaji - Opinion Press

Qeveria me katër deputet plus rritet shumica parlamentare

Qeveria me katër deputet plus, rritet shumica parlamentare

para një muaji - Opinion Press

Ajo që jozyrtarisht u njoftua ditëve të kaluara, sot mori një konfirmim zyrtar? Qeveria e udhëhequr nga LSDM-ja dhe Zoran Zaev do të marrin mbështetje nga katër deputetë të tjerë. Nëse e gjithë kjo ishte...

Dimirievski hedh poshtë lajmet për zanin e xhamive Demantoj ashpër qytetarët e dinë tolerancën dhe respektin tim

Dimirievski hedh poshtë lajmet për zanin e xhamive: Demantoj ashpër, qytetarët e dinë tolerancën dhe respektin tim

para një muaji - Opinion Press

Kasami  Arifit Do e rikthej qytetin në gjendje të duhur do ndërtojmë me plan dhe sipas ligjit

Kasami – Arifit: Do e rikthej qytetin në gjendje të duhur, do ndërtojmë me plan dhe sipas ligjit

para një muaji - Opinion Press

Tetë vjet Teuta Arifi nuk ka qen në gjendje të sjell planin urbanistik gjeneral. Ne do të sjellim edhe planin gjeneral edhe planin detal, që qytetarët të mund të ndërtojnë të lirë. Nuk do të lejojmë që...

Zaev Qytetarët janë rojtarët e së ardhmes dhe vendosin për të ardhmen e vendit

Zaev: Qytetarët janë rojtarët e së ardhmes dhe vendosin për të ardhmen e vendit

para një muaji - Opinion Press

L Street vjen me projekt të ri një hit i madh

L-Street vjen me projekt të ri, një hit i madh

para një muaji - Opinion Press

Intervista  Dimitrievski I thashë Zaevit se do të dal i pavarur para se të deklarohem në opinion

Intervista / Dimitrievski: I thashë Zaevit se do të dal i pavarur para se të deklarohem në opinion

para një muaji - Opinion Press

Xhek Paskali Boksi më ka mësuar të zgjedh rrugën e vështirë në jetë

Xhek Paskali: Boksi më ka mësuar të zgjedh rrugën e vështirë në jetë

para një muaji - Opinion Press

I ri në moshë, por deri më sot shumë suksese në ndeshjet e tij. Xhek Paskali, krahas boksit merret edhe me biznes në patundshmëri. Ai vjen në një bisedë për gazetën KOHA duke treguar eksperiencën e sukseseve...

Kasami  Ska fuqi dhe presion që e ndal fitoren tonë

Kasami: “Ska fuqi dhe presion që e ndal fitoren tonë”

para një muaji - Opinion Press

Një hit si Whiskey  e rikthen bujshëm në skenë Lugatin

Një hit si “Whiskey”, e rikthen bujshëm në skenë Lugatin

para një muaji - Opinion Press

Ja komunat që do të fitojë BDI ja Haraçina mbetet në krye me Milikije Halimin

Ja komunat që do të fitojë BDI-ja, Haraçina mbetet në krye me Milikije Halimin?

para një muaji - Opinion Press

Ahmeti për Deharin  Trimin vrae por hakun mos ia ha

Ahmeti për Deharin: “Trimin vrae, por hakun mos ia ha”

para një muaji - Opinion Press

Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e fazës së dytë dhe përfundimtare të objektit të ri të Bibliotekës dhe Teatrit në Tetovë

Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e fazës së dytë dhe përfundimtare të objektit të ri të Bibliotekës dhe Teatrit në Tetovë

para një muaji - Opinion Press

Ahmeti nga Kërçova Unë dhe Fatmiri vijmë nga lufta votoni numrin 3 Video

Ahmeti nga Kërçova: Unë dhe Fatmiri vijmë nga lufta, votoni numrin 3 (Video)

para një muaji - Opinion Press

Kandidati për kryetar i VMRO DPMNE së për Gazi Babën dënohet për shpërndarje droge

Kandidati për kryetar i VMRO-DPMNE-së për Gazi Babën dënohet për shpërndarje droge

para një muaji - Opinion Press

Kandidati për kryetar të komunës së Gazi Babës, nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Boban Stefkovski në vitin 2002 ishte ndaluar për 15 ditë për trajtimin e marihuanës si i akuzuari i dytë në këtë rast. Gjatë...

Teuta Arifi inspekton punimet e ndërtimit të rrugës në Saraqinë vlera 20 3 mln denarë

Teuta Arifi inspekton punimet e ndërtimit të rrugës në Saraqinë, vlera 20.3 mln denarë

para një muaji - Opinion Press

Kompanitë e Danela Arsovska nuk paguanë energji elektrike borxh prej 54 000 euro dokumentet zbulojnë skandal të madh për kandidaten e Gruevskit

Kompanitë e Danela Arsovska nuk paguanë energji elektrike, borxh prej 54,000 euro, dokumentet zbulojnë skandal të madh për kandidaten e Gruevskit

para një muaji - Opinion Press

Dokumentet e paraqitura tek ne zbulojnë një skandal të madh që lidhet me kandidaten e VMRO-DPMNE-së për kryetare të Shkupit, Danela Arsovska. Kompania e saj “Imperial – Danela” DOOEL Shkup, më tej “Imperial...

Heshtje në ASH për uzurpimet në Çarshinë e vjetër nga Zudi Koka

Heshtje në ASH për uzurpimet në Çarshinë e vjetër nga Zudi Koka

para një muaji - Opinion Press

Intervistë me Ilija Dimitrievskin LSDM ka plan konkret për zhvillim të komunës së Tetovës

Intervistë me Ilija Dimitrievskin: LSDM ka plan konkret për zhvillim të komunës së Tetovës

para një muaji - Opinion Press

Gjiganti gjerman WPD do të ndërtojë fermë turbinash me erë prej 500 mln dollarë në Republikën e Maqedonisë së Veriut

Gjiganti gjerman WPD do të ndërtojë fermë turbinash me erë prej 500 mln dollarë në Republikën e Maqedonisë së Veriut

para një muaji - Opinion Press

Zaev për Alsat Pres që shumica parlamentare të rritet në muajt e ardhshëm

Zaev për Alsat: Pres që shumica parlamentare të rritet në muajt e ardhshëm

para një muaji - Opinion Press

Kandidati për kryetar në Dolneni nga VMRO DPMNE ishte i dënuar me burg

Kandidati për kryetar në Dolneni nga VMRO-DPMNE ishte i dënuar me burg

para një muaji - Opinion Press

Në 1994 ai ishte kandidat për kryetar në komunën e Dollnenit, Lado Gligoroski u dënua me 4 vjet e 6 muaj burg sipas nenit 43. Në atë kohë Gligoroski punonte në departamentin e policisë në fshatin Bogomila,...

Në gjykatë u publikua vila barok në dy kate me një ballkon të madh dhe pishinë të cilën Gruevski donte ta ndërtonte në Vodno

Në gjykatë u publikua vila barok, në dy kate me një ballkon të madh dhe pishinë, të cilën Gruevski donte ta ndërtonte në Vodno

para një muaji - Opinion Press

Jaoski Premtoj një mjedis të pastër sistem arsimor më të mirë sistem më të mirë shëndetësor dhe infrastrukturë moderne

Jaoski: Premtoj një mjedis të pastër, sistem arsimor më të mirë, sistem më të mirë shëndetësor dhe infrastrukturë moderne

para një muaji - Opinion Press

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK