Valentin Kuqi Vali gati këngën e dashurisë së tij

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

para 3 orë - Opinion Shqip

Valentin Kuqi Vali gati këngën e dashurisë së tij

Valentin Kuqi-Vali gati këngën e dashurisë së tij

para 3 orë - Opinion Shqip

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

Humanisti i njohur Isa Mjeku ka një urim special per bashkeshorten

para 3 orë - Opinion Shqip

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin Prioritet bashkëpunimi

Kryediplomati Osmani pret në takim Lazim Destanin: Prioritet bashkëpunimi

para 14 orë - Opinion Shqip

Taravari pranon që shpif Nuk kam dëshmi për Kastriotin

Taravari pranon që shpif: Nuk kam dëshmi për Kastriotin

para një dite - Opinion Shqip

Sela Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës

Sela, Taravari apo të dy bashkë do të bartin përgjegjësi për fiaskon zgjedhore të Aleancës?

para një dite - Opinion Shqip

Taravari Përgjegjësi për zgjedhjet duhet të ketë duke filluar nga unë si sekretar gjeneral

Taravari: Përgjegjësi për zgjedhjet duhet të ketë duke filluar nga unë si sekretar gjeneral

para 2 dite - Opinion Shqip

Bianca Junzell vjen plot energji rezaton në fotosesionin e ri

Bianca Junzell vjen plot energji, rezaton në fotosesionin e ri

para 4 dite - Opinion Shqip

Kjo është Linda frizerja shqiptare me famë në Zvicër

Kjo është Linda, frizerja shqiptare me famë në Zvicër

para 4 dite - Opinion Shqip

Ky është talenti Anton i këngës  Pa ty

Ky është talenti Anton i këngës ” Pa ty”

para 6 dite - Opinion Shqip

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

Vargje prekëse nga Saranda Ademi për vëllaun që iku në moshë të re

para 6 dite - Opinion Shqip

Grubi për Tv24 Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

Grubi për Tv24: Askush nuk e mbron pronarin e Besa Trans

para 6 dite - Opinion Shqip

Grubi për Tv24 Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

Grubi për Tv24: Do ketë përgjegjësi për aksidentin në Bullgari

para 6 dite - Opinion Shqip

Modelja e njohur shqiptare Aninna Ninna feston ditën e saj E mrekulluar nga urimet

Modelja e njohur shqiptare Aninna Ninna feston ditën e saj; E mrekulluar nga urimet…!

para 7 dite - Opinion Shqip

Zëvendëskryeshefi i SPB ligjëron në shkollat fillore dhe të mesme në Kumanovë në fushatën  Drogë jo sport po

Zëvendëskryeshefi i SPB ligjëron në shkollat fillore dhe të mesme në Kumanovë në fushatën: “Drogë jo, sport po”

para 7 dite - Opinion Shqip

Erdhi Dondonii me DTD

Erdhi Dondonii me “DTD”

para 7 dite - Opinion Shqip

Anna e hitit  Habibi po ben gati projekte të tjera muzikore

Anna e hitit ” Habibi” po ben gati projekte të tjera muzikore

para 7 dite - Opinion Shqip

Grubi Çfarë të më thotë Ali Ahmeti atë do të bëj

Grubi: Çfarë të më thotë Ali Ahmeti, atë do të bëj

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Projektet infrastrukturore fokus parësor i kësaj Qeverie

Grubi: Projektet infrastrukturore fokus parësor i kësaj Qeverie

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Korridori 8 do të përfundojë tërësisht në vitin 2025

Grubi: Korridori 8 do të përfundojë tërësisht në vitin 2025

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Korridori 8 projekti më i madh infrastrukturor i vendit që nga pavarësia e tij

Grubi: Korridori 8 projekti më i madh infrastrukturor i vendit që nga pavarësia e tij

para një jave - Opinion Shqip

Grubi A e ka pyetur opozita shqiptare VMRO në se a do ti realizojë detyrimet e Marrëveshjes së Prespës

Grubi: A e ka pyetur opozita shqiptare VMRO-në se a do ti realizojë detyrimet e Marrëveshjes së Prespës?!

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Opozita i rreshtoi pa i pyetur deputetët me Levicën dhe VMRO në

Grubi: Opozita i rreshtoi pa i pyetur deputetët me Levicën dhe VMRO-në

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Koalicioni i opozitës me Levicën dëmtues për të ardhmen europiane jo vetëm të vendit por edhe të Shqipërisë

Grubi: Koalicioni i opozitës me Levicën dëmtues për të ardhmen europiane jo vetëm të vendit por edhe të Shqipërisë

para një jave - Opinion Shqip

Grubi Shumica parlamentare do të jetë e fuqishme dhe e qëndrueshme

Grubi: Shumica parlamentare do të jetë e fuqishme dhe e qëndrueshme

para një jave - Opinion Shqip

S kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

S’kanë të ndalur ofendimet e Aleancës ndaj Alternativës

para një jave - Opinion Shqip

Grubi  Geer Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë koha për datë

Grubi – Geer: Kontesti me Bullgarinë të mbyllet sa më shpejtë, koha për datë

para një jave - Opinion Shqip

Grubi  Kyuchyuk Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

Grubi – Kyuchyuk: Falenderim ndaj Bullgarisë për profesionalizmin dhe menaxhimin e situatës

para një jave - Opinion Shqip

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

Nëntori i dy ushtrive dhe i pabarazisë ndërkombëtare

para një jave - Opinion Shqip

Këshilltarët e BDI së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

Këshilltarët e BDI-së në Shkup kërkojnë seancë të jashtëzakonshme të Këshillit të Qytetit të Shkupit për aksidentin tragjik në Bullgari

para një jave - Opinion Shqip

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK