http://kariera.mk

​Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm si të fitojë

para 9 muajve - GazetaBlic

Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj...

Cristiano është fenomen, mendon vetëm për fitore

para 9 muajve - TV21

Ronaldo theu rekordin e Robbie Keane Ronaldo theu rekordin e Robbie Keane Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon...

​Mourinho thotë se Ronaldo është një fenomen

para 9 muajve - Koha.net

Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj...

Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm për fitore

para 9 muajve - RTV 21

Ronaldo theu rekordin e Robbie Keane Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër...

Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm si të fitojë

para 9 muajve - Gazeta Observer

Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj...

​Mourinho thotë se Ronaldo është një fenomen

para 9 muajve - Gazeta e re

Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është një fenomen dhe mendon vetëm që të fitojë. Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj...

Mourinho: Cristiano është fenomen, mendon vetëm për fitore

para 9 muajve - KosovaPress

Ronaldo shënoi katër gola në fitoren e Portugalisë ndaj Lituanisë me rezultat 5-1, transmeton KosovaPress. Në atë ndeshje portugezi theu rekordin e Robbie Keane duke u bërë lojtari me më së shumti gola...

“Unë nuk luaj futboll duke menduar për çmime individuale”, “makineri golash”, Ronaldo i ka shënuar 150 skuadrave

para 9 muajve - Standard

“Pokeri” kundër Lituanisë në fitoren 5-1 që Portugalia regjistroi mbrëmjen e djeshme e ngjiti Cristiano Ronaldon në kuotën e 93 golave të shënuar me kombëtaren. Një statistikë mjaft interesante, që e afron...

Ja ҫfarë thotë Cristiano Ronaldo për mundësinë e fitimit të ‘Topit të Artë’

para 9 muajve - OraInfo

Ronaldo ka folur për mundësinë e fitimit të ‘Topit të Artë’. Pasi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të Portugalisë ndaj Lituanisë, Cristiano Ronaldo u pyet për shanset e tij për të fituar ‘Topin e Artë’....

Ronaldo, tjetër rekord/ Shënuesi më i mirë në kualifikuese

para 9 muajve - Top Channel

Cristiano Ronaldo vijon në rrugën e rekordeve. Këtë radhë, sulmuesi portugez shënoi emrin e tij në futbollin evropian teksa bëhet shënuesi më i mirë në historinë e kualifikueseve kontinentale për të lënë...

Është krahasuar vetëm me Messin, CR7 gati të thyejë “Mbretin” e Persisë

para 9 muajve - SuperSport

Për vite të tëra ka sfiduar me shifra Lionel Messin, por kështu ka rrezikuar të humbë nga shikimi një tjetër rival. Cristiano Ronaldo ka si objektiv një tjetër rekord, atë që e mban një kundërshtar me...

Cristiano Ronaldo në rrugë për t’u bërë golashënuesi më i mirë i futbollit ndërkombëtar

para 9 muajve - Gazeta Observer

Kur Cristiano Ronaldo është në formën e tij më të mirë, thjesht nuk ka kush e ndal atë para golit – diçka që edhe Lituania e zbuloi të martën në mbrëmje kur sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 për...

Ronaldo vendos rekord në eliminatore pas katër golave me Portugalinë

para 9 muajve - InfoShqip

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo shënoi katër gola për Portugalinë kundër Lituanisë për t’u bërë lojtari më i frytshëm në historinë e kualifikimeve për një Kampionat Evropian. Ronaldo shënoi poker...

Ronaldo synon fronin e golave në kombëtare, mbahet nga “Mbreti i Madh” iranian

para 9 muajve - Koha Jone

Prej 15 vitesh sfidon Lionel Messin, në tokë, në qiell, në det, e kudo ku mediat i vendosin për shkak të mrekullive që ata prodhojnë javë pas jave. Gjithsesi objektivi i radhës i Cristiano Ronalds, është...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 9 muajve - Aktuale

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

‘Ronaldo është futbollisti më i mirë në botë’, deklarata e bujshme nga …

para 9 muajve - Lexo

Portugalia mposhti Lituaninë me rezultat të thellë 5-1 në një mbrëmje ku shkëlqeu Cristiano Ronaldo. Sulmuesi i Juventusit shënoi 4 gola ndaj Lituanisë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Europian....

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sulmuesin

para 9 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane...

Askush si Cristiano Ronaldo në Europë, tjetër rekord për sul.muesin

para 9 muajve - Medial

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet. I vetëm merr në krahë Portugalinë dhe vendos një tjetër rekord në karrierën e tij të pabesueshme. Sulmuesi shënoi katër gola në fitoren 5-1 të skuadrës luzitane...

Ronaldo parakalon Robbi Kean, tashmë synon rekordin e madh

para 9 muajve - Newsport

Cristiano Ronaldo vazhdon të thyejë rekorde të njëpasnjëshme. Ditën e djeshme sulmuesi portugezi shënoi një poker golash duke e çuar në 93 golat me kombëtaren. Ronaldo lë në vend të dytë Ferenc Puskas...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 9 muajve - Gazeta Express

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 9 muajve - Epoka e Re

Ylli i Juventusit dhe Portugalisë, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Ronaldo në ndeshjen ndaj Lituanisë, shënoi katër gola në fitoren e thellë...

Trajneri i Portugalisë: Është e qartë se Ronaldo është më i miri në botë

para 9 muajve - Medial

Trajneri i ekipit kombëtar të Portugalisë, Fernando Santos, beson se paraqitja e mbrëmshme e Cristiano Ronaldos, që i shënoi katër gola, është dëshmi e qartë se ai është futbollisti më i mirë në botë....

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 9 muajve - Zhurnal

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Rekordi i radhës pas 4 golave nga Ronaldo, portugezi vihet në ndjekje të objektivit të radhës

para 9 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo nuk di të ndalet. Ylli i Juventusit duket se ka lindur për të thyer rekorde. Dje në mbrëmje për kualifikueset e "Euro 2020", CR7 shkëlqeu teksa shënoi katër gola përballë Lituanisë, në...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 9 muajve - Alsat-M

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për...

Ronaldo edhe me një rekord të ri!

para 9 muajve - GazetaBlic

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo: Nuk jetoj për çmime individuale

para 9 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për...

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 9 muajve - Koha.net

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 9 muajve - Infokusi

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për...

Ronaldo edhe me një rekord të ri!

para 9 muajve - Sovrani

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo: Nuk jetoj për çmime individuale

para 9 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo pretendoi se çmimet individuale nuk kanë rëndësi shumë të madhe për të kur u pyet për Topin e Artë të këtij viti, pas paraqitjes mbresëlënëse mbrëmë me Portugalinë në kualifikimet për...

Ronaldo thyen edhe një rekord

para 9 muajve - Ekonomia Online

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është bërë golashënuesi më i mirë në histori të kualifikimeve për evropian. Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat...

Ronaldo thyen tjetër rekord

para 9 muajve - KosovaPress

Dje në ndeshjen ndaj Lituanisë, portugezi shënoi katër gola në fitoren e thellë me rezultat 5-1. Për kombëtaren e Portugalisë, Ronaldo ka shënuar 93 gola në 159 ndeshje, transmeton KosovaPress. 34-vjeçari...

Ronaldo i paparë, ia shënon 4 gola Lituanisë

para 9 muajve - Gazeta Express

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

Fitojnë Franca dhe Turqia, Ronaldo shënon 4 gola

para 9 muajve - Alsat-M

Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për “Euro 2020”, teksa Franca e cila është edhe në grupin e Shqipërisë, luajti ndaj Andorrës dhe fitoi me 3-0. ‘Gjelat’ janë favoritë absolute...

Ronaldo “jashtëtokësor”, poker Lituanisë dhe tjetër rekord në karrierë

para 9 muajve - SuperSport

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

Franca dhe Turqia marrin fitoret e radhës, Ronaldo shënon "poker" golash

para 9 muajve - Albeu

Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për Euro 2020, teksa Franca e cila është edhe në grupin e Shqipërisë, luajtën ndaj Andorrës dhe fituan 3-0. ‘Gjelat’ janë favoritë absolute...

Ronaldo shkruan historinë me tripletë, Franca mund Andorrën

para 9 muajve - Koha Jone

Cristiano Ronaldo ka shkruar historinë në fitoren 5-1 të Portugalisë ndaj Lituanisë. Sulmuesi i Juventusit ka qenë protagonist absolut me katër golat e shënuar teksa tani është kthyer në evropianin me...

Ronaldo “jashtëtokësor”, poker Lituanisë dhe tjetër rekord në karrierë

para 9 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo shënoi plot 4 gola në fitoren 1-5 të Portugalisë në transfertë ndaj Lituanisë, duke arritur të thyejë një tjetër rekord, të bëhet golshënuesi më i mirë i kualifikueseve të Europianit,...

EURO 2020/ Franca dhe Turqia bëjnë detyrën, Ronaldo ”poker” Lituanisë (REZULTATET)

para 9 muajve - Newsport

Janë mbyllur edhe 5 ndeshjet e tjetër të luajtur mbrëmbjen e sotme. Në Grupin tonë, Franca dhe Turqia kanë fituar bindshëm ndeshjet e tyre. Kampionët e botës shënuan 3 gola, ndërsa turqit fituan me poker...

LIVE EURO 2020/ Franca dhe Turqia ”marshojnë” drejt fitores, 5 gola në 5 takimet e mbrëmbjes

para 9 muajve - Newsport

Janë mbyllur 45 minutat e para të 5 ndeshjeve të tjera që luhen në mbremjen e sotme. Franca në grupin tonë është duke fituar ndaj Andorrës në shtëpi fal një goli të Coman. Nga ana tjetër edhe Turqia është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK