http://kariera.mk

Skënderbeu merr talentin shqiptar të skuadrës franceze

para 9 muajve - Vizion Plus

Klubi ‘Skënderbeu’ zyrtarizon një afrim të ri me lidhjen e kontratës që arrin me futbollistin 18 vjeçar nga Maqedonia e Veriut Agon Elezi. Në faqen e tij zyrtare, klubi njoftoi se 18 vjeçari ka konkretizuar...

Tjetër talent për Skënderbeun, prezantohet Arbnor Muja

para 9 muajve - SuperSport

Një tjetër talent për Skënderbeun. Vazhdojnë prezantimet te skuadra korçaere e cila gjatë pauzës së kombëtareve ka zyrtarizuar të gjithë lojtarët që janë federuar në ditën e fundit të merkatos në Shqipëri,...

Skënderbeu firmos me kapitenin e U-19-ës së Maqedonisë së Veriut

para 9 muajve - SuperSport

Tjetër zyrtarizim nga ekipi i Skënderbeun në këtë fillim sezoni. Prej ditës së sotme, Agon Elezi është zyrtarisht futbollist i skuadrës korçare. 18-vjeçari ka konkretizuar marrëveshjen paraprakë të arritur...

Zyrtare: Sulmuesi i Kosovës U21 nënshkruan me Skënderbeun

para 9 muajve - GazetaBlic

Skënderbeu ka bërë edhe një tjetër prezantim ditën e sotme, teksa për tifozët tregon se talenti 20-vjeçar, Arbnor Muja është bashkuar zyrtarisht me ekipin. I riu që aktivizohet edhe me Kosovën U-21, luan...

Agon Elezi, “një Skënderbe i ri” te Skënderbeu

para 9 muajve - Lajm

Reprezentuesi i të rinjve të Maqedonisë, Agon Elezi, karrierën e tij do ta vazhdojë te Skënderbeu në Korcë. Klubi shqiptar ka zyrtarizuar Elezin i cili nënshkroi kontratëv dyvjecare. Ai te Skënderbeu kaloi...

Arbnor Muja transferohet tek Skenderbeu

para 9 muajve - GazetaBlic

Talenti Arbnor Muja është bashkuar sot zyrtarisht me KF Skënderbeu. 20-vjeçari ka firmosur përpara përfundimit të merkatos kontratën që e lidh me KF Skënderbeu për 2 vitet e ardhshme por vetëm sot ka arritur...

ZYRTARE/ Befason Skënderbeu, firmos me lojtarin e Caen të Francës

para 9 muajve - Newsport

Klubi korçar duket se nuk e ka mbyllur akoma merkaton, duke zyrtarizuar ditën e sotme një transferim të bujshëm. Skënderbeu ka bërë të ditur për mediat, se ka arritur akordin me talentin 18-vjeçar,Agon...

Sulmuesi i Kosovës U21 nënshkruan me Skënderbeun

para 9 muajve - Ekonomia Online

Skënderbeu ka bërë edhe një tjetër prezantim ditën e sotme, teksa për tifozët tregon se talenti 20-vjeçar, Arbnor Muja është bashkuar zyrtarisht me ekipin. I riu që aktivizohet edhe me Kosovën U-21, luan...

ZYRTARE/ Nuk ndalet Skënderbeu, prezanton sulmuesin e Kosovës

para 9 muajve - Newsport

Skënderbeut po tregohet shumë aktiv në afrimin e lojtarëve. Më i fundit është Arbnor Muja, i cili është bashkuar me korçarët. Njoftimi bëhet i ditur nga klubi bardhekuq, me anë të një postimi në faqen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK