http://kariera.mk

​Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit

para 9 muajve - Koha.mk

Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një...

Perez: Kishin dy objektiva të mëdha në merkato

para 9 muajve - Alsat-M

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, pranoi se gjigantët e La Liga-s e kanë ndjekur Robert Leëandoëski dhe Paul Pogba, por pretendon se Bajern Munihu dhe Mançester Junajted nuk janë të gatshëm...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Medial

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Lexo

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Lajm

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

​Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Realit, Florentino Perez ka pranuar që ka provuar të transferoj yllin e Bayernit, Robert Lewandowski. Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Sovrani

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

Perez e thotë haptazi: Tentuam t’i blejmë Pogban dhe Lewandowskin

para 9 muajve - Arbresh

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka pranuar se klubi i tij kishte bërë përpjekje të mëdha për ta blerë Paul Pogban nga Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të kësaj vere, njëlloj siç...

Perez: Transferimi i Pogbas, ishte i vështirë njësoj siç ishte i Lewandowskit

para 9 muajve - KosovaPress

Gjatë tërë verës Pogba ka qenë i lidhur me një kalim në “Santiago Bernabeu”, mirëpo një gjë e tillë ka dështuar. Perez për këtë gjë ka thënë se transferimi i tij ka qenë i vështirë, njësoi siç është transferimi...

Reali mund ta ofrojë Kroosin në marrëveshje për Pogban

para 9 muajve - InfoShqip

Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ofrojnë...

Tolisso: Na mungon Pogba e Kante

para 9 muajve - KosovaPress

Pogba dhe Kante nuk kanë mundur të luajnë për kombëtaren për arsyet e tyre. Franca ndeshjen e fundit e ka fituar ndaj Andorrës me rezultat 3-0. Ylli i Bayernit ka folur për të dy lojtarët, transmeton KosovaPress....

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

para 9 muajve - TV21

Zidane kërkon transferimin e francezit Zidane kërkon transferimin e francezit Manchester United refuzoi ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba. Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin...

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

para 9 muajve - RTV 21

Zidane kërkon transferimin e francezit Manchester United refuzoi ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba. Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin e francezit në “Santiago Bernabeu”....

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

para 9 muajve - Periskopi

Manchester United ka refuzuar ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba. Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin e francezit në “Santiago Bernabeu”. Afati kalimtar është mbyllur, mirëpo...

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

para 9 muajve - KosovaPress

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin e francezit në “Santiago Bernabeu”. Afati kalimtar është mbyllur, mirëpo “Los Blancos”, dëshirojnë të rezervojnë lojtarin për afatin e janarit. Pogba...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

para 9 muajve - InfoShqip

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur me...

Ramos: Pogba e ka derën e hapur në Real Madrid

para 9 muajve - InfoShqip

Lojtarët si ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, janë gjithmonë të mirëseardhur në Real Madrid, sipas kapitenit të “Los Blancos”, Sergio Ramosit. Mesfushori francez, Paul Pogba, e kaloi të gjithë verën...

Ramos: Pogba e ka derën e hapur në Real Madrid

para 9 muajve - Tetova Sot

Lojtarët si ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, janë gjithmonë të mirëseardhur në Real Madrid, sipas kapitenit të “Los Blancos”, Sergio Ramosit. Mesfushori francez, Paul Pogba, e kaloi të gjithë verën...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

para 9 muajve - Tetova Sot

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur me...

Perez e di, Zidane dëshiron vetëm Pogban

para 9 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Realit, Florentino Perez për një kohë të gjatë e ka ditur që Zinedine Zidane dëshiron vetëm transferimin e yllit të United, Paul Pogba. Me afatin kalimtar që është mbyllur javën e kaluar Pogba...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

para 9 muajve - Gazeta Express

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur me...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

para 9 muajve - Medial

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur me...

Perez: Hazard, lojtari më i mirë në Evropë

para 9 muajve - KosovaPress

Gjatë kësaj verë “Los Blancos” paguan 150 milionë euro për yllin e Chelseas. Ai tha se është i lumtur me këtë transferim dhe lojtari do ta tregoj vetën në muajt e ardhshëm, transmeton KosovaPress. “E kemi...

Perez e di që Zidane dëshiron vetëm Pogban

para 9 muajve - KosovaPress

Me afatin kalimtar që është mbyllur javën e kaluar Pogba ka mbetur në “Old Trafford” deri në afatin e janarit. Sipas mediave franceze pavarësisht transferimit të sulmuesit, Eden Hazard, tekniku francez...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

para 9 muajve - Sovrani

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur me...

Lajm i mirë për Realin, ja kur rikthehet Hazardi

para 9 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Realit, Eden Hazard ka qenë në stërvitje dhe është i gatshëm për të luajtur kundër Levantes. Hazard u transferua këtë verë nga Chelsea për 100 milionë euro. Belgu ende nuk ka luajtur këtë sezon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK